» »

Hosting pri MOJSTREZNIK.com

Hosting pri MOJSTREZNIK.com

SebyDiamant ::

Strani gostim pri www.mojstreznik.com. Če želim kaj spremeniti ali pa je kakšna napaka potrebujem celo večnost za rešitev. Na telefon ne dobim nikogar. Želim prekiniti gostovanje pri njih.
Ali imaste kakšne izkušnje z njimi.

Uporabnik ::

jp, "prekinil"
sicer acc. še vedno delajo, pa tud računa nism dubu pol leta, ampak, glih to je najbl scarry

whatson ::

Mah dosti je takih kao "firm", ki delajo na tak nacin - popolnoma amatersko. Mostreznik, pa slowweb al kaj je ono, ... itd.

Sicer pa - malo placas - malo dobis.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Elemen_T ::

Sprva je mojstreznik nudil super tehnično pomoč. Se razume - tipi so porihtal tudi stvari, katere jim nebi bilo potrebno. Zastonj seveda. In zelo hitro (v roku 1,2,3 urc).

Nazadnje, ko sem bil še pri njih (cca pol leta nazaj), pa je bilo vse v malori. Tehnična pomoč v sesulu. Serverji v sesulu.
Če bi vi vidl izraz na Primozovem obrazu, ko sva čekirala urejenosti in varnosti njihovih strežnikov, haha, pol še zastonj nebi strani gor postavljal>:D

Uporabnik ::

točno tako kot je napisal element

edin glede varnosti ne vem, sej so mel cPanel in mislm da se jim je avtomatsko posodabljal... (trenutno mojstreznik.com sploh ne dela, tko da bi lahk preveru...)

rene ::

Najcenejši ponudniki pogosto ne premorejo ne znanja, ne resnosti, da bi izvajali vsakodnevno tehnično podporo. Ker želijo na hitro zaslužiti (kar s hostingom ni mogoče), nič ne vlagajo, na dolgi rok pa trpi predvsem dostopnost spletne strani in odzivnost odgovornih! Kaj šele, če bi si človek zaželel tehnično pomoč

RENE
kalidej.net/mitja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomagajte mi izbrati ponudnika gostovanja spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
6993 (880) MOJNET.net
»

mojstreznik.com

Oddelek: Omrežja in internet
361699 (938) Ales
»

Najugodnješi webhosting pejđ?

Oddelek: Omrežja in internet
232107 (1774) Primoz
»

Vaše izkušnje z webhosting ponudniki

Oddelek: Omrežja in internet
81645 (1472) rc-car
»

web hosting - pay

Oddelek: Omrežja in internet
171504 (1267) UrMaN

Več podobnih tem