» »

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Temo vidijo: vsi
««
1386 / 1387
»»

OutOfTheBox ::

Windlass je izjavil:

https://x.com/FoxNews/status/2069880063...

Kako Rutte izvaja gledališko predstavo za Trumpa o pridnem NATU, ki zdaj plačuje Trumpove miljarde... :))

Đizas Krajst, kako je to žalostno videt, da je treba okoli predsednika ZDA skakat kot da ima posebne potrebe. Men je nerodno za Američane. Bolje da ne razmišljam kolk folka je po nepotrebnem umrlo v Ukrajini tudi na račun tega da je Trump zabit kot noč.


Drži. In čeprav od zunaj izgleda kot da drži z njegovimi interesi (dost jih pač reče da je Rutte prodana duša), to ne drži. Ima eno izmed najtežjih nalog, in sicer Trumpu pihat na dušo in pravit kar hoče slišat. Mislim da je NATO dobil ravno pravega človeka v pravem času (ker prejšnji ni imel takega pristopa).

Skratka, on je tam da poskrbi da NATO (pre)živi. Vsaka mu čast.

p.s

Če me spomin ne vara je ravno on "odvrnil" Trumpa od grenlandskih ambicij?

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

OutOfTheBox je izjavil:


Skratka, on je tam da poskrbi da NATO (pre)živi. Vsaka mu čast.

p.s

Če me spomin ne vara je ravno on "odvrnil" Trumpa od grenlandskih ambicij?

Res težko delo. V osnovi ne sme pustit Rusiji, da se pridruži Natu. Ker če se, potem je to konec Nata, ker Nato s tem izgubi ves svoj pomen.
Razen če Trump resno misli glede zavzetja kake Nato države ali dela države. Potem smo pa v območju somraka. Ampak tako daleč pa upam, da ti nori politiki ne bodo šli.

OutOfTheBox ::

V osnovi ne sme pustit Rusiji, da se pridruži Natu.


Vem da je Rusija včasih imela interese o pridružitvi v NATO, ampak kot si sam rekel .. NATO bi v tem primeru izgubil celoten pomen. Rusija ne bo nikoli članica NAT-a (veliko večja je verjetnost, da NATO razpade), sploh ne po tem kar je pokazala zadnjih 5 let.

Rutte lahko gre, če je to edino njegovo delo.

Zgodovina sprememb…

Windlass ::

https://x.com/nexta_tv/status/206972558...

"Mom, I have no legs left..." ?
A Russian soldier was promised easy service, drones, and big money. Instead, he was thrown straight into a meat assault.
Now he's recording a message to his mother from the front. According to him, one leg is already rotting, while from the other "a bone fell out along with pus."

Windlass ::

https://x.com/NOELreports/status/207008...
Ukraine's Odesa operational group said the blue-and-yellow flag was raised on Kinburn Spit after Ukrainian fire forced Russian troops to retreat from their positions. Surviving personnel are now evacuating and abandoning defensive lines. Let's see if this is purely a flag operation or not.


Regional Directorate of the Territorial Defense Forces "South" of the Armed Forces of Ukraine

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Windlass ()

Windlass ::

https://x.com/NOELreports/status/207011...
US Secretary of State Marco Rubio pushed back on Russian Foreign Minister Sergey Lavrov, saying no agreement was reached in Alaska. Rubio said only a proposal was made there and stressed that it was never an agreement, countering Lavrov's framing of the talks.


Roko na srce, to Rusi počnejo kar naprej z namenom izvajanja pritiska preko javnosti. Namigujejo in insinuirajo dogovore, ki se niso zgodili, njihov propagandni stroj pa to hitro vplete v kremeljsko štorijo. To je očitno spet neka ˝not one inch to the east˝ fora. A ni zanimivo da take mojstre diplomacije vsaki 2 leti nekdo nategne z nekim pivotalnim ˝sporazumom˝.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Windlass ()

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-5080 GAMING|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

bpr123 ::

Machete je izjavil:



https://finance.yahoo.com/quote/IMOEX.ME


Kaj hočeš s tem povedat?

shmandi ::

V rasiji vsjo v parjatke...

Pac-Man ::

Naši mali denacifikatorji:

https://x.com/PopularFront_/status/2070...

