» »

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Temo vidijo: vsi
««
1388 / 1388
»
»»

Gregor P ::

Kaku lejpu :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Stane2 ::

Windlass ::

Stane2 je izjavil:



To bi pa bil prizor, ki bi mogoče kaj premaknil v Rusiji - kolone pešakov, ki se valijo čez krimski most.

Komentar uporabnika "DOZI"
https://www.rtvslo.si/komentar/19868870

Napovedujem; Kalibr, Kinžal,Cirkon,Avangard,Orešnik, v večjih količinah, pa po potrebi še kak Iskander-M toliko časa, da vam potolčejo vso proizvodnjo teh drončkov, pa še česa.


Še ena brezhibna obramba standardov komuniciranja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Windlass ()

Pac-Man ::

Stane2 je izjavil:


Tudi po Sibiriji in daljnem vzhodu imajo dolge kolone pred bencinskimi in omejitve točenja na 30L, čeprav tam niso uničili nobene rafinerije. Sumim, da gorivo pošiljajo v evropski del, ki ga imajo za večvrednega.

nitka o kolonah v Irkutsku:

https://x.com/bayraktar_1love/status/20...

Pregled vseh čakalnih vrst na bencinskih servisih Rosnefta v Irkutsku, dokumentiranih v tej niti, s prikazanimi lokacijami in ocenjeno dolžino čakalnih vrst v kilometrih.

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

enavlaka ::

karafeka je izjavil:

Goran10 je izjavil:


Rusofilčki spet vodno tethnico na plano vlečejo. Poglejte zemmja je geopolitično ravna. Vse je poglihan.

Napišem, da je Putin kriv za to vojno, pa me označiš za rusofila?
Kaj bi šele bil, če bi napisal, da ukrajina prav tako nosi nekaj odgovornosti zaradi maltretiranja ruske manjšine?

Rusoljubi radi obračunavajo z drugače mislečimi na način, da jih označujejo za ruso/ukrofile in jim s tem skušajo zbiti kredibilnost.
Potem pa itak brundajo EUSSR/USSR/USASSR pravljice naprej po naročilu gospodarja.
Jasno pa je, da so nas vse civile velesile namočile v to neverending vojno.

fur80 ::

Rusi so do sedaj uporabljali rezervno nafto, sedaj bodo začeli tisto pravo, kot orožje in vojsko, zdaj zdaj bomo videli.

bpr123 ::

AvtoR je izjavil:

V rusiji gorita dve rafineriji...

https://siol.net/novice/svet/v-rusiji-g...


Rusija se medtem sooča z vse večjim pomanjkanjem goriva, ukrajinski napadi na rafinerije pa stanje še dodatno poslabšujejo.


Nasujmo dronov v kolesje ruskega vojaškega stroja.
:))

Windlass ::

https://defence-blog.com/ukraine-loses-...

Slaba. 2 izgubljena mig29 v isti noči. En na tleh, en v zraku.

ModriMiha ::

Windlass ::

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...

Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"

ModriMiha ::

Kmalu bo nad Moskvo se bolj zabavno :D

https://defence-blog.com/ukraines-balli...

Goran10 ::

enavlaka je izjavil:

karafeka je izjavil:

Goran10 je izjavil:


Rusofilčki spet vodno tethnico na plano vlečejo. Poglejte zemmja je geopolitično ravna. Vse je poglihan.

Napišem, da je Putin kriv za to vojno, pa me označiš za rusofila?
Kaj bi šele bil, če bi napisal, da ukrajina prav tako nosi nekaj odgovornosti zaradi maltretiranja ruske manjšine?

Rusoljubi radi obračunavajo z drugače mislečimi na način, da jih označujejo za ruso/ukrofile in jim s tem skušajo zbiti kredibilnost.
Potem pa itak brundajo EUSSR/USSR/USASSR pravljice naprej po naročilu gospodarja.
Jasno pa je, da so nas vse civile velesile namočile v to neverending vojno.


Ne! Mongolu se je nekdo končno uprl in dobiva po gobcu. Mongol bi lahko vojsko doma pustil ampak ja nič kriv in nedolžen se je z njo odpeljal v svojo malo forever war vojno.

Zanimivo. Baje Ukrajinci novaćijo gamerje po celem svetu da iz doma upravljajo drone in tolčejo po Rusih:)) Dober nadomestek za Ai.


A whole new level..

Russians complaining that Ukrainian Forces are now outsourcing drone operations to gamers all over the world by connecting hundreds of drones to a virtual server and inviting skilled drone operators to take out battalions, with cash prizes awarded for each.

https://x.com/i/status/2071155543029260...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Goran10 ()

Goran10 ::

Windlass je izjavil:

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...

Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"



Ha ha komentarji so carski. Vidim tudi ogromno proukrajinskih komentarjev. Očitno se tale proruski peskovnik malo spreminja v neko uravnoteženo varianto.

Windlass ::

Goran10 je izjavil:

Windlass je izjavil:

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...

Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"



Ha ha komentarji so carski. Vidim tudi ogromno proukrajinskih komentarjev. Očitno se tale proruski peskovnik malo spreminja v neko uravnoteženo varianto.



Ja, js tudi že par mesecev opažam, da komentira več prozahodnih komentatorjev in to je bilo že preden so se stvari malo bolje obrnile za Ukrajince, tako da ni nujno, da gre samo za učinek dobrih novic. Pozitiven učinek je tudi, da več ljudi potem izpostavlja laži in izmišljije.

A je možno da sta Che in Pacman dosegla nekaj z inkvizicijo moderacije? :))

Pac-Man ::

Windlass je izjavil:

Komentar uporabnika "DOZI"
https://www.rtvslo.si/komentar/19868870

Napovedujem; Kalibr, Kinžal,Cirkon,Avangard,Orešnik, v večjih količinah, pa po potrebi še kak Iskander-M toliko časa, da vam potolčejo vso proizvodnjo teh drončkov, pa še česa.


Še ena brezhibna obramba standardov komuniciranja :)

Ob 13:45 sem ga prijavil zaradi spodbujanja sovraštva pa so očitno ocenili, da ga ne spodbuja ¯\_(ツ)_/¯
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

kow ::

Ukrajina ima vse vec orozja na daljavo kar pomeni, da bo Rusija vse tezje branila svoja ogromna ozemlja. Ukrajina bo morala sistematicno unicevati rusko ekonomijo. V neki tocki bo potrebnih enostavno preveliko subvencij in ruska ekonomija bo sla v franze.

pegasus ::

It's all just a numbers game ...

Windlass ::

Pac-Man je izjavil:

Windlass je izjavil:

Komentar uporabnika "DOZI"
https://www.rtvslo.si/komentar/19868870

Napovedujem; Kalibr, Kinžal,Cirkon,Avangard,Orešnik, v večjih količinah, pa po potrebi še kak Iskander-M toliko časa, da vam potolčejo vso proizvodnjo teh drončkov, pa še česa.


Še ena brezhibna obramba standardov komuniciranja :)

Ob 13:45 sem ga prijavil zaradi spodbujanja sovraštva pa so očitno ocenili, da ga ne spodbuja ¯\_(ツ)_/¯


Tudi js sm ga prijavil iz principa. Še malo spremeni stavčno strukturo, pa mislim da smo že v kaznivem dejanju.

Pa še ena stvar je malo zmotila tanajbolj avtistični del mojega ukvarjanja s to greznico. In sicer - Kar nekaj ljudi je danes pod novico presedlalo v 1. In 2. Osebo, torej mi/naše (rusko) proti vi/vaše (ukrajinsko, evropsko).

Ne vem :)) maske padajo? To je kar tak konkreten antagonizem do domačega oz. istovetenje z Rusijo. Dostikrat sem že napisal, da tam nekaj ljudi izživlja svoje uspehe skozi abstraktno stvar kot je ruski mit.

pegasus ::

Pač vidi se da je ruska propaganda bila narejena za idiote in očitno jim dobro uspeva, ker jo idioti pograbijo za svojo in se z njo poistovetijo :))

Pac-Man ::

Zadnje dneve sem se na MMC malo potegnil nazaj, tudi zaradi praznikov, vem pa, da bom moral poslati cel kup pritožb zaradi neobjavljenih ali naknadno brisanih komentarjev.


45s video Rusinje z umetnimi žnablji, ki doživlja živčni zlom. Upam, da je čimveč takih.

https://x.com/JayinKyiv/status/20711514...

Z razpadajočo družbeno strukturo na vseh straneh Rusi nadaljujejo svoj kolektivni zdrs v norost, medtem ko stojijo v vrstah za bencin.

Nikoli niti ne pomislijo, da bi situacijo preprosto rešili tako, da bi svojo vojsko umaknili iz Ukrajine; žrtvujejo svoje gospodarstvo, družbo in na koncu državo, da bi ohranili vojno.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Goran10 ::

Windlass je izjavil:

Goran10 je izjavil:

Windlass je izjavil:

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...

Sam danes pa kar popuščajo živci med stalnimi "poznavalci"



Ha ha komentarji so carski. Vidim tudi ogromno proukrajinskih komentarjev. Očitno se tale proruski peskovnik malo spreminja v neko uravnoteženo varianto.



Ja, js tudi že par mesecev opažam, da komentira več prozahodnih komentatorjev in to je bilo že preden so se stvari malo bolje obrnile za Ukrajince, tako da ni nujno, da gre samo za učinek dobrih novic. Pozitiven učinek je tudi, da več ljudi potem izpostavlja laži in izmišljije.

A je možno da sta Che in Pacman dosegla nekaj z inkvizicijo moderacije? :))


Vedno bolj je jasno da je bil mmc ruski peskovnik in je bilo treba zadeve uravnotežit. Tudi ogromno ruskih narativ je v 4 letih naglodal čas in bi bilo res smešno samo objavljati proruske zgodbe ker očitno nimajo stika z realnostjo.

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-5080 GAMING|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
1388 / 1388
»
»»