» »

Apple Carplay in dva iPhona

Apple Carplay in dva iPhona

PINki ::

Pozdravljeni, malo kompliciram ampak situacija je taka:

V avtu se mi ne ljubi vsakic za kratke voznje priklapljati telefon preko kabla, zato sem uporabil stari iphone, ki je vedno priklopljen in je na njem nalozena glasba.

S tem, ko imam stari tel priklopljen sem izgubil funkcionalnost prostorocnega telefoniranja z primsrnim telefonom, saj se z bluetoothom ali kakorkoli drugace ne morem povezati z multimedijo, ce je vklopljen apple carplay.

Razmisljam, da bi v stari iphone vstavil sim kartico in iz primarnega telefona preusmeril klice na njega. Vendar ne vem kako bi to zadevo avtomatiziral, da bi se to zgodilo v ozadju in samo ko bi telefon zaznal da je v avtu, saj ne mislim vsakic to delati, ker je potem ze lazje priklopiti kabel vsakic ko se vozim.

Sicer ima ios tudi aplikacijo Shortcuts kjer lahko nastavis vse zivo, vendar ne znam.

Ali ima kdo kaksno idejo, kako bi to izpeljal?

Map ::

iPhone bi moral imet funkcijo Calls on Other Devices, kar pomeni, da lahko sprejemas klice na drugem telefonu ali tablici, ce si vpisan z istim racunom. Potreboval bi torej samo hotspot.

PINki ::

Zdravo, sem probal omenjeni feature in doma dela kot mora. V avtu bi pa za to potreboval se tretjo napravo, ki bi oddajala wifi omrezje. In to je ze way too much. Ocitno drugace ne gre.

XS!D3 ::

A ni potem že lažje, če nabaviš adapter za brezžični CarPlay?

Map ::

Hotspot ustvariš s svojim telefonom?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navigacija v avtu

Oddelek: Pomoč in nasveti
275393 (4383) feryz
»

Prikazovanje zastojev v navigaciji-SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14619708 (16260) Mare2
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42792114 (77982) MrStein

Prehod android - IOS ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14024475 (21290) Mavrik
»

carplay / android auto naprave

Oddelek: Mobilne tehnologije
145422 (5008) primo

Več podobnih tem