» »

Inštrukcije kitare - Maribor

Inštrukcije kitare - Maribor

PurpleRain ::

Pozdravljeni,

se najde tukaj kdo, ki ponuja inštrukcije za kitaro (za začetnika) oz. poznate koga, ki se ukvarja s tem?
Glasbene šole in razni online tečaji odpadejo.

Kvinta ::

Jaz ne poznam nobenga in ,ker nisem bil pripravljen nobenemu plačat sem se začel učit na Youtube zdaj po 1 letu znam kr nekaj zaigrat + tega naučil sem se igrat tud klavir na ta način ;)
A.C.A.B

nirm ::

jaz sem se s tem dosti ukvarjal, sem pa iz lj zato odpade ampak ti dam nasvet:
najboljša je kombinacija lastnega raziskovanja in fizičnih inštrukcij. priporočam ti kakšen kvaliteten tečaj udemy za zraven in da doma skoraj zastonj preštudiraš splošne stvari, za katere bi sicer plačeval inštruktorju. njemu pa potem predstaviš znanje in ti on še doda, popravi, kar je treba in tudi individualno potem prilagodi program tvojim željam.

bo šlo bistveno hitreje, kot bi sicer, pa tudi v teh online tečajih so stvari pogosto predstavljene boljše, kot bi jih bilokateri inštruktor znal. ampak jim manjka tista dodatna, osebna in čustvena dimenzija. inštruktor je hkrati tudi tvoj kolega in vzornik, ki ga spoštuješ in ki spremlja tvoj razvoj in te hkrati tudi motivira.

pa še to - danes v raznih privat glasbenih sploh v manjših krajih učijo ljudje, ki so tam samo za denar in se jim niti ne da učiti niti pogosto sploh nimajo nekega znanja (npr narejenih 6 razredov glasbene 10 let nazaj in morda nekje na pol ljubiteljsko igrajo). ampak je demand tako velik, da se jemlje vse povprek

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirm ()

PurpleRain ::

nirm je izjavil:

jaz sem se s tem dosti ukvarjal, sem pa iz lj zato odpade ampak ti dam nasvet:
najboljša je kombinacija lastnega raziskovanja in fizičnih inštrukcij. priporočam ti kakšen kvaliteten tečaj udemy za zraven in da doma skoraj zastonj preštudiraš splošne stvari, za katere bi sicer plačeval inštruktorju. njemu pa potem predstaviš znanje in ti on še doda, popravi, kar je treba in tudi individualno potem prilagodi program tvojim željam.

bo šlo bistveno hitreje, kot bi sicer, pa tudi v teh online tečajih so stvari pogosto predstavljene boljše, kot bi jih bilokateri inštruktor znal. ampak jim manjka tista dodatna, osebna in čustvena dimenzija. inštruktor je hkrati tudi tvoj kolega in vzornik, ki ga spoštuješ in ki spremlja tvoj razvoj in te hkrati tudi motivira.

TNX, prečekiram še na Udemy. Problem je, ker je na spletu in na YT toliko nekega gradiva in videov, pa veliko takih, ki se mi zdijo površno predstavljeni. Težko je potem izluščiti nekaj pametnega, kar bi res bilo v pomoč. Zato se mi recimo inštruktor (1-2x/mesec) ne zdi slaba ideja, mogoče pokaže/pove kak trik, kako si olajšati zadeve.

acookook ::

PurpleRain je izjavil:

Pozdravljeni,

se najde tukaj kdo, ki ponuja inštrukcije za kitaro (za začetnika) oz. poznate koga, ki se ukvarja s tem?
Glasbene šole in razni online tečaji odpadejo.

Ob predpostavki, da ima kitara jack, kupi Rocksmith 2014 in real tone kabel (se da sicer neuradno brez njega tudi).

PurpleRain ::

Kvinta je izjavil:

Jaz ne poznam nobenga in ,ker nisem bil pripravljen nobenemu plačat sem se začel učit na Youtube zdaj po 1 letu znam kr nekaj zaigrat + tega naučil sem se igrat tud klavir na ta način ;)

Priporočaš kak YT kanal?

FTad ::

PurpleRain je izjavil:

nirm je izjavil:

jaz sem se s tem dosti ukvarjal, sem pa iz lj zato odpade ampak ti dam nasvet:
najboljša je kombinacija lastnega raziskovanja in fizičnih inštrukcij. priporočam ti kakšen kvaliteten tečaj udemy za zraven in da doma skoraj zastonj preštudiraš splošne stvari, za katere bi sicer plačeval inštruktorju. njemu pa potem predstaviš znanje in ti on še doda, popravi, kar je treba in tudi individualno potem prilagodi program tvojim željam.

bo šlo bistveno hitreje, kot bi sicer, pa tudi v teh online tečajih so stvari pogosto predstavljene boljše, kot bi jih bilokateri inštruktor znal. ampak jim manjka tista dodatna, osebna in čustvena dimenzija. inštruktor je hkrati tudi tvoj kolega in vzornik, ki ga spoštuješ in ki spremlja tvoj razvoj in te hkrati tudi motivira.

TNX, prečekiram še na Udemy. Problem je, ker je na spletu in na YT toliko nekega gradiva in videov, pa veliko takih, ki se mi zdijo površno predstavljeni. Težko je potem izluščiti nekaj pametnega, kar bi res bilo v pomoč. Zato se mi recimo inštruktor (1-2x/mesec) ne zdi slaba ideja, mogoče pokaže/pove kak trik, kako si olajšati zadeve.



udemy je pa res zadnja stran, ki bi si jo vzel za ucenje kitare.

YT kanala za povsem zacetnike pa bi predlagal Guitar Principles (Jaime Andreas). Tam bos vsaj videl, kako pravilno s kitaro sedeti, kako drzati tralico v roki ipd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetki programiranja

Oddelek: Programiranje
359537 (2354) TheBlueOne
»

Samostojno učenje excela

Oddelek: Šola
112322 (1678) Shegevara
»

brezplačen/plačljiv tečaj programiranja

Oddelek: Šola
275223 (2466) dunker
»

učenje kitare

Oddelek: Loža
72863 (2080) z00s
»

Učenje kitare in starost

Oddelek: Zvok in slika
112890 (2681) boha

Več podobnih tem