» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
22 / 76
»»

lisaac ::

vilicarist je izjavil:

Če je gibanje med občinami prepovedano, zakaj v tistih občinah, kjer ni okuženih ne začnejo odpirat stvari


Ker bi se začel folk iz okuženih občin vozit v (še)ne okužene občine frizerju/na pijačko.

Ales ::

Ker tam ni kaj odpret.

(trol vprašanje, trol odgovor)

Invictus ::

vilicarist je izjavil:

Če je gibanje med občinami prepovedano, zakaj v tistih občinah, kjer ni okuženih ne začnejo odpirat stvari

Zato da Kacotu in Janši vsak dan 100x pride, ko imata tako moč na folkom...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

3p ::

lisaac je izjavil:

vilicarist je izjavil:

Če je gibanje med občinami prepovedano, zakaj v tistih občinah, kjer ni okuženih ne začnejo odpirat stvari


Ker bi se začel folk iz okuženih občin vozit v (še)ne okužene občine frizerju/na pijačko.


Tako kot se neokuženi vozijo k okuženim na šiht.

lisaac ::

3p je izjavil:

lisaac je izjavil:

vilicarist je izjavil:

Če je gibanje med občinami prepovedano, zakaj v tistih občinah, kjer ni okuženih ne začnejo odpirat stvari


Ker bi se začel folk iz okuženih občin vozit v (še)ne okužene občine frizerju/na pijačko.


Tako kot se neokuženi vozijo k okuženim na šiht.


Ja, že tako je veliko migracij glede dela, si lahko le predstavljaš koliko bi jih bilo če bi imela sosednja občina odprte gostilne? Fix polne terase.

UganiKdo ::

joggi79 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Takoj ko znas se razložiti zakaj je za delovanje s.p.ja pomembno da v sosednji obcini kupis zobno ščetko si zmagal.

Zobno scetko gres kupit spotoma. Ce bi sel jaz smucat, tudi ne bi napisal da grem smucat, ampak da grem sluzbeno pac ne vem recimo do Bovca. Spotoma bi se pa na Vrsicu ustavil ;) Se pa strinjam da deloven/potni nalog za "nakup zobne scetke" najbrz res ne bi sel skozi.

Sam ne potem jokat ce dobis poloznico na vršiču in ti policija prijazno pove da si z potnim nalogom lahko rit obrises.

joggi79 ::

Invictus je izjavil:

Zato da Kacotu in Janši vsak dan 100x pride, ko imata tako moč na folkom...

V to sem 100% preprican da je edini pameten razlog za polovico teh odlocb.

UganiKdo je izjavil:

Sam ne potem jokat ce dobis poloznico na vršiču in ti policija prijazno pove da si z potnim nalogom lahko rit obrises.

Mislim, da ti je ze nekdo drug v podobni temi omenil isto, kar ti bom sedaj. Glede na to, da nimas pojma o pravu (pa se o tem kaj lahko spada pod delo) hudo vehementno trdis nekaj o stvareh, ki niso ravno tako crno bele. Brez zajebancije grem jaz resno lahko sluzbeno na Vrsic in tudi smucat, pa bo slo 100% skozi ;) Moja dejavnost (vsaj ena) trenutno ni prepovedana in grem legalno s smucmi recimo na Mojstrovko ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joggi79 ()

Miki N ::

Tisti občutek, ko kruzaš izven svoje občine, šipe dol iz zvočnikov pa bobni Damn it Feels Good to be a Gangsta.

UganiKdo ::

joggi79 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Zato da Kacotu in Janši vsak dan 100x pride, ko imata tako moč na folkom...

V to sem 100% preprican da je edini pameten razlog za polovico teh odlocb.

UganiKdo je izjavil:

Sam ne potem jokat ce dobis poloznico na vršiču in ti policija prijazno pove da si z potnim nalogom lahko rit obrises.

