» »

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Temo vidijo: vsi
««
635 / 831
»»

Pac-Man ::

Verjetno bo intervjuval vrtnega palčka, avgust 2023


Head of RT lobbies for Tucker Carlson to interview Putin
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

AgJ1 ::

Unilseptij je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Zakaj, bi bilo fino za Američane, da se to zapakira v en paket?

Pa btw, ne sedaj sanjati, kot nek ukrajinski plačanec, povej raje iz stališča povprečnega Američana odgovor!


1) Obrambna industrija na obratih pomaga ameriški ekonomiji
2) Obrambna industrija na obratih pomaga pri posodobitvi ameriškega arzenala
3) Praktične izkušnje z uporabo sistemov v Ukrajini so zlata vredne
4) Vse skupaj podrobno spremlja Kitajska s svojimi plani okrog Tajvana
5) Ukrajinski uspehi slabijo ameriškega geopolitičnega konkurenta
6) Ukrajinski poraz bi pomenil veliko večjo verjetnost vojne NATO-Rusija
7) Ukrajinska zmaga je enostavno moralno pravilna


Vse to povprecnega Americana, pa tudi Evropejca ali Kitajca, en kurc briga. Jaz bi rad dobre sole za moje otroke in zdravnika :D ter obcutek, da so ljudje okoli mene se normalni in zgolj ljudje, ne pa neke na pol posasti, ki me ogrozajo. Te igrice pa naj se nasi "voditelji" igrajo v peskovniku, ce ze morajo... jaz kot davkoplacevalec denarja v vojaske namene za to ne dam, ce bi me kdo kaj vprasal.

V Mariupolu ni več nobenih šol ali zdravnikov, ljudje so morali pobegniti, če niso so jih maltretirali, pobili in redki so pričakali okupatorje z rožami. Otroke so ukradli in odpeljali v Rusijo.
To je vojna. Če prevlada miselnost, ki jo tukaj zagovarjaš ti, pride vojna tudi k nam. Takrat vprašanje kvalitetnega šolstva in zdravstva ne bosta prioriteti, to ti zagotavljam.

Če EU nismo retardirani, bomo izkoristili Ukrajino kot integratorko bojnih sredstev cele EU in jih založili s čimer bojo hoteli, ker to pomeni, da nas bojo Ukrajinci obranili pred vojno.

Če se uresničijo Orbanove sanje ob tvoji miselnosti, nas bo Rusija pojedla enega za drugim, vsakega posebej, plus da se bomo med sabo, ker so bojo vsepovsod našle hijene in golazen, ki bi sosednji državi porinila nož v hrbet. Zagotavljam ti, da se takrat ne boš ukvarjal s standardom šolstva - razen če nisi nekdo, ki bo žel benefite kolaboracije z okupatorjem.

jernejl ::

Fritz je izjavil:

medtem, ko je krajo Kosova priznalo kar nekaj držav.
Kdo pa je kosovo ukradel? Samo zanima me, del katere države je.

Za vse, ki se ukvarjajo z mednarodnimi odnosi je jasno, da so ZDA & Co. z napadom na ZRJ leta 1999 in odcepitvijo Kosova odprle Pandorino skrinjico. Kosovo kot primer za upravičenost specialne vojaške operacije je navajala tudi Rusija glede Ukrajine.
Neumnost, Kosovo ni del ZDA, medtem ko se rusi gredo landgrab in si želijo pripojiti čimvečji del Ukrajine. Kosovo pač ni nobena pandorina skrinjica za to, da si ena država vzame del druge države. To pandorino skrinjico odpira prav rusija in zato je prav, da rusom polomimo zobe in tako damo sporočilo, da je to nesprejemljivo. Če ne, si bodo počasi tudi druge države začele prisvajati ozemlja sosed... danes nekateri politiki v evropi o tem že kar odkrito govorijo, legitimacija ruskega landgraba pa jim daje krila.

Unilseptij je izjavil:

Vse to povprecnega Americana, pa tudi Evropejca ali Kitajca, en kurc briga. Jaz bi rad dobre sole za moje otroke in zdravnika :D ter obcutek, da so ljudje okoli mene se normalni in zgolj ljudje, ne pa neke na pol posasti, ki me ogrozajo. Te igrice pa naj se nasi "voditelji" igrajo v peskovniku, ce ze morajo... jaz kot davkoplacevalec denarja v vojaske namene za to ne dam, ce bi me kdo kaj vprasal.
Še dobro da ostali davkoplačevalci nismo tako zaplankani, da bi ne videli dlje od sosednje ulice oziroma do najbližje šole in ordinacije.
Putlerju je pač treba polomiti zobe in bistveno ceneje je, da to za nas naredijo Ukrajinci, kot da putler pride k nam. Vsako popuščanje in gledanje stran pri raznih hitlerjih in putlerjih vodi do svetovne vojne, kar pa bo za nas nekaj velikostnih razredov dražja varianta kot pomoč Ukrajini. Taki voditelji imajo najraje, če vsak gleda samo na svojo rit. Potem lahko vzamejo kos pogače, pa bodo ostali gledali stran. In potem vzamejo še kos in bodo spet ostali gledali stran. In potem še kos in še kos...
Najbolj optimalna pot za nas je, da smo složni in Ukrajincem pomagamo dovolj, da bodo ruse razbili.

