» »

Treviso/Venice - Ljubljana

Treviso/Venice - Ljubljana

PrihajaNodi ::

Pozdravljeni,

Kako najlazje do Ljubljane iz omenjenih destinacij sedaj ko je go opti crknil?

L.p.

Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Alexius Heristalski ::

Flixbus.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

PrihajaNodi ::

Ta flixbus je zanesljiv al jo bolj tako ce je je, ce ni ni? Sicer hvala za info sem gl ze gledal.

Pa btw karto se da tam kupit al prek neta? Kaj je za zihr varianta? Stopat mi res ni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Flixbus bi me z lahkoto že stal potovanja. Odsvetujem za transfer na avio. Razen če si pustiš ful časa vmes, ni nič neobičajnega da zamuja do 3 ure.

Dag ::

Z vlakom do Trsta, od tam pa bus v Slo.

PrihajaNodi ::

Ja ampak to je itak tudi tam samo Flixbus je potem vseeno, če ga rezerviram v Trevisu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

avtek ::

Najlažje verjetno kar z avtom. Če znaš vozit seveda.

PrihajaNodi ::

Seveda ali z raketo. Najlažje bi bilo da bi Slovenija imela letališče ampak pustimo to.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

prozax ::

Taxi?
I always tell the truth, even when i lie. Pacino @ Scarface

ivans_k1 ::

Flixbus je totalno nezanesljiv. Ne drzijo se odhodnih casov, mene so pustili na postajaliscu. Mocno odsvetujem.

VelkBla ::

Je GoOpti ze crknil ali se crkuje?

Ne glede kaksna je tema, poskusi Nomago, Arriva. Drugace vlak. Flixbus ni dober, ce si vezan na ostale transferje.

PrihajaNodi ::

Nomago ne vozi iz Italije, flixibusa ne bom probaval, grem z vlakom do trsta pa od tam nekak...
Goopti je isto kot flixbus...crknil...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ko da grem v severno korejo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

antrim ::

A net pri vas ne dela? GoOpti od 11. naprej spet vozi na VCE. https://www.goopti.com/en/about/goopti_...

PrihajaNodi ::

Ne, mogoce pri vas ne dela. Goopti je slovenska firma, ki krade denar, vrne ga pa ne. Preberi si zadnje komentarje. Folk placal voznika od nikjer na koncu so dobili bone.
Dobrodosli v Sloveniji!

https://g.co/kgs/QCxYcE

Korona virus je samo pokazalo bedno sliko Slovenije kako nic ne funkcionira. Zal, ni vlakov, avtobusev...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

antrim ::

A bejž. Sem reden uporabnik že dolgo in je bilo vedno vse v redu. Najprej bi ti bil katerikoli prevoz v redu, zdaj pa vihaš nos. Upoštevaj svoj podpis pa bo.

PrihajaNodi ::

Ja, kdaj si nazadnje uporabil goopti? Tudi sam se ga, sedaj pa ne grem vec z njimi.

Firmo bi bilo treba ze zdavnaj zapret.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

val46 ::

Pol pa bodi doma!

antrim ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, kdaj si nazadnje uporabil goopti? Tudi sam se ga, sedaj pa ne grem vec z njimi.

Firmo bi bilo treba ze zdavnaj zapret.


Nazadnje tik pred lockdownom in ravno na relaciji VCE - LJ. Vse v nulo. Še malo ovinka je naredil, da me je skipal pred hišo.

PrihajaNodi ::

https://www.tripadvisor.com/Attraction_...

Preberi si komentarje v juniju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

antrim ::

Do skupne ocene 4.5 niso prišli s slabim servisom. Niso edini, ki so v krizi zabluzili in še vedno imajo priložnost te zajebe poštimati, ko se bodo pobrali. Osebno bi vzel voucher in ne kompliciral z vračilom. Glede na to, koliko časa in denarja sem z njimi prišparal je to malenkost.

PrihajaNodi ::

Seveda ker vsak dan letiš nekam. Če ti firma ne vrne denarja za neopravljeno storitev naj se j...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

VelkBla ::

Niso edini, ki so zabredli, tudi Flixbus je kar hudo na udaru (ocena drasticno padla, ni vracila denarja, neunovcljivi voucherji), ampak dobili so placane prevoze katere potem niso izpeljali, ne glede na situacijo s korono (in ob tem tudi vedeli da zadeva ne bo pila vode), ljudi niso pravocasno obvestili, vsaj nekatere ne. Zgleda je podjetje ze dlje casa imelo tezave, korona je pa zadevo toliko poslabsala.

Seveda ljudje zelijo denar nazaj, podjetje pa ponuja voucherje za katere je sploh vprasanje ali bodo v prihodnje vnocljivi. In tudi na izjave direktorja glede vracila denarja lahko kar recemo, da denarja ni vec.

Sem pa nekje nasel zanimiv komentar, ki je kar resnicen: "Te firme s prevozi so se razpasle zaradi nizkocenovnega letalskega turizma, ki je že presegel vse meje dobrega okusa.Če nisi šel na vikend pobeg v London, Valencio ali kar New York nisi bil cool. Pa med zimskimi počitnicami obvezno na Tajsko in Bali. ''Potujem torej sem'' je bil že skoraj slogan."

PrihajaNodi ::

Sem pa nekje nasel zanimiv komentar, ki je kar resnicen: "Te firme s prevozi so se razpasle zaradi nizkocenovnega letalskega turizma, ki je že presegel vse meje dobrega okusa.Če nisi šel na vikend pobeg v London, Valencio ali kar New York nisi bil cool. Pa med zimskimi počitnicami obvezno na Tajsko in Bali. ''Potujem torej sem'' je bil že skoraj slogan."


Seveda, ko pa javni prevoz v Sloveniji ne deluje prav tako ni letališča v Sloveniji. In ne, tisto skropucalo je za politke. Kaj boš drugega, kot da se ustanavlja shutle prevoze? Poleg tega se goopti ni oglašal na telefon niti flixbus in ni problem denar pač pa da te zajebejo.

Da te zajebejo kot to delajo goopti in flixbus ter ne obvestijo in vrnejo denarja je sorry no go.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Steinkauz ::

A je kdo sploh prebral tole o GoOptiju?
https://justpaste.it/2nf6p

pwn3rrr ::

Če boste čakali na povračilo denarja s strani GoOptija, ga skoraj zagotovo ne boste več videli. Edina pametna opcija v tem primeru je finančna reklamacija preko vaše banke. Tudi pri vseh ostalih rezervacijah, kjer mutijo s povračilom denarja, bi priporočal, da storite enako.

Vazelin ::

Nodi: si prišel v Slovenijo?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

18.07 grem. Iz trevisa vlak do trsta pol pa dalje ni druge. Ne gre se zanasat na omenjene opcije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

avtek ::

Ne pozabi maske :)

BuDi79 ::

VelkBla je izjavil:

Sem pa nekje nasel zanimiv komentar, ki je kar resnicen: "Te firme s prevozi so se razpasle zaradi nizkocenovnega letalskega turizma, ki je že presegel vse meje dobrega okusa.Če nisi šel na vikend pobeg v London, Valencio ali kar New York nisi bil cool. Pa med zimskimi počitnicami obvezno na Tajsko in Bali. ''Potujem torej sem'' je bil že skoraj slogan."
To so pisali ljudje, ki niso brali smernic EU, kjer je ugodna in poceni mobilnost med državami pot in cilj, zato se ga spodbuja in tudi sofinancira. Če bi bilo kakrkoli drugače bi tudi politiki premislili o svojih stalnih potovanjih in selitvah Brusel-Strasbourg. Mislim, da je za precej problemov, zatohlosti in "močvirja" krivo ravno to ker ljudje nikamor ne grejo (razen do Njivic ali Banjol)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Propad GoOptija

Oddelek: Loža
416142 (3744) starfotr
»

Flixbus

Oddelek: Loža
3710338 (4706) louser
»

Potovanje

Oddelek: Loža
151642 (1187) uporabnik832
»

Letališče Munich Parkiranje

Oddelek: Loža
285912 (4592) Metulj-1
»

Potovanje in spanje za študentski žep

Oddelek: Loža
152299 (1733) Ice-Heki

Več podobnih tem