» »

Teorije zarot, zakaj jih je tako velik?

Teorije zarot, zakaj jih je tako velik?

Slopek ::

kuall je izjavil:

Slopek je izjavil:

To nima veze z malimi ljudmi, kot smo mi. V te teorije so vpleteni povecini isti ljudje, ali vsaj iste struje in vsi ti, se mi prav nic ne smilijo.

A govoriš o tem, da se ti politik ne smili, če ga lažno obtožijo? Bi se ti moral, ker politiki so ljudje tako kot mi, ena večjih razlik med njimi in nami je ta, da so povečini višje klase ljudje in jaz bi takoj izbral politika za prijatelja over (slo beseda ???) slo techovca. lol

hillary, obama, britanski dvor, bush, rothschild, bezos, zukerberg, gates, pahor, macron, angela, vrh vastikana .........so ljudje, za katere ti ni treba ravno biti v skrbeh.

Slopek je izjavil:

kuall je izjavil:

Slopek je izjavil:

To nima veze z malimi ljudmi, kot smo mi. V te teorije so vpleteni povecini isti ljudje, ali vsaj iste struje in vsi ti, se mi prav nic ne smilijo.

A govoriš o tem, da se ti politik ne smili, če ga lažno obtožijo? Bi se ti moral, ker politiki so ljudje tako kot mi, ena večjih razlik med njimi in nami je ta, da so povečini višje klase ljudje in jaz bi takoj izbral politika za prijatelja over (slo beseda ???) slo techovca. lol

hillary, obama, britanski dvor, bush, rothschild, bezos, zukerberg, gates, pahor, macron, angela, vrh vastikana .........so ljudje, za katere ti ni treba ravno biti v skrbeh in ne vem če bi te ravno izbrali za prijatelja


Mr.B je izjavil:

Slopek je izjavil:

Mr.B je izjavil:

A se ti norca delas? A sem ti napisal. To je teorija. Zanima me predvsem kaksna je razlika med to teorijo in geo solarnem inzeniringu. A si ti bot?

Oseba, ki sprasuje o fundamentalnih razlikah, je idelani kandidat za FB/YT infuencarje.

BOT

Tako začno teoretiki zarot, potem pa razni YT infuencerji itd. Nekoga ali nekaj označijo za "BOT", potem pa pa pride to v urban dictionary..

A boš kaj o pizzagate povedal? Se tako kot vedno, ni zgodilo nič?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

TineTone ::

A se spomnite ko so desni teoretiki zarot nabijali da bo Anglija kmalu islamska država? Ah, kakšni cepci, kdo jih je napumpal s to ksenofobijo in islamofobijo... ups.

A bid to build a 1,000 capacity "mega-mosque" in one of London's most iconic buildings has been met with a rash of last-minute objections from locals, with concerns citing its close proximity to the city's world-famous historic gay quarter.

Čeprav ko preberem do konca ne vem ali sem za ali proti :))

vostok_1 ::

3p je izjavil:

TineTone je izjavil:

Lep primer je Bill Gates za katerega mediji govorijo da je bil čudežen deček ki je iz 0 postal najbogatejši zemljan.

In ko pogledaš njegov življenjepis se vprašaš zakaj si mislil da je res tak čudežen fant, z očetom miljarderjem ki je imel veze po celem svetu po vseh firmah... zakaj so mi mediji lagali?

https://leekwire.com/v/v/7191


Heh. Gatesa spremljam še iz časov, ko, predvidevam, tebe starši še niso imeli niti v načrtih. In nikoli ni bila skrivnost, da je bil iz (res) dobro "stoječe" familije. O lažnonovičnosti tiste milijarde pa sploh ne dvomim. Skratka. Če bi bil Gates revni črnec iz sluma, danes skoraj gotovo ne bi bil, to kar je. Vse skupaj ni nič nenavadnega. V ZDA je pač najboljši napovedovalec uspešnosti otrok količina denarja na "računu" staršev.

Uspel pa je zaradi različnih spretnosti, kot so ti že napisali. Čudežni deček? Mogoče tudi. Predvsem pa, v svojih najboljših M$ letih, spreten in brezobziren poslovnež.
---
Kar se teorij zarot tiče pa... Resna znanost je zahtevna. In terja leta in leta dela. Ukvarjanje z najbolj bebavimi teorijami zarot terja le ure klikanja, daje pa občutek uspeha. In prepoznavnost v svoji nišni skupini na internetih.
---
Aja, še tole dodam. Zadnjič sem končno videl ustrezen odziv teoretikom zarote.
Ko te napadejo s: "Kako si lahko tako neumen, da verjameš, da so ljudje pristali na Luni?"
Jim odgovoriš: "Ti verjameš v Luno?!!"