Balandeque ::

AtaŠtumf je izjavil:



Vse to povprecnega Americana, pa tudi Evropejca ali Kitajca, en kurc briga. Jaz bi rad dobre sole za moje otroke in zdravnika :D ter obcutek, da so ljudje okoli mene se normalni in zgolj ljudje, ne pa neke na pol posasti, ki me ogrozajo. Te igrice pa naj se nasi "voditelji" igrajo v peskovniku, ce ze morajo... jaz kot davkoplacevalec denarja v vojaske namene za to ne dam, ce bi me kdo kaj vprasal.


Potem pa po mojem še nisi bil v Rusiji pri zdravniku. Jaz sem bil, nekajkrat, in to v tistih najboljših ruskih časih. V resnici ti je zavarovalnica takoj poslala avto in te odpeljala v top zahodno kliniko. Mene so rotili po telefonu, da vse plačajo in naj zaboga v nobenem primeru ne grem k Rusom. Pa je bila samo gripa. Pa potem sem imel še pogumne kolegice, ki so šle rodit otroka v ustanovo, kjer moraš s kuverto doplačat. Za fantka 30 % več, kot za punčko.

To dobiš s šolstvom, kjer se diplome, tudi zdravniške, preprosto kupijo. Danes ti "zdravniki" počasi pronicajo k nam.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Bauc je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Vidim da si zmisljujete scenarije, ki ustrezajo "vašim" MSM prepričanjem.

Vprasajte amerikance, oni tocno vedo od kod in kam je Il letel, ce vam bodo hoteli povedati.

Če bodo Američani izjavili, da je letalo letelo proti Rusiji jim itak ne boš verjel. Ustrezajo ti samo novice, ki pašejo v tvojo sestavljanko. Pa nima veze ali je to msm, ruska propaganda ali pa ukrajinski blogerji, ki imajo"notranje" vire. Kakor kdaj.

Tako je. Pomisli... Rusofili na veliko govorijo, kako so CNN, nyt, in ostale Zahodne medijske hiše fake news, kako lažejo vse... A potem napišejo en članek kako so ukrajinci demolirali severni tok in takoj začnejo verjeti, da je to res... Ali pa ta osovraženi Zahodni medij enkrat objavi kako je nekaj proti ukrajini in spet takoj verjamejo, ter celi ponosni popajo linke teh Zahodnih medijev, katere tako sovražijo in objavljajo same laži. Recimo, napišejo članek, kako rusi bombardirajo bolnišnico, kjer so notri civilisti, napišejo rusofili, da so notri bili samo vojaki, verjetno sami Nato poveljniki, in da ti mediji lažejo. Napiše ta isti medij kako je Ukrajina potopila Moskvo, pa rusofili trdijo, da je laž, da se se spet lažejo kot vedno, na koncu pa jim ruski rt po enem mesecu prizna, da je ladja se reinkarnirala v podmornico, pa takoj verjamejo, še to, da je ladjo potopil cigaret in ne ukrajina. Kot si rekel, slišijo samo tisto, kar jim je všeč.

Ukrajinci so krivi v tej vojni, ker se branijo in bi bilo manj žrtev v ukrajini, pravijo cel čas. Pravijo, da bi se mogla Ukrajina pogajati in ne vem kaj še vse... A dobro vejo, da se Ukrajina bori za svoj obstoj, ker če bi se pogajali ali se predali, bi izgubili del ozemlja ali pa kar državo. Ampak to rusofilov ne moti, ker so mnenja, da je ukrajina ruska, če tudi je bila po vseh uradnih listinah zapisana kot svoja država. Mogoče pa je čas, da po vzoru rusov in rusofilov, ki so mnenja, da ukrajina ni ruska, slovenija napade avstrijo in italijo zaradi koroške in trsta, madžari slovenijo zaradi prekmurja, avstrijci ves balkan (tudi srbe), ker je nekoč bil ves njihov, rusi američane zaradi aljaske in potem albanci napadejo slovenijo oz Kranj, ker njihovih "slovenskih" albancev noben slovenec ne mara, slovenija trst, ker italijani zaničujejo slovenski jezik in se izživljajo nad njimi. In tako naprej. Jaz sem za to, da slovenija napade avstrijo in italijo, madžarska slovenijo, avstrija ves balkan, najbolj pa srbe, ker so največji krivci, da niso več pod avstroogrsko, italija napove vojno skoraj celi evropi, ker ni več pod rimskim imperijem itd itd. Dajmo se iti tako, kot se rusi grejo. Aja, zdaj bodo pa rusofili rekli, da to ni isto.

Notnow ::

Pac-Man je izjavil:

Verjetno bo intervjuval vrtnega palčka, avgust 2023


Head of RT lobbies for Tucker Carlson to interview Putin


Noro..to bo zloml twitter :D
Amerika še ima svobodo tiska očitno.Se pa mora fajn kolcat republikancem da so ga vrgli iz foxa.

AvtoR ::

A so teli solarij sabotiral? Revica je čisto spržena. Je moralo bit kar močno, ker kaže tudi na poškodbe možganov.

Pac-Man ::

Notnow je izjavil:

Amerika še ima svobodo tiska očitno.Se pa mora fajn kolcat republikancem da so ga vrgli iz foxa.


