» »

Aliexpress in 3-letna garancija

Aliexpress in 3-letna garancija

bsslo ::

Nekateri prodajalci na Aliexpressu so začeli ponujati 3-letno garancijo. Eden od njih je Perfection Technology, ima dober rating in obstoja že 6 let na Aliju.

Ponuja tudi opcijo, da v primeru okvare, pošljejo rezervni del in ga sam zamenjam, kar mi odgovarja.
Copy/paste pogovora:

Perfection Technology:
We are the official authorized partner of XIAOMI,
We promise that all XIAOMI series products in our shop are original and genuine,
Top quality,
We promise to provide 1 year warranty service, 3 years free technical support,
Contact our staff with questions,
We have professional technicians to answer your questions,
We can provide original parts, local repairs, and even return to China for after-sales service.


Jaz:
Dear seller, I'm interested in buying Roborock vacuum cleaner. I'd like to know what exactly your warranty provides? Which parts are included and in what exact scenarios I can use the warranty?
Also - if something malfunctions, can we agree in advance that you send me spare parts and I perform the replacement by myself? Sending back the whole unit to China is expensive to me.


Perfection Technology:
We will provide you with 3 years warranty service, free lifetime technical support,
If you have any questions, please contact me directly. We have professional technicians to answer your questions.
If there is any damage, we will provide you with free spare parts. You need to install it (we will install the video for you).
But if it is man-made damage, you need to pay for spare parts.
For simple accessories, we will provide accessories for free.
If you need it, please rest assured to buy it
I will give you priority. Waiting for your order. You can collect coupons to purchase.
If you have any questions, please contact me.
I wish you have a nice day.
best regards.


Zanima me ali imate izkušnje s tem prodajalcem ali s katerim drugim prodajalcem, ki obljublja daljšo garancijo od tiste, ki ti jo zagotavlja že sam Aliexpress (1 leto)?
Ali bi Aliexpress bil na moji strani v kolikor se prodajalec ne bi držal dogovora? Bi mi zagotovil pomoč (refund/kaznovanje prodajalca...)?

mat11 ::

Drugi prodajalec, obljubljal 2 letno garancijo, po treh tednih je nekaj crknilo, obljubil da bo poslal rezervni del in me toliko časa nategoval, da je potekla možnost za claim. Po 6 mesecih sem se razkuril, pisal na Alixepress jim opisal problem in so mi vrnili 70% kupnine, kar je meni ZELO odgovarjalo saj sem rezervni del dobil drugje.
mat

bsslo ::

Crknilo je po treh tednih od datuma prejema izdelka?

Mene bolj zanima obdobje 1 leto+ od prejema izdelka :)

mat11 ::

Nisi razumel. Vseeno ker je bilo že pol leta od tega, kar sem kupil ta izdelek in ker je prodajalec na svoji strani obljubljal garancijo je Alixpress dosodil da mi pripada 70% vračila. Mislim pa da je to bolj izjema kot pravilo, ko kupiš na kitajskem pozabi na garancijo.
mat

Klemen86 ::

Deluj ob upoštevanju predpostavke, da kar koli kupiš na AE, je brez garancije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mindfactory garancija -problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9812466 (6679) Mitja358
»

Carinski postopek/dokument

Oddelek: Loža
352897 (1692) scipascapa
»

Deli za vozila

Oddelek: Kaj kupiti
91443 (1137) Polanc
»

Geekbuying garancija

Oddelek: Loža
455361 (3713) N0t0ri0us
»

mindfactory.de in s.p.

Oddelek: Kaj kupiti
61761 (1219) Han

Več podobnih tem