» »

Proxy...

Proxy...

undefined ::

Rabil bi en program, ki omogoča nastavitev proxyja tudi za programe, kot so Outlook Express in raznorazni java apleti v brskalnikih (ter seveda vsi ostali, ki sami ne ponujajo možnosti vpisa proxy naslova). Opazil sem namreč, da dotični apleti preprosto ignorirajo splošno nastavitev proxyja in se vežejo kar direkt na cilj. :)

undefined ::

Nihče ne pozna kak tak programček? :)

hruske ::

Mislim da to pr windows stelas pri povezavi, v explorerju?

DMouse ::

IceMan: Java appleti imajo, tako kot vsi drugi programi, prost dostop do socketov, torej se lahko povežejo kamorkoli hočejo. Če bi rad, da se appleti povezujejo preko (od tebe določenega) proxy-ja, ti želim veliko uspeha pri učenju reverse inženiringa in programiranja, ker boš moral spremeniti Java Virtual Machine, tako da bo to omogočala. Druga možnost bi bila, da bi VSEM programom zapovedal povezovanje preko proxy-ja... v tem primeru boš potreboval nek program, ki bo, podobno kot razni firewalli in snifferji, med mrežne gonilnike vrinil svoj gonilnik, ki bo vse povezave preusmeril na tisti proxy. Zaenkrat še nisem slišal, da bi tak program obstajal, noben ti pa ne brani, da ne bi bil ti prvi, ki bi ga sprogramiral :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

undefined ::

> Zaenkrat še nisem slišal, da bi tak program obstajal, noben ti pa ne brani, da ne bi bil ti prvi, ki bi ga sprogramiral

100% obstaja, ker sem o tem že bral in tudi imel možnost dolpotega, pa takrat tega še nisem potreboval. Zato sem upal, če o tem kaj napišem tu, da bo kdo kaj več vedel o tem in mi morda podal kak link. :)

asPeteR ::

Google bi znal pomagat ...

8-)
http://blog.stegnar.com

asPeteR ::

No, ne bomo nesramni ...

Recimo program WinProxy, si ze slisal zanj? Znal bi bit to to.;)

Evo pa se poglej tole, sicer se nisem poglabljal, toda lahko je kej pametnega: TOLE
http://blog.stegnar.com

DMouse ::

asPeter: vsak program ki ima proxy ali socket v imenu žal ne bo primeren.
IceMan: 99% sem, da tak program, kot sem ga opisal, ne obstaja. Če ga najdeš, te častim pir :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Proxy?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61034 (601) denisbegood
»

[Nujno] Bridiging Modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
201596 (1423) zanjan
»

Kako izslediti računalnik na internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5712289 (6250) bluefish
»

Blokada irca.

Oddelek: Omrežja in internet
352546 (1554) ERGY
»

nekdo mi vdira notr (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615282 (4287) undefined

Več podobnih tem