Veš, je šit, ko ima Olga Skabejeva višje novinarske standarde od Fuckerja Carlsona. September 2023, minutka

Russian propagandist weighs in on Tucker Carlson's special about Obama
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pac-Man ::

Oh ne, Rastoder bo dobil poceni banane

https://twitter.com/Belsat_Eng/status/1...

The Russian authorities announced a ban on the import of bananas from five leading suppliers from Ecuador after the country's President, Daniel Noboa, declared that he would donate old Russian weapons to the USA

Source: PAP

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Kresnik ::

Notnow je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Verjetno bo intervjuval vrtnega palčka, avgust 2023


Head of RT lobbies for Tucker Carlson to interview Putin


Noro..to bo zloml twitter :D
Amerika še ima svobodo tiska očitno.Se pa mora fajn kolcat republikancem da so ga vrgli iz foxa.


Me zanima kako bi ti veselo toleriral zaposlenega, ki te je ravnokar stal skoraj 800 milijonov, in še to po poravnavi. Morali so prinati, da so (predvsem Carlson) lagali, verjetno pa so morali tudi odpustiti Carlsona, da so (Fox) odnesli tako poceni. Ker prvotna odškodnina je bila 1.6 milijarde.

Notnow ::

Pac-Man je izjavil:

Notnow je izjavil:

Amerika še ima svobodo tiska očitno.Se pa mora fajn kolcat republikancem da so ga vrgli iz foxa.


Veš, je šit, ko ima Olga Skabejeva višje novinarske standarde od Fuckerja Carlsona. September 2023, minutka

Russian propagandist weighs in on Tucker Carlson's special about Obama


In? pač ameriški mediji,sej vsi tak delajo...
Kakorkoli,če bo dobil ta interviju,je to genijalna poteza iz njegove strani..Model zna zbirat ljudi..po ogledih pa tak nese vse medijske hiše..

Kresnik je izjavil:

Notnow je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Verjetno bo intervjuval vrtnega palčka, avgust 2023


Head of RT lobbies for Tucker Carlson to interview Putin


Noro..to bo zloml twitter :D
Amerika še ima svobodo tiska očitno.Se pa mora fajn kolcat republikancem da so ga vrgli iz foxa.


Me zanima kako bi ti veselo toleriral zaposlenega, ki te je ravnokar stal skoraj 800 milijonov, in še to po poravnavi. Morali so prinati, da so (predvsem Carlson) lagali, verjetno pa so morali tudi odpustiti Carlsona, da so (Fox) odnesli tako poceni. Ker prvotna odškodnina je bila 1.6 milijarde.


Če bi ga obdržal,bi se jim verjetno že ta denar nazaj povrnil.Sej pa vidiš kako je popularen.noben ga očitno ne mara :) ne demokrati,ne republikanci...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Notnow ()

Pac-Man ::

Rusija, dežela kjer se v skladu s politiko spreminjajo citati Gogola v šolskih učbenikih

https://twitter.com/k_sonin/status/1754...

Spot the difference. A Russian language high-school textbook. 2021 edition, left. 2023 edition, right.


https://twitter.com/LorenzoLodi9/status...

It's the final passage of the tale "May Night, or The Drowned Maiden" by Gogol (1831). In English it reads: "Only the moon hung, as brilliant and wonderful as before, in the immensity of the Ukrainian sky." The putinskaya version changed it to "...in the immensity of the sky."


Deluje tako znano...

https://www.iliketowastemytime.com/2012...


Photo of Nikolai Yezhov (Naval Commissar) and Stalin walking alongside the Moscow Canal. After Nikolai Yezhov fell from power, he was arrested, shot, and his image removed by the censors.


TIL da je imel Ježov 1.51m

Nikolai Yezhov @ Wikipedia
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pac-Man ::

Notnow je izjavil:



Tole fanboyanje okrog Carlsona pove precej o njegovem zvestem občinstvu

https://www.npr.org/2020/09/29/91774712...

Just read U.S. District Judge Mary Kay Vyskocil's opinion, leaning heavily on the arguments of Fox's lawyers: The "'general tenor' of the show should then inform a viewer that [Carlson] is not 'stating actual facts' about the topics he discusses and is instead engaging in 'exaggeration' and 'non-literal commentary.' "

She wrote: "Fox persuasively argues, that given Mr. Carlson's reputation, any reasonable viewer 'arrive[s] with an appropriate amount of skepticism' about the statement he makes."

Vyskocil, an appointee of President Trump's, added, "Whether the Court frames Mr. Carlson's statements as 'exaggeration,' 'non-literal commentary,' or simply bloviating for his audience, the conclusion remains the same — the statements are not actionable."
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Gregor P ::

Un naci voditelj zgoraj zgleda kot kakšen ruski Požar:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Kresnik ::

Notnow je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Notnow je izjavil:

Amerika še ima svobodo tiska očitno.Se pa mora fajn kolcat republikancem da so ga vrgli iz foxa.


Veš, je šit, ko ima Olga Skabejeva višje novinarske standarde od Fuckerja Carlsona. September 2023, minutka

Russian propagandist weighs in on Tucker Carlson's special about Obama


In? pač ameriški mediji,sej vsi tak delajo...
Kakorkoli,če bo dobil ta interviju,je to genijalna poteza iz njegove strani..Model zna zbirat ljudi..po ogledih pa tak nese vse medijske hiše..

