» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
28 / 76
»»

stara mama ::

Ljudje postajajo in so postali apatični. Nihče več nobene stvari ne bo jemal resno.
Še poklicni berači so izničili vse sočustvovanje do tapravih brezdomcev.
Ekologija™ in Trajnost™

nekikr ::

WarpedGone je izjavil:

ker fake news in fake politikom nihče več nič ne verjame.

Meni ne zgleda da glih nihče ...

Malo njih :) Ker je vreme lepo nihče aktivno ne trmari, ampak tule recimo okoli nas nihče več ne spoštuje teh omejitev in prepovedi. Praktično vsi imajo potrdilo o nujnosti poti, otroci se družijo, starši tudi, res je, da ni kakšnih hudo velikih piknikov ampak omejeno druženje je pa že nazaj. S tem, da to niso neki "zahojeni kmetavzarji" ampak dva sodnika, nekaj odvetnikov, nekaj zdravnikov, kar konkreten kaliber je tule okoli. In ko prebereš, da je večina umrlih starih nad 85 let in z dvema kroničnima boleznima, je jasno, zakaj praktično nihče več ne spoštuje teh omejitev: ker so tisti 85+ v domovih, kjer bi morali za njih poskrbeti drugače.
Je pa res, da nekaj oprancev pa veselo tuli, kako je vse to nujno, ker jim bič paše. Tudi tisti "prostovoljci", ki so Policajem na Bledu pomagali odganjati vse množične horde turistov iz Ljubljane, so posebni kalibri. Tisti najslabši, ki se jim povsem zmeša, ko na ramo dobijo značko.

111111111111 ::

Dvomim da hodijo sem ter tja. Družijo že mogoče.

Me res zanima potrdilo o nujnosti za celo družino. Mogoče kak mrtvaški list za dedka. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

pirat ::

WarpedGone je izjavil:

Kaznovani zarad vedenja večine?

Lepo so vas napumpal.

Vidiš da je 150km dometa električnega avta povsem dovolj? Saj nimamo večjih občin :-)

WarpedGone ::

Ti pa ne?
Zbogom in hvala za vse ribe

lexios ::

vilicarist je izjavil:

zakaj se jim več ne meri temperature?


Zato ker se začenja čredna faza?

Gagarin ::

PrihajaNodi je izjavil:

#ostanidoma !


Upam da si pol v Romuniji.

Miki N ::

Jaz sem slišal, da je v Italiji toliko mrtvih, da se morajo sami na pokopališče peljati!

Miki N ::

Najprej je strah... potem je jeza.. nakar maščevanje.

shawshank ::

Paničarijo in strašijo predvsem mediji, ki živijo od klikov in čustvene reakcije bralcev.
Za njih ni važno ali resnico malo priredijo, preprosto vzamejo izjave politikov in ljudi, vzamejo ven iz konteksta tiste besede, ki bodo pri ljudeh najbolj "zažgale" in štejejo evre.

showsover ::

Nedavno sem se peljal (z dokumenti, ki to omogocajo) enih 100km km po avtocesti.
So sicer res led table v smislu #ostanidoma in tudi patruljo policije sem videl (niso me posebej preverjali).
Na vsej razdalji (in na obeh polovicah) sem res videl najvec 20 avtov skupaj (glede na mojo pot), morda manj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

kotanyi ::

Mnenje nekdanjega kazenskega sodnika Milkota Škoberneta, univ. dipl. iur:

https://www.slovenec.org/2020/04/10/ome...

Gede na okoliščine, v katerih smo se znašli in glede na dejstvo, da bo omejitev svobode gibanja, razen v opravičljivih primerih, ostala omejena na območje občine stalnega ali začasnega bivališča tudi po velikonočnih praznikih, posredno glede na (posamezna) opozorila nekaterih pravnikov, vsekakor soglašam z ugotovitvijo, da je omejitev gibanja na meje občin stalnega ali začasnega bivališča formalno pravno neustavna. Pri tem puščam v nemara razloge, zaradi katerih je bila ta omejitev odrejena in njeno (ne)nujnost za zajezitev epidemije.


Zagovorniki ploskate dalje?

vilicarist ::

WarpedGone je izjavil:

Kaznovani zarad vedenja večine?

Lepo so vas napumpal.

isto kod v šoli, ko sta adis pa refik (al pa tone in janez) nardila pizdarijo, kaznovan je bil pa cel razred
bmw = brings me women

val46 ::

Ja, pa Janša je bil svoj čas minister za obrambo kdor se še spomni...tudi tam je veljalo isto pravilo. Če je en vojak nekaj zajebal, je najebal cel vod ali pa celo cela četa. Evo vam od kje take ideje dandanes!

facepalm ::

kotanyi je izjavil:

Mnenje nekdanjega kazenskega sodnika Milkota Škoberneta, univ. dipl. iur:

https://www.slovenec.org/2020/04/10/ome...

Gede na okoliščine, v katerih smo se znašli in glede na dejstvo, da bo omejitev svobode gibanja, razen v opravičljivih primerih, ostala omejena na območje občine stalnega ali začasnega bivališča tudi po velikonočnih praznikih, posredno glede na (posamezna) opozorila nekaterih pravnikov, vsekakor soglašam z ugotovitvijo, da je omejitev gibanja na meje občin stalnega ali začasnega bivališča formalno pravno neustavna. Pri tem puščam v nemara razloge, zaradi katerih je bila ta omejitev odrejena in njeno (ne)nujnost za zajezitev epidemije.


Zagovorniki ploskate dalje?


Seveda. Ker verjamem, da je pripomoglo k temu, da se je okuzba manj razsirila.
V bistvu bi pozdravil kakršen koli ukrep, ki bi vecini dopovedal #staythefuckhome.
Pac potrebno je bilo omejiti stike v javnosti v cim krajsem casu. Jaz sem se vedno mnenja da je bil ta ukrep in ukrep prekinitve javnega prevoza potnikov, kljucnega pomena. Ali je to res? Ne vem, ne veš in ne vedo.
Ali je še potreben? Po mojem mnenju ne.
Sedaj bi lahko dali smernice kako naj se ljudje gibljejo v javnosti (razdalja, zascita..) in pocasi omilili omejitev.

Raje bi videl, da bi se dolocene storitvene dejavnosti, kjer je mozno ohraniti distanco, nikoli ne prekinile (npr. tehnicni pregledi).

kotanyi ::

facepalm je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Zagovorniki ploskate dalje?


Seveda. Ker verjamem, da je pripomoglo k temu, da se je okuzba manj razsirila.
V bistvu bi pozdravil kakršen koli ukrep, ki bi vecini dopovedal #staythefuckhome.
Pac potrebno je bilo omejiti stike v javnosti v cim krajsem casu. Jaz sem se vedno mnenja da je bil ta ukrep in ukrep prekinitve javnega prevoza potnikov, kljucnega pomena. Ali je to res? Ne vem, ne veš in ne vedo.


Torej - dosegajmo nedoločen in nedokazan cilj ne glede na sredstva. Z ustavo si obrišimo rit, strašenje ljudi je na mestu. Ljudje so po vaše ovce in itak niso sposobni delat v svojo dobrobit. Če malce pretiravam, greste se reševali bomo življenja pa če moramo zato vse pobit.

Sram bi te moralo biti takega nekonstruktivnega in nestrokovnega mnenja. Pa vlado tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

nekikr ::

V bistvu bi pozdravil kakršen koli ukrep, ki bi vecini dopovedal #staythefuckhome.

Čemu bi bil zdrav človek srednjih let doma in ne na delovnem mestu? Če mu povemo, v kolikor ne ve, da naj se drži stran od 85+ letnikov z dvema kroničnima boleznima, ne bo absolutno nič drugače, kot če je cel dan doma in okopava vrt. Če mu je jasno še umivanje rok in uporaba razkužila, potem pa sploh.

