» »

Teorije zarot, zakaj jih je tako velik?

Teorije zarot, zakaj jih je tako velik?

««
6 / 6
»
»»

nergac ::

Slopek je izjavil:

nergac je izjavil:

Logi, ne boš jih premaknil.
Samo tisti, ki je okusil "druga stanja duha", lahko to razume.
Pač trdno stojijo na tleh.

Ljudje smo si različni. To ni nič slabega.

ne res jih ne bom...pa niti jih zares ne poskušam premikat, saj nikogar nikjer v nič ne prepričujem, niti nikogar ne pozivam na žaljiv dvoboj...Ne razumem pa, zakaj se moram vedno samo branit, ko povem kaj mislim. Ne razumem, zakaj folk samo bevska in v bistvu sploh ne pove kaj SAM misli o vsej stvari. Kot da to, kar jaz mislim, čutim mora vsak teptati in mi razlagati o tem, kaj smo se učili in kakšen bebec da sem, ker sploh upam pomislit na drugo plat zgodovine? A razumeš? Tukaj je recimo na forumu mnogo takih. Nic ne izves o njih samih, pa ceprav se pogosto oglasajo, se imajo za nad pomembne, nikoli zares ne svetujejo, ker samo kritizirajo. Pa kakšni ljudje so to?


Problem je v tem, da misliš, da se moraš branit. Saj ti nič nočejo.
Na nek način zahtevaš, da te razumejo.
A ni ta tvoja zahteva malce prevelika?

Raptor F16 ::

Ladjar je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Moraš biti res bebav, da neke teorije zarote, ki jih niti ne sproduciraš sam, ponavljaš okoli. Kot ovčka.


To počno ljudje brez lastnega mnenja, ki se jim niti ne da razmišljati. Nato govorijo samo da imajo nekaj za povedat.

Gre se bolj za defekt pri socializaciji.


Trenutno točno to kar ste napisal vidim pri VAS pa sploh ne mislim bit žaljiv, nasprotno. Ampak ste dobro povedal.
DEFEKT socializacije. Vidiš samo eno mnenje drugačnega sploh ne moreš vzeti v premislek. To vidim pri vas.


If it looks like a bullshit, smells like a bullshit and looks like a bullshit.

I am gonna suppose it is a bullshit.

1x1=1
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Ladjar ::

MrStein je izjavil:

Ladjar je izjavil:


Bojda pošiljajo razno razne zadeve globoko stran v daljno vesolje pa ni kao ene fotke Zemlje ob vseh milijonih kamerah, ki so jim na voljo.

Seveda so. Samo moraš nehati mižati. Pa jih boš lepo videl.

Ladjar je izjavil:


Ah dejte no, teh posnetkov je malo morje. So si jih sposojali kot po tekočem traku ljudje s kanali na YouTube, da so lahko potem sami razglabljali o tej temi. Mate internet zapišite ključne besede pa boste prej ali slej našli.

Zanimivo, malo višje nisi znal najti slik Zemlje, zdaj pa druge okoli pošiljaš?

PS: Iz slovarja: "ljudje s kanali na YouTube" == "največji bulšit v zgodovini človeštva"

PPS: Ostalo nisem bral, zmanjkalo časa in aspirina... ;)


Spet en žaljivec ali šaljivec. Ne nakladajte prosim. Najprej se prepričajte preden nekomu rečete, da je slep. Poglejte si malo več zadev,ki jih "Nasini" ljudje sami povedo.
Če sam ne bi imel potrpljenja bi vam dejal takole: pridite bližje pa se bova prepričala ali mižim ali ne. Bi mogoče zamahnil pa če bi fasali eno okrog ušes sem vas zadel, ker sem imel odprte oči, če pa vas ne bi bi pa verjetno mižal. Ne podpiram nasilja, če bi ga pa bi ga pa v tej smeri.

Slopek je izjavil:

nergac je izjavil:

Logi, ne boš jih premaknil.
Samo tisti, ki je okusil "druga stanja duha", lahko to razume.
Pač trdno stojijo na tleh.

