» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
31 / 76
»»

lexios ::

ADIJOOO je izjavil:

To z občinami je bila zelo dobra odločitev vlade. Me veseli, da imamo spet vlado, ki se upa ukrepati in delati v dobro Slovenije.


Ne ga srat. Zaradi neukrepov Šarca in ker se ni poskrbelo za popolno izolacijo DSO-jev, je začelo naraščat število okužb med oskrbovanci in zdravstvenim osebjem v domovih in bolnišnicah, posledično imamo zdj zaradi norcev v vladi in stroki lockdown cele države. Medtem, ko nabavljajo zaščitne maske iz papirnate brisače in dveh gumic, si izmišljujejo ukrepe, kot je prehod občin samo z izjavo! Ne me jebat! Če se že igrajo Standfordski experiment, naj zamrznejo celo državo za 2 tedna popolnoma, vse zapret, policijsko uro in po 2 tednih sprostitev ukrepov in zaprte meje, ne pa neko jebeno polovičarstvo, ki ga bodo "konzervativno" vlekli v nedogled, tako kot provizije. Nismo bili pa sposobni izolirat DSO-jev z osebjem vred? Medtem ko imamo 100 hospitaliziranih in 30 na intenzivni, v celem mesecu pa 61 mrtvih, kar je manj kot mesečno povprečje ob sproščenih ukrepih in 10% naroda boli kurac za ukrepe, 30% aktivne populacije dnevno migrira na delo, 70% pa pa rekreira in vsak dan hodi v trgovino po svež kruh. To ni k. od karantene, epidemija je rizična pretežno za starejše od 60, narod pa z oprano glavo ploska tej ali prejšnji birokraciji in razlaga, da delajo v dobro Slovenije! Zakaj pa v dobro Slovenije ne delajo zastonj in brez provizij, če razlagajo, da imamo "vojne razmere"? ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

GregiB ::

3p je izjavil:


GregiB je izjavil:

Slovenija rabi 11 občin... Po sistemu mestna občina = (edina) občina...


Čeprav se mi zdi, da vlada taco moli v smer še večjega števila občin.


Pa dejansko... gledam kaj kot občan rabim od občine, pa ni hudir da se zapeljem do prve mestne... tiste 2x na 5 let... Kar se pa storitev tiče me pa nau nobeden prepričal, da se ne dajo konsolidirat na širše območje... Že zdaj pa nimam ta prave nalepke na reg. tablici ;)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

WarpedGone ::

Ko vas bo prijelo it na socialno fehtat socialno pomoč raje #ostanidoma
Zbogom in hvala za vse ribe

lexios ::

WarpedGone je izjavil:

Ko vas bo prijelo it na socialno fehtat socialno pomoč raje #ostanidoma


Še malo naj se igrajo, da jih bo fehtalo 300.000!

A je treba bit zabit v desno, da ne ugotoviš, kam "konzervativnost" pelje? Telefoni ne zvonijo v prazno samo na zavodu za zaposlovanje:

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Vazelin ::

Samo neko jamranje FFS. Potem pa vidiš, Francija stroge ukrepe nekje do sredine maja (pa ne tko da se lahko sprehajaš naokoli kot pri nas lol) ipd.

Brezposelnost bo pa v vsakem primeru jeba letos. Z ukrepi ali brez. Kot prvo smo odvisni od izvoza. Kot drugo bi gospodarstvo klecnilo, če bi bila žarišča ala Bergamo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

WizzardOfOZ ::

Praktičen primer kaj pomeni ta bedast odlok:

Doma vsi izredno radi jemo ribe. Dobrih ribarnic je malo, dobrih ribarnic z nizko ceno pa še manj:
- do najbližje ribarnice z dnevno svežimi ribami je 10 minut peš skozi gozd, z avtom 1 kilometer vožnje. Odlična ribarnica z dobrimi cenami.
- do ribarnice na tržnici v BTC je 10 minut z avtom in nekje 8km, cene so 20% višje, kvaliteta rib je pa zelo dobra.
- do ribarnice na tržnici v centru je 15 minut z avtom (in problem s parkiranjem), nekje 10km in cene so 10% višje, ribe pa tko-tko. Niso vedno najbolj sveže.
- do ribarnice v leclerku je 20 minut z avtom in približno 20 kilometrov moram narest do tja, cene so 30% višje. Kvaliteta ni ravno na nivoju, goljufajo s kapljicami, da oči na ribi ne postanejo motne,....

Ampak v BTC, center in leclerk lahko grem, ker je v isti občini, v ribarnico 1km stran pa ne, ker je že v drugi občini.

Torej, če nočem kršit odlokov, grem lahko le z avtom v BTC ali center Ljubljane, kjer se potem gužvam med starimi ljudmi (mlade v ribarnici res redko srečaš), da bom lahko kupil ribe.

111111111111 ::

Če prav razumem, karantene ne morete preživeti brez rib?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

Ja, to je naša osnovna hrana.

111111111111 ::

Torej greš v BTC, ker brez rib ne moreš preživeti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

Ne, grem na sprehod s psom v hosto tako, da lahko potem skočim še v 1km oddaljeno ribarnico in kupim ribe. Ker sprehajam psa, mi nihče nič ne reče, policaji pa po gozdovih še ne skačejo. :))

nekikr ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Praktičen primer kaj pomeni ta bedast odlok:

Doma vsi izredno radi jemo ribe. Dobrih ribarnic je malo, dobrih ribarnic z nizko ceno pa še manj:
- do najbližje ribarnice z dnevno svežimi ribami je 10 minut peš skozi gozd, z avtom 1 kilometer vožnje. Odlična ribarnica z dobrimi cenami.
- do ribarnice na tržnici v BTC je 10 minut z avtom in nekje 8km, cene so 20% višje, kvaliteta rib je pa zelo dobra.
- do ribarnice na tržnici v centru je 15 minut z avtom (in problem s parkiranjem), nekje 10km in cene so 10% višje, ribe pa tko-tko. Niso vedno najbolj sveže.
- do ribarnice v leclerku je 20 minut z avtom in približno 20 kilometrov moram narest do tja, cene so 30% višje. Kvaliteta ni ravno na nivoju, goljufajo s kapljicami, da oči na ribi ne postanejo motne,....

Ampak v BTC, center in leclerk lahko grem, ker je v isti občini, v ribarnico 1km stran pa ne, ker je že v drugi občini.

Torej, če nočem kršit odlokov, grem lahko le z avtom v BTC ali center Ljubljane, kjer se potem gužvam med starimi ljudmi (mlade v ribarnici res redko srečaš), da bom lahko kupil ribe.

No, vsaj en, ki bo res razumel stisko. Ostali imamo polne riti in ne vemo kako krut je lahko ta svet. 4 ribarnice, pa samo do treh greš lahko :( To bo zgodba za vnuke in kakšno knjigo (pa potem film v treh delih). Morda lahko kopije filmov pošljemo v Afriko, da vidijo, kaj je muka.

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Praktičen primer kaj pomeni ta bedast odlok:

Doma vsi izredno radi jemo ribe. Dobrih ribarnic je malo, dobrih ribarnic z nizko ceno pa še manj:
- do najbližje ribarnice z dnevno svežimi ribami je 10 minut peš skozi gozd, z avtom 1 kilometer vožnje. Odlična ribarnica z dobrimi cenami.
- do ribarnice na tržnici v BTC je 10 minut z avtom in nekje 8km, cene so 20% višje, kvaliteta rib je pa zelo dobra.
- do ribarnice na tržnici v centru je 15 minut z avtom (in problem s parkiranjem), nekje 10km in cene so 10% višje, ribe pa tko-tko. Niso vedno najbolj sveže.
- do ribarnice v leclerku je 20 minut z avtom in približno 20 kilometrov moram narest do tja, cene so 30% višje. Kvaliteta ni ravno na nivoju, goljufajo s kapljicami, da oči na ribi ne postanejo motne,....

Ampak v BTC, center in leclerk lahko grem, ker je v isti občini, v ribarnico 1km stran pa ne, ker je že v drugi občini.

Torej, če nočem kršit odlokov, grem lahko le z avtom v BTC ali center Ljubljane, kjer se potem gužvam med starimi ljudmi (mlade v ribarnici res redko srečaš), da bom lahko kupil ribe.


Ukrep je logicen. Ce so v tvoji obcini bolniki/okuzeni bos ti s svojim vandranjem koli prinesel bolezen v drugo obcino.
Merilec tenpearature bi moral nastavit v vsako obcino, kot radarje. In kdor ima temperaturo in krsi odlok 5k evrov kazni.

#ostanidoma
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

WizzardOfOZ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ukrep je logicen. Ce so v tvoji obcini bolniki/okuzeni bos ti s svojim vandranjem koli prinesel bolezen v drugo obcino. Merilec tenpearature bi moral nastavit v vsako obcino, kot radarje. In kdor ima temperaturo in krsi odlok 5k evrov kazni.


Je res logičen?
Pa pejmo še do konca. Ribarnica, 1km stran, je v obrtni coni (torej nihče tam okoli ne živi), delavci, ki delajo v tej ribarnici, se pa iz našega naselja tja vozijo.


Na srečo mi ni treba nikamor hodit, ker mi soseda, ki tam dela, nosi sveže ribe, ampak samo da se vidi kako neumen je odlok.

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

ja, ko se človek v času svetovne pandemije primarno ukvarja s tem kako do najcenejše ribarnice se vidi več kot samo ena neumnost.

Ma kaj druga svetovna vojna, lakota v afriki in globalno segrevanje, ko bi vi vedeli kaka jeba je bila leta 2020 ko je bilo gibanje omejeno na občine in do fucking ribarnice nisem mogel, pa so me ribe na tržnici stale, ne boste verjeli, 20% več. Muke vam povem. Smo moral organizirat podzemno mrežo za dostavo rib, če ne bi nas vse v mukah pobralo.

#firstworldproblems

drugače pa ja, case by case lahko pri popolnoma vsakem doloku, ki ga je sprejela katerakoli vlada na tem planetu najdeš borderline primere, kot ga opisuješ. Zato pa imajo v normalnih državah nekaj kar se imenuje zdrava kmečka pamet in diskrecijska pravica policije, ki na terenu odloke izvaja. Samo kaj ko se je boljše po forumu kurčit, kot uporabljat glavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

WizzardOfOZ ::

UganiKdo je izjavil:

ja, ko se človek v času svetovne pandemije primarno ukvarja s tem kako do najcenejše ribarnice se vidi več kot samo ena neumnost.


Nisem si mislil, da večina ne dojame poante. Gremo še enkrat:

Medtem ko bi recimo omejitev na radij 3 do 5km okoli mesta, kjer si prijavljen, pomenilo veliko manj širjenja virusa, je omejitev če živiš v ljubljani, cela občina s 160 kvadratnimi kilometri. Torej ti je dovoljeno širit virus po celi ljubljani. Torej po 160 kvadratnih kilometrih in po vseh 2500 trgovinah s hrano. Tudi nihče ti nič ne more, če tam širiš virus. In če hočeš it malo od doma se zapelješ iz Vižmarij na Rudnik. Tak kratek izlet, pa še 3 stvari vzameš iz trgovine, da ti nihče nič ne more. Odlično za supeprenašalce, da raznosijo res povsod po ljubljani ta virus.

FoxKnox ::

Teli vladni ukrepi o prepovedi gibanja izven občine in izjeme, za katere rabiš izpolnjene obrazce in izpiske so kot nekakšen eksperiment, koliko časa bo narod še obvladljiv preden se mu strga.Kot mi je znano smo Slovenci kar dobro upogljivi ampak enkrat bo preveč.

stara mama ::

UganiKdo je izjavil:

stara mama je izjavil:

Seveda nihče ne bo priznal, da so ukrepi bili nesmiselni. Nihče noče prevzeti tako velike odgovornosti.
Na vprašanje Belorusije pa se bo vedno naletelo na gluha ušesa.

Belorusija je relavantna priblizno toliko kot severna koreja. Da o trkmenistanu me govorimo. Za razne fanatike z iq vilicarja bi bile metode turkmenistana dalec najbolj ucinkovite. Prepoves besedno zvezo korona virus in si v sekundi odpravil tezavo.

10 miljonski narod sredi vzhodne evrope ni relevanten?
Kaj vse bom še danes slišal, svašta....

Sj tudi pri nas ni bilo okužb. Dokler nismo začeli testirat :)
Ekologija™ in Trajnost™

WizzardOfOZ ::

UganiKdo je izjavil:

drugače pa ja, case by case lahko pri popolnoma vsakem doloku, ki ga je sprejela katerakoli vlada na tem planetu najdeš borderline primere, kot ga opisuješ. Zato pa imajo v normalnih državah nekaj kar se imenuje zdrava kmečka pamet in diskrecijska pravica policije, ki na terenu odloke izvaja. Samo kaj ko se je boljše po forumu kurčit, kot uporabljat glavo.


Glede na to da nekateri uporabljate glavo zato, da slame ni treba na hrbtu nosit, se je res bolj varno kurčit po forumih.