Kresnik je izjavil:

Notnow je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Verjetno bo intervjuval vrtnega palčka, avgust 2023


Head of RT lobbies for Tucker Carlson to interview Putin


Noro..to bo zloml twitter :D
Amerika še ima svobodo tiska očitno.Se pa mora fajn kolcat republikancem da so ga vrgli iz foxa.


Me zanima kako bi ti veselo toleriral zaposlenega, ki te je ravnokar stal skoraj 800 milijonov, in še to po poravnavi. Morali so prinati, da so (predvsem Carlson) lagali, verjetno pa so morali tudi odpustiti Carlsona, da so (Fox) odnesli tako poceni. Ker prvotna odškodnina je bila 1.6 milijarde.


Če bi ga obdržal,bi se jim verjetno že ta denar nazaj povrnil.


Dokler ne bi rekel naslednje bedarije in fasal nove tožbe.

Notnow je izjavil:

Sej pa vidiš kako je popularen.noben ga očitno ne mara :) ne demokrati,ne republikanci...


Saj tudi Big Brotherji, Kmetije, 16 and pregnant in podobni trash reality show-i so popularni, pa mislim da ne moreva reči, da so nek super nivo kvalitete. Pač, primitivni nivo propagande, ki targetira najnižji čustveni nivo. Outrage addiction (morda lahko slovensko prevedemo kot zasvojenost z ogorčenjem). Desni ekvivalent woke-levici, ki so professionally offended on your behalf. Nivo pa isti, propaganda na nivoju Goebbelsa in Jagode.

Notnow ::

Pac-Man je izjavil:

Notnow je izjavil:



Tole fanboyanje okrog Carlsona pove precej o njegovem zvestem občinstvu

https://www.npr.org/2020/09/29/91774712...

Just read U.S. District Judge Mary Kay Vyskocil's opinion, leaning heavily on the arguments of Fox's lawyers: The "'general tenor' of the show should then inform a viewer that [Carlson] is not 'stating actual facts' about the topics he discusses and is instead engaging in 'exaggeration' and 'non-literal commentary.' "

She wrote: "Fox persuasively argues, that given Mr. Carlson's reputation, any reasonable viewer 'arrive[s] with an appropriate amount of skepticism' about the statement he makes."

Vyskocil, an appointee of President Trump's, added, "Whether the Court frames Mr. Carlson's statements as 'exaggeration,' 'non-literal commentary,' or simply bloviating for his audience, the conclusion remains the same — the statements are not actionable."


Ah joj,vsak medij,vsak razumen človek jemlje z rezervo..Ni tucker tukaj nič posebnega...Večina medijev,še posebej v ameriki,skačejo an prvo žogo in delajo cirkus...Ko je CNN tistega študenta vlačil po blatu zard unga indijanca..
Ampak spet...kaj potem?
On bo vprašal,putin bo odgovoril...bada bum...Če bo kdo lagal,bo putin...
Bo pa zanimivo.In verjetno bo spet podiral rekorde..

Kresnik je izjavil:

Notnow je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Notnow je izjavil:



.

Kresnik je izjavil:

Notnow je izjavil:

Pac-Man je izjavil:





Notnow je izjavil:

Sej pa vidiš kako je popularen.noben ga očitno ne mara :) ne demokrati,ne republikanci...


Saj tudi Big Brotherji, Kmetije, 16 and pregnant in podobni trash reality show-i so popularni, pa mislim da ne moreva reči, da so nek super nivo kvalitete. Pač, primitivni nivo propagande, ki targetira najnižji čustveni nivo. Outrage addiction (morda lahko slovensko prevedemo kot zasvojenost z ogorčenjem). Desni ekvivalent woke-levici, ki so professionally offended on your behalf. Nivo pa isti, propaganda na nivoju Goebbelsa in Jagode.


A boš pogledal,če bo dobil intreviju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Notnow ()

gozdar1 ::

Putinovi intervjuji so vsi isti kgb whataboutizem, tale ne bo nič drugačen amerika, amerika, zahod , nacisti, amerika...

AtaŠtumf ::

Kako je ene tukaj in v MSM strah Tuckerja in tega intervjuja!

Prav zabavno opazovati.

Pa btw, če bi imeli Američani ali EU svobodne medije, bi že zdavnaj poslali par novinarjev narediti intervju s Putinom.

Če smo čisto natančni, bi si še vedno lahko vsak posameznik se odločil, ali Putin laže, ali ne, ali je sam intervju zanič, ali so vprašanja zanič itd., ne pa da se popolnoma cenzurira nasprotno stran!

V preteklosti to ni bilo nič posebnega, so MSM delali intervju v konkretnih konfliktih z al-Assadom, Husseinom itd.

Danes smo se pa v najbolj demokratičnih časih odločili, da bomo cenzurirali vse drugače misleče, še celo ukinili medije druge strani, med tem, ko je politik druge strani v vseh medijih, celo nagovoril kongres v ZDA in parlament v EU.


Pa sedaj ne pravim, da ena stran govori samo laži, druga pa samo resnico, samo težko zagovarjamo neko svobodo govora in demokracijo, če druga mnenja in medije konstantno cenzuriramo, ker nam mnenja in delovanje druge strani ni všeč!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

fikus_ ::

Ata, ti ne veš, da je folk glup in da je bolje, da oblast razmišlja namesto njih.

S off
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

esel ::

AtaŠtumf je izjavil:

Kako je ene tukaj in v MSM strah Tuckerja in tega intervjuja!

Prav zabavno opazovati.

Pa btw, če bi imeli Američani ali EU svobodne medije, bi že zdavnaj poslali par novinarjev narediti intervju s Putinom.

Če smo čisto natančni, bi si še vedno lahko vsak posameznik se odločil, ali Putin laže, ali ne, ali je sam intervju zanič, ali so vprašanja zanič itd., ne pa da se popolnoma cenzurira nasprotno stran!

V preteklosti to ni bilo nič posebnega, so MSM delali intervju v konkretnih konfliktih z al-Assadom, Husseinom itd.

Danes smo se pa v najbolj demokratičnih časih odločili, da bomo cenzurirali vse drugače misleče, še celo ukinili medije druge strani, med tem, ko je politik druge strani v vseh medijih, celo nagovoril kongres v ZDA in parlament v EU.


Pa sedaj ne pravim, da ena stran govori samo laži, druga pa samo resnico, samo težko zagovarjamo neko svobodo govora in demokracijo, če druga mnenja in medije konstantno cenzuriramo, ker nam mnenja in delovanje druge strani ni všeč!

Zakaj bi bilo koga strah te cirkuške predstave?
Vsi, razen par ne prav pametnih izjem vemo, da je Tucker “uporabni idiot”

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()

Pac-Man ::

AtaŠtumf je izjavil:

Pa btw, če bi imeli Američani ali EU svobodne medije, bi že zdavnaj poslali par novinarjev narediti intervju s Putinom.


Kot takrat, ko je l. 2008 rekel, da je Krim ukrajinski?

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Bauc ::

fikus_ je izjavil:

Ata, ti ne veš, da je folk glup in da je bolje, da oblast razmišlja namesto njih.

S off

Itak. Zato pa glupi folk zagovarja diktatorje,ki bi jim vzeli še pravico izbire.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bauc ()

fikus_ ::

Primer prosim.

Hvala.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Pac-Man ::

Zdaj sem se spomnil, če bi kdo začel z raznimi jezikovnimi pravicami pa to.
Nov zakon je bil sprejet šele l. 2012, po revoluciji bi se vrnili na status ob Putinovi izjavi, če ne bi Turčinov dal veta in je vse ostalo enako.

Ampak ruska TV je pač naredila iz muhe slona

Language policy in Ukraine @ Wikipedia

The 2012 law On the principles of the State language policy [uk] granted regional language status to Russian and other minority languages. It allowed the use of minority languages in courts, schools and other government institutions in areas of Ukraine where the national minorities exceed 10% of the population.[1][2] The 2012 law was supported by the governing Party of Regions and opposed by the opposition parties, who argued that the law undermined the role of the Ukrainian language, violated Article 10 of the Constitution,[2][3][4] and was adopted with an irregular procedure.[5][6] Immediately after the 2014 Ukrainian revolution, on 23 February 2014, the Ukrainian Parliament voted to repeal the law. This decision was vetoed by the acting President Turchynov.[7][8] In October 2014, the Constitutional Court started reviewing the constitutionality of the 2012 law[9] and declared it unconstitutional on 28 February 2018.[10]
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

AgJ1 ::

gozdar1 je izjavil:

Putinovi intervjuji so vsi isti kgb whataboutizem, tale ne bo nič drugačen amerika, amerika, zahod , nacisti, amerika...

A Fucker Fartson bo imel intervju s Putinom?

nejcek74 ::

fikus_ je izjavil:

Primer prosim.

Hvala.

:)) poglej naslov teme v kateri se intenzivno udejstvujes. :)) tale blurp pa je res pomenljiv.

Bauc ::

fikus_ je izjavil:

Primer prosim.

Hvala.

A ti naj zdaj po internetu iščem glupi folk, ki zagovarja diktatorje? Pojdi na twitter ali pa kam drugam in beri komentarje.

sloth ::

Pac-Man je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Pa btw, če bi imeli Američani ali EU svobodne medije, bi že zdavnaj poslali par novinarjev narediti intervju s Putinom.


Kot takrat, ko je l. 2008 rekel, da je Krim ukrajinski?



Se pele dec domov, pa ga na poti ustavi policaj.
- Dokumente prosim.
- Ste kaj alkohola spili?
- Nisem nič alkohola pil.
- Boste pihali?
- Seveda.
Napiha tolk da tester popizdi...
- A niste reku da niste alkohola pil?
- Ah, reku, reku...

Pac-Man ::

Članek na time.com

https://twitter.com/shustry/status/1754...

There is a way for @JoeBiden to rush aid to Ukraine without Congressional approval. He can grant emergency licenses and share blueprints for Ukraine to produce NATO weapons for itself. @ZelenskyyUa has been asking him for that at least since Sept:

‘This Is the Way Out’: Inside Ukraine’s Plan to Arm Itself
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Lonsarg ::

Saj v bistvu je US ultra neumna da ni že od začetka vojne vlagala v Ukrajinsko proizvodnjo bol. Veliko ceneje kot proizvajat v US in tja pošiljat.

