» »

program za učenje 10 prstnega tipkanja

program za učenje 10 prstnega tipkanja

tx-z ::

Rabu bi kakšen program za učenje deset prstnega tipkanja, dobr bi blo da se ga da dobit na netu. A kdo pozna kakšnga??
tx-z

OldSkul ::

Pa kaj to ti ne znaš z 10 prstmi tipkati.To je smešno.

Arkadij ::

klik

sem 100%, da boš neki našel.

tx-z ::

ja, neki sm našu: ASDF, sm ga že mel, sam nism vedu da se da tut učit s tem..
tx-z

Arkadij ::

mislm, da je bil omenjen še nek Typing Master ...

hruske ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()

SkIDiver ::

ASDF uporablja ekonomska šola v Novem mestu. Če je dobr za njih bo tudi za vas najbrž.

Mam pa eno vprašanje. Na win2k ne dela 100%. Ko pride do šumnikov in to je najprej č zadeva ne potegne več naprej. Sploh ne prepozna tipke č ko jo prtisnš. Ma kdo kako idejo kako to težavo odpravt ali bom moral dat gor win98 ali pa Me na katerim jim zadeva v šoli dela brezhibno.

Kolk udarcev na minuto pri 10 prstnem tipkanju pa je že nekje spoštovanja vredno?

Tito ::

Hja najbolš način za hitro tipkanje je vaja... REcimo Irc:D .

tx-z ::

jst mam na svoj način pisanja okol 250znakov/min. 10 prsto pravilno pa okol 60 :) se morm naučit..
tx-z

Tito ::

Res je najbolje je da si z vajo izpiliš tipkarske sposobnosti. Saj če se naučiš na 10 prstno tipkanje potem znaš tipkati samo v takem položaju in te sprememba tipkovnice 100× bolj zmede kot če nisi naučen tipkanja. Poleg tega te že čisto zmede če tipkovnica ni postavljena tako kot mora biti (pod drugačnim kotom)... Mislm da je najbolš da na ircu izvadiš tehniko. SAj tam je pomembnoo da kar najhitreje odtipkaš tisto sporočilo...8-O

kalcek16 ::

Mi v šoli smo se učili s programom CIRIL.

PANTER6 ::

Oj!

Jaz imam tak programček sicer je full star se dos varjanta je pa odvisno od windowsov al ti bodo delali ščžćđ.
Poslji mi tvoj E-mail na panter6@gmx.net
mogoce ti ga lahko posljem no e mailu ne vem kolk je velik.8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slepo tipkanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
7817195 (11214) tiiasa
»

Slepo tipkanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
153302 (3074) Mare3
»

Desetprstno tipkanje (učenje) (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5224339 (22513) strictom
»

10prstno tipkanje

Oddelek: Programska oprema
396245 (5673) Tomi
»

Ročne spretnosti

Oddelek: Loža
303322 (2972) mmisv

Več podobnih tem