In podobno. Teorije zarote se ubije s še večjo teorijo zarote. >:D


Se strinjam z večjim delom. Si pa spustil enega ali dva ključna elementa.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

TineTone je izjavil:

A se spomnite ko so desni teoretiki zarot nabijali da bo Anglija kmalu islamska država? Ah, kakšni cepci, kdo jih je napumpal s to ksenofobijo in islamofobijo... ups.

A bid to build a 1,000 capacity "mega-mosque" in one of London's most iconic buildings has been met with a rash of last-minute objections from locals, with concerns citing its close proximity to the city's world-famous historic gay quarter.

Čeprav ko preberem do konca ne vem ali sem za ali proti :))


Preveč uničuješ sanje GenX-om.
Kot rečeno, oni mislijo, da se je svet ustavil nekje tam konec 90' oz sredi 2000.
Misel, da njihovi otroci ali pa vnuki bodo morda molili obrnjeni v smeri Meke ali se učili rdečih knjižic, je tako tuja in nepredstavljiva. Kot, da bi londončanu it 12. stoletja rekel, 9 stoletij kasneje, v londonu bodo anglo-saxoni v manjšini, in tam prebivali ljudje iz dežel, ki si še niso v življenju oddeli krznenega plašča pozimi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Raptor F16 ::

Nikonja je izjavil:

Čist tko me zanima kaj mislite zakaj se vsak dan pojavi druga teorija
- Iluminati
- ravna zemlja
- 5g in korona
- cepiva in Bill Gates
- židi in holokaust
- pa še naprej...... vsak dan ena nova


Jaz vidim enostaven razlog zakaj se vsak dan pojavi ena nova, a to je nabiranje klikov na youtubu kanalu in služenje denarja.... bolj debilna teorija, več klikov, več keša :)
Pa še, iskreno ne zanima me ali verjamete v ta drek (99% je drek, ker ni nobenih dokazov, ampak samo teorije) ali ne, bolj samo ali to pomeni da povprečni IQ danes pada ali je kaj drugega v igri?


Ne gre se za IQ, gre se za čustveno neracionalnost. Ljudje nikoli ne bodo sprejeli odgovornosti za lastne pizdarije ali se sprijaznili z dejstvi ki pričajo o dejanskih vzrokih za njim neljubo situacijo ki se je boje. Vedno bodo krivca iskali drugje. Najprej izberejo najbolj stereotipno obarvane osebe, ki bi pasale v kontekst ali pa si izberejo trenutno najbolj izpostavljeno osebo, tematiko (npr 5G). Če nimajo dokazov, si jih izmislijo in nato mantrajo 100x če je treba, da laž v splošnem smislu postane sprejeta kot alternativna resnica, čeprav gre za v osnovi za obči idiotizem.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

TineTone ::

Raptor F16 je izjavil:

Če nimajo dokazov, si jih izmislijo in nato mantrajo 100x če je treba, da laž v splošnem smislu postane sprejeta kot alternativna resnica, čeprav gre za v osnovi za obči idiotizem.


A to govoriš o Gadafiju ki meče dojenčke iz inkubatorjev kako ima Osama orožja za masovno uničenje in živi v zlati jami, kako Asad zaplinja svoje ljudstvo... o Steelovih dokumentih ki kažejo kako Putin drži Trumpa na povodcu...?

Čudno da nič ne protestirate proti teorijam zarote ki so stale miljone življenj, vojne, uničenje prihodnosti otrok... grozno pa vas skrbi da ti ne bo kdo na internetu rekel da mu dokaži da je Zemlja okrogla.

Terman ::

Največji problem s teorijami zarote je, da so nekatere resnične. Primer

Moje mnenje je sicer, da cenzura najbolj pripomore k širjenju teorij zarote.

YT na primer odstranjuje vse posnetke o Coroni, ki niso v skladu z "avtoritativni" viri. Jaz si ne morem predstavljati poteze, ki bolj prepričala privrežence terij zarot v njhov prav, kot da jim koropracija odstrani "novico".

keba ::

hr_natakar je izjavil:

Simpl. Strogo zaupne informacije vcasih uidejo na internet. Ce se prevec razsiri med ljudmi organizirajo fake teorije, ponavad tiste, teorije, ki so usle pomesajo z lazmi. Torej mesanica resnice in lazi. Ponavad dajo v obstojeco teorijo nekaj absurdnega, nekaj kar vsi vedo da ni res, tako da cela teorija , tudi tisti resnicni del noben vec ne verjame.



Točno to. Zasujejo nas z ogromno nekih podatkov katerih je polovica lažnih in izmišljenih in je stvar rešena.

TineTone ::

Terman je izjavil:


YT na primer odstranjuje vse posnetke o Coroni, ki niso v skladu z "avtoritativni" viri. Jaz si ne morem predstavljati poteze, ki bolj prepričala privrežence terij zarot v njhov prav, kot da jim koropracija odstrani "novico".


WHO en dan govori da so maske nevarne, drug dan pa nujne. Danes se prenaša med ljudmi, včeraj se še ni... A so jih že skenslali z jutuba?

Mr.B ::

TineTone je izjavil:

Terman je izjavil:


YT na primer odstranjuje vse posnetke o Coroni, ki niso v skladu z "avtoritativni" viri. Jaz si ne morem predstavljati poteze, ki bolj prepričala privrežence terij zarot v njhov prav, kot da jim koropracija odstrani "novico".


WHO en dan govori da so maske nevarne, drug dan pa nujne. Danes se prenaša med ljudmi, včeraj se še ni... A so jih že skenslali z jutuba?

Tega WHO ni napisal.
Pa preden uporabiš metodo :
But Brawndo's got what TinTone crave. It's got electrolytes.

Lahko začneš brati in dati originalni link s strani WHO. Vem težka bo ta.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Terman ::

Če bi bila enaka pravila za vse, bi YT moral odstaniti WHO in še mariskaj drugega. Ampak to je debata za drugo temo...

Imam pa vprašanje za stroge nasprotnike teorij zarote. Kakšna je razlika med teorijo zarote in obtožbo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Terman ()

TineTone ::

Mr.B je izjavil:


Tega WHO ni napisal.


Ah, ni lepšega kot internetni intelektualec v 2020 ki ne premore preveriti svojih izjav in se tako pred vsemi osmeši:

World Health Organisation reverses course, now supports wearing face masks in public

WHO haunted by January tweet saying China found no human transmission of coronavirus


Da vidimo kako se boš sedaj skušal izmuzniti. Ne velja ker sem linkal foxnews? Ne velja ker sem pozabil kakšno vejico?

Raptor F16 ::

TineTone je izjavil:



Čudno da nič ne protestirate proti teorijam zarote ki so stale miljone življenj, vojne, uničenje prihodnosti otrok... grozno pa vas skrbi da ti ne bo kdo na internetu rekel da mu dokaži da je Zemlja okrogla.


Bilo pa prošlo

Terman je izjavil:

Največji problem s teorijami zarote je, da so nekatere resnične. Primer


Dokaz, da tudi slepa koka zrno najde.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

TineTone ::

Raptor F16 je izjavil:

TineTone je izjavil:



Čudno da nič ne protestirate proti teorijam zarote ki so stale miljone življenj, vojne, uničenje prihodnosti otrok... grozno pa vas skrbi da ti ne bo kdo na internetu rekel da mu dokaži da je Zemlja okrogla.


Bilo pa prošlo


Časi ko je bilo življenje kaj pomembno so mimo.

Danes so najbolj nevarni ti ki ti lahko prizadanejo čustva.

Raptor F16 ::

TineTone je izjavil:



Časi ko je bilo življenje kaj pomembno so mimo.

Danes so najbolj nevarni ti ki ti lahko prizadanejo čustva.


Saj bo, saj bo...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mr.B ::

Terman je izjavil:

Če bi bila enaka pravila za vse, bi YT moral odstaniti WHO in še mariskaj drugega. Ampak to je debata za drugo temo...

Imam pa vprašanje za stroge nasprotnike teorij zarote. Kakšna je razlika med teorijo zarote in obtožbo?

A ok. azumem. Nipisal si bedarijo, ko pa bi moral dostaviti WHO text link od WHO strani pa ti sedaj problem YT. Morda si pa že v osnovi govoril bedarijo.

TineTone je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Tega WHO ni napisal.


Ah, ni lepšega kot internetni intelektualec v 2020 ki ne premore preveriti svojih izjav in se tako pred vsemi osmeši:

World Health Organisation reverses course, now supports wearing face masks in public

WHO haunted by January tweet saying China found no human transmission of coronavirus


Da vidimo kako se boš sedaj skušal izmuzniti. Ne velja ker sem linkal foxnews? Ne velja ker sem pozabil kakšno vejico?


Ne taga , kar ti trdiš WHO ni napisala.
WHO en dan govori da so maske nevarne, drug dan pa nujne. Danes se prenaša med ljudmi, včeraj se še ni... A so jih že skenslali z jutuba?

Vostok_1 je isto bedarijo napsial in ko je bilo potrebno priskrbeti link, smo pa brali vire tipa 24kur nekaj..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

vostok_1 ::

Meni se zdi, da pa zgolj bluziš.
Strawmani ti niso ravno tuji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

TineTone ::

Mr.B je izjavil:

kar ti trdiš WHO ni napisala.


Aja, če ni kompetenten vir tipa CNN, potem ne priznavate :))

digitalcek ::

TineTone je izjavil:


Ta s požiganjem 5G oddajnikov je tudi smešna. Moraš biti res naiven da nasedeš medijski propagandi kako miljarde ljudi ponoči preži z baklo pod 5G oddajnikom :))


Glej, mojster.
Ti bom odprl še en aspekt, način razmišljanja.

Nekateri starejši, pa tudi ne tako majhen odstotek mladih (ne, linka nimam, dokaza za povedano torej nimam) imamo čedalje bolj poln kufer vsega novega.

Smo minimalisti, vozimo se le s kolesi, ali kam dlje - s Prevozi.

Naši guruji so (recimo tudi) Nara Petrovič in Anton Komat.

Nujno bom omenil bom tudi duhovnost, na pa, kar počne večina Slovencev in širše, pohlep, norenje, grabljenje, noro kopičenje "dobrin", od stotisočev evrov pa vse do "kabelčkov" in "adapterčkov" za mobilno telefonijo, power bankov, stabilizatorjev slike in ostalega kitajskega sranja.

Medtem ko raziskave povedo,(linka nimam, je pa res!) da mladi poleg vsem znanega medija za komunikacijo, uporabljajo danes izjemno "bogat" besedni zaklad: kakih 800 do 1200 besed...

Mimogrede, kaj bi se trudili okoli besed, saj napopajo smajlija ali dva, pa so povedali vse in še več...

Nazaj k osnovni misli: nehajte že raziskovat, raziskovat samo zato, da imate (znanstveniki) službe, plačane mesečno 3.000 do 10.000 evrov in več.

Štiri petine vaših "izumov" je nepotrebnih. Docela nepotrebnih!

Znate v 99% pozdraviti raka? NE ZNATE.

Marsikje v svetu ljudje umirajo, zaradi lakote. Znate nahranit 7 miljard ljudi? NE ZNATE.

Vrnite torej diplome. Dajmo zaključit veliko večino "raziskovanj"! V dobro nas vseh.

Konkretno: kdaj bo precepljenost za virus? Zelo verjetno - nikoli.
Kdaj bo cepivo? Pravijo, da enkrat drugo leto, ko bo že 12-ti sev.

Nehajte! Vrnite diplome!

Pa bo bistveno manj zarot. In fake vesti. In nesmiselne vojne "kdo bo koga".
Ker kmalu ne bo noben nobenemu verjel dobesedno NIČ...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Mr.B ::

TineTone je izjavil:

Mr.B je izjavil:

kar ti trdiš WHO ni napisala.


Aja, če ni kompetenten vir tipa CNN, potem ne priznavate :))

In putem debatiramo o zarotah.
Raje povej da si si ti to izmislil, ker objave na WHO so javne in te povzame tudi fox news.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TineTone ::

digitalcek je izjavil:


Nujno bom omenil bom tudi duhovnost, na pa, kar počne večina Slovencev in širše, pohlep, norenje, grabljenje, noro kopičenje "dobrin", od stotisočev evrov pa vse do "kabelčkov" in "adapterčkov" za mobilno telefonijo, power bankov, stabilizatorjev slike in ostalega kitajskega sranja.