Ljudje smo si različni. To ni nič slabega.

ne res jih ne bom...pa niti jih zares ne poskušam premikat, saj nikogar nikjer v nič ne prepričujem, niti nikogar ne pozivam na žaljiv dvoboj...Ne razumem pa, zakaj se moram vedno samo branit, ko povem kaj mislim. Ne razumem, zakaj folk samo bevska in v bistvu sploh ne pove kaj SAM misli o vsej stvari. Kot da to, kar jaz mislim, čutim mora vsak teptati in mi razlagati o tem, kaj smo se učili in kakšen bebec da sem, ker sploh upam pomislit na drugo plat zgodovine? A razumeš? Tukaj je recimo na forumu mnogo takih. Nic ne izves o njih samih, pa ceprav se pogosto oglasajo, se imajo za nad pomembne, nikoli zares ne svetujejo, ker samo kritizirajo. Pa kakšni ljudje so to?


Fenomenalno povedano in obrazloženo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

nergac ::

Zanimivost:
dvoboj Ladjarja z jadrnico z zračnim plovilom Raptor F16.
Komu bo veter bolj naklonjen?
Raptor ima ogromno prednost, ampak pod pokrovom se je začelo nekaj iskriti ...
Bomo videli ...

Ladjar ::

Nič se ne iskri, samo za podjebavanje se gre. Človek pove kot si misli, kot je videl in dojel potem pa na način podjebavanja nekdo kontrira.

Raptor F16 ::

nergac je izjavil:

Zanimivost:
dvoboj Ladjarja z jadrnico z zračnim plovilom Raptor F16.
Komu bo veter bolj naklonjen?
Raptor ima ogromno prednost, ampak pod pokrovom se je začelo nekaj iskriti ...
Bomo videli ...


Fun fact, letalo je v najslabšem primeru še vedno lahko uporabljeno kot kamikaza s tem da imajo bojna letala že lep čas vgrajen sedež s padalom, rešilnim jopičem in oddajnikom za reševanje.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Kako pa pri teorijah dolocis katere so smiselne in katere ne?

Recimo coronavirus in 5g, lahko ti teorijo zarote iz prve skenslas kot idiotizem ali je potrebno narediti research?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Ladjar ::

Raptor F16 je izjavil:

nergac je izjavil:

Zanimivost:
dvoboj Ladjarja z jadrnico z zračnim plovilom Raptor F16.
Komu bo veter bolj naklonjen?
Raptor ima ogromno prednost, ampak pod pokrovom se je začelo nekaj iskriti ...
Bomo videli ...


Fun fact, letalo je v najslabšem primeru še vedno lahko uporabljeno kot kamikaza s tem da imajo bojna letala že lep čas vgrajen sedež s padalom, rešilnim jopičem in oddajnikom za reševanje.


Imate tudi na forumu nekaj kako so ladje dobile neko prednost in nekaj od laserjev piše...
Lahko noč

nergac ::

Problem je da napačne teorije zarote pridejo na površje.
Recimo Luna, Kubrick, izgubljeni načrti, Roswell, ploščati ...
So pa utihnile tiste o JFK, Krambergerju z Negove ...

Raptor F16 ::

Ladjar je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

nergac je izjavil:

Zanimivost:
dvoboj Ladjarja z jadrnico z zračnim plovilom Raptor F16.
Komu bo veter bolj naklonjen?
Raptor ima ogromno prednost, ampak pod pokrovom se je začelo nekaj iskriti ...
Bomo videli ...


Fun fact, letalo je v najslabšem primeru še vedno lahko uporabljeno kot kamikaza s tem da imajo bojna letala že lep čas vgrajen sedež s padalom, rešilnim jopičem in oddajnikom za reševanje.


Imate tudi na forumu nekaj kako so ladje dobile neko prednost in nekaj od laserjev piše...
Lahko noč


Pa kaj ti koristi 150kW laser, če pa z neba nate leti 20 ton pleha + polni rezervoarji kerozina :))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Ladjar ::

nergac je izjavil:

Problem je da napačne teorije zarote pridejo na površje.
Recimo Luna, Kubrick, izgubljeni načrti, Roswell, ploščati ...
So pa utihnile tiste o JFK, Krambergerju z Negove ...


A tiste zadnje so vam bolj pogodu pa jih sami podpirate tiste prve pa pač ne, ker verjamete nekaj drugega?
---------------------------------
Jaz vam tako povem, ko bo prišel čas boste VSI spoznali, da je večina teorij zarote o katerih se sedaj govori začeta s smisli in da niso teorije ampak zarote.
Do takrat pa ste lahko tudi tisti ki verjame in za dr*k prijame.

bluefish ::

Argumentirana debata pa take.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sojuzova raketa odpovedala, astronavta varno ušla

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3721584 (17895) jerry_p

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218623 (15645) Loocas

Več podobnih tem