» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
53 / 76
»»

AcidicCarrot ::

Vazelin je izjavil:

MeGreat je izjavil:

Ja, samo Bergamo ni v Sloveniji..

Temu pa res ne morem oporekati:D


Slovenci smo očitno po besedah vrlih forumaskih strokovnjakov imuni na virus in na vsako možno tragedijo, ki bi iz tega prišla

In glede na stanje ki je trenutno v Ljubljani kjer se noben več ne drži niti 1,5m razdalje bi ob odprtju občin usi rinli na obalo in Bled...seveda zaradi teh ne bomo mel porasta, bomo mel pa porast okužb zaradi cepcov, ki ne znajo prostestirat 1,5m narazen

PrihajaNodi ::

Valda ns starejse in ogrozene pa v fojbe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Lonsarg ()

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

Valda ns starejse in ogrozene pa v fojbe.

Nodi, zaradi tvojega popolnoma neokusnega trolanja in nabijanja se verjetno vsaj najmanj 80% forumašev, ki so tukaj več kot tri mesece strinja, da si za v fojbo. Res ne vem, kaj počnejo moderatorji? Res nima nihče več kot treh mesecev spomina? Ker pod krinko relativno vljudnih postov dobesedno je*eš v glavo vse po vrsti in se delaš norca.

Utk ::

Vazelin je izjavil:

S takimi bomo težko normalizirali stvari.

S takimi, ki jim poanta lajfa ostaja 10 dni morja na Hrvaškem v juliju ali avgustu tudi:))

Kaj je pa tvoja poanta lajfa? Blejanje po forumih, da smo vsi doomed in da si nam to rekel že zdavnaj, obenem pa čisto nič naredu glede tega niti česarkoli drugega? Veliko bolj žalosten osebek od tistih, ki grejo za 10 dni na morje.

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:

https://www.euronews.com/2020/04/25/ger...

German police arrest over 100 during anti-lockdown protest

Pri nas pa kot razpuščeno


So what. Pravilno, da se nekateri spravijo protestirat proti zapiranju v občine. Glede na to, da se pa delat lahko hodi v druge občine, vse ostalo pa ne, ukrep nekako ni smiseln.

Veljajo omejitve, ker je pandemija. Tile mojstri ima neke mitinge, kjer je več 100 ljudi na kupu. Samo en med njimi ima virus in že imamo jutri lahko novih 100 okuženih. Ki bodo potem naprej spreadali virus. In smo imeli lockdown brezveze mesec in pol in skurili milijarde. Zato je to problem, ker so tile mitingaši v teh razmerah nevarni za javno zdravstvo in tudi finance Slovenije.
#stayhome :D


Vazelin = Jelko?

fkerhgrge ::

A mogoce veste do kdaj bodo obcine zaprte? :(

val46 ::

Če je Vazelin Jelko, kaj je potem Nodi? Najmanj Dr.Krek, če ne kar JJ osebno :D
Pa me ne moti kdo je v vladi, ker tu je tolk drugih prispevkov na forumu o vladi, JJ in ostalih...pa nisem še niti v eni taki temi sodeloval. Lahko kdo preveri če želi, tako da me ne rabite enačiti z JJ haterji, kot se rado enači vseh, ki imajo kej za povedati proti tem vladnim ukrepom. V tej temi sodelujem od samega začetka ravno zato, ker ta ukrep vlade o neprehajanju občinskih mej nima nobenega pravega smisla. Ob vseh ostalih ukrepih, kot je nošnja maske, vzdrževanje razdalje najmanj 1,5m, še raje 2m za sigurno, osebna higiena, zarad mene tudi ločen urnik trgovin za upokojence, nosečnice in ne vem še koga od ostalih, pa nenazadnje tudi prepoved druženj večjih skupin in zaprtje raznih lokalov, kjer se ljudje družijo, s tem se nekako strinjam...ampak to z mejami je pa dobesedno sam zato, da ne bi pol slovenije prišlo v LJ pred parlament al pa v Grosuplje pred hišo enega moža in čisto nič drugega. Me prov zanima, če Urška zdaj hodi delat, glede na to da je zdravnica in pomaga vsem tistim miljonom, ki so zboleli za korono.

rabelj5 ::

fkerhgrge je izjavil:

A mogoce veste do kdaj bodo obcine zaprte? :(

dokler se ne upremo

111111111111 ::

Bojevnik je izjavil:


Kateri ukrepi? Socialno distanciranje, ki se ga vecina Slovencev drzala ze od vsega zacetka? Da, to je najvaznejsi ukrep, ki je tudi pripomorel k temu da je dosti manj mrtvih.
Ce pa mislis kot ta ukrep tudi tega, da se ne sme v drugo obcino. To pa niti priblizno ne. To je cisto politicen ukrep, z brez oz. v najboljsem primeru s cisto minimalnim ucinkom.

Sedaj ko prvi val mimo, so seveda vsi generali in vsi vedo kaj bi bilo treba 3 tedne nazaj storiti, ko ni bilo mask, ko je v trgovinah vladala panika. Danes ste vsi pametni. Predvsem levičarji, ki so bili varni v svojih gnezdih, sedaj so pa glasni, kaj vse je šlo narobe in kako bi oni bolje naredili. Vse kar so naredili je le to da so izpraznili blagovne rezerve, potem pa še nedovoljeno prisluškovali in snemali telefonsko pogovore.

val46 je izjavil:


Glede vladnih poročil pa to, da dokler boš bral 24h, gledal nova24TV in podobno, pol normalno da boš presran...treba je imet kanček zdrave kmečke pameti, ne pa vsega kar mediji servirajo vzet za čisto resnico. Sej najbrž veš kako mediji delujejo a?in kaj se bere?SENZACIONALNO, NEVERJETNO, NENORMALNO,...to so besede, ki jih novinarji uporabljajo zato, da folk bere in gleda njihove članke. Po navadi pa folk sam prebere naslov in potem je vse narobe.

Upam da si enako kritičen tudi do ostalih slovenskih medijev, ki niso nič boljši. Rtvslo v času šarčeve vlade ni objavila nobene afere, sedaj pa takoj najdejo nekaj? Intervju z Žigom Turkom, ki predstavi zadevo bolj v prid trenutne vlade, je potisnjen iz prve strani.

Reci kar hočeš RTV slo ni apolitičen, ampak je popolnoma pod nadzorom levice. Tvoji zgornji pa so čisto desničarski. Bojim se da si oprane glave fantek moj.

Požar report mi še nekako prebavljiv, ker tolče po obeh straneh.

LeQuack je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...



Na Trgu republike v Ljubljani potek protest proti vladi. Zbralo se je okrog 500 protestnikov, ki pozivajo odgovorne za afero pri nabavi zaščitne opreme k odstopu. Policija je sicer z napeljavo policijskega traku okrog ploščadi poskušala preprečiti dostop protestnikom, vendar so ti trak umaknili in vseeno stopili na trg.

Sami levi Ljubljančani, ki mislijo, da bodo s sejanjem zdrahe kaj dosegli. Upam, da jih ne bo preveč zbolelo in da bo vlada to izkoristila in še podaljšala zaprte občine.

val46 je izjavil:

Če je Vazelin Jelko, kaj je potem Nodi? Najmanj Dr.Krek, če ne kar JJ osebno :D
Pa me ne moti kdo je v vladi, ker tu je tolk drugih prispevkov na forumu o vladi, JJ in ostalih...pa nisem še niti v eni taki temi sodeloval. Lahko kdo preveri če želi, tako da me ne rabite enačiti z JJ haterji, kot se rado enači vseh, ki imajo kej za povedati proti tem vladnim ukrepom. V tej temi sodelujem od samega začetka ravno zato, ker ta ukrep vlade o neprehajanju občinskih mej nima nobenega pravega smisla. Ob vseh ostalih ukrepih, kot je nošnja maske, vzdrževanje razdalje najmanj 1,5m, še raje 2m za sigurno, osebna higiena, zarad mene tudi ločen urnik trgovin za upokojence, nosečnice in ne vem še koga od ostalih, pa nenazadnje tudi prepoved druženj večjih skupin in zaprtje raznih lokalov, kjer se ljudje družijo, s tem se nekako strinjam...ampak to z mejami je pa dobesedno sam zato, da ne bi pol slovenije prišlo v LJ pred parlament al pa v Grosuplje pred hišo enega moža in čisto nič drugega. Me prov zanima, če Urška zdaj hodi delat, glede na to da je zdravnica in pomaga vsem tistim miljonom, ki so zboleli za korono.