Ok Ukrajinci sicer nekaj migajo na nivoju dronov in Neptun raket, ampak zaenkrat kot kaže je glavnina še vedno uvoženega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Pac-Man ::

Je ceneje, ampak hkrati ni boosta za ameriško ekonomijo
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

mikhaair ::

Pac-Man je izjavil:

Je ceneje, ampak hkrati ni boosta za ameriško ekonomijo

Sedaj, ko so stare zaloge spucali, lahko dobijo še kaj iz licenčnin.

Pac-Man ::

Tu zmagajo samo velekapitalisti, če teče proizvodnja v ZDA je pa zraven še zaslužek za navadne ameriške volivce v veliko zveznih državah.


Zato je tole čista retardacija

https://twitter.com/fermerzpolissia/sta...

V Ukrajino se ne pošilja denarja ampak orožje, ki so ga izdelali red blooded Američani z dobro plačanimi sindikalnimi službami.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pac-Man ::

na to temo, citira tudi svojo včerajšnjo nit

https://twitter.com/TheStudyofWar/statu...

The appropriations bill provides that funds can go to foreign countries that have provided support to Ukraine at the request of the US, but the vast majority of the aid — if approved — would go to US companies and US or allied government entities supporting Ukraine.

The bill provides three main packages of assistance to Ukraine totaling $48.83 billion:

$19.85 billion for replenishing weapons and equipment from the US Department of Defense (DoD) inventory

$13.8 billion for the purchase of weapons and munitions for Ukraine from US manufacturers

$14.8 billion for continued US support to Ukraine through military training, intelligence sharing, and other support activities

Roughly 16% of the Ukraine-related appropriations in the bill would go directly to Ukraine, including $7.85 billion of direct budget support for the Ukrainian government and $1.58 billion for efforts to build a self-reliant Ukrainian economy amid the ongoing Russian invasion.

The appropriations bill also provides $1.6 billion in foreign military financing, which must be used to purchase goods and services from the US, to address Ukraine’s and other US partners’ air defense, artillery, maritime security, and maintenance requirements.

The appropriations bill provides smaller packages of $300 million to help Ukraine promote the rule of law and protect its borders and $100 million to support demining, counterterrorism, and nonproliferation programs.

The bill provides $8 million for the DoD Inspector General to exercise oversight over US security assistance to Ukraine.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

AtaŠtumf ::

Pac-Man je izjavil:

V Ukrajino se ne pošilja denarja ampak orožje, ki so ga izdelali red blooded Američani z dobro plačanimi sindikalnimi službami.



Čisti bullshit, v Ukrajini sedaj financiramo penzije, državne plače, uradniške plače itd., brez EU in ZDA denarja Ukrajina bankrotira v parih mesecih!

V Ukrajino se je že več 10 mlrd USD poslalo do sedaj v denarju in ne vojaški pomoči ali opremi.

Je bilo to že večkrat napisano v zahodnih medijih!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

AtaŠtumf ::

Pa še nekaj med hladno vojno so imeli celo pri CBS intervju s sovjetskim Kruščevom in je bil ta intervju tudi kontroverzen in vse te bedarije, ki jih glede Tuckerja govorite so takrat ovčke govorile, sedaj pa velja za enega mejnikov odličnega novinarstva, pa so bile takrat zadeve veliko bolj napete med ZDA in Sovjetsko zvezo kot danes!

Flashback: Face the Nation goes to Moscow

There were even calls from some congressmen to ban foreign leaders from U.S. television unless the U.S. government sanctioned their appearance. But the CBS president at the time, Frank Stanton, stood by Face the Nation's interview, and today, the sit-down with Khrushchev is regarded as something of a journalistic milestone. It established the fact that broadcasters had the right to report the news without government interference, just like newspapers.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

AtaŠtumf ::

#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Pac-Man ::

AtaŠtumf je izjavil:

Čisti bullshit, v Ukrajini sedaj financiramo penzije, državne plače, uradniške plače itd., brez EU in ZDA denarja Ukrajina bankrotira v parih mesecih!


To večinoma počne EU, ZDA pošiljajo orožje. 1. februar:

https://www.aljazeera.com/news/2024/2/1...

European Union leaders have overcome objections from Hungary to approve a 50 billion euro ($54bn) plan to support Ukraine for the next four years.

...

Thursday’s deal, known as the “Ukraine Facility“, consists of 17 billion euros ($18.5bn) in grants and 33 billion euros ($35.8bn) in loans, designed to help Ukraine rebuild and recover from the war.






Kot je bilo omenjeno, Tucker bo intervjujal Putina, video

https://twitter.com/TuckerCarlson/statu...

Why I'm interviewing Vladimir Putin.


Če bi kdo igral bingo

https://twitter.com/HN_Schlottman/statu...

Got my bingo card ready, courtesy of @saintjavelin

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

AtaŠtumf ::

Biden's official request came a few days after Ukrainian Finance Minister Sergii Marchenko told the Washington Post that Ukraine needed at least $2 billion per month in emergency economic aid from the U.S. "Marchenko said Ukraine is seeking the economic support to continue to pay for pensions, salaries for health care and education officials, and other humanitarian needs," the Post reported.

In a press briefing hours after Biden's announcement, then-White House Press Secretary Jen Psaki defended the plan to allow some funding to be used for pensions and other "social support."