Sedaj bi lahko dali smernice kako naj se ljudje gibljejo v javnosti (razdalja, zascita..) in pocasi omilili omejitev.

Predvsem naj se vsi, ki so jih tako poceni oprali, distancirajo od ostalih. Najbolje da gredo kar v kakšno zabačeno dolino in tam ostanejo. Brez skrbi, bodo že prišli po vas, ko vas bodo rabili, da raznosite njihovo propagando.

UganiKdo ::

vilicarist je izjavil:

zakaj se jim več ne meri temperature?


kaj ima to z neumno izjavo, da se lahko prosto prehaja itl mejo?

vilicarist ::

da bi jim lahko pač rekli da je zmanjkalo merilcev telesne temperature in je zato ni možno izmerit in zato prehod meje ni možen
bmw = brings me women

dj cotto ::

val46 je izjavil:

Ja, pa Janša je bil svoj čas minister za obrambo kdor se še spomni...tudi tam je veljalo isto pravilo. Če je en vojak nekaj zajebal, je najebal cel vod ali pa celo cela četa. Evo vam od kje take ideje dandanes!


Poleg tega, da je študiral obramboslovje in bil titov "omladinac".

UganiKdo ::

kotanyi je izjavil:

facepalm je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Zagovorniki ploskate dalje?


Seveda. Ker verjamem, da je pripomoglo k temu, da se je okuzba manj razsirila.
V bistvu bi pozdravil kakršen koli ukrep, ki bi vecini dopovedal #staythefuckhome.
Pac potrebno je bilo omejiti stike v javnosti v cim krajsem casu. Jaz sem se vedno mnenja da je bil ta ukrep in ukrep prekinitve javnega prevoza potnikov, kljucnega pomena. Ali je to res? Ne vem, ne veš in ne vedo.


Torej - dosegajmo nedoločen in nedokazan cilj ne glede na sredstva. Z ustavo si obrišimo rit, strašenje ljudi je na mestu. Ljudje so po vaše ovce in itak niso sposobni delat v svojo dobrobit. Če malce pretiravam, greste se reševali bomo življenja pa če moramo zato vse pobit.

Sram bi te moralo biti takega nekonstruktivnega in nestrokovnega mnenja. Pa vlado tudi.


A si slučajno po novem že kar predsednik ustavnega sodišča in si še preden ste sploh obravnavali zadevo že kar sprejel odločitev? Potem bo pa spet jokanje, kako si samo spraševal in nisi postavljal slaboumnih trditev. A ni žalostno, ko sam sebe tako na hitro na laž postaviš?

kotanyi ::

UganiKdo je izjavil:

vilicarist je izjavil:

zakaj se jim več ne meri temperature?


kaj ima to z neumno izjavo, da se lahko prosto prehaja itl mejo?


Še enkrat - si spregledal "gozdarja" na meji? Če domnevamo, da je Italijan z avtodomom najbrž prišel iz Italije, potem je z nadzorom prehoda očitno nekaj hudo narobe. Uradnega pojasnila seveda ni.

UganiKdo ::

vilicarist je izjavil:

da bi jim lahko pač rekli da je zmanjkalo merilcev telesne temperature in je zato ni možno izmerit in zato prehod meje ni možen


Rekli komu? a si sploh pogledal kakšni so pogoji za vstop v Slovenijo, da nakladaš o tem, da itl državljani lahko prosto vstopajo?

kotanyi je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

vilicarist je izjavil:

zakaj se jim več ne meri temperature?


kaj ima to z neumno izjavo, da se lahko prosto prehaja itl mejo?


Še enkrat - si spregledal "gozdarja" na meji? Če domnevamo, da je Italijan z avtodomom najbrž prišel iz Italije, potem je z nadzorom prehoda očitno nekaj hudo narobe. Uradnega pojasnila seveda ni.


Ti dosti domnevaš, pa tudi trdiš, pa se potem hitro izkaže, da streljaš v prazno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

vilicarist ::

očitno bi rabili gozdarje za nadzor meje
bmw = brings me women

kotanyi ::

UganiKdo je izjavil:

A si slučajno po novem že kar predsednik ustavnega sodišča in si še preden ste sploh obravnavali zadevo že kar sprejel odločitev? Potem bo pa spet jokanje, kako si samo spraševal in nisi postavljal slaboumnih trditev. A ni žalostno, ko sam sebe tako na hitro na laž postaviš?


Kaj se pa spet usajaš? Ne, upoštevam mnenje nekoga, ki najbrž precej bolje od tebe in mene ve, kaj govori. Ali pa si tisto tudi spregledal?

BTW, precej bolj verjamem bivšemu sodniku kot pa tvojemu nakladanju kako je vse košer.

facepalm ::


Čemu bi bil zdrav človek srednjih let doma in ne na delovnem mestu? Če mu povemo, v kolikor ne ve, da naj se drži stran od 85+ letnikov z dvema kroničnima boleznima, ne bo absolutno nič drugače, kot če je cel dan doma in okopava vrt. Če mu je jasno še umivanje rok in uporaba razkužila, potem pa sploh.

Čemu bi bil zdrav človek doma? Ne vem.. mogoče, ker poklicno kelnari ali vozi avtobus?

Predvsem naj se vsi, ki so jih tako poceni oprali, distancirajo od ostalih. Najbolje da gredo kar v kakšno zabačeno dolino in tam ostanejo. Brez skrbi, bodo že prišli po vas, ko vas bodo rabili, da raznosite njihovo propagando.


Najlazje je diskreditirat drugace mislece. Kaj ce bi raje podal kaksno dejstvo?
Oprani smo mi, ker verjamemo da "social distancing" pripomore k omejitvi sirjenja. Oprani pa niste vi, ki bi pustili, da se virus prosto siri, ceprav nimate pojma kaksne bi bile dolgorocne ali kratkorocne posledice.
EDINO DEJSTVO, ki ga imamo je stevilo okuzenih/mrtvih/ozdravljenih/hospitaliziranih. In je nizko. Zato zagovarjam sprejete ukrepe, ker so ocitno delovali.
Na podlagi cesa ti zagovarjas neukrepanje?

Torej - dosegajmo nedoločen in nedokazan cilj ne glede na sredstva. Z ustavo si obrišimo rit, strašenje ljudi je na mestu. Ljudje so po vaše ovce in itak niso sposobni delat v svojo dobrobit. Če malce pretiravam, greste se reševali bomo življenja pa če moramo zato vse pobit.

Sram bi te moralo biti takega nekonstruktivnega in nestrokovnega mnenja. Pa vlado tudi.

Dosegli smo dobre rezultate. Z ustavo si ne obrisemo rit. Ce je ukrep neustaven, te NIHCE ne sili, da ga spostujes. Dobil bos par poloznic, katere ti ne bo potrebno placati. Simple.
Ljudje so NESPOSOBNI delat v druzbeno dobrobit! Kuri jih bolac za druge. Brez omejitev bi se povprecno inteligenten Slovenec obnasal, kakor da ni nic. Bi rekel "sej nisem okuzen, ce pa bom, bom ze prebolel". Zato so nujni taki ukrepi. Ker raja ne razume. Ta tema je lep primer. Vedno je v ozadju skrita agenda. VEDNO!!!!!!

Sniperje na občinske meje? In po tej tvoji nekajtedenski hermetičnni zapori, bo virus čudežno izginil. Pravljice.

Pricakovan odgovor tipicnega SloTech trolla. Ni pomembno, da je debata konstruktivna. Pomembno je kontrirat nasprotno mislece. Ce se pri tem izjavi kaj idiotskega, toliko bolje. Bo debata manj konstruktivna.
Virus ne bo izginil, smo pa dosegli to, da se ni pretirano razsiril in sedaj, ko so temperature visje, se pricakuje, da se ne bo vec toliko siril.

Me prav zanima, kaksne ukrepe bi uvedli vi, kateri ste tako inteligentni, da vam drzava ne more prodajati megle?

UganiKdo ::

kotanyi je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

A si slučajno po novem že kar predsednik ustavnega sodišča in si še preden ste sploh obravnavali zadevo že kar sprejel odločitev? Potem bo pa spet jokanje, kako si samo spraševal in nisi postavljal slaboumnih trditev. A ni žalostno, ko sam sebe tako na hitro na laž postaviš?


Kaj se pa spet usajaš? Ne, upoštevam mnenje nekoga, ki najbrž precej bolje od tebe in mene ve, kaj govori. Ali pa si tisto tudi spregledal?

BTW, precej bolj verjamem bivšemu sodniku kot pa tvojemu nakladanju kako je vse košer.


ne, si pa ti spregledal, da bo ustavno sodišče o zadevi šele odločalo. In vsi vemo kako je z mnenji. So kot ritne luknje, vsak ima svojo.

Ko boš pa našel citat, da trdim, da je z odlokom vse ok, boš pa izpadel precej bolj kredibilno. Do takrat se žal samo smešiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kotanyi ::

facepalm je izjavil:

Dosegli smo dobre rezultate. Z ustavo si ne obrisemo rit. Ce je ukrep neustaven, te NIHCE ne sili, da ga spostujes. Dobil bos par poloznic, katere ti ne bo potrebno placati. Simple.
Ljudje so NESPOSOBNI delat v druzbeno dobrobit! Kuri jih bolac za druge. Brez omejitev bi se povprecno inteligenten Slovenec obnasal, kakor da ni nic. Bi rekel "sej nisem okuzen, ce pa bom, bom ze prebolel". Zato so nujni taki ukrepi. Ker raja ne razume. Ta tema je lep primer. Vedno je v ozadju skrita agenda. VEDNO!!!!!!


Kot sem rekel, cilj opravičuje sredstva, folk je pa nesposoben.

Še enkrat, sram te je lahko takega mnenja.

vilicarist ::

EDINO DEJSTVO, ki ga imamo je stevilo okuzenih/mrtvih/ozdravljenih/hospitaliziranih. In je nizko. Zato zagovarjam sprejete ukrepe, ker so ocitno delovali.

če bi bilo to število visoko, bi pa zagovarjal še bolj ostre ukrepe, ker mili očitno ne delujejo

v tvojem razmišljanju ne bo nikoli čas za omilit/ukinit ukrepe
bmw = brings me women

kotanyi ::

UganiKdo je izjavil:

Ko boš pa našel citat, da trdim, da je z odlokom vse ok, boš pa izpadel precej bolj kredibilno. Do takrat se žal samo smešiš.


Ahem.

UganiKdo je izjavil:

Ta neumnost je bila že pojasnjena. Odlok je sprejet na podlagi zakona in dokler se ne dokaže protiustavnosti zakona (ki je bil mimogrede sprejet pred več kot 15 leti), oziromma bolj verjetno same nesorazmernosti odloka, je predvsem larifari dommišljanje, da se bo kazni lahko tako enostavno znebilo.


Zdaj pa lepo počasi še enkrat preberi mnenje onega gospoda ki je malce bolj kredibilen kot pa tvoje jajcanje. Boš ugotovil, da morebitna ustavnost zakona po njegovo ne izključuje neustavnosti odloka, kot si najbrž povsem napačno trdil ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

UganiKdo ::

kotanyi je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Ko boš pa našel citat, da trdim, da je z odlokom vse ok, boš pa izpadel precej bolj kredibilno. Do takrat se žal samo smešiš.


Ahem.

UganiKdo je izjavil:

Ta neumnost je bila že pojasnjena. Odlok je sprejet na podlagi zakona in dokler se ne dokaže protiustavnosti zakona (ki je bil mimogrede sprejet pred več kot 15 leti), oziromma bolj verjetno same nesorazmernosti odloka, je predvsem larifari dommišljanje, da se bo kazni lahko tako enostavno znebilo.


Zdaj pa lepo počasi še enkrat preberi mnenje onega gospoda ki je malce bolj kredibilen kot pa tvoje jajcanje. Boš ugotovil, da morebitna ustavnost zakona po njegovo ne izključuje neustavnosti odloka, kot si najbrž povsem napačno trdil ti.


Pa si sploh prebral kaj sem napisal? Kje trdim, da je z odlokom vse ok? Vse kar trdim je da dokler se ne DOKAŽE, da je ali z zakonom ali odlokom karkoli narobe, si pač ne moreš domišljat,da te ne morejo kaznovati.

Ravno tako sem črno na belem v odstavku, ki si ga citiral povedal točno to, kar navaja tvoj velecenjeni gospod. Evo boldano:
Odlok je sprejet na podlagi zakona in dokler se ne dokaže protiustavnosti zakona (ki je bil mimogrede sprejet pred več kot 15 leti), oziroma bolj verjetno same nesorazmernosti odloka, je predvsem larifari dommišljanje, da se bo kazni lahko tako enostavno znebilo.

Bo zdaj lažje? Res bi pomagalo, če bi reveži na forumu vsaj prebrali kaj vam kdo napiše preden nadaljujete svojo sveto vojno.

Tako da prosim nehaj mi podtikat izjave, ker A. nikjer nisem trdil, da odlok ne more pasti na ustavnem sodišču in B. nikjer nisem trdil, da je odlok lahko protiustaven samo če je proti ustaven zakon.

Kar pa sem trdil in ti ne razumeš, pa je da odlok ni avtomatično protiustaven zato samo zato ga je sprejel minister in ni v obliki zakona, kot je naladal "kvaczi strokovnjak" v članku na strani dnevnik.si.

Zdaj se pa nehaj zaletavat kot teliček v nova vrata in začni uporabljat obe možganski celici, ki sta ti še ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

facepalm ::

vilicarist je izjavil:

EDINO DEJSTVO, ki ga imamo je stevilo okuzenih/mrtvih/ozdravljenih/hospitaliziranih. In je nizko. Zato zagovarjam sprejete ukrepe, ker so ocitno delovali.

če bi bilo to število visoko, bi pa zagovarjal še bolj ostre ukrepe, ker mili očitno ne delujejo

v tvojem razmišljanju ne bo nikoli čas za omilit/ukinit ukrepe


F**k. Ne morem verjet kaksno sranje se dandanes sproducira na tem forumu..
Nisi vreden debate.

vilicarist ::

Poglejta ves čas krize hodim po terenu.

seveda da podpiraš prepoved prehajanja med občinami, če zate itak ne velja

egoist
bmw = brings me women

111111111111 ::

vilicarist je izjavil:

Poglejta ves čas krize hodim po terenu.

seveda da podpiraš prepoved prehajanja med občinami, če zate itak ne velja

egoist

Kako ne velja. Zadnjič je policist zahteval potni nalog z žigom in podpisom. Samo pooblastilo in ustno zagotovilo, da delam za živlisko verigo ni bil dovolj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kotanyi ::

UganiKdo je izjavil:

Pa si sploh prebral kaj sem napisal? Kje trdim, da je z odlokom vse ok? Vse kar trdim je da dokler se ne DOKAŽE, da je ali z zakonom ali odlokom karkoli narobe, si pač ne moreš domišljat,da te ne morejo kaznovati.


O seveda sem prebral - a si ti? Vehementno si trdil da je link, ki sem ga prvotno postal, neumnost.

Ko pa že tako rad dlakocepiš - daj, najdi mi, kje sem si menda domišljal, da me na podlagi odloka ne morejo kaznovat.