Daj si ti malo preberi moj podpis. Ti prav paše. V Španiji so otroci lahko šli ven iz stanovanj prvič po 14 dnevih za eno uro v spremstvu starša. Si idiot al kaj? Ker pa nam gre dobro, so pa vladajoči prasice, ker te ne pustijo čemaža nabirat ali kolesarit v sosednjo občino. To da imamo nizko okuženost, smrtnost, to je pa mimogrede zate.

Še enkrat. Preberi si moj podpis. Ti prav lepo paše.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

val46 ::

Sem vedel, da se bo najdel en idiot, ki ne bo razumel kar sem napisal! Boli mene K kdo je na vladi, sem lepo napisal. In me boli za ta tvoj čemaž,regrat,sparglje al karkoli podobnega...tudi kolesarim ne, da bi me to motilo. Moti me pa to, da ste eni take opice in ovce, da vam lahko vse prodajo in če je kdo oprane glave, si ti precej bolj kot jaz. Pa sploh ni pomembno, kje dobivaš te tvoje ideje in prepričanja...al na levi, desni al sredini...če bi znal malo s svojo glavo mislit in se obnašat v teh časih tako kot je najboljše za tvoje in sosedovo zdravje, mej med občinami ne bi blo potrebno VEČ imeti zaprtih! Tisti tvoj podpis si pa vtakni nekam vase, ker res ne vem kaj si hotu z njim povedat. Razen če sam "testiraš" razne šporhete in ti je to v veselje.

Sej veš kaj pravijo? Če ti je 100 ljudi "čudnih" in misliš da si ti edini normalen, se prvo vprašaj, če je s tabo kaj narobe, ker z 100imi drugimi bi blo težko. Razen če delaš v psihiatrični bolnišnici, kar pa vseeno ne verjamem. Torej, tu gor nas je cca 95% za odprtje občinskih mej(ob upoštevanju ostalih preventivnih ukrepov), le ti, pa morda še Nodi, občasno Vazelin in še kak "padalec", ki ga smtram bolj za trola kot kaj resnejšega, ste za to, da se vse skupaj pusti zaprto še ne vem, po Nodijevi oceni še leto ali dve? Pa kaj si/ste normalni??? Se sploh zavedate kam to vse pelje? recesija, finančna kriza, brezposelnost, lakota,...sami indici za 3 svetovno vojno. Me zanima kaj boste potem povedali, ko bo zaradi par 10 umrlih(kateri spet vprašanje če so dejansko umrli LE zaradi korone), se začela vojna in bo umrlo par miljdard ljudi zaradi nje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

PersonaRuda ::

rabelj5 je izjavil:

fkerhgrge je izjavil:

A mogoce veste do kdaj bodo obcine zaprte? :(

dokler se ne upremo

Si me prehitel. Brez upora lahko pozabimo, da bomo letos lahko šli v drugo občino. Razen posvečeni iz vlade bodo lahko prehajali med občinami, kot to počne Hojs, kateremu je dovoljeno se družiti z drugimi ljudmi. Navadnemu narodu pa to ni dovoljeno.

PrihajaNodi ::

Mogoce je bil pa Hojs testiran in ni okuzen? Se enkrat, mi kot ogrezena skupina imamo prav tako pravice!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

rabelj5 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mogoce je bil pa Hojs testiran in ni okuzen? Se enkrat, mi kot ogrezena skupina imamo prav tako pravice!

a ne veš da si lahko na testu negativen pa vseeno kužen

PersonaRuda ::

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

val46 je izjavil:


Sej veš kaj pravijo? Če ti je 100 ljudi "čudnih" in misliš da si ti edini normalen, se prvo vprašaj, če je s tabo kaj narobe, ker z 100imi drugimi bi blo težko.

In si se že vprašal če je s tabo kaj narobe?

Sicer pa sem za da se občine odprejo po prvem maju, da se praznike še preživi doma. Sicer pa bomo okoli 20 maja videli ali je folk upošteval kaj ali ne. Oni neumni protestniki, že niso.

Drugače pa prepričanost, da bo narod sam tako pameten, te na laž postavljata dva padalca ta vikend, eden mrtev in eden z zlomljeno hrbtenico, čeprav so vsi ekstremni športi odsvetovani.