🇲🇱 Mali – 🇷🇺 Rusija: Ruski Afriški korpus (Africa Corps) je skupaj z malijsko vojsko 23. junija vzhodno od Timbuktuja, v kraju Zarho, usmrtil dva tuareška civilista iz skupnosti Imghad Kel Ouli.

Moška sta bila ubita, njuni trupli pa oskrunjeni. Po spletu so zaokrožile fotografije, ki prikazujejo njune posmrtne ostanke, razporejene v obliki svastike.


https://x.com/SaladinAlDronni/status/20...

Ta umor Tuarega, pri katerem so njegove dele telesa pripadniki FAMA (malijske vojske) ali ruske vojske sestavili v nacistični simbol, je žal videti verodostojen, čeprav bo potrebna še dodatna preiskava.

Gre le za eno izmed številnih brutalnih usmrtitev; vojna v Maliju postaja iz leta v leto vse bolj temačna in srhljiva.

*Bamako počne vse, kar je v njegovi moči, da bi se ta država razdrobila na koščke. Ni treba, da bi bilo tako, vendar njegov grob in primitiven način delovanja govori sam zase. Le Niamey še ostaja znotraj meja človečnosti, medtem ko sta drugi dve prestolnici razlog, da džihadisti preplavljajo Sahel.

In tudi zato tuareške konfederacije prvič razmišljajo o proti-državnih potezah, kljub rivalstvom med njimi, ampak to je tema za kdaj drugič.


https://x.com/kvistp/status/20701452833...

"Notranje informacije."



https://www.rfi.fr/fr/afrique/20260624-...

Pustili so mu sončna očala. Okoli njegove odsekane glave so na svetlem pesku roke in noge razkosanega trupla razporejene v obliki svastike. Gre za podobo, ki vzbuja slabost.

Prebivalci območja Zarho so po prehodu patrulje malijske vojske in ruskega Afriškega korpusa odkrili dve trupli ter to makabrično uprizoritev. Tri kilometre stran, blizu Abakoïre, je napad z dronom iste patrulje ubil dva mlada moška, ki sta se vozila z motorjem. Uporaba motorjev je od začetka meseca prepovedana zunaj večjih mest. Ta ukrep, ki se zelo različno izvaja, je namenjen omejevanju gibanja oboroženih skupin.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Stane2 ::

https://x.com/wartranslated/status/2070...
An air raid alert was declared in Kyiv in the evening. Several Zircon missiles were launched toward the capital, but they were successfully intercepted by Patriot air defense systems.

https://x.com/OsiOsint1/status/20702167...
In total, Russia launched 3 Iskander-M ballistic missiles and 2 Zircon hypersonic cruise missiles in the attacks an hour ago. All five missiles were shot down by Patriot interceptors.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stane2 ()

Stane2 ::

https://x.com/MirovichMedia/status/2070...

Madhouse of the late Putinism era -- a poor Russian pensioner says that her heart bleeds when she sees how hard life is for ordinary Americans.

The second woman comforts her and explains that Putin helps everyone -- and of course, he'll help ordinary Americans too.

Whole generations poisoned by the zombie box, and it's unclear what to do with all of it later.

Windlass ::

Pac-Man je izjavil:

Naši mali denacifikatorji:


Čudi me, da ne gledamo takih izdelkov tudi v Ukrajini, glede na to, kako poln gobec imajo boja proti nacizmu. Sicer je par dni nazaj spet prišlo do paradiranja pred kamero z odsekano glavo ukr. vojaka. Ne vem a majo to neke čečene al ahmatovce al od kje so privlekli te necivilizirane živali v 21. st. v Evropo.

endelin ::

Windlass ::

Evo, ena za tiste, ki nas je zadnjič zmotilo njeno poročanje o Azovu in ˝Ukrajini - edini državi z neonacistično brigado v redni vojski˝.

Na kratko: Korektno poročanje, kaj je to?


Na RTV ni sankcij zoper novinarje, ki kršijo programske standarde

Izpostavljamo primer novinarke javnega medija Kaje Sajovic, ki kljub večkrat ugotovljenih kršitvah programskih standardov in poklicnih meril s strani varuhinje pravic poslušalcev in gledalcev, s kršitvami nadaljuje. S strani nadrejenih pa sankcij ni.

https://info360.si/aktualno/varuhinja-p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Windlass ()

Che25 ::

Windlass je izjavil:

Evo, ena za tiste, ki nas je zadnjič zmotilo njeno poročanje o Azovu in ˝Ukrajini - edini državi z neonacistično brigado v redni vojski˝.