Mislim, da ti je ze nekdo drug v podobni temi omenil isto, kar ti bom sedaj. Glede na to, da nimas pojma o pravu (pa se o tem kaj lahko spada pod delo) hudo vehementno trdis nekaj o stvareh, ki niso ravno tako crno bele. Brez zajebancije grem jaz resno lahko sluzbeno na Vrsic in tudi smucat, pa bo slo 100% skozi ;) Moja dejavnost (vsaj ena) trenutno ni prepovedana in grem legalno s smucmi recimo na Mojstrovko ;)


Seveda, kot sem ze povedal na forumu lahko pac vsak nalozi kar mu pase. Pa srecno pri opravljanju dejavnosti med turno smuko.

Drugace pa pojma nimam kaj naj bi imelo pravo s tem ali kje sem ne vem kaj trdil. Samo dobronamerno opozorilo tebi in podobnim, da zgolj zato ker imas listek da se lahko premikas iz obcine v obcino to ne pomeni, da te policija oziroma inspektorat ne more oglobit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

fikus_ ::

Omejitev gibanja bi se naslednji teden lahko zašela rahljati, predvsem tam, kjer npr. zadnji teden ni potrjenih okužb.

Ampak spet bo težava, da bo npr. LJ z okolico zaprta in bo spet vik in krik, zakaj pa oni ne. In reavno zaradi takšnih, ki so se požvižgali na druge, smo fasali omejitev.

3p ::

fikus_ je izjavil:

Omejitev gibanja bi se naslednji teden lahko zašela rahljati, predvsem tam, kjer npr. zadnji teden ni potrjenih okužb.

Ampak spet bo težava, da bo npr. LJ z okolico zaprta in bo spet vik in krik, zakaj pa oni ne. In reavno zaradi takšnih, ki so se požvižgali na druge, smo fasali omejitev.


Eh, to še daleč ni cela zgodba.

Ljubljana je najgosteje naseljena in se virus najboljše širi, poleg tega gre za največjo občino in ima seveda višje številke. Po številu okužb na N prebivalcev pa ne izstopa.

joggi79 ::

UganiKdo je izjavil:

Drugace pa pojma nimam kaj naj bi imelo pravo s tem ali kje sem ne vem kaj trdil. Samo dobronamerno opozorilo tebi in podobnim, da zgolj zato ker imas listek da se lahko premikas iz obcine v obcino to ne pomeni, da te policija oziroma inspektorat ne more oglobit.

Pravo nic, pac pa tvoji "dobrohotni nasveti". Vehementno trdis da je res zgolj to, kar si ti predstavljas da je po tvoje res. In to potem prezentiras kot da to zares ves in ne zgolj po tvoje predvidevas. V eni drugi temi si tolmacil stvari kot pravnik, tu jih kot policist oz. inspektor.
Pa se to... policija te za to ne more oglobiti, to so celo sami ze veckrat povedali, lahko pa te inspektorat. Ampak bodo zares morali najprej dokazati, da ti nisi bil tam sluzbeno. Ampak to kot inspektor najbrz ves, kajne?

Gagarin ::

fikus_ je izjavil:

Omejitev gibanja bi se naslednji teden lahko zašela rahljati, predvsem tam, kjer npr. zadnji teden ni potrjenih okužb.

Ampak spet bo težava, da bo npr. LJ z okolico zaprta in bo spet vik in krik, zakaj pa oni ne. In reavno zaradi takšnih, ki so se požvižgali na druge, smo fasali omejitev.


Pa zakaj naj bi bila Ljubljana zaprta? Če bo zaprta in gibanje kot tako znotraj ne bo omejeno, se bo virus še bolj širil, ker je pač gosto naseljena, in ravnanja krivulje ne bo. Ljubljana tudi nič ne odstopa po okuženosti, da bi z zaprtjem zato "štitil" druge občine in hkrati prekužil Ljubljano...

fikus_ ::

Si prebral: predvsem tam, kjer npr. zadnji teden ni potrjenih okužb.

Si iz LJ?

tech1 ::

tle pri nas ni novih okužb že kak teden. (obalno kraška)

UganiKdo ::

joggi79 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Drugace pa pojma nimam kaj naj bi imelo pravo s tem ali kje sem ne vem kaj trdil. Samo dobronamerno opozorilo tebi in podobnim, da zgolj zato ker imas listek da se lahko premikas iz obcine v obcino to ne pomeni, da te policija oziroma inspektorat ne more oglobit.

