Forum » Problemi človeštva » Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"
Temo vidijo: vsi
Gregor P ::
Kaku lejpu
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
Windlass ::
To bi pa bil prizor, ki bi mogoče kaj premaknil v Rusiji - kolone pešakov, ki se valijo čez krimski most.
Komentar uporabnika "DOZI"
https://www.rtvslo.si/komentar/19868870
Napovedujem; Kalibr, Kinžal,Cirkon,Avangard,Orešnik, v večjih količinah, pa po potrebi še kak Iskander-M toliko časa, da vam potolčejo vso proizvodnjo teh drončkov, pa še česa.
Še ena brezhibna obramba standardov komuniciranja
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Windlass ()
Pac-Man ::
Tudi po Sibiriji in daljnem vzhodu imajo dolge kolone pred bencinskimi in omejitve točenja na 30L, čeprav tam niso uničili nobene rafinerije. Sumim, da gorivo pošiljajo v evropski del, ki ga imajo za večvrednega.
nitka o kolonah v Irkutsku:
https://x.com/bayraktar_1love/status/20...
Pregled vseh čakalnih vrst na bencinskih servisih Rosnefta v Irkutsku, dokumentiranih v tej niti, s prikazanimi lokacijami in ocenjeno dolžino čakalnih vrst v kilometrih.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
Gregor P ::
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
enavlaka ::
Rusofilčki spet vodno tethnico na plano vlečejo. Poglejte zemmja je geopolitično ravna. Vse je poglihan.
Napišem, da je Putin kriv za to vojno, pa me označiš za rusofila?
Kaj bi šele bil, če bi napisal, da ukrajina prav tako nosi nekaj odgovornosti zaradi maltretiranja ruske manjšine?
Rusoljubi radi obračunavajo z drugače mislečimi na način, da jih označujejo za ruso/ukrofile in jim s tem skušajo zbiti kredibilnost.
Potem pa itak brundajo EUSSR/USSR/USASSR pravljice naprej po naročilu gospodarja.
Jasno pa je, da so nas vse civile velesile namočile v to neverending vojno.
fur80 ::
Rusi so do sedaj uporabljali rezervno nafto, sedaj bodo začeli tisto pravo, kot orožje in vojsko, zdaj zdaj bomo videli.
bpr123 ::
V rusiji gorita dve rafineriji...
https://siol.net/novice/svet/v-rusiji-g...
Rusija se medtem sooča z vse večjim pomanjkanjem goriva, ukrajinski napadi na rafinerije pa stanje še dodatno poslabšujejo.
Nasujmo dronov v kolesje ruskega vojaškega stroja.
Windlass ::
https://defence-blog.com/ukraine-loses-...
Slaba. 2 izgubljena mig29 v isti noči. En na tleh, en v zraku.
Slaba. 2 izgubljena mig29 v isti noči. En na tleh, en v zraku.
Windlass ::
https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...
Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"
Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"
Goran10 ::
Rusofilčki spet vodno tethnico na plano vlečejo. Poglejte zemmja je geopolitično ravna. Vse je poglihan.
Napišem, da je Putin kriv za to vojno, pa me označiš za rusofila?
Kaj bi šele bil, če bi napisal, da ukrajina prav tako nosi nekaj odgovornosti zaradi maltretiranja ruske manjšine?
Rusoljubi radi obračunavajo z drugače mislečimi na način, da jih označujejo za ruso/ukrofile in jim s tem skušajo zbiti kredibilnost.
Potem pa itak brundajo EUSSR/USSR/USASSR pravljice naprej po naročilu gospodarja.
Jasno pa je, da so nas vse civile velesile namočile v to neverending vojno.
Ne! Mongolu se je nekdo končno uprl in dobiva po gobcu. Mongol bi lahko vojsko doma pustil ampak ja nič kriv in nedolžen se je z njo odpeljal v svojo malo forever war vojno.
Zanimivo. Baje Ukrajinci novaćijo gamerje po celem svetu da iz doma upravljajo drone in tolčejo po Rusih
A whole new level..
Russians complaining that Ukrainian Forces are now outsourcing drone operations to gamers all over the world by connecting hundreds of drones to a virtual server and inviting skilled drone operators to take out battalions, with cash prizes awarded for each.
https://x.com/i/status/2071155543029260...
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Goran10 ()
Goran10 ::
https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...
Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"
Ha ha komentarji so carski. Vidim tudi ogromno proukrajinskih komentarjev. Očitno se tale proruski peskovnik malo spreminja v neko uravnoteženo varianto.
Windlass ::
https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...
Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"
Ha ha komentarji so carski. Vidim tudi ogromno proukrajinskih komentarjev. Očitno se tale proruski peskovnik malo spreminja v neko uravnoteženo varianto.
Ja, js tudi že par mesecev opažam, da komentira več prozahodnih komentatorjev in to je bilo že preden so se stvari malo bolje obrnile za Ukrajince, tako da ni nujno, da gre samo za učinek dobrih novic. Pozitiven učinek je tudi, da več ljudi potem izpostavlja laži in izmišljije.
A je možno da sta Che in Pacman dosegla nekaj z inkvizicijo moderacije?
Pac-Man ::
Komentar uporabnika "DOZI"
https://www.rtvslo.si/komentar/19868870
Napovedujem; Kalibr, Kinžal,Cirkon,Avangard,Orešnik, v večjih količinah, pa po potrebi še kak Iskander-M toliko časa, da vam potolčejo vso proizvodnjo teh drončkov, pa še česa.
Še ena brezhibna obramba standardov komuniciranja![]()
Ob 13:45 sem ga prijavil zaradi spodbujanja sovraštva pa so očitno ocenili, da ga ne spodbuja ¯\_(ツ)_/¯
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
kow ::
Ukrajina ima vse vec orozja na daljavo kar pomeni, da bo Rusija vse tezje branila svoja ogromna ozemlja. Ukrajina bo morala sistematicno unicevati rusko ekonomijo. V neki tocki bo potrebnih enostavno preveliko subvencij in ruska ekonomija bo sla v franze.
Windlass ::
Komentar uporabnika "DOZI"
https://www.rtvslo.si/komentar/19868870
Napovedujem; Kalibr, Kinžal,Cirkon,Avangard,Orešnik, v večjih količinah, pa po potrebi še kak Iskander-M toliko časa, da vam potolčejo vso proizvodnjo teh drončkov, pa še česa.
Še ena brezhibna obramba standardov komuniciranja![]()
Ob 13:45 sem ga prijavil zaradi spodbujanja sovraštva pa so očitno ocenili, da ga ne spodbuja ¯\_(ツ)_/¯
Tudi js sm ga prijavil iz principa. Še malo spremeni stavčno strukturo, pa mislim da smo že v kaznivem dejanju.
Pa še ena stvar je malo zmotila tanajbolj avtistični del mojega ukvarjanja s to greznico. In sicer - Kar nekaj ljudi je danes pod novico presedlalo v 1. In 2. Osebo, torej mi/naše (rusko) proti vi/vaše (ukrajinsko, evropsko).
Ne vem
pegasus ::
Pač vidi se da je ruska propaganda bila narejena za idiote in očitno jim dobro uspeva, ker jo idioti pograbijo za svojo in se z njo poistovetijo
Pac-Man ::
Zadnje dneve sem se na MMC malo potegnil nazaj, tudi zaradi praznikov, vem pa, da bom moral poslati cel kup pritožb zaradi neobjavljenih ali naknadno brisanih komentarjev.
45s video Rusinje z umetnimi žnablji, ki doživlja živčni zlom. Upam, da je čimveč takih.
https://x.com/JayinKyiv/status/20711514...
45s video Rusinje z umetnimi žnablji, ki doživlja živčni zlom. Upam, da je čimveč takih.
https://x.com/JayinKyiv/status/20711514...
Z razpadajočo družbeno strukturo na vseh straneh Rusi nadaljujejo svoj kolektivni zdrs v norost, medtem ko stojijo v vrstah za bencin.
Nikoli niti ne pomislijo, da bi situacijo preprosto rešili tako, da bi svojo vojsko umaknili iz Ukrajine; žrtvujejo svoje gospodarstvo, družbo in na koncu državo, da bi ohranili vojno.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
Goran10 ::
https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...
Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"
Ha ha komentarji so carski. Vidim tudi ogromno proukrajinskih komentarjev. Očitno se tale proruski peskovnik malo spreminja v neko uravnoteženo varianto.
Ja, js tudi že par mesecev opažam, da komentira več prozahodnih komentatorjev in to je bilo že preden so se stvari malo bolje obrnile za Ukrajince, tako da ni nujno, da gre samo za učinek dobrih novic. Pozitiven učinek je tudi, da več ljudi potem izpostavlja laži in izmišljije.
A je možno da sta Che in Pacman dosegla nekaj z inkvizicijo moderacije?![]()
Vedno bolj je jasno da je bil mmc ruski peskovnik in je bilo treba zadeve uravnotežit. Tudi ogromno ruskih narativ je v 4 letih naglodal čas in bi bilo res smešno samo objavljati proruske zgodbe ker očitno nimajo stika z realnostjo.
Machete ::
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-5080 GAMING|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