USAID report to Congress that indicated $4 billion of budget support for Ukraine was spent on pensions as of Nov. 30, 2022.

Pa btw, tole je samo leto 2022, še celo leto 2023 in sedaj v 2024 se financirajo iz tega denarja.

ps: No del tega denarja, gre verjetno, glede na vso korupcijo, tudi za kako hišico v Franciji ali kako novo jahtico za ukrajinske voditelje in to verjetno neuradno prišparajo za svojo penzijo v tujini, ko bodo morali bežati iz Ukrajine.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

Kebo ::

AtaŠtumf je izjavil:

...Bo Tucker nominiran za peabody award, kakor je bil Vice news, ko so naredili intervju z ISISom?

...


Lepo da priznaš, da so ISIS pa Putin oboji teroristi.

Pac-Man ::

AtaŠtumf je izjavil:

ps: No del tega denarja, gre verjetno, glede na vso korupcijo, tudi za kako hišico v Franciji ali kako novo jahtico za ukrajinske voditelje in to verjetno neuradno prišparajo za svojo penzijo v tujini, ko bodo morali bežati iz Ukrajine.


Potem pa pokaži te hišice in jahtice. Vse kar sem videl do sedaj je bil cel kup ruske deze in polresnic.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Bauc ::

AtaŠtumf je izjavil:

Pa še nekaj med hladno vojno so imeli celo pri CBS intervju s sovjetskim Kruščevom in je bil ta intervju tudi kontroverzen in vse te bedarije, ki jih glede Tuckerja govorite so takrat ovčke govorile, sedaj pa velja za enega mejnikov odličnega novinarstva, pa so bile takrat zadeve veliko bolj napete med ZDA in Sovjetsko zvezo kot danes!

Flashback: Face the Nation goes to Moscow

There were even calls from some congressmen to ban foreign leaders from U.S. television unless the U.S. government sanctioned their appearance. But the CBS president at the time, Frank Stanton, stood by Face the Nation's interview, and today, the sit-down with Khrushchev is regarded as something of a journalistic milestone. It established the fact that broadcasters had the right to report the news without government interference, just like newspapers.

Za intervju bi rabili novinarja, ki bi Putinu postavil tudi neprijetna vprašanja. Na takšnen intervju pa Putin zagotovo nebi pristal. Tu bodo vprašanja in odgovori pripravljeni v naprej. Samo platforma za gonjenje propagande, ki nima ničesar z novinarstvom:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bauc ()

AtaŠtumf ::

Bauc je izjavil:

...
Za intervju bi rabili novinarja, ki bi Putinu postavil tudi neprijetna vprašanja. Na takšnen intervju pa Putin zagotovo nebi pristal. Tu bodo vprašanja in odgovori pripravljeni v naprej. Samo platforma za gonjenje propagande, ki nima ničesar z novinarstvom:D


In?

Koliko MSM že leta in leta sprašujejo Zelenskega, Bidena, in marsikoga drugega vnaprej pripravljena vprašnja, vsaj pri enemu od teh se je videlo, da ima že vnaprej pripravljene odgovore, pa te osebno to nič ni motilo.

Pac-Man je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

ps: No del tega denarja, gre verjetno, glede na vso korupcijo, tudi za kako hišico v Franciji ali kako novo jahtico za ukrajinske voditelje in to verjetno neuradno prišparajo za svojo penzijo v tujini, ko bodo morali bežati iz Ukrajine.


Potem pa pokaži te hišice in jahtice. Vse kar sem videl do sedaj je bil cel kup ruske deze in polresnic.


Hočeš sedaj od mene dokaze korupcije v Ukrajini?

Si imel že več kot dovolj tega, še celo tukaj si imel objavljene članke.

Sicer pa 100% kak tvoj ukrajinski vir ima dokaz o korupciji v Ukrajini.

Dokaži raje, da nihče od vodilnih ukrajnskih politikov ali generalov še ni ukradel niti dolarja in nima nikjer po svetu skritih računov, vil, jahtic in me tako demantiraj.
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

OutOfTheBox ::

Bauc je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Pa še nekaj med hladno vojno so imeli celo pri CBS intervju s sovjetskim Kruščevom in je bil ta intervju tudi kontroverzen in vse te bedarije, ki jih glede Tuckerja govorite so takrat ovčke govorile, sedaj pa velja za enega mejnikov odličnega novinarstva, pa so bile takrat zadeve veliko bolj napete med ZDA in Sovjetsko zvezo kot danes!

Flashback: Face the Nation goes to Moscow

There were even calls from some congressmen to ban foreign leaders from U.S. television unless the U.S. government sanctioned their appearance. But the CBS president at the time, Frank Stanton, stood by Face the Nation's interview, and today, the sit-down with Khrushchev is regarded as something of a journalistic milestone. It established the fact that broadcasters had the right to report the news without government interference, just like newspapers.

Za intervju bi rabili novinarja, ki bi Putinu postavil tudi neprijetna vprašanja. Na takšnen intervju pa Putin zagotovo nebi pristal. Tu bodo vprašanja in odgovori pripravljeni v naprej. Samo platforma za gonjenje propagande, ki nima ničesar z novinarstvom:D


Drži. Pa tudi ne rabimo videt intervijuja da bomo izvedeli da je NATO skupaj z US kriv za vojno, pa neki nacisti ki rusom niso pustili zivet v Ukrajini in podobne pravljice.