Po tvoje so vsi, ki živijo na meji med občinami borderline primeri? Glede na to, da imamo 211 občin, je to kr ogromno ljudi. Do ene štacune recimo kilometer, do druge 20km, ampak ker je tvoja bajta v drugi občini, je bolje it virus širit/pobirat 20km stran, kot pa peš en km stran.

FoxKnox je izjavil:

Teli vladni ukrepi o prepovedi gibanja izven občine in izjeme, za katere rabiš izpolnjene obrazce in izpiske so kot nekakšen eksperiment, koliko časa bo narod še obvladljiv preden se mu strga.Kot mi je znano smo Slovenci kar dobro upogljivi ampak enkrat bo preveč.


Slovenci dobro upogljivi? Bolj jih tepeš, bolj te obožujejo. Slovence je treba sam s kolom po hrbtu, pa bodo vse naredil in čakal na še več udarcev, pa še zahvalil se bodo, ko jih boš tepel. Večina jih je itak hlapcev, drugi so pa verniki, ki jim vera prepoveduje razmišljat. Bodo že pastirji razmišljal za ovce.

Sej veš kaj pravi vlada: "Fino si umivajte roke, glavo vam bomo že mi oprali."

Zgodovina sprememb…

Machete ::

A je Maršal Twito že kaj namignil o kakih datumih? Tole z občinami je bolano. Itak nimaš kam it na pohanga pšanca pa kofe, tisti ki želijo it nekam na izlet pa naj pač grejo. Par ljudi s korono v celi državi ni nobeno opravičilo več za tako drakonske omejitve gibanja. To je ena največjih svoboščin. Neprimeljivo pomembnejša od zaprtih šankov in brezposelnostjo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

HappyPills ::

Bolje je da se občine odprejo se bodo ljudje vsaj malo razpršili po hostah. Zdaj se vsa LJ stiska na teh 5 travnikih ki so. To je kontra-produtkivno. Zaprejo naj pač sprehajališča ob jezerih in morju in to je to. Ostalo je bedarija. Bolje da jih gre nakaj na pokluko nekaj na Krim itd kot pa vsi na Šmarko.

Machete ::

Nihče mi ne bo ničesar rabil odklanjat, ker nisem nad 85 in nihče,sploh nekdo iz tujine mi ne pogojeval nerazumno kršenje svoboščin z zdravstveno oskrbo. Bo naslednjo pogojevanje vključevalo login st računa? Mogoče pregled družinskega drevesa tja do leta 1922? Ne seri nodi, če se počutiš ogroženega, pa se zavaruj sam, ekstra, po presoji.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

O čem ti bluziš? če se ne strinjam, še ne pomeni, da jih kršim. Poslušaj zadnjih 5 min včerajšnjega toplovoda, pa ti bo vse jasno, kje so največje žrtve teh ukrepov. Ne, to niso 90 letniki v zadnji fazi raka. Bog jim daj mirno zemljo, a vse skupaj smo zgradili na premalo podatkih in reagirali 10 krat pretirano. Žrtve šele prihajajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

nekikr ::

Tu se vidi odnos ljudi do bolezni oziroma virusa. Ocitno bo potrebno vojsko poslat na ceste, samo tako bomo zagotovili striktno drzanje pravil.

Tako se govori! Vojsko na ulice, pa naj kar preventivno postrelijo vse na svoji poti, bo že zdravnik potem označil žrtve, da so bili okuženi in bo ok. Zapomnimo si: Ni butastih odlokov, so samo butasti ljudje. Oblast že ve!

Miki N ::

nekikr je izjavil:

Tu se vidi odnos ljudi do bolezni oziroma virusa. Ocitno bo potrebno vojsko poslat na ceste, samo tako bomo zagotovili striktno drzanje pravil.

Tako se govori! Vojsko na ulice, pa naj kar preventivno postrelijo vse na svoji poti, bo že zdravnik potem označil žrtve, da so bili okuženi in bo ok. Zapomnimo si: Ni butastih odlokov, so samo butasti ljudje. Oblast že ve!


Ne more ti folk umreti od korone, če jih prej postreliš *potapka po čelu* ;)

pirat ::

Vojsko bi morali angazirati za dostavo rib!

Miki N ::

pirat je izjavil:

Vojsko bi morali angazirati za dostavo rib!