P.S. Verjetno pa si tako jezen ker si se malo zavohal, a?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

PersonaRuda je izjavil:

rabelj5 je izjavil:

fkerhgrge je izjavil:

A mogoce veste do kdaj bodo obcine zaprte? :(

dokler se ne upremo

Si me prehitel. Brez upora lahko pozabimo, da bomo letos lahko šli v drugo občino. Razen posvečeni iz vlade bodo lahko prehajali med občinami, kot to počne Hojs, kateremu je dovoljeno se družiti z drugimi ljudmi. Navadnemu narodu pa to ni dovoljeno.


Če tašči ne bi pokosil trave, bi ga jih slišal, tako da ga je za razumeti.

rabelj5 ::

111111111111 je izjavil:

val46 je izjavil:


Sej veš kaj pravijo? Če ti je 100 ljudi "čudnih" in misliš da si ti edini normalen, se prvo vprašaj, če je s tabo kaj narobe, ker z 100imi drugimi bi blo težko.

In si se že vprašal če je s tabo kaj narobe?

Sicer pa sem za da se občine odprejo po prvem maju, da se praznike še preživi doma. Sicer pa bomo okoli 20 maja videli ali je folk upošteval kaj ali ne. Oni neumni protestniki, že niso.

Drugače pa prepričanost, da bo narod sam tako pameten, te na laž postavljata dva padalca ta vikend, eden mrtev in eden z zlomljeno hrbtenico, čeprav so vsi ekstremni športi odsvetovani.

P.S. Verjetno pa si tako jezen ker si se malo zavohal, a?

zakaj ne bi smel letet? koga lahko okužiš v letalu??

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

val46 ::

111111111111 je izjavil:

val46 je izjavil:


Sej veš kaj pravijo? Če ti je 100 ljudi "čudnih" in misliš da si ti edini normalen, se prvo vprašaj, če je s tabo kaj narobe, ker z 100imi drugimi bi blo težko.

In si se že vprašal če je s tabo kaj narobe?

Sicer pa sem za da se občine odprejo po prvem maju, da se praznike še preživi doma. Sicer pa bomo okoli 20 maja videli ali je folk upošteval kaj ali ne. Oni neumni protestniki, že niso.

Drugače pa prepričanost, da bo narod sam tako pameten, te na laž postavljata dva padalca ta vikend, eden mrtev in eden z zlomljeno hrbtenico, čeprav so vsi ekstremni športi odsvetovani.

P.S. Verjetno pa si tako jezen ker si se malo zavohal, a?


Sem se, pa verjetno velika večina tu gor vidi, da z mano ni čisto nič narobe. Morda se motim, sam če je z mano kaj narobe, so določeni tu dobesedno prfuknjeni. In kaj imata tista dva padalca s korono veze? Pa ne mo zdej rečt, da bo zaradi tega z zlomljeno hrbtenico se sesul naš zdravstveni sistem, ker bodo oz.so morali enega človeka operirat. Pač ja, sta počela nekaj kar ni ravno priporočljivo, nikjer pa ni napisano, da je prepovedano, sploh če letiš v svoji občini in se je zgodila tragedija. Ampak zakaj, zaradi korone že ne.

PersonaRuda ::

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dexterboy ::

Photoshop, brate, Photoshop ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

Na hitrico preštel uporabnike v tej temi, ki so na "drugem bregu reke" kot je Nodi in podobno misleči...
Je to mogoče, da sem jih naštel ZGOLJ ŠEST? in štel sebe zraven, seveda...

Se nam RES tako SLABO piše? Ali si OGROŽENA VRSTA, ako razmišljaš z lastno glavo in kritičnim pogledom na svet?
Mater se morajo zdele eni v grobu obračat... :(

Če se še kdo spomni;
"Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

rabelj5 ::

dexterboy je izjavil:

Na hitrico preštel uporabnike v tej temi, ki so na "drugem bregu reke" kot je Nodi in podobno misleči...
Je to mogoče, da sem jih naštel ZGOLJ ŠEST? in štel sebe zraven, seveda...

Se nam RES tako SLABO piše? Ali si OGROŽENA VRSTA, ako razmišljaš z lastno glavo in kritičnim pogledom na svet?
Mater se morajo zdele eni v grobu obračat... :(

Če se še kdo spomni;
"Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."

žal ima večina oprane možgane, rok pa ne

dexterboy ::

https://plink44.com/?utm_source=display...
osebno bi raje izbral Glock17; večji saržer + večji kaliber ;)
https://us.glock.com/en/pistols/g17
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

dexterboy je izjavil:

Na hitrico preštel uporabnike v tej temi, ki so na "drugem bregu reke" kot je Nodi in podobno misleči...
Je to mogoče, da sem jih naštel ZGOLJ ŠEST? in štel sebe zraven, seveda...

Se nam RES tako SLABO piše? Ali si OGROŽENA VRSTA, ako razmišljaš z lastno glavo in kritičnim pogledom na svet?
Mater se morajo zdele eni v grobu obračat... :(

Če se še kdo spomni;
"Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."


Prvo moras definirat ogrozeno vrsto. Ti delaj kar hoces dokler ne ogrozas mene in samo Vlada je tista, ki lahko pove kaj je dobro za nas in kaj ne. Zaenkrat je virus med nami in obnasati se moramo kot da smo vsi okuzeni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: black ice ()

dexterboy ::

Tale virus ti je uničil možgane, Nodi. Sorry... če bi jih uporabljal za razmišljanje, ne bi pisal tega kar natepavaš v tej temi...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: katimm ()

Matejjjjj ::

PrihajaNodi je izjavil:

A je zdej ta tema o Nodiju in Nodijevi mami? Mal nesramno vse skp.
Sej bomo se dolgo skupaj med stirimi stenami.


Kdo je med 4 stenami?

Nisem iz lj, ne delam v lj, trikrat v zadnjih dvehtednih sem bil v lj bauhausu, enkrat v Leclercu, imam privatni razlog, da se lahko gibljem. Na vikendu v tretji občini sem bil 2x. Dnevno se srečujem s starsi, zaradi čuvanja otrok... nihce od sosedov se ni izoliral, pikniki so aktualni ze par tednov. Seveda smo v privat hišah, ne v ljubljanskih čebelnjakih... živim v občini z nek 10000 ljudmi, z 10 primeri okužb... karantena? To je bilo marca. V zadnjih dveh tednih sem bil 10x v trgovini. V treh občinah. Imam pa maske in razkužila in generator pare za 500EUR doma na vhodu. Izogibam se ljudi, se ne pogovarjam, pazim na poteze. Srečujem se s svojim arhitektom na primerni razdalji, na prostem, otroci se igrajo s sosedi že drugi teden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matejjjjj ()

PrihajaNodi ::

Ampak samo eden kihne pa lahko ze fases korono. Ce nimas ocal in zascitenih oci ti lahko pomagajo samo 4 stene!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rabelj5 ::

PrihajaNodi je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Na hitrico preštel uporabnike v tej temi, ki so na "drugem bregu reke" kot je Nodi in podobno misleči...
Je to mogoče, da sem jih naštel ZGOLJ ŠEST? in štel sebe zraven, seveda...

Se nam RES tako SLABO piše? Ali si OGROŽENA VRSTA, ako razmišljaš z lastno glavo in kritičnim pogledom na svet?
Mater se morajo zdele eni v grobu obračat... :(

Če se še kdo spomni;
"Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."


Prvo moras definirat ogrozeno vrsto. Ti delaj kar hoces dokler ne ogrozas mene in samo Vlada je tista, ki lahko pove kaj je dobro za nas in kaj ne. Zaenkrat je virus med nami in obnasati se moramo kot da smo vsi okuzeni.

če smo vsi okuženi, lahko ta trenutek odpremo vse nazaj, ker je namen ukrepov preprečevanje širjenja okužbe, ampak če smo že vsi okuženi, ni več nič za preprečit

PrihajaNodi ::

Saj nismo! V tem je problem!

#BODIDOMA
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rabelj5 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Zaenkrat je virus med nami in obnasati se moramo kot da smo vsi okuzeni.


PrihajaNodi je izjavil:

Saj nismo! V tem je problem!

#BODIDOMA

a to je tak kvantni virus ki hkrati je in ni

Pika na i ::

V Romuniji bodo zaprti do septembra, poročajo mediji.

Na Hrvaškem pa odprli trgovine, muzeje, galerije, knjižnice, zagnali javni prevoz
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

rabelj5 ::

bravo hrvati!

PrihajaNodi ::

Ja, bravo. Sam ko gredo v Slo obvezno 14 dnevna karantena. Noro, kaj se grejo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pika na i ::

Ti boš še kar do septembra v sobi. Vzeli ti bodo edino elektriko in povezavo do neta, ker ju ne boš mogel s čim plačati. Potem pa tudi adijo trolanje.

Mogoče ti bo pomagal vazelin in ti nakazal nekaj zasluženih centov od tezosa, tam nekje leta 2050
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Btw mama placa internet.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pika na i ::

Itak, saj ti še nisi dobi kriznega dodatka za lenuhe.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Skoraj prepričan sem, da sama omejitev gibanja zaradi epidemije v utavo ni prišla zato, da bi se omejevalo gibanje zdravih. To je kretenizem prve klase. Gibanje naj se omeji bolnim ne pa zdravim. Janša bi moral za ta ukrep viset. Pa ne zato ker je Janša ampak, ker je to bilo sprejeto pod njegovo taktirko. Ne morem verjet, da večina populacije ta ukrep podpira. Kot pravi rek: demokracija je tiranija večine nad manjšino.

111111111111 ::

val46 je izjavil:


Sem se, pa verjetno velika večina tu gor vidi, da z mano ni čisto nič narobe. Morda se motim, sam če je z mano kaj narobe, so določeni tu dobesedno prfuknjeni. In kaj imata tista dva padalca s korono veze? Pa ne mo zdej rečt, da bo zaradi tega z zlomljeno hrbtenico se sesul naš zdravstveni sistem, ker bodo oz.so morali enega človeka operirat. Pač ja, sta počela nekaj kar ni ravno priporočljivo, nikjer pa ni napisano, da je prepovedano, sploh če letiš v svoji občini in se je zgodila tragedija. Ampak zakaj, zaradi korone že ne.

Glej malo više sem pojasnil zate in tebi podobnim, ki stvari pač ne znate med sabo povezovat in s svojimi budalaštinami samo podaljšujete in dajete vladi razloge, da smo še naprej po občinah.

Kje pa je ta tvoja velika večina? Norec itak sam sebe proglaša za normalnega in ostale za nore.

rabelj5 je izjavil:


zakaj ne bi smel letet? koga lahko okužiš v letalu??

Ker bomo zaradi letalcev in protestnikov pred parlamentom, še podaljšali omejitev gibanja med občinam. Če ljudje še sedaj ne upoštevajo priporočil, ampak samo direktne uredbe? Kaj je tukaj nejasnega. Bilo je lepo vreme in nekateri so se ukvarjali z adrenalinskimi športi. če vam vlada ne bi zaprla mej, bi bilo kmalu konec tudi vaše preventive.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

sunshine403 ::

Je ukvarjanje z "adrenalinskimi sporti" (prosim za uradno klasifikacijo kaj to so) prepovedano?? Ni, torej ce gre nekdo letet s padalom ne dela cisto nic prepovedanega. To, da pa PZS in GRS "priporoca", da naj ljudje ne hodijo v hribe, zraven pa na turni smuki od 10 ljudi srecah 8 GRS-jevcev, pa zame pac ni nek relevanten podatek. Ne PZS ne GRS nimata moznosti omejevat stvari, vlada pa, niti s svojimi na pol legalnimi odlocbami, teh aktivnosti ni prepovedala. Jasno?

WarpedGone ::

Kot pravi rek: demokracija je tiranija večine nad manjšino.


Še huje je - je tiranija bol neumnih nad manj neumnimi.
Zbogom in hvala za vse ribe

tone31 ::

111111111111 je izjavil:

Ker bomo zaradi letalcev in protestnikov pred parlamentom, še podaljšali omejitev gibanja med občinam. Če ljudje še sedaj ne upoštevajo priporočil, ampak samo direktne uredbe? Kaj je tukaj nejasnega. Bilo je lepo vreme in nekateri so se ukvarjali z adrenalinskimi športi. če vam vlada ne bi zaprla mej, bi bilo kmalu konec tudi vaše preventive.
zaradi takih kot tebi podobni bo ukrep se vsaj 10 let veljal in uposteval ga nihce ne bo, samo najvecji hepani bodo si mislili, da obcinska meja kaj pomaga proti virosu

Bwaze6 ::

Vsi moji hribolazniški znanci so že zdavnaj zbezljali s hribčkov v svojih mini občinah in veselo lepijo slike iz visokogorij. Hkrati so veselo delili tudi razne nasvete, kako sestaviti poročilo za policaja, če te že slučajno ustavi - itak ne more preverjati, ali greš res osebno dvigniti neko naročilo na Jesenice, ki si ga naročil že pred koronavirusom...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

Wazzaa ::

Bwaze6 je izjavil:

Vsi moji hribolazniški znanci so že zdavnaj zbezljali s hribčkov v svojih mini občinah in veselo lepijo slike iz visokogorij. Hkrati so veselo delili tudi razne nasvete, kako sestaviti poročilo za policaja, če te že slučajno ustavi - itak ne more preverjati, ali greš res osebno dvigniti neko naročilo na Jesenice, ki si ga naročil že pred koronavirusom...


Zelo lepo od njih, da skrbijo za naše zdravje.

val46 ::

111111111111 je izjavil:

val46 je izjavil:


Sem se, pa verjetno velika večina tu gor vidi, da z mano ni čisto nič narobe. Morda se motim, sam če je z mano kaj narobe, so določeni tu dobesedno prfuknjeni. In kaj imata tista dva padalca s korono veze? Pa ne mo zdej rečt, da bo zaradi tega z zlomljeno hrbtenico se sesul naš zdravstveni sistem, ker bodo oz.so morali enega človeka operirat. Pač ja, sta počela nekaj kar ni ravno priporočljivo, nikjer pa ni napisano, da je prepovedano, sploh če letiš v svoji občini in se je zgodila tragedija. Ampak zakaj, zaradi korone že ne.

Glej malo više sem pojasnil zate in tebi podobnim, ki stvari pač ne znate med sabo povezovat in s svojimi budalaštinami samo podaljšujete in dajete vladi razloge, da smo še naprej po občinah.

Kje pa je ta tvoja velika večina? Norec itak sam sebe proglaša za normalnega in ostale za nore.

rabelj5 je izjavil:


zakaj ne bi smel letet? koga lahko okužiš v letalu??

Ker bomo zaradi letalcev in protestnikov pred parlamentom, še podaljšali omejitev gibanja med občinam. Če ljudje še sedaj ne upoštevajo priporočil, ampak samo direktne uredbe? Kaj je tukaj nejasnega. Bilo je lepo vreme in nekateri so se ukvarjali z adrenalinskimi športi. če vam vlada ne bi zaprla mej, bi bilo kmalu konec tudi vaše preventive.


Ja, če ti ne znaš štet več kot do 5, to ni moj problem. Kaj naj ti sedaj naštejem vse, ki smo proti zapiranju občinskih mej v tej temi? Sem raje naštel te 3, mogoče 4, ki ste za to, da so meje zaprte...je blo manj dela. Se pravi, ti štirje ste normalni, vseh ne vem 50 ostalih, smo pa nori...dobra statistika, nimam kej rečt. Glede tiste naše "budalištinami" kot si sam napisal pa...ne vem, ali res ne vidiš, da se naši vladi po domače povedano jebe za vse in tudi če bi se dejansko vsi zaprli v svoje domove, bi zaprte meje med občinami še vedno ostale. Zato pa folk hodi na take razne "proteste", da jim vsaj dajo vedet, da kar počnejo ni prav in nima nobene veze s preprečevanjem okužb. Če jim nihče ne bi povedal, pol se o tem ali bo zaprto ali odprto sploh ukvarjali ne bi, ker bi enostavno rekli, sej državljani se ne jezijo in jim je vseeno, alora, naj ostane zaprto še naprej. Treba jim je dat vedet, da nismo vsi take ovce in da ne bomo požrli lih vsega sranja, kar nam servirajo. Poglej si sam izjavo dr.Kreka, ko je zadnjič izjavil, da je za ponovno porast okuženih krivo to, da smo se med velikonočnimi prazniki sprostili in naokrog raznašali virus. In kakšna je bila ta porast? 15 novih okuženih. Pa ne me jebat no! Ogromna številka res, in najhuje je, da ni znal povedat, kje, zakaj in kako se je teh 15 novih ljudi okužilo. Pomoje spet kaki v DSO al kej tazga, sam tega ne sme rečt, ker potem velikonočni prazniki in "sproščenost" prebivalcev ne more bit krivo za to. No, že naslednji dan smo pa meli sam 8, še dan pozneje 5 novih...Po vsej verjetnosti pa noben od teh ni bil niti za v bolnico, kaj šele za na ventilator...Ne vem no, če te je strah okužbe, ostani doma, druge pa pusti naj živijo svoje življenje dalje. Na koncu bo vsak zase moral poskrbet, le za Nodija bo država poskrbela. Najbrž bo na vlado nesel sprintan ta forum, kako jih je on v času korona krize zagovarjal in da mu zato pripada viteški red in vsaj 5000€ mesečne rente do konca svojega življenja!

PrihajaNodi ::

Bwaze6 je izjavil:

Vsi moji hribolazniški znanci so že zdavnaj zbezljali s hribčkov v svojih mini občinah in veselo lepijo slike iz visokogorij. Hkrati so veselo delili tudi razne nasvete, kako sestaviti poročilo za policaja, če te že slučajno ustavi - itak ne more preverjati, ali greš res osebno dvigniti neko naročilo na Jesenice, ki si ga naročil že pred koronavirusom...


Ja lahko preverjajo z racuni in drugimi potrdil. Kaj bom jaz take prijavljal ko se bo zacelo. Obnasajo se sam da se nagaja nam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: facepalm ()

val46 ::

Ja seveda Nodi...folk gre za 4h hodt v hrib v sosednjo občino sam zato, da bo tebe pol ogrožal! Nov šport ljudje...upam da postane olimpijski!

harvey ::

dr. Avberšek je spet zablestel, lahko mirno korakamo (tenis močno odsvetuje) in ukrepi so delanje norca. Lepo je prezimil, se najedel regrata in se mu je tole utrnilo.


Čeprav se kot mikrobiolog nikoli nisem ukvarjal neposredno z virusi, lahko s svojim osnovnim znanjem popolnoma drugače gledam na razmere, v katerih smo se znašli, in ukrepe.

Kje so epidemiologi? Imamo namreč strokovnjake, ki se ukvarjajo samo z epidemijami. To so epidemiologi. So specialisti za to, kako se ta virus obnaša v odnosu do človeka, kako in s kakšno hitrostjo se širi, poskušajo delati napovedi glede na pretekle izkušnje in še kaj. In če gradnjo cest zaupate gradbincem, ne avtomehanikom, čeprav se avtomobili vozijo po cestah, potem boste epidemijo zaupali epidemiologom, ne infektologom.

Za razumevanje tega ni treba biti vrhunski strokovnjak To so osnove. Padanje na takšnih osnovah pa je smešno. Hkrati namreč ohranjamo popolnoma neživljenjski odlok, da se lahko gibamo samo znotraj svoje občine. Občutek imam, kot da se delajo norca iz nas.
več: Zarja, 21.4.2020
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

111111111111 ::

sunshine403 je izjavil:

Je ukvarjanje z "adrenalinskimi sporti" (prosim za uradno klasifikacijo kaj to so) prepovedano?? Ni, torej ce gre nekdo letet s padalom ne dela cisto nic prepovedanega. To, da pa PZS in GRS "priporoca", da naj ljudje ne hodijo v hribe, zraven pa na turni smuki od 10 ljudi srecah 8 GRS-jevcev, pa zame pac ni nek relevanten podatek. Ne PZS ne GRS nimata moznosti omejevat stvari, vlada pa, niti s svojimi na pol legalnimi odlocbami, teh aktivnosti ni prepovedala. Jasno?

Kaj tebi ni jasno? Primer je krasen, ker se lepo vidi da se ljudje požvižgajo, če jim priporočiš, da naj se ne ukvarjajo z adrenalinskimi športi. In potem se sprašujete zakaj so nam zaprli občinske meje? Zaradi večine, ki se ukrepov drži ali zaradi kretenske manjšine.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

tone31 ::

111111111111 je izjavil:

Kaj tebi ni jasno? Primer je krasen, ker se lepo vidi da se ljudje požvižgajo, če jim priporočiš, da naj se ne ukvarjajo z adrenalinskimi športi. In potem se sprašujete zakaj so nam zaprli občinske meje? Zaradi večine, ki se ukrepov drži ali zaradi kretenske manjšine.
ce so zato kaj si ti kreten meni zaprli meje, potem tega ne mislim nikdar upostevat !!!!
««
53 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122774 (13032) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324248 (13646) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325352 (19330) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945652 (30439) AndrejO

Več podobnih tem