Na kratko: Korektno poročanje, kaj je to?


Na RTV ni sankcij zoper novinarje, ki kršijo programske standarde

Izpostavljamo primer novinarke javnega medija Kaje Sajovic, ki kljub večkrat ugotovljenih kršitvah programskih standardov in poklicnih meril s strani varuhinje pravic poslušalcev in gledalcev, s kršitvami nadaljuje. S strani nadrejenih pa sankcij ni.

https://info360.si/aktualno/varuhinja-p...


Varuhinjo nihče na RTV, kaj šele širše, ne *ebe 5%. Že tako nima nekih pravih vzvodov za ukrepanje, razen da podaja mnenja in priporočila, zaradi okoliščin njenega imenovanja na ta položaj in majavih kompetenc pa nima niti moralne avtoritete, naj se še tako "trudi".

Dejstvo, da gre za prvo Varuhinjo, ki pred nastopom mandata ni bila zaposlena v javni medijski hiši, ji pri njenem delovanju kvečjemu škodi, čeprav so ga predstavljali kot prednost in garant nepristranskosti. Po dobrih štirih letih mandata (in slabega pol leta pred njegovim koncem) je očitno, da sta bili njeni predhodnici in njen predhodnik precej bolj kritični in neposredni v zadevah, do katerih so se opredeljevali.

Ob tem navajam mnenje prejšnje Varuhinje (in sedanje članice Sveta RTV Slovenija) iz leta 2020:

Poudarjam, da se je o smiselnosti komentiranja, kakršno je uveljavljeno na portalu rtvslo.si, treba resno pogovoriti. Uvedeno je bilo zato, da bi občinstvu javnega medija omogočili, da s svojimi mnenji, podatki, informacijami, pogledi, razmisleki …, objavljenimi na spletnem mestu javnega medija, sodelujejo v kultiviranem javnem dialogu.

Ko pa prebiram objave (in to zaradi pritožb počnem vsak dan vsaj nekajkrat), vedno znova ugotavljam, da se je ta namen v veliki meri izjalovil in da se skozi vsesplošno kritizerstvo, sikanje, neargumentirane sodbe in trditve, medsebojno napadanje in obračunavanje velikokrat le še utrjujejo družbeni predsodki in delitve ter normalizirajo groba komunikacija, napadalnost, izključevanje, ne-dialog in širjenje izmišljij.

Ali kot je včeraj zapisala ena od pritožnic: potihem se ustvarjajo dogme in zapeljujejo mišljenja.


Kot članica Sveta RTV iz meni neznanega razloga o tem na žalost molči, z "ustvarjanjem dogem in zapeljevanjem mišljenj" pa očitno nima več težav.

Kaj poreči o MMC-jevi primadoni Kaji Sajovic? Po mojem mnenju je zanjo še bolj obremenilna razsodba Novinarskega častnega razsodišča, da je kršila 26. člen Kodeksa novinarjev Slovenije, in se pridružujem ločenemu mnenju Irene Brejc, da je kršila tudi 25. člen kodeksa, saj je "že samo sprejetje brezplačnih razkošnih potovanj v zameno za kasnejšo privlačno potopisno objavo zastrto prepletanje oglaševanja in novinarstva".

https://razsodisce.org/2020/06/boris-ve...

Vseeno pa se mi zdijo še veliko bolj problematični njeni izrazito pristranski prispevki o ruski vojaški agresiji na Ukrajino, sploh avtorski in tisti v obliki novinarskih vprašanj.

Trenutno se morda res zdi, da je nedotakljiva, klub temu pa upam, da bo sistem drip-drip-drip (avtorica si je v zadnjem času prislužila še nekatere druge prijave) na daljši rok prinesel učinke. Še posebej, če se bodo drugi mediji z večjim dosegom opogumili in sneli svoje ozko politične, nazorske, ideološke in stanovske plašnice, bistven pa bo tudi pritisk širše javnosti, ki z zadevo povečini zaenkrat še ni seznanjena. Fingers crossed, da se to spremeni.

Stane2 ::

Stane2 ::

https://x.com/wartranslated/status/2070...
Yesterday in Crimea, a rare Russian electronic warfare system used to jam Starlink was destroyed. The Russian "Volna Kupol Garant" EW system was burned down in occupied Kerch. Satellite imagery has already captured the strike locations and completely incinerated units, some of which the occupiers tried to urgently relocate following the strikes.

bpr123 ::

In St. Petersburg, there’s a total chaos with fuel at city gas stations. Drivers are rushing their cars in for diagnostics en masse because engine software and fuel systems are acting up due to low-quality gasoline.
And there we come to the most interesting part of the gasoline crises: they mix gasoline at the pump with all kind of stuff that should not be there.
Octane ratings are dropping, injectors and sensors are getting clogged, and ECUs are throwing error codes. Mechanics are already in shock, engines are sputtering after refueling.
Fuel quality has plummeted, causing real mechanical issues. Take care of your cars—don't put junk in your tank! But what if there’s nothing but junk at the gas station?


Ne samo da manjka goriva, kup bo še kolateralne škode.

AvtoR ::

Ne samo da manjka goriva, kup bo še kolateralne škode.


Specijalna vojaška operacija gre po planu...

gozdar1 ::

Rusom je še kar pod častjo pogovarjat se z ukrajino, zato še vedno raje fantazirajo o raznih dogovorih z zda,...

bpr123 ::



Satellite imagery from 24 June captured the exodus from Crimea in a single devastating image.
1,500 civilian vehicles queued for 10 kilometres at the Kerch Strait Bridge.
These are the settlers, colonists and proud bearers of the imperial Russian passport who arrived after 2014 to claim their slice of annexed paradise.
They are now sitting in an endless traffic jam, waiting to be manually searched for explosives before being permitted to flee.


LOL :))

Pac-Man ::

Včeraj popoldne je bila panika, pisalo se je o dveh Iskandrih in Zirconih.
Verjetno so ciljali na Telegramirano propagando v stilu ukrajinskega napada na moskovsko rafinerijo, ampak se je ponesrečilo :)

https://x.com/Osinttechnical/status/207...

Redek dnevni posnetek ukrajinske baterije PATRIOT, ki uspešno prestreže par ruskih balističnih izstrelkov nad Kijevom danes popoldne.

še 2x video:
https://x.com/Osinttechnical/status/207...

P.S.

Vidim, da je že omenjeno, bom vseeno pustil.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Kebo ::

Baje so ruske rafinerije povsem opustile proces razžvepljevanja, da lahko rafinerirajo večje količine. Kisel dež is back baby, pa katalizatorji in motorji so tut navdušeni.

Pac-Man ::

Nekateri moskovski bloki so po ne več tako novem legitimne tarče, 10s video.

Kateri? Če ponavljamo za rusofili tisti, ki jih zadane Ukrajina.

https://x.com/Exilenova_plus/status/207...

Panzir S-1 zračni obrambni sistem se namešča na streho stanovanjske stavbe v Moskvi.

Rough location - 55.637558, 37.599691
Avenyu 77 complex, Moscow

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Gregor P ::

endelin je izjavil:

Maček v žaklju?
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/...

Bolj rumene novice, kjer ne piše nič takšnega, kar se ne bi dogajalo že leta prej v EU, tudi ko smo mi vstopali vanjo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Windlass ::

Che: hvala za izvrstne insider info :) zanimivo bo videt ali bo po odhodu trenutne varuhinje kaj drugače, ker trenutno res izgleda kot da varujejo lik Putina in t.i. ruski mit. Čeprav je to verjetno le del širše anti-zahodne zgodbe, ki se zdi kar prevalentna v slovenskem medijskem prostoru.

Bi pa rekel okoli K.S... da je kar se tiče bizarnega poročanja mucica proti Vasevu. Za njega lahko po navadi dobesedno iz naslova ugotoviš avtorstvo preden sploh novico odpreš. Ne vem zakaj ne gre pisat za Insajder, če mu je to motivacija..

Gregor P ::

Zato ker ga Rusi potem ni bi več plačevali za to (oz. bi bila tarifa storitve veliko manjša)>:D :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Windlass ::

Gregor P je izjavil:

Zato ker ga Rusi potem ni bi več plačevali za to (oz. bi bila tarifa storitve veliko manjša)>:D :P


Pa saj ravno Insajder zgleda da je dejansko plačan. Pejd pogledat, sej je cela stran samo o Ukrajini (95% člankov). Če to ni plačano gre za hud fanatizem. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Windlass ()

WhiteAngel ::

Windlass je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Zato ker ga Rusi potem ni bi več plačevali za to (oz. bi bila tarifa storitve veliko manjša)>:D :P


Pa saj ravno Insajder zgleda da je dejansko plačan. Pejd pogledat, sej je cela stran samo o Ukrajini (95% člankov). Če to ni plačano gre za hud fanatizem. :D


Insajder berejo že prepričani in so zaradi manjšega dosega tarife manjše. Rtvslo naj bi bil nevtralen medij in ga beremo vsi. Vasev in KS poleg običajne plače na Rtvslo potem pobereta še kremljsko provizijo. Takega deala ne bosta več dobila.

Windlass ::

WhiteAngel je izjavil:

Windlass je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Zato ker ga Rusi potem ni bi več plačevali za to (oz. bi bila tarifa storitve veliko manjša)>:D :P


Pa saj ravno Insajder zgleda da je dejansko plačan. Pejd pogledat, sej je cela stran samo o Ukrajini (95% člankov). Če to ni plačano gre za hud fanatizem. :D


Insajder berejo že prepričani in so zaradi manjšega dosega tarife manjše. Rtvslo naj bi bil nevtralen medij in ga beremo vsi. Vasev in KS poleg običajne plače na Rtvslo potem pobereta še kremljsko provizijo. Takega deala ne bosta več dobila.


Heh ja.. če sta dejansko plačana. To je treba še dokazat nekako. Za insajder je vsaj široko priznano, da gre za vir ruskih dezinformacij.

Z lahkoto vidim situacijo, kjer onadva pišeta to zgolj iz osebne motivacije. In v tem primeru - kaj se skrivaš, Boris, dragi borec proti Zahodu? Stopi na svetlo in piši za Insajder :D

Ampak ja, saj se strinjam s tem da verjetno sprevrženo uživa ker lahko to sranje prodaja na "kredibilnem mediju" veliki publiki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Windlass ()

Stane2 ::

https://x.com/JayinKyiv/status/20704596...
With no electricity and water on large sections of the penninsula, no fuel and thousands of Russians now attempting to flee across the Kerch Bridge, Russia's puppet "authorities" have declared a State of Emergency.

fur80 ::

Če je to res, je to nepredstavljivo! :D

So, in just 1.93% of the total time, Russia lost 11.39% of all recorded automotive vehicles and fuel truck losses.

During the last 30 days, it lost 12,772 automotive vehicles and fuel tankers.

27.05.2026 +271
28.05.2026 +261
29.05.2026 +324
30.05.2026 +483
31.05.2026 +524
01.06.2026 +384
02.06.2026 +517
03.06.2026 +437
04.06.2026 +396
05.06.2026 +329
06.06.2026 +358
07.06.2026 +393
08.06.2026 +363
09.06.2026 +382
10.06.2026 +376
11.06.2026 +326
12.06.2026 +352
13.06.2026 +424
14.06.2026 +401
15.06.2026 +416
16.06.2026 +417
17.06.2027 +486
18.06.2026 +431
19.06.2026 +441
20.06.2026 +476
21.06.2026 +475
22.06.2026 +384
23.06.2026 +626
24.06.2026 +430
25.06.2026 +450
26.06.2026 +439

https://x.com/TheDeadDistrict/status/20...

enavlaka ::

Reciklaža starega železa. Če bi bilo kaj vredno bi rusi bolj pazili, tako pa je dovolj dobro, da se meso in guzzoline pripelje do fronte.
Pa itak, te številke so 10 ali 100x prenapihnjene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enavlaka ()

Stane2 ::

https://x.com/nexta_tv/status/207019028...
A rebellion is brewing in Russia: a Russian soldier recorded an address to Putin in which he threatened a coup
In just four hours, the video gathered over 3.5 million views on Instagram and more than 125,000 likes.
According to observers, this indicates that the situation in Russia is becoming increasingly tense and potentially explosive.
Voronezh blogger Alexander Lunin stated that if he is not invited to the Kremlin and not given a chance to speak live alongside Putin, "the army will turn its weapons against the Kremlin."
In his statement, he described alleged widespread abuses in the military -- including torture, punishment for refusing orders, "eliminations," and mysterious disappearances of soldiers.

https://x.com/nexta_tv/status/207049730...
The Kremlin to Review "Strange" Viral Post About Torture in the Russian Army
Dmitry Peskov confirmed that the authorities are aware of the explosive appeal made by a Russian serviceman to Vladimir Putin.
The video has already amassed more than 12 million views on Instagram alone.
Alexander Lunin described what he said were horrific abuses taking place in the Russian army and warned that if he is not invited to the Kremlin and given the opportunity to speak live alongside Putin, "the army will turn its weapons against the Kremlin."

JohnyQ_ ::

enavlaka je izjavil:

Reciklaža starega železa. Če bi bilo kaj vredno bi rusi bolj pazili, tako pa je dovolj dobro, da se meso in guzzoline pripelje do fronte.
Pa itak, te številke so 10 ali 100x prenapihnjene.


Cope harder :))

Sej rusi bi zmagali sam jim je bolj zabavno če traja 5 let.
Pa vmes mal bencina zmanjka :))

fur80 ::

Tole na Krimu spominja malo na srbsko traktorjado iz Knina. ;)

enavlaka ::

Sej rusi bi zmagali sam jim je bolj zabavno če traja 5 let.

Ja no, so ukrainci že zmagal? Kdaj bodo ?
Pobrano ozemlje bo ukrainsko lahko samo še na kartah.
Cope harder :))

ne budalašti

Leif ::

Na Krimu je sicer kakih 5 miljonov ruskih turistov,ne vem če so prišli s traktorji

JohnyQ_ ::

enavlaka je izjavil:

Sej rusi bi zmagali sam jim je bolj zabavno če traja 5 let.

Ja no, so ukrainci že zmagal? Kdaj bodo ?
Pobrano ozemlje bo ukrainsko lahko samo še na kartah.
Cope harder :))

ne budalašti


Vsak dan ko se upirajo rusom zmagajo ;)

Ukrajina ni začela z napadom na sosedo tako da vsak dan ko rusiji zbijajo zobe je to zmaga za Ukrajino.

Leif je izjavil:

Na Krimu je sicer kakih 5 miljonov ruskih turistov,ne vem če so prišli s traktorji


Odšli bodo peš ker nimajo goriva. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohnyQ_ ()

HitraSperma ::

Top, ukrajina bo spravila na kolena rusijo. Svet bo lepši 8-)
fgdsfjk

bpr123 ::

Rusija je razglasila izredne razmere, Krim v temi

Zmagovanje?

MadMicka ::

bpr123, zmagovanje?

Če ima napadalec 10 krat več tankov, topov, letal, ladij, municije, in v 4 letih in pol ne premaga nasprotne vojske, potem je to za napadenega, za Ukrajino, čista zmaga. Lahko bi Rusija leta 2022 zavzela Kijev, če bi imeli spodobno in sposobno vojaško vodstvo, danes tak cilj niti pod razno ne morejo uresničiti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

shmandi ::

bpr123 je izjavil:

Rusija je razglasila izredne razmere, Krim v temi

Zmagovanje?

Pa kaj širiš fejk njuz?
Putleroljubci pravijo, da na milijone rusov uživa dopust na Krimu, žurajo, se nacejajo z vodko in nažirajo s kaviarjem... Kakšne izredne razmere neki? To je samo zahodna propaganda...

mtosev ::

Lepo, da Ukrajini gre dobro na bojišču.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

shmandi ::

MadMicka je izjavil:

bpr123, zmagovanje?

Če ima napadalec 10 krat več tankov, topov, letal, ladij, municije, in v 4 letih in pol ne premaga nasprotne vojske, potem je to za napadenega, za Ukrajino, čista zmaga. Lahko bi Rusija leta 2022 zavzela Kijev, če bi imeli spodobno in sposobno vojaško vodstvo, danes tak cilj niti pod razno ne morejo uresničiti...

Lahko bi rusija zasedla Kijev, če bi vse te milijarde namesto v orožje namenili podkupninam ukrajinskih uradnikov in veljakov...

fur80 ::

Locals report a 20-mile-long traffic jam of vehicles attempting to leave Russian-occupied Crimea over the Kerch Bridge today.

Follows major fuel, power, and goods shortages caused by Ukraine's drone campaign
.

https://x.com/Osinttechnical/status/207...

Akira5 ::

Neumnosti, vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Akira5 ()

o0o0o0o0o0 ::

shmandi ::

Ampak video je vrhunski, ni kaj.
But karma is a bitch...
««
1386 / 1387
»»