PrihajaNodi ::

Pišem generalno, ker same sem malo v slo malo tujina. Meni ni problem preživet znotraj stanovanja tudi po več mesecev, ampak zaradi drugih se bo stanje razvlekloooo. Če bomo vsi še dva ali tri mesece skupaj doma, se bo sigurno vse odprlo.

#ostanidoma
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pišem generalno, ker same sem malo v slo malo tujina. Meni ni problem preživet znotraj stanovanja tudi po več mesecev, ampak zaradi drugih se bo stanje razvlekloooo. Če bomo vsi še dva ali tri mesece skupaj doma, se bo sigurno vse odprlo.

#ostanidoma

Kako malo SLO malo tujina????
Ostani doma!

PrihajaNodi ::

Saj sem, takoj ko so dali pravila ven.

#ostanidoma
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Kja pa če ne veš, kje si doma? Kje ostaneš potem? So primeri!

rdecaluc ::

Torej 11301+14809=26199 kar je več od 24743 kateri niso za rahlanje ukrepov.

Tako obsežen zaklep države in kaznovanje ljudi je hudo pretirano. Veliko pravic katere smo v tem izgubili ne bomo nikoli več dobili nazaj.
Est modus in rebus. ,typos

Invictus ::

Od sobote naprej bo možno prehajanje med občinami...

Ata Hojs povedal...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

Z izjavo...kar pomeni da nenujne stvaro bodo kaznovane.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Odlično, vsi v soboto na morje. Gremo vse od debelega rtiča pa do solin okupirat. Vsak meter zemlje ob morju,.... :)):))

genesiss ::

Ima mogoce kdo info ce je mozno prehajati cez mejo (Avstrija, prehod Gornja Radgona oz. Bad Radkersburg)? Moral bi eno posto prevzeti tam.

WizzardOfOZ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Z izjavo...kar pomeni da nenujne stvaro bodo kaznovane.


Pa na WC papirju mora bit napisana. Da ne bomo preveč papirja ponucal, ampak si boš s tem papirjem potem lahko še rit obrisal.

WizzardOfOZ ::

genesiss je izjavil:

Ima mogoce kdo info ce je mozno prehajati cez mejo (Avstrija, prehod Gornja Radgona oz. Bad Radkersburg)? Moral bi eno posto prevzeti tam.


Zaenkrat avstrijci ne spuščajo v državo.

nekikr ::

Se mi zdi da tole že malo spada pod širjenje sovržnega govora. Bolezen tu ne izbira in smo z razlogom doma.

Seveda izbira. Zelo specifično izbira. Izbira v povprečju 85-letnike z dvema kroničnima boleznima. Oz. z drugimi besedami: umrejo tisti, ki bi tako ali tako umrli v kratkem in nimajo možnosti za ozdravitev. In ker to niso hudi specialci, ultramaratonci in podobni hitrostneži, se jih lahko izolira od ostalih. Ampak mi smo izbrali drugo pot. Domove za ostarele smo prepustili usodi, mladim, ki se jih ta virus sploh ne tiče, pa vzeli del prihodnosti. Obenem še uničili kar je ostalo od javnega zdravstva. Aja, pa vsem povprek uredili vsaj 3000€ kredita, ki ga bo moral odplačati. Sweet.

Machete ::

Ne jih ne, ker si ranljiv, si itak doma, z zunanjim svetom in ljudmi pa postopaš skrajno previdno. Prav tako mi do tebe. Mladi in nesmrtni kot smo, pa se med sabo normalno veselimo in kotalimo po travnikih. Prav tako gremo skupaj v sosednjo občino na naoljeno rokoborbo in tebe, ki se paziš doma, ne ogrožamo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

Ne jih ne, ker si ranljiv, si itak doma, z zunanjim svetom in ljudmi pa postopaš skrajno previdno. Prav tako mi do tebe. Mladi in nesmrtni kot smo, pa se med sabo normalno veselimo in kotalimo po travnikih. Prav tako gremo skupaj v sosednjo občino na naoljeno rokoborbo in tebe, ki se paziš doma, ne ogrožamo.


V trgovino pa isto hodite tja kamor jaz ki sem starejsi. Si ne umijete rok in hop se na ukcju.


#ostanidoma
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales ()

louser ::

rdecaluc je izjavil:

Torej 11301+14809=26199 kar je več od 24743 kateri niso za rahlanje ukrepov.
Tako obsežen zaklep države in kaznovanje ljudi je hudo pretirano. Veliko pravic katere smo v tem izgubili ne bomo nikoli več dobili nazaj.

pravice si bo treba izborit ponovno, tako kot so si jih naši dedki 1941-1945

Se mi zdi da tole že malo spada pod širjenje sovržnega govora. Bolezen tu ne izbira in smo z razlogom doma.
#ostanidoma


Zavzemanje za SVOJE, že pridobljene, a odvzete pravice, ne more biti sovražni govor, saj ni sovražno do prav nobenega.
Kvečjemu je tako zavzemanje prijazno do sebe. In kot tako - pravica.


Dokler si ptencialni prenasalec, krsis tudi moje pravice.

#ostanidoma

Gozdarji se lahko prosto gibamo že od vsega začetka. Pa ker delujemo sami, s tistim obiskom gozda izpod Pohorja in potem s sendvičem iz portoroškega Mercatorja ne kršimo nobenih pravic.

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

Machete je izjavil:

Ne jih ne, ker si ranljiv, si itak doma, z zunanjim svetom in ljudmi pa postopaš skrajno previdno. Prav tako mi do tebe. Mladi in nesmrtni kot smo, pa se med sabo normalno veselimo in kotalimo po travnikih. Prav tako gremo skupaj v sosednjo občino na naoljeno rokoborbo in tebe, ki se paziš doma, ne ogrožamo.


V trgovino pa isto hodite tja kamor jaz ki sem starejsi. Si ne umijete rok in hop se na ukcju.


#ostanidoma

Kako hodis v trgovino ce si pa doma ?!!??
#nehodivtrgovino #nehodivromunijo

mirzad ::

louser je izjavil:

rdecaluc je izjavil:

Torej 11301+14809=26199 kar je več od 24743 kateri niso za rahlanje ukrepov.
Tako obsežen zaklep države in kaznovanje ljudi je hudo pretirano. Veliko pravic katere smo v tem izgubili ne bomo nikoli več dobili nazaj.

pravice si bo treba izborit ponovno, tako kot so si jih naši dedki 1941-1945

Se mi zdi da tole že malo spada pod širjenje sovržnega govora. Bolezen tu ne izbira in smo z razlogom doma.
#ostanidoma


Zavzemanje za SVOJE, že pridobljene, a odvzete pravice, ne more biti sovražni govor, saj ni sovražno do prav nobenega.
Kvečjemu je tako zavzemanje prijazno do sebe. In kot tako - pravica.


Dokler si ptencialni prenasalec, krsis tudi moje pravice.

#ostanidoma

Gozdarji se lahko prosto gibamo že od vsega začetka. Pa ker delujemo sami, s tistim obiskom gozda izpod Pohorja in potem s sendvičem iz portoroškega Mercatorja ne kršimo nobenih pravic.

a ti si ta ki je napadel italijana z motorko

mirzad ::

https://reporter.si/clanek/slovenija/ta...

realno gledano je kar se dogaja norost

dexterboy ::

Kje se prijavim za tistih 1% časa?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

pirat ::

dexterboy je izjavil:

Kje se prijavim za tistih 1% časa?

Pri PrihajaNodi doma.

Vazelin ::

https://www.zurnal24.si/svet/preobrat-n...

Lej no lej Švedska tudi po poti ostalih ?:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

Vazelin je izjavil:

https://www.zurnal24.si/svet/preobrat-n...

Lej no lej Švedska tudi po poti ostalih ?:))



Najbrž je Coronavirus lobij tudi njim do živega prišel.
Quack !

111111111111 ::

louser je izjavil:


Gozdarji se lahko prosto gibamo že od vsega začetka. Pa ker delujemo sami, s tistim obiskom gozda izpod Pohorja in potem s sendvičem iz portoroškega Mercatorja ne kršimo nobenih pravic.

Po mojih podatkih je šla tona lesa za 6€ navzdol in se ne splača sekat. Sem kaj zgrešil. Še posebej ker odkup lesa praktično stoji zadnje 3 tedne, tudi noben ne odkupuje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Vazelin ::

LeQuack je izjavil:

Vazelin je izjavil:

https://www.zurnal24.si/svet/preobrat-n...

Lej no lej Švedska tudi po poti ostalih ?:))



Najbrž je Coronavirus lobij tudi njim do živega prišel.

COVID-19: As Sweden's death toll mounts, epidemiologists urge leaders to ignore their own public health agency
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
31 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122780 (13038) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324252 (13650) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325363 (19341) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945677 (30464) AndrejO

Več podobnih tem