Pravo nic, pac pa tvoji "dobrohotni nasveti". Vehementno trdis da je res zgolj to, kar si ti predstavljas da je po tvoje res. In to potem prezentiras kot da to zares ves in ne zgolj po tvoje predvidevas. V eni drugi temi si tolmacil stvari kot pravnik, tu jih kot policist oz. inspektor.
Pa se to... policija te za to ne more oglobiti, to so celo sami ze veckrat povedali, lahko pa te inspektorat. Ampak bodo zares morali najprej dokazati, da ti nisi bil tam sluzbeno. Ampak to kot inspektor najbrz ves, kajne?


Kaj po tvoje tolmacim kot policist inšpektor? Res ne razumem zakaj si uzaljen ce vsi ne kupimo tvojih boldenj o turni smuki na vrsicu za sluzbene namene.

Dejstvo je, da ce policija oceni da je tvoje gibanje med obcinami ni upraviceno, lahko ob 1001 potrdilu delodajalca preda zadevo inspektoratu, ki ti lahko napise kazen. Seveda imas potem moznost pritozbe, ampak ppd crto se bo ugotavljalo ali je bilo tvoje gibanje med obcinami res povezano s sluzbo. In ce ni bilo, ali pa si vmes zavil se malo na izlet lahko ob vseh potrdilih delodajalca seveda dobis kazen.

Predvsem pa je vec kot ocitno da si ti edini na tem planetu pristojen za tolmacenje vsega, in ce se kdo ne strinja s tvojimi interpretacija cepetas kot uzaljen otrok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Gagarin ::

fikus_ je izjavil:

Si prebral: predvsem tam, kjer npr. zadnji teden ni potrjenih okužb.

Si iz LJ?


Sem, glede na stanje po Sloveniji (okužb je zelo malo ) bi bilo bolj smiselno, če že, potem zapreti tista področja kjer nimajo okužb.Će nas res zanima ravnanje krivulje.

Nisem.

louser ::

Skylord je izjavil:

Machete je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Dobil od firme potrdilo, da se lahko gibljem po celotni sloveniji.. eat this corona


Jaz si ga sam spišem, če bo treba po zobno ščetko v drugo občino. Eat this chinas virus!

Potem sta se pa zbudila.:))

Zakaj? Saj ukrep predvideva tudi gibanje po celotnem ozemlju Slovenije za nekatere dele prebivalstva.
Jaz sem gozdar in si grem V Mercatorja po sendvič. Pa ravno v tistega v Portorožu.

zobnik ::

Za vikend bodo spet bolj aktivne akcije, tak da previdno kam se odpravljate.

vilicarist ::

a mislite da bojo ta vikend spet lansirali kak fake news?
bmw = brings me women

Pika na i ::

louser je izjavil:

Skylord je izjavil:

Machete je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Dobil od firme potrdilo, da se lahko gibljem po celotni sloveniji.. eat this corona


Jaz si ga sam spišem, če bo treba po zobno ščetko v drugo občino. Eat this chinas virus!

Potem sta se pa zbudila.:))

Zakaj? Saj ukrep predvideva tudi gibanje po celotnem ozemlju Slovenije za nekatere dele prebivalstva.
Jaz sem gozdar in si grem V Mercatorja po sendvič. Pa ravno v tistega v Portorožu.

Ja, sem slišala, da je velik problem z lubadarjem na portoroški promenadi.8-)
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Pika na i ::

Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Vazelin ::

Še sreča, da Mato ni doma na Polzeli:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dexterboy ::

Dan, sončna sobota ;)
Moje izkušnje; ta teden, res da med delovnimi dnevi, bil tako na Krasu kot v Logarski dolini. Kjerkoli sem ob cesti videl tablo za novo občino, sem se ustavil in slikal, seveda tako, da nisem ogrožal prometa. Nikjer nobene kontrole, nikjer nobenih pregledov, nihče se ni za mano peljal, v nobenem naselju nisem srečal civilne zaščite... Edino, kar so me trije domačini čudno pogledali, ko sem parkiral PO tablice za tri minute v starem mestnem jedru enega od mest na drugi strani Trojan :D
Priznam pa, da nisem šel na teh poteh v nobeno trgovino ali bencinsko pumpo z namenom širjenja potencialