» »

Bolniška

Bolniška

cesen88 ::

Torej prvič sem v staležu(dober teden), včeraj sem dobil email da moram do danes javiti če pridem. Gre za poškodbo in nevem kako naj do torka vem, če bo bolje ali ne.. Zdravnik je rekel da zna trajati dva, tri tedne. Kaj naj odgovorim, če sploh moram?
  • spremenilo: cesen88 ()

vilicarist ::

Zdravnik ti je rekel, da bo trajalo še 2 tedna
bmw = brings me women

Alien123 ::

napiši jim, da do naslednjega obiska zdravnika si doma. Po obisku pregleda, pa jim poveš kaj ti je rekel.

lisaac ::

Da si do nadalnjega na bolniški in ko boš vedel točen datum vrnitve na delo... jim boš to sporočil. Datum kontrole menda imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

cesen88 ::

lisaac je izjavil:

Da si do nadalnjega na bolniški in ko boš vedel točen datum vrnitve na delo... jim boš to sporočil. Datum kontrole menda imaš?

Datuma kontrole nimam ker zaradi virusa se vedno pogovarjaš po telefonu z nekom drugim, ki sploh nima dostopa do tvoja kartoteke ampak si piše vse na list. Rekli so mi samo, da pokličem ko bo bolje, da se zaključi bolniška. Zadeva je bolje ampak še vedno ni 100%, lahko da bom v torek zmožen za delo ali pa ne..

MadMicka ::

Napišeš, kar veš in sicer, da je zdravnik rekel, da lahko zadeva traja dva tedna in da danes ne veš, če boš lahko v torek prišel. Ni to neka huda znanost. V ponedeljek boš pa potem videl, kako je.

IL_DIAVOLO ::

Seveda moras javiti. Poves, kdaj imas kontrolo pri zdravniku. Takrat pa spet poklices, kako je stanje.

Vem da je prvič, ampak kaj ni to common sense?

Zgodovina sprememb…

cesen88 ::

Kontrolo prvo sem imel pri zdravniku, nato so mi rekli naj javim preko telefona kdaj bo bolje.. Zaradi virusa gre vse malo po texas

Twixz ::

Ima kdo izkušnje z delno bolniško? Sam sem dobil odločbo iz komisije za delno bolniško odsotnost v trajanju do 21. decembra.
Še vedno gibanje omejeno na kraj bivanja? Ti kontrolo pošlje delodajalec? Je treba na kaj paziti?
V polni bolniški sem imel aktivni bolniški stalež v okviru zmožnosti + izhode iz kraja bivanja na določen dan z določenim razlogom.

Zanima me predvsem iz stališča tega da rad hodim v hribe in imam hobije, ki terjajo tudi včasih odhod iz občine.

chucki ::

Boli te k* , ti samo migaj, če ti paše. Kdo te bo pa nadziral pri vseh covid nadlegovanjih :) Noro si paničen, sej nismo v ww2.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Twixz ::

chucki je izjavil:

Boli te k* , ti samo migaj, če ti paše. Kdo te bo pa nadziral pri vseh covid nadlegovanjih :) Noro si paničen, sej nismo v ww2.


Če ne bi kontrole že dobil, ne bi spraševal.
Bom jutri zdravnika poklical ampak me zanima, tko iz prve roke, če kdo ve ali pa je pripravljen podelit izkušnjo :)

Zimonem ::

cesen88 je izjavil:

Kontrolo prvo sem imel pri zdravniku, nato so mi rekli naj javim preko telefona kdaj bo bolje.. Zaradi virusa gre vse malo po texas

Pokličeš pa poveš. A je tak problem saj nisi mrtev.

Ganon ::

Zimonem je izjavil:

cesen88 je izjavil:

Kontrolo prvo sem imel pri zdravniku, nato so mi rekli naj javim preko telefona kdaj bo bolje.. Zaradi virusa gre vse malo po texas

Pokličeš pa poveš. A je tak problem saj nisi mrtev.


Poglej datum. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mravljinčasta roka

Oddelek: Loža
423229 (1391) s7nf
»

Obvezno in dopolnilno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9937582 (9422) jocoj
»

Nevljudni ljudje pri zdravniku v čakalnici (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
759324 (6353) Arzen28
»

Nadzor bolniškega staleža

Oddelek: Loža
369486 (7401) SeMiNeSanja
»

Bolniška

Oddelek: Loža
92800 (2560) spirit

Več podobnih tem