» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
49 / 76
»»

[Michael] ::

HappyPills je izjavil:

210 samomorov že od vladnih ukrepov. 5 mrtvih v družinskem nasilju. Ostani doma ubija več kot trenutno rešuje. Ukrepi so nesorazmerni in povzročajo hudo skodo ter nepotrebne smrti.


Kje najdeš te podatke? (210 samomorov že od vladnih ukrepov)

Sem prej brskal, nisem najdel nič ažurnega, samo stare podatke za lansko leto.

Pika na i ::

el_bahattee je izjavil:

Pika na i je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

tudi razloga za protestov ni, .

Ne moreš jih preprečiti, ne ti ne tvoj šef.

O čem ti bluziš? Ni razlogov... in Pika. :P

Seveda so.

V glavnem, ti kar lepo bodi v svoji občini, na protestih proti vladi pa, kot je razvidno iz tvoji besed, nimaš kaj početi.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Jaz proteste podpiram in bom celo sodeloval.. a le pod pogojem, da si vsi umijemo roke prej. Sploh po rokovanju z granitnimi kockami.


Zakaj sploh karkoli napises tu ce v temo ne diprineses cisto nic konkretnega, kar bi cloveku pomagalo pri soocenju z virusom. Si razmisljal o izdelavi mask, namesto da tu zabijas svoj cas?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Miki N ::

PrihajaNodi je izjavil:

Miki N je izjavil:

Jaz proteste podpiram in bom celo sodeloval.. a le pod pogojem, da si vsi umijemo roke prej. Sploh po rokovanju z granitnimi kockami.


Zakaj sploh karkoli napises tu ce v temo ne diprineses cisto nic konkretnega, kar bi cloveku pomagalo pri soocenju z virusom. Si razmisljal o izdelavi mask, namesto da tu zabijas svoj cas?


Seveda sem - odločil sem se, da jih ne bom izdeloval. Pa saj te nihče ne sili na proteste - #ostanidoma. Pa mamo pozdravi. :D

Zgodovina sprememb…

el_bahattee ::

Pika na i je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

Pika na i je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

tudi razloga za protestov ni, .

Ne moreš jih preprečiti, ne ti ne tvoj šef.

O čem ti bluziš? Ni razlogov... in Pika. :P

Seveda so.

V glavnem, ti kar lepo bodi v svoji občini, na protestih proti vladi pa, kot je razvidno iz tvoji besed, nimaš kaj početi.

Ti pa imaš? Zakaj že? Je res tako katastrofalno stanje? Ali so ukrepi res drugačni kot npr. v Avstriji? So težave in afere z dobavo opreme res samo pri nas? Je bila prejšnja vlada res tako brezhibna in brez afer? Dajmo biti malo realni no.
Come to my center, you enter the winter.

rabelj5 ::

PrihajaNodi je izjavil:

rabelj5 je izjavil:


Kaj pa ko grem po spicerijo? Sploh ves koliko sprehajalcev vidim zunaj, ko malo populim plevel?

naroči dostavo, prevzemi z masko in očali, razkuži vso robo in jo pred uporabo pusti stat par dni

plevela pa ne rabiš pulit, to je sedaj res nepomembno

#ostanidoma


Dostava je krepko drazja kot bi si jo jaz z socialno potporo lahko privoscil. Prenehaj s smetenjem.

glede na to, da se itak manj gibaš, lahko tudi manj ješ

če shujaš boš hkrati še manj ogrožen od corone, kar bo dvojna zmaga

v skrajnem primeru pa lahko odjaviš še internet in s prihrankom od tega kupiš malo več

PrihajaNodi ::

el_bahattee je izjavil:

Pika na i je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

Pika na i je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

tudi razloga za protestov ni, .

Ne moreš jih preprečiti, ne ti ne tvoj šef.

O čem ti bluziš? Ni razlogov... in Pika. :P

Seveda so.

V glavnem, ti kar lepo bodi v svoji občini, na protestih proti vladi pa, kot je razvidno iz tvoji besed, nimaš kaj početi.

Ti pa imaš? Zakaj že? Je res tako katastrofalno stanje? Ali so ukrepi res drugačni kot npr. v Avstriji? So težave in afere z dobavo opreme res samo pri nas? Je bila prejšnja vlada res tako brezhibna in brez afer? Dajmo biti malo realni no.



Saj je vedno nek problem. Vlada pomaga kar se da, dala je dodatna sredstva studentom, na cakanju, upokojencem in brezposelnim eni pa samo tulijo kako v njihovi obcini ni rib, pod pretvezo da jih skrbi gospodarastvo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

el_bahattee je izjavil:

So težave in afere z dobavo opreme res samo pri nas? .

Oprosti, jaz ropanja države ne dojemam zgolj kot težavo.
In grožnje Lobnikarju?
Nagnusno, da lahko to kdo podpira. Ali pač misliš, da mu je grozila Bratuškova?

In nakladanje, da so krivi velikonočni prazniki, zdaj bi bili pa lahko kresovi, za porast okuženih.

Ne, jaz te vlade ne želim več.
In ne, ne držim se več omejitev na občino.

Lahko noč

#reve ostanejo doma
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Vazelin ::

In nakladanje, da so krivi velikonočni prazniki, zdaj bi bili pa lahko kresovi, za porast okuženih.

folk si premalo umiva roke, da.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

rabelj5 ::

vsaj enkrat tedensko umijem roke

dexterboy ::

HappyPills je izjavil:

210 samomorov že od vladnih ukrepov. 5 mrtvih v družinskem nasilju. Ostani doma ubija več kot trenutno rešuje. Ukrepi so nesorazmerni in povzročajo hudo skodo ter nepotrebne smrti.

Uf Uf, a so to javni podatki? Nočem žaliti niti zbijati cifer, ker nimam TVja doma in edino pogledam rtvslo.si enkrat dnevno. Če je to kje uradno, mi lahko podaš link, prosim lepo?
off topic;
V kateri OBČINI je Nodi DOMA, ker bi jo rad OBISKAL. Tudi 150+ km naredim, ako treba....

#nodijedoma
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

WizzardOfOZ ::

Miki N je izjavil:

Jaz proteste podpiram in bom celo sodeloval.. a le pod pogojem, da si vsi umijemo roke prej in potem. Sploh po rokovanju z granitnimi kockami. Organizator naj priskrbi dispenserje, prosim.


Vidim, da obstajajo ljudje, ki bi škodovali celi sloveniji samo zato, da JJ spravijo iz oblasti. Vseeno, če cela slovenija trpi, samo da JJ ne bo na oblasti. Vseeno koliko škode naredijo, samo da ni JJ na oblasti. In to počnejo levi, sredinski, kodrlajsasti, zeleni, rdeči,....
Zanimivo, da nihče od teh ne naredi nič za narod, nihče noče nič narest za državo, vse za kar so ti na oblasti je zato, da JJ ne pride na oblast. Vse je dovoljeno, tudi sesuti celo državo.

In enako počne JJ. Uničuje slovenijo, ker živi v iluziji, da je rešitelj slovencev in da mora uničit vse, kar je še ostalo, da ga bodo ljudje potem videli za odrešitelja. Ne more si priznat, da nekdo drug pa tudi lahko nekaj ustvari. In sedaj uničuje državo, ter vse, kar je še ostalo.

In tukaj se kaže tista prava hlapčevska mentaliteta Slovencev in tukaj vidiš, kakšni hlapci so Slovenci. Ne, še vedno bodo volili JJ in še vedno bodo volili nasprotno stran, ki ne dela drugega, kot pa da brani vlado, da ne bo JJ not prišel. Hlapci pa volijo ene in iste face, ene in iste lopove, ene in iste lažnivce že 30 let. Ker se Slovencem sploh ne gre za narod (to itak hlapci nikoli niso znali biti), ker se Slovencem sploh ne gre za državo (ki je Slovenci nikoli niso upeli obdržat), ampak se gre samo za to ali bo njihov "odrešitelj" izvoljen ali ne. In ti hlapci ne vidijo, da so vsi enaki, levi, desni, sredinski, vsa golazen ki je na oblasti že 30 let, je enaka.

Sicer je pa tako, volilci te golazni si to golazen zaslužijo. Brezjajčniki in brezhrbteničarji rabijo bivše komuniste (ali pa zdajšnje komuniste) na oblasti, ker hlapci pač rabijo nekoga, ki jih tolče po hrbtu. Prav želim vam take kot JJ in take, ki bodo tam samo zato, da JJ ne bo na oblasti. Da boste še naprej HLAPCI vsem ostalim okoli vas.

#000000 ::

Vlada dela DOBRO, okuženih ni vsak dan več, se pojavijo anomalije v cifrah ker folk pričekuje čezdalje manj okuženih, ampak to je davek (da niha cifra) ko so vsi flankedrali okoli in okoli) okuženih pa je dejansko pet ali pa vsah tri krat več, ni pa novih okuženih iz tujine.

Jest bi zadržal te mere do vsaj konca junija.

Oziroma dokler ne pade na 0.1% novih in umrlih v sosednjih državah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

dexterboy ::

#000000 je izjavil:

Vlada dela DOBRO, okuženih ni vsak dan več, se pojavijo anomalije v cifrah ker folk pričekuje čezdalje manj okuženih, ampak to je davek (da niha cifra) ko so vsi flankedrali okoli in okoli) okuženih pa je dejansko pet ali pa vsah tri krat več, ni pa novih okuženih iz tujine.
Jest bi zadržal te mere do vsaj konca junija.
Oziroma dokler ne pade na 0.1% novih in umrlih v sosednjih državah.

BRAWO, PA TI SI NAŠ ODREŠITELJ IN NOVI KRALJ MATJAŽ!!!
A je bilo preveč alkohola v zadnjih urah, da stresaš takšne nebuloze, ali si Nodi pod drugim računom ali pa živita v isti občini?

#nodijedoma
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

WizzardOfOZ ::

Osebno bi zaj ljudi "zaklenil" na 3 do 5km okoli bivališča, kjer redno prebivajo, dovoljeno je pa samo v službo in direktno nazaj.
Tiste ki so nam vladali zadnjih 30 let (vključno s tekočimi) pa kar v celice 3x2m na goli otok.

dexterboy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Osebno bi zaj ljudi "zaklenil" na 3 do 5km okoli bivališča, kjer redno prebivajo, dovoljeno je pa samo v službo in direktno nazaj. Tiste ki so nam vladali zadnjih 30 let (vključno s tekočimi) pa kar v celice 3x2m na goli otok.

Tisto za HLAPCE si pa lepo napisal, kapo dol. To, da se ta narod ne bo NIKOLI dvignil na višji nivo, dokazujejo že razne gostilniške debate, šolski primer ene od njih je ta, da so olimpijski krogi in VW edini pravi avti, ostalo je pa pleh, ki ga je treba spraviti dol iz cest... Debato s takšnimi (in podobnimi) idioti jaz zaključim po hitrem postopku...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

#000000 ::

dexterboy je izjavil:

#000000 je izjavil:

Vlada dela DOBRO, okuženih ni vsak dan več, se pojavijo anomalije v cifrah ker folk pričekuje čezdalje manj okuženih, ampak to je davek (da niha cifra) ko so vsi flankedrali okoli in okoli) okuženih pa je dejansko pet ali pa vsah tri krat več, ni pa novih okuženih iz tujine.
Jest bi zadržal te mere do vsaj konca junija.
Oziroma dokler ne pade na 0.1% novih in umrlih v sosednjih državah.

BRAWO, PA TI SI NAŠ ODREŠITELJ IN NOVI KRALJ MATJAŽ!!!
A je bilo preveč alkohola v zadnjih urah, da stresaš takšne nebuloze, ali si Nodi pod drugim računom ali pa živita v isti občini?

#nodijedoma


Glej sej ti ni treba doma posedat, če bi se rad gibal, se razgibaj v domu ostarelih pomagaj v najbolj obremenjenih domovih kamor NIHČE noče, ker se boji, ampak zate je to ena mala gripica pa boš že nekak sfolgal, ampak domov v LJ ne boš šel dokler nisi 200% okay. Bi šlo ?

WizzardOfOZ ::

dexterboy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Osebno bi zaj ljudi "zaklenil" na 3 do 5km okoli bivališča, kjer redno prebivajo, dovoljeno je pa samo v službo in direktno nazaj. Tiste ki so nam vladali zadnjih 30 let (vključno s tekočimi) pa kar v celice 3x2m na goli otok.

Tisto za HLAPCE si pa lepo napisal, kapo dol. To, da se ta narod ne bo NIKOLI dvignil na višji nivo, dokazujejo že razne gostilniške debate, šolski primer ene od njih je ta, da so olimpijski krogi in VW edini pravi avti, ostalo je pa pleh, ki ga je treba spraviti dol iz cest... Debato s takšnimi (in podobnimi) idioti jaz zaključim po hitrem postopku...


Ja, meni so razlagal, da avto pa pes morata bit nemška. Ampak nemški ovčarji so vsi degenerirani, mujo v nemčiji pa tut ne dela več dobro v fabriki, ker ni zadovoljen s plačo. Tako da se teh dveh stvari izogibam.

#000000 ::

A ti kej kadiš ta moment ? Drži se ti piva in si zmagu,

xx23 ::

Miki N je izjavil:

Jaz proteste podpiram in bom celo sodeloval.. a le pod pogojem, da si vsi umijemo roke prej in potem. Sploh po rokovanju z granitnimi kockami. Organizator naj priskrbi dispenserje, prosim.


Prodam kocke po 1 EUR za kos. Samo 60 % marža, ugodno.

dexterboy ::

Evo, kopija teksta iz portala rtvslo;
-- Novi direktor NIJZ-ja "Najbolj se bojim kresovanj, en sam prvomajski žur lahko pripelje do katastrofe" --
EN SAM ŽUR? Vuau, kje se prijavim? Pa to delajo BUDALO iz nas!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

#000000 ::

dexterboy je izjavil:

Evo, kopija teksta iz portala rtvslo;
-- Novi direktor NIJZ-ja "Najbolj se bojim kresovanj, en sam prvomajski žur lahko pripelje do katastrofe" --
EN SAM ŽUR? Vuau, kje se prijavim? Pa to delajo BUDALO iz nas!



Ne to se dalajo pomojem namensko budalo točno in samo iz tebe, ne pade mi druzga na um. Kot da te namensko zezajo.

WizzardOfOZ ::

#000000 je izjavil:

A ti kej kadiš ta moment ? Drži se ti piva in si zmagu,


Pivo je precenjeno.

dexterboy je izjavil:

Evo, kopija teksta iz portala rtvslo;
-- Novi direktor NIJZ-ja "Najbolj se bojim kresovanj, en sam prvomajski žur lahko pripelje do katastrofe" --
EN SAM ŽUR? Vuau, kje se prijavim? Pa to delajo BUDALO iz nas!


Ostanki komunizma (dan OF, 1.Maj,...) in bivši komunist bi rad preprečil da bi se praznovalo. Če on ne sme, tudi drugi ne smemo.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

ti si res degen, pa saj lahko praznuješ, kdo ti je izrecno preovedal ?

WizzardOfOZ ::

Degen je poštar, ki ti je mamo nategnu, da si se ti rodil.

Kva te je JJ že dobr opral. Da niti ne veš več kaj je poanta prvega maja. In to ni, da sam doma piješ in žuraš.
Poanta je da greš na hrib s kolegi, familjo,..., kjer se zakuri velik kres. Zraven pa še par tisoč ljudi pride zraven.

Samo komunistek je pozabil, da kresovanje praznujemo od časa turških vpadov in da ga niso izumili komunisti.

#000000 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Degen je poštar, ki ti je mamo nategnu, da si se ti rodil.

Kva te je JJ že dobr opral. Da niti ne veš več kaj je poanta prvega maja. In to ni, da sam doma piješ in žuraš.
Poanta je da greš na hrib s kolegi, familjo,..., kjer se zakuri velik kres. Zraven pa še par tisoč ljudi pride zraven.

Samo komunistek je pozabil, da kresovanje praznujemo od časa turških vpadov in da ga niso izumili komunisti.


HAHAHA u stvari je zavod janeza levca tvoj domet, nekako ne umješ da prokužiš da si glup ko točak.

Nimam nič proti kresovom, komunistom, beligardi ipd boli me patak za vse to, želim samo da čim manj ljudi zboli v naši Državi, kolegu v USA je dva dni nazaj umrla žena 32 let za covid, pustila ga je samega z dvema otrokoma, bella 11 le in tamal Egon 7, in zdej se trese da bosta umrla tudi oče in mama 60+

Ti bi pa se še vedno kresoval in gibal, pa sej se lahko kdo ti brani, ampak boš sam, enako kot jest vsak dan sam naklepam na kolesu vsah 20-30 km, pa me nič ne moti.

A tebe moti ker ne moreš KRESOVATI in praznovat v grupi al kaj drugega ???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

rabelj5 ::

A če bi mu žena umrla v prometni nesreči, bi blo treba prepovedat avte?

#000000 ::

rabelj5 je izjavil:

A če bi mu žena umrla v prometni nesreči, bi blo treba prepovedat avte?



UMRI za covid in pa pol naj tvoji zahtevajo odškodnino od države ker ni poskrbala zate. Do takrat TIŠINA PSST

xx23 ::

#000000 je izjavil:

kolegu v USA je dva dni nazaj umrla žena 32 let za covid, pustila ga je samega z dvema otrokoma, bella 11 le in tamal Egon 7, in zdej se trese da bosta umrla tudi oče in mama 60+


Previdno s takimi posti. Na tem forumu zagotavljajo, da umirajo samo starci.

WizzardOfOZ ::

#000000 je izjavil:


HAHAHA u stvari je zavod janeza levca tvoj domet, nekako ne umješ da prokužiš da si glup ko točak.

A samo do te šole si prišel. Revež. Ti dam za šolnino, da se boš lahko še za kakega krojača izšolal? Boš lahko svojemu cesarju dal nova oblačila.

#000000 je izjavil:


Nimam nič proti kresovom, komunistom, beligardi ipd boli me patak za vse to

Jaz pa imam, tako proti komunistom kot proti beli gardi.

#000000 je izjavil:


želim samo da čim manj ljudi zboli v naši Državi,

Tudi jaz, ampak ne na način, da ljudem lažeš, jih zavajaš, ter zapiraš v občine pa potem iščeš "zločince" ki gredo čez "mejo".

#000000 je izjavil:


Ti bi pa se še vedno kresoval in gibal, pa sej se lahko kdo ti brani, ampak boš sam, enako kot jest vsak dan sam naklepam na kolesu vsah 20-30 km, pa me nič ne moti.

Nikjer nisem napisal, da bi rad kresoval, ampak sem napisal, da je prepoved tega v interesu JJ, ker mu ni uspelo uničit tiste javne kurbarije na gorenjskem. Samo ti ne znaš brati.

#000000 je izjavil:


A tebe moti ker ne moreš KRESOVATI in praznovat v grupi al kaj drugega ???

Ne, mene ne moti, da ne morem kresovati. Niti ne hodim na kresovanja. Mi gužva in predrag pir na nekem jebenem hribu ne pomeni toliko, da bi gor lezel.

#000000 ::

xx23 je izjavil:

#000000 je izjavil:

kolegu v USA je dva dni nazaj umrla žena 32 let za covid, pustila ga je samega z dvema otrokoma, bella 11 le in tamal Egon 7, in zdej se trese da bosta umrla tudi oče in mama 60+


Previdno s takimi posti. Na tem forumu zagotavljajo, da umirajo samo starci.


Na žalost je tako, sem se ZAJ in je bila stara samo 27 let, je pa zgledala malo starjša, slike ne bom dal in je tudi izbrisano vse kar bi lahko al pa tud ne pripomoglo k identifikaciji, ja mila je NURSE v neki bolnici kjer niso bili samo starčki.

https://ibb.co/231CB0q

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

sunshine403 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vlada pomaga kar se da, dala je dodatna sredstva studentom, na cakanju, upokojencem in brezposelnim eni pa samo tulijo kako v njihovi obcini ni rib, pod pretvezo da jih skrbi gospodarastvo.

Se pravi vlada pomaga tistim, kateri nimajo nobenih izgub in tezav zaradi ukrepov? Ne upokojenci, ne studentje in ne brezposelni oz. tisti na socialni, nimajo enega samega centa izgube zaradi ukrepov. Tisti, ki jih imajo naj se pa kavsnejo.

val46 ::

Točno to sem jaz mislil napisat...da je vlada dala in pomagala tistim, ki že v štartu nič ne delajo. Tisti pa ki delamo in vse to financiramo, naj se pa jebemo a Nodi? In mene boli k za tiste ribe v sosednji občini, itak jih ne jem. Ne bi pa rad da jaz ali moji otroci ostanejo brez kruha, zato ker si ti rekel, da moramo biti doma in mora cela država stati zaradi tebe in tebi podobnih. Sej sm že večkrat povedal, da tebe boli k ker boš itak dobil tisto svojo socialno mezdo, če je pa ne bo, se boš odpravil v romunijo. Upam sam da mamo pa atija s sabo vzameš, da ne bom rabil delat še za njuno penzijo. Pomoje ju je sram kakega otroka sta nardila in vzgojila. Mene vem da bi blo na njunem mestu!

sivistol ::

A ce se v morje zabrises ni dovoljeno plavanje ?

jest10 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Glede na dejstvo ze kako se tu obnasate sem razmisljal da bi se prijavil civilni zasciti in pomagal policistom pri zapori obcin ter opozarjal policiste koga naj kaznujejo

Kako, če pa želiš biti zaprt med štirimi stenami?

PrihajaNodi ::

jest10 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Glede na dejstvo ze kako se tu obnasate sem razmisljal da bi se prijavil civilni zasciti in pomagal policistom pri zapori obcin ter opozarjal policiste koga naj kaznujejo

Kako, če pa želiš biti zaprt med štirimi stenami?


Moram ne zelim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jest10 ::

Torej bodi>:D

PrihajaNodi ::

val46 je izjavil:

Točno to sem jaz mislil napisat...da je vlada dala in pomagala tistim, ki že v štartu nič ne delajo. Tisti pa ki delamo in vse to financiramo, naj se pa jebemo a Nodi? In mene boli k za tiste ribe v sosednji občini, itak jih ne jem. Ne bi pa rad da jaz ali moji otroci ostanejo brez kruha, zato ker si ti rekel, da moramo biti doma in mora cela država stati zaradi tebe in tebi podobnih. Sej sm že večkrat povedal, da tebe boli k ker boš itak dobil tisto svojo socialno mezdo, če je pa ne bo, se boš odpravil v romunijo. Upam sam da mamo pa atija s sabo vzameš, da ne bom rabil delat še za njuno penzijo. Pomoje ju je sram kakega otroka sta nardila in vzgojila. Mene vem da bi blo na njunem mestu!


Vlada pomaga tistim na cakanju. Da ali ne? Dajmo se naprej pizdit kako bomo vsi pomrli...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WarpedGone ::

Ne vem za vas ampak js bom danes prečkal cca 25 občinskih mej.
Deal with it.

#OstaniUjet
Zbogom in hvala za vse ribe

LeQuack ::

WarpedGone je izjavil:

Ne vem za vas ampak js bom danes prečkal cca 25 občinskih mej.
Deal with it.

#OstaniUjet


To bodo film posneli po tem. Tako kot Forest Gump ki je tekel čez nevemkolk state-ov.
Quack !

PrihajaNodi ::

WarpedGone je izjavil:

Ne vem za vas ampak js bom danes prečkal cca 25 občinskih mej.
Deal with it.

#OstaniUjet


Sporoci kaksna bo kazen.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

s1m0n ::

Kot že omenjeno včeraj od Kreka
Krek: Podvojitev števila okuženih lahko pripišemo velikonočnemu neupoštevanju priporočil

Kaj bo pa rekel za danes, ko je novo okuženih spet polovica? (8) testiranih pa 1634 v primerjavi s petkom 1161 pa 15 pozitivnih :)

Mislim, da če povzamemo vse njegove objave, da smo lahko bolj prepričani, da ne ve kaj govori kot smo lahko prepričani o podatkih, ki jih imamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Utk ::

Trega ga bi tudi vprašat kdo je dovolil obiske v DSO za veliko noč.

Pika na i je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

So težave in afere z dobavo opreme res samo pri nas? .

Oprosti, jaz ropanja države ne dojemam zgolj kot težavo.
In grožnje Lobnikarju?
Nagnusno, da lahko to kdo podpira. Ali pač misliš, da mu je grozila Bratuškova?

In nakladanje, da so krivi velikonočni prazniki, zdaj bi bili pa lahko kresovi, za porast okuženih.

Ne, jaz te vlade ne želim več.
In ne, ne držim se več omejitev na občino.

Lahko noč

#reve ostanejo doma

O ko bi si le zdravniki italijanski smučarji oprali roke ko so prišli v Slovenijo, nič od tega ne bi bil problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Bojevnik ::

Evo, pa se ker vsi tako radi omenjati druge drzave oz. jih uporabljate da lahko strasite, kako bo v Sloveniji 5 milijonov mrtvhi ce se ne zapremo vakumsko v svoja stanovanja/hise.

Izgleda, da se v Avstriji dosti manj sekirajo, pa se nisem nikjer zasledil, da bi imela Avstrija ne vem kaksne probleme s korono...

https://twitter.com/tejcina/status/1253...


P.S. a mogoce ve kdo ali je meja z Avstrijo odprta? Me kr ma da bi se zapeljal k njim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

PrihajaNodi ::

Samo ko se okuzis bos zadnji na raspiratorju. Prednost imam jaz ki sedim doma in upostevam odloke vlade.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

Utk je izjavil:

O ko bi si le zdravniki italijanski smučarji oprali roke ko so prišli v Slovenijo, nič od tega ne bi bil problem.
Takrat je bilo že prepozno.

HappyPills ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samo ko se okuzis bos zadnji na raspiratorju. Prednost imam jaz ki sedim doma in upostevam odloke vlade.

Prednost imajo mlajsi

Bojevnik ::

HappyPills je izjavil:


Prednost imajo mlajsi


Ce bi to pomenilo, da bi bil potem Nodi tiho, se ji tudi odpovem :))

PrihajaNodi ::

Zakaj bi bil tiho? Sem glas in zastopnik starejsih in ogrozenih. Tu pa gledate samo nase!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

fikus_ ::

Nodi, nisi star in ogrožen, samo samemu sebi še smiliš! To da si sedaj doma da pomagaš staršem, je tudi samo en od izgovorov. Postavi se na noge in začni korektno živeti.

Lep dan.
««
49 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122774 (13032) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324250 (13648) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325353 (19331) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945655 (30442) AndrejO

Več podobnih tem