Eh, še en hipi ki se mu meša ko je sosed kupil rabljenega Cliota za 5 jurjev namesto da bi investiral v farmacevtsko konopljo.

svecka ::

Ancient Aliens..ko je to ven prišlo, zgubi kanal vso kredibilnost...in folk k to gleda. Bi rabil nazaj umobolnice, ne da se folk spolno identificira kot "deer" in mu zraven ploskajo. Današnje progresivci pač.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Meni se zdi, da pa zgolj bluziš.
Strawmani ti niso ravno tuji.

Kaj po dveh mesecih ne najdes vira, ki bi zapisal... no sej vem bralno razumevanje angleske pisane besede je povozil nek na nivoju 24kur vizualiziran medij.
Zato pa so taki teoretiki kiot ti...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TineTone ::

Mr.B je izjavil:


In putem debatiramo o zarotah.
Raje povej da si si ti to izmislil, ker objave na WHO so javne in te povzame tudi fox news.


Saj pravim da ne moreš vedet kater post je teorija zarote in kater ni, če pa enkrat WHO govori da so maske nevarne, drugič pa nujne.

Par mesecev nazaj je bilo teorija zarote sploh govoriti o obstoju virusa, vse so bile le blodnje rasistov ki hočejo zapreti meje.

Sedaj ko je vsem jasno da virus ni nevaren drugim kot 80 letnim zavaljencam z rakom v zadnji fazi, je pa zarota omeniti covid in gripo v istem stavku.

Terman ::

Raptor F16 je izjavil:

TineTone je izjavil:



Čudno da nič ne protestirate proti teorijam zarote ki so stale miljone življenj, vojne, uničenje prihodnosti otrok... grozno pa vas skrbi da ti ne bo kdo na internetu rekel da mu dokaži da je Zemlja okrogla.


Bilo pa prošlo

Terman je izjavil:

Največji problem s teorijami zarote je, da so nekatere resnične. Primer


Dokaz, da tudi slepa koka zrno najde.



Da, najde ga. Zato je problem.

Še večji problem, je da so "dobre" teorije zarote logično konsistente.

Primer na kaj mislim je ena izmed teorij zarote o prvem pristanku na luni. Gre nekako takole: Pristanek na luni je bil resničen, ampak posnetek se je uničil med povratkom, zato so ponaredili posnetek, da so imeli močno propogandno orožje proti komunistom.
Nobena stvar v zgornji teoriji zarote ni neverjetna, vendar seveda teorija ni resnična. To vemo ker so dokazi proti temu trdni. Trdni so, ker so ljudje zadevo vzeli resno, poslušali zarotnike in javnosti predložili korektne dokaze. Cenzura je ravno obraten proces, zato sem mnenja da je to največji razlog za trenutno polavo teorij zarote.

Še vedno pa čakam na odgovor na moje vprašnje. Kako ločiste kredibilno obtožbo od zgolj nesmiselne teorije zarote?

Mr.B ::

TineTone je izjavil:

Mr.B je izjavil:


In putem debatiramo o zarotah.
Raje povej da si si ti to izmislil, ker objave na WHO so javne in te povzame tudi fox news.


Saj pravim da ne moreš vedet kater post je teorija zarote in kater ni, če pa enkrat WHO govori da so maske nevarne, drugič pa nujne.

Par mesecev nazaj je bilo teorija zarote sploh govoriti o obstoju virusa, vse so bile le blodnje rasistov ki hočejo zapreti meje.

Sedaj ko je vsem jasno da virus ni nevaren drugim kot 80 letnim zavaljencam z rakom v zadnji fazi, je pa zarota omeniti covid in gripo v istem stavku.

Se 1x WHO to kar TI blodis ze cel popoldan pac ni napisal. Se linka od WHO-ja, kjer so izvor tvojih bloden nisi sposoben najti..
do takrat pa ostajam nad dejstvom o tebi...
But Brawndo's got what TinTone crave. It's got electrolytes.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Meni se zdi, da pa zgolj bluziš.
Strawmani ti niso ravno tuji.

Kaj po dveh mesecih ne najdes vira, ki bi zapisal... no sej vem bralno razumevanje angleske pisane besede je povozil nek na nivoju 24kur vizualiziran medij.
Zato pa so taki teoretiki kiot ti...


Kakšen vir pa bi moral dati, o čemu?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Meni se zdi, da pa zgolj bluziš.
Strawmani ti niso ravno tuji.

Kaj po dveh mesecih ne najdes vira, ki bi zapisal... no sej vem bralno razumevanje angleske pisane besede je povozil nek na nivoju 24kur vizualiziran medij.
Zato pa so taki teoretiki kiot ti...


Kakšen vir pa bi moral dati, o čemu?

Ja seveda, toliko bluzis, da ne ves, kje se tvoji
But Brawndo's got what vostok_1 crave. It's got electrolytes.
-- IZMI zacno in kje se tvoji
But Brawndo's got what vostok_1 crave. It's got electrolytes.
koncajo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Mr.Strawman
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

TineTone ::

Mr.B je izjavil:


Se 1x WHO to kar TI blodis ze cel popoldan pac ni napisal. Se linka od WHO-ja, kjer so izvor tvojih bloden nisi sposoben najti..
do takrat pa ostajam nad dejstvom o tebi...
But Brawndo's got what TinTone crave. It's got electrolytes.



Kje je link do mojih trditev o elektrolitih?

Ko moraš širiti teorije zarote da lahko "dokažeš" kako drugi širijo teorije zarote :))

vostok_1 ::

Pač, to je Mr.B. Ne jemat stvari preveč k srcu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mr.B ::

TineTone je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Se 1x WHO to kar TI blodis ze cel popoldan pac ni napisal. Se linka od WHO-ja, kjer so izvor tvojih bloden nisi sposoben najti..
do takrat pa ostajam nad dejstvom o tebi...
But Brawndo's got what TinTone crave. It's got electrolytes.



Kje je link do mojih trditev o elektrolitih?

Ko moraš širiti teorije zarote da lahko "dokažeš" kako drugi širijo teorije zarote :))

Torej smo prisli do dejstva, da so tvoje trditve o WHO lazne.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TineTone ::

Mr.B je izjavil:

TineTone je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Se 1x WHO to kar TI blodis ze cel popoldan pac ni napisal. Se linka od WHO-ja, kjer so izvor tvojih bloden nisi sposoben najti..
do takrat pa ostajam nad dejstvom o tebi...
But Brawndo's got what TinTone crave. It's got electrolytes.



Kje je link do mojih trditev o elektrolitih?

Ko moraš širiti teorije zarote da lahko "dokažeš" kako drugi širijo teorije zarote :))

Torej smo prisli do dejstva, da so tvoje trditve o WHO lazne.


Prišli smo do dejastva da sem prilepil linke, za katere ti trdiš da niso kompetentni in si potem v paniki začel širiti teorije zarote o meni in elektrolitih.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Pač, to je Mr.B. Ne jemat stvari preveč k srcu.

Torej smo te dobili ze pri katerem
But Brawndo's got what plants vostok_1. It's got electrolytes.
-IZMU, ki nima nikakrsnih osnov v realnem svetu razen v tvojih blodnjah.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Saj veš da nimam pojma, kaj mi sploh govoriš oz. želiš?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

TineTone ::

Hudiča, dejansko je celo CNN širil WHO teorije zarote o nedelovanju mask :))

Šokantno za tako prestižen medij! Verjetno so imeli prste vmes Ruski hekerji!!

WHO stands by recommendation to not wear masks if you are not sick or not caring for someone who is sick

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Saj veš da nimam pojma, kaj mi sploh govoriš oz. želiš?

Ce se lastnih
But Brawndo's got what Vostok_1crave. It's got electrolytes.
-IZMOV ne znas utemeljiti, razen kar ti smatras zdravo pametjo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Umm. Ok...i'm just going to get a drink...i'll be on my way.... ........
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

TineTone je izjavil:

Hudiča, dejansko je celo CNN širil WHO teorije zarote o nedelovanju mask :))

Šokantno za tako prestižen medij! Verjetno so imeli prste vmes Ruski hekerji!!

WHO stands by recommendation to not wear masks if you are not sick or not caring for someone who is sick

Potem ti ne bo tezko najti link na WHO strani kjer so napisalt TVOJO trditev
WHO en dan govori da so maske nevarne
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Slopek ::

Terman je izjavil:



Še vedno pa čakam na odgovor na moje vprašnje. Kako ločiste kredibilno obtožbo od zgolj nesmiselne teorije zarote?