Oziroma ne, kar pozabi vse skupaj. Ker se mi niti ne da komunicirat s tako težavnim osebkom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

vilicarist ::

111111111111 je izjavil:

vilicarist je izjavil:

Poglejta ves čas krize hodim po terenu.

seveda da podpiraš prepoved prehajanja med občinami, če zate itak ne velja

egoist

Kako ne velja. Zadnjič je policist zahteval potni nalog z žigom in podpisom. Samo pooblastilo in ustno zagotovilo, da delam za živlisko verigo ni bil dovolj.

bogi revček, pokazal si mu potni nalog in lahko šel naprej
bmw = brings me women

111111111111 ::

Predlagam ti, da se pridružiš civilni zaščiti. V njihovi uniformi imaš prost prehod in greš lahko na morje si kupit sladkarije. :D

Drugače pa je švedska precej visoko po številu smrti na dan:
https://www.worldometers.info/coronavir...?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kotanyi ::

facepalm je izjavil:

F**k. Ne morem verjet kaksno sranje se dandanes sproducira na tem forumu..
Nisi vreden debate.


Ja, med drugim imamo tule izdelke, ki v svoji preprostosti mislijo, da je prepoved nabiranja čemaža v sosednji občini smiseln in potreben ukrep pri preprečevanju prenosa virusa.

vilicarist ::

111111111111 je izjavil:

Predlagam ti, da se pridružiš civilni zaščiti. V njihovi uniformi imaš prost prehod in greš lahko na morje si kupit sladkarije. :D

Drugače pa je švedska precej visoko po številu smrti na dan:
https://www.worldometers.info/coronavir...?

ne bom se pridružil represivnemu organu za lastno korist

pri švedih se jim je rast že umirila, belorusija ima pa manj mrtvih kot mi

zakaj smo potem mi zaprti?
bmw = brings me women

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

facepalm ::

kotanyi je izjavil:

facepalm je izjavil:

F**k. Ne morem verjet kaksno sranje se dandanes sproducira na tem forumu..
Nisi vreden debate.


Ja, med drugim imamo tule izdelke, ki v svoji preprostosti mislijo, da je prepoved nabiranja čemaža v sosednji občini smiseln in potreben ukrep pri preprečevanju prenosa virusa.


My point, exactly. Gremo eno zmolit.

val46 ::

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

UganiKdo ::

kotanyi je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Pa si sploh prebral kaj sem napisal? Kje trdim, da je z odlokom vse ok? Vse kar trdim je da dokler se ne DOKAŽE, da je ali z zakonom ali odlokom karkoli narobe, si pač ne moreš domišljat,da te ne morejo kaznovati.


O seveda sem prebral - a si ti? Vehementno si trdil da je link, ki sem ga prvotno postal, neumnost.

Ko pa že tako rad dlakocepiš - daj, najdi mi, kje sem si menda domišljal, da me na podlagi odloka ne morejo kaznovat.

Oziroma ne, kar pozabi vse skupaj. Ker se mi niti ne da komunicirat s tako težavnim osebkom.


In to, da je mnenje na linku iz dnevnika neumnost še vedno drži.

Bo pa tako ali tako jutri ustavno sodišče začelo z obravnavo zadeve in se bo razčistilo ali je odlok protiustaven in na kateri osnovi. Vsem, ki karkoli vedo o materiji je jasno, da stališče ustavnega sodišča ne bo tako neumno, kot je bilo zapisano v mnenju, ki je to debato začelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

vilicarist ::

Pa bo ustavno sodišče uspelo razsodit v kratkem času?
bmw = brings me women

el_bahattee ::

jernejl je izjavil:

MadMicka je izjavil:

Koliko več bi bilo obolelih, če bi gibanje med občinami dopustili?

V resnici je situacija taka, da za noben posamezen ukrep ne moremo ugotoviti, kakšen je njegov vpliv. Saj niti števila obolelih ne vemo :)
Ocenjujemo lahko zgolj skupek vseh ukrepov.

Ne bo držalo. Kot ugotavljajo strokovnjaki iz Instituta Jožefa Štefana, je ravno ta ukrep z občinami ključen v zajezitvi epidemije ter preprečevanju smrti.