Seveda nič o lastnih imperialističnih apetitih. Lahko bi tudi kakšno besedo ali dve povedal o tem zakaj njegov narod izven moskve živi v revščini.

Zgodovina sprememb…

Bauc ::

AtaŠtumf je izjavil:

Bauc je izjavil:

...
Za intervju bi rabili novinarja, ki bi Putinu postavil tudi neprijetna vprašanja. Na takšnen intervju pa Putin zagotovo nebi pristal. Tu bodo vprašanja in odgovori pripravljeni v naprej. Samo platforma za gonjenje propagande, ki nima ničesar z novinarstvom:D


In?

Koliko MSM že leta in leta sprašujejo Zelenskega, Bidena, in marsikoga drugega vnaprej pripravljena vprašnja, vsaj pri enemu od teh se je videlo, da ima že vnaprej pripravljene odgovore, pa te osebno to nič ni motilo.

Kaj bi pravzaprav rad slišal od Putina? A ni že vse povedal? Lahko mu pošlješ še deset novinarjev pa ne boš izvedel nič novega:D

AtaŠtumf ::

Bauc je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Bauc je izjavil:

...
Za intervju bi rabili novinarja, ki bi Putinu postavil tudi neprijetna vprašanja. Na takšnen intervju pa Putin zagotovo nebi pristal. Tu bodo vprašanja in odgovori pripravljeni v naprej. Samo platforma za gonjenje propagande, ki nima ničesar z novinarstvom:D


In?

Koliko MSM že leta in leta sprašujejo Zelenskega, Bidena, in marsikoga drugega vnaprej pripravljena vprašnja, vsaj pri enemu od teh se je videlo, da ima že vnaprej pripravljene odgovore, pa te osebno to nič ni motilo.

Kaj bi pravzaprav rad slišal od Putina? A ni že vse povedal? Lahko mu pošlješ še deset novinarjev pa ne boš izvedel nič novega:D


Tudi od Zelenskega nič novega v zadnjih 2 letih še nisem slišal, samo ves čas fehta za več denarja, pa ga vseeno malikujejo in hvalijo kot Churchilla in mu MSM dajejo prostor, no zadnje čase malce manj, ker ga imajo že verjetno vsi poln k****.

Zakaj te tako skrbi, kaj bo Putin rekel pri Tuckerju?

Saj si sam že večkrat povedal, kaj bo rekel, pa večina ostalih tudi, vašega mnenja 100% ne bo spremenil, pa je čisto vseeno kaj reče, torej zakaj te tako skrbi in moti ta intervju?
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

AtaŠtumf je izjavil:

Hočeš sedaj od mene dokaze korupcije v Ukrajini?


Trditve brez dokazov se lahko ovrže brez dokazov.

Hitchens%27s razor @ Wikipedia

Ja hočem.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

AtaŠtumf ::

Pac-Man je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Hočeš sedaj od mene dokaze korupcije v Ukrajini?


Trditve brez dokazov se lahko ovrže brez dokazov.

Hitchens%27s razor @ Wikipedia

Ja hočem.


Sam sem te demantiral, da si napisal laž in za tvoje laži predstavil dokaze.

Naredi enako in poišči dokaze, da nihče od politikov in generalov v Ukrajini ni koruptiven!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

Bauc ::

AtaŠtumf je izjavil:

Bauc je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Bauc je izjavil:

...
Za intervju bi rabili novinarja, ki bi Putinu postavil tudi neprijetna vprašanja. Na takšnen intervju pa Putin zagotovo nebi pristal. Tu bodo vprašanja in odgovori pripravljeni v naprej. Samo platforma za gonjenje propagande, ki nima ničesar z novinarstvom:D


In?

Koliko MSM že leta in leta sprašujejo Zelenskega, Bidena, in marsikoga drugega vnaprej pripravljena vprašnja, vsaj pri enemu od teh se je videlo, da ima že vnaprej pripravljene odgovore, pa te osebno to nič ni motilo.

Kaj bi pravzaprav rad slišal od Putina? A ni že vse povedal? Lahko mu pošlješ še deset novinarjev pa ne boš izvedel nič novega:D


Tudi od Zelenskega nič novega v zadnjih 2 letih še nisem slišal, samo ves čas fehta za več denarja, pa ga vseeno malikujejo in hvalijo kot Churchilla in mu MSM dajejo prostor, no zadnje čase malce manj, ker ga imajo že verjetno vsi poln k****.

Zakaj te tako skrbi, kaj bo Putin rekel pri Tuckerju?

Saj si sam že večkrat povedal, kaj bo rekel, pa večina ostalih tudi, vašega mnenja 100% ne bo spremenil, pa je čisto vseeno kaj reče, torej zakaj te tako skrbi in moti ta intervju?

Zakaj bi me motilo kaj bo rekel, če pa oba veva, da bo povedal isto, kar je povedal že tisočkrat? Meni je popolnoma vseeno ali intervju bo ali pa ne bo. Očitno je tebe strah, da ne bo slučajno odpovedan. Bedaki mu bodo verjeli še naprej ostale pa z tisočkrat prežvečenimi forami itak ne bo spreobrnil:D Zaradi mene lahko opravi še tisoč intervjujev:D
««
635 / 831
»»