Ko sem slisal za primer pizzagate, sem pregledal nekaj na to temo, nakar se je zgodil se epstein. Obtozba se mi zdi kredibilna, le raziskuje se ne zares. Teorija zarote? Zame ne.
Chemttails.precej nekredibilno, ceprav se bodoci bio inziniring, bo posluzeval metod, ki so omenjeni tudi pri kemtrejlsih, ampak ravno zaradi tega, je tema iz znanstvenega vidika kocljiva in tudi nevarna.
Pristanek na luni? Ne verjamem in o tem pojejo mnogi in govorijo mnogi. Sicer bi takoj spremenil mnenje, ce bi z danasnjo tehnologijo sli gor in predvajali posnetke. Ce so sli gor in the 60s, zdaj tudi ne bi smel biti to prevelik zalogaj. V arhivu so se pa kot naroceno unicili vsi dokumenti o odpravah na luno. A ne bi blo super, da bi danes gledal posnetke iz lune? S tem bi brez cenzure, katera se dogaja zdaj, utisali dve veliki teoriji zarote. Flatearth in pristanek na luni seveda. Ampak baje, da ne gre. Enkrat zaradi sevanja tistega radioaktivnega pasu katerega so v eni kanti v 60ih zmogli preleteti, drugic zaradi ekonomskega nesmisla.... Ok, ampak potem pa ne verjamem, da ste bili ze gor.
To je moj vidik.

D3m ::

svecka je izjavil:

Ancient Aliens..ko je to ven prišlo, zgubi kanal vso kredibilnost...in folk k to gleda. Bi rabil nazaj umobolnice, ne da se folk spolno identificira kot "deer" in mu zraven ploskajo. Današnje progresivci pač.


Oh deer.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TineTone ::

Mene zanima zakaj so ene resnice tako resnične da greš na večini planeta 5 let v zapor če podvomiš v njih?

D3m ::

zato:

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Ladjar ::

Nikonja je izjavil:

Čist tko me zanima kaj mislite zakaj se vsak dan pojavi druga teorija
- Iluminati
- ravna zemlja
- 5g in korona
- cepiva in Bill Gates
- židi in holokaust
- pa še naprej...... vsak dan ena nova


Jaz vidim enostaven razlog zakaj se vsak dan pojavi ena nova, a to je nabiranje klikov na youtubu kanalu in služenje denarja.... bolj debilna teorija, več klikov, več keša :)
Pa še, iskreno ne zanima me ali verjamete v ta drek (99% je drek, ker ni nobenih dokazov, ampak samo teorije) ali ne, bolj samo ali to pomeni da povprečni IQ danes pada ali je kaj drugega v igri?


"Teorije zarot, zakaj jih je tako velik?

Od kar se laž lahko predstavlja kot resnico in kot resnično dejstvo, ki ima veljavo je teh laži vse več. Če opazite, da nekaj ni tako kot je rečeno, prikazano in če je večinsko mnenje-verovanje proti vam, ste lahko nosilec resnice pa boste še vedno označeni za teoretika zarote. Za laž pregovor pravi, da ima kratke noge ne pove pa kako hitre so le te. In če laž prehiti resnico pride resnica prepozno in škoda, ki jo je laž povzročila je že storjena. Resnica pa potem s seboj prinaša obžalovanje.
Resnice,dejstva si ni moč kar tako izmišljati, kar pa za laž ne velja. Živimo nekako v svetu laži in s tem bi se strinjal skoraj vsak zemljan saj se je po verjetnosti vsaj enkrat v svojem življenju že "srečal" z njo.
Problemi pa nastajajo, ker se to pozabi že za "prvim ovinkom". Ker ljudje delujejo iz sebe in gledajo na svet iz sebe in po sebi v prvi vrsti so potem posledično tudi tako naivni. Tisti, ki je resnicoljub in v nekem smislu nedolžen verjame v resnico v sebi in to nekako posledično tudi pričakuje navzven.
Ker ni podel, lažniv in zahrbten potem tudi večkrat naivno zapade v samo laž in s tem lahko postane celo nosilec te, ker ni sposoben uviditi zahrbtne in globoke pokvarjenosti. To je najbolj vidno pri otrocih, ki jih lahko npr. podla oseba hitro zavede. Razlika se pa kaže pri izkušenih ljudeh, ki ne izgubijo uvida in lastnega spomina na slabe izkušnje ter se iz lastne domišljije, ki jim govori in kaže kakšna, kako podla,globoka in zahrbtna je lahko laž lažje obranijo le te in niso tako hitro in naivno dovzetni zanjo, da bi jo na mah pograbili. Pa tudi ljudje, ki so največji lažnjivci in najbolj podli so med zadnjimi, ki bi naivno padali na laži drugih kar tako. Ker so sami krepko podli lahko veliko te podlosti tudi odkrijejo pravočasno drugje.
O vsem, kar se ne prepričate sami z zdravim razumom vas lahko nekdo za nos vleče, če mu verjamete na prvo "žogo" ali pa je v laži navedel ogromno resnice s katero vas potegne vanjo in na koncu vso resnico na laž postavi.

Vaše naštete "teorije" zarot bi dejal, da jih še ne zavrzite kot laži in ne sprejmite kot resnice. Tudi, če vas ljudje napadajo, da nimate prav,ker jih tako jemljete. Napadali vas bodo ljudje,ki sami v nekaj verjamejo dejansko prepričali se pa morda niso in tudi niso ljudje na mestu in razumni, če pa napadajo in ne razumejo, da morda kdo ne razume kar oni razumejo. Razumen človek, vas ne bo napadel po nepotrebnem.
Če ste sodnik in ste pristranski se lahko vaše sojenje izkaže za napačno, ko se pojavijo nova dejstva ali pa do sedaj nepoznana dejstva. Zato je smiselno biti nevtralen in ne soditi prezgodaj ali pa sploh ne soditi, ker nekoč je lahko sojeno tudi vam. Ne zavrzite pa dejstev, ki jih sami vidite in opazite in ne verujte v nekaj ampak poskušajte vedeti. Ker ko veste se lahko pravilno odločate, ko pa verjamete pa lahko samo predvidevate in smatrate, da bodo vaše odločitve pravilne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ladjar ()

janezvalva ::

Nikonja je izjavil:

Čist tko me zanima kaj mislite zakaj se vsak dan pojavi druga teorija
- Iluminati
- ravna zemlja
- 5g in korona
- cepiva in Bill Gates
- židi in holokaust
- pa še naprej...... vsak dan ena nova


Jaz vidim enostaven razlog zakaj se vsak dan pojavi ena nova, a to je nabiranje klikov na youtubu kanalu in služenje denarja.... bolj debilna teorija, več klikov, več keša :)
Pa še, iskreno ne zanima me ali verjamete v ta drek (99% je drek, ker ni nobenih dokazov, ampak samo teorije) ali ne, bolj samo ali to pomeni da povprečni IQ danes pada ali je kaj drugega v igri?

nagibam se, da bi za to okrivil digitalne tehnologije, katere omogočajo masovni dostop do kakršnihkoli informacij in ljudi kateri nasedajo bedarijam.
definitivno je to pojav zadnjih pet šest let.
se spomnem, kako je v ZDA obamova administracija bila zasuta s prošnjami naj izgradijo zvezdo smrti, po vzoru trilogije Vojne zvezd. mislim, kera bedarija.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

TineTone ::

Mene je bilo zelo strah za novinarje ko so pisali da krematoriji v Italiji ne zmorejo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

K0l1br1 ::

TineTone je izjavil:

Mene je bilo zelo strah za novinarje ko so pisali da krematoriji v Italiji ne zmorejo.

Zaradi katere zarote?

svecka ::

Kdor ne verjame da so bili na luni je res BEDAK. V času hladne vojne, ni šans da bi Rusija dovolila "fake" zmago Američanom. Osnove logike.

atubbuta ::

Najboljša laž je tista, pri kateri ne operiraš s praktično nobeno neresnico. Mojstrska laž je izdelana iz dejstev in resnic povezanih tako, da v opazovalcu ustvariš čim bolj popačeno mnenje o določeni zadevi. Takega zavajalca ne moreš postaviti na laž in težko pridobiš kredibilnost pred publiko, ko želiš prikazati resnico.

Politiki in tržniki so šolani v teh veščinah.
:)

K0l1br1 ::

Tile zarotniki lažejo sami sebi in tekom procesa laganja začno sami sebi tudi verjeti. Še bolje je, da jim nekdo proda že izdalo zgodbo. Potem je šele veselica.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sojuzova raketa odpovedala, astronavta varno ušla

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3721391 (17702) jerry_p

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218451 (15473) Loocas

Več podobnih tem