Dr. @Cizelj, @JSI_SLO:
Usihanje epidemije po 9. aprilu pripisujemo 3. paketu ukrepov, tj. prepoved gibanja med občinami, je povedal dr. @Cizelj, @JSI_SLO. Že ukrepi iz marca so umirili situacijo, vendar šele nekje 10, 11 dni po tem 3. paketu ukrepov začne epidemija v Slo resno usihati. #koronavirus

Torej dokazano je, da je bil ukrep potreben in da deluje. Debato lahko zaključimo.
Come to my center, you enter the winter.

gusto ::

el_bahattee je izjavil:

Torej dokazano je, da je bil ukrep potreben in da deluje. Debato lahko zaključimo.

Edino kar si ti dokazal je to, da ne veš kaj pomeni dokaz.
Have you tried turning it off and on again?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Karen ::

Če nekaj "dokazano" deluje še ni nujno zakonito. Dokazano je tudi, da so vojaška sodišča najbolj učinkovita, ne pa tudi da so najbolj pravična (kar sicer za posameznika ni problem dokler se pomotoma ne znajde pred strelskim vodom, hehe).

vilicarist ::

Torej dokazano je, da je bil ukrep potreben in da deluje. Debato lahko zaključimo.

aha, ker je on tako rekel je to že kar dokazano?????
bmw = brings me women

WizzardOfOZ ::

kotanyi je izjavil:

facepalm je izjavil:

F**k. Ne morem verjet kaksno sranje se dandanes sproducira na tem forumu..
Nisi vreden debate.


Ja, med drugim imamo tule izdelke, ki v svoji preprostosti mislijo, da je prepoved nabiranja čemaža v sosednji občini smiseln in potreben ukrep pri preprečevanju prenosa virusa.


Zelo verjetno vsi tukaj gor vemo (ne mislimo ampak VEMO), da je ta ukrep totalno brez veze in neumen (lih tok neumen kot vse vlade skupaj od leta 1989 do danes), vendar nekateri zaradi solidarnosti do starejših in bolj ogroženih ne hodimo naokoli in smo zato doma v hiši, okoli hiše ali na sprehodu v bližnjem gozdu, kjer ponavadi nikogar ne srečamo. Nekateri pa mislite, da je življenje ostalih ničvredno, ker ste pač egoistične pizde in bi na vsak način radi hodili naokoli ter iščete kacina v jajcih da lahko to tudi počnete.

Zakaj pa ne nabiraš čemaža v svoji občini?

tone31 ::

noce ogrozati vseh stirih upokojencev, ki ze tudi nabirajo v njegovi obcini, bi jaz rekel

vilicarist ::

WizzardOfOZ je izjavil:

kotanyi je izjavil:

facepalm je izjavil:

F**k. Ne morem verjet kaksno sranje se dandanes sproducira na tem forumu..
Nisi vreden debate.


Ja, med drugim imamo tule izdelke, ki v svoji preprostosti mislijo, da je prepoved nabiranja čemaža v sosednji občini smiseln in potreben ukrep pri preprečevanju prenosa virusa.


Zelo verjetno vsi tukaj gor vemo (ne mislimo ampak VEMO), da je ta ukrep totalno brez veze in neumen (lih tok neumen kot vse vlade skupaj od leta 1989 do danes), vendar nekateri zaradi solidarnosti do starejših in bolj ogroženih ne hodimo naokoli in smo zato doma v hiši, okoli hiše ali na sprehodu v bližnjem gozdu, kjer ponavadi nikogar ne srečamo. Nekateri pa mislite, da je življenje ostalih ničvredno, ker ste pač egoistične pizde in bi na vsak način radi hodili naokoli ter iščete kacina v jajcih da lahko to tudi počnete.

Zakaj pa ne nabiraš čemaža v svoji občini?

izolirajo naj se ogroženi na prostovoljni osnovi, hkrati pa naj se jim ponudi pomoč v praktičnem izvajanju izolacije
bmw = brings me women
««
28 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122782 (13040) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324252 (13650) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325363 (19341) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945680 (30467) AndrejO

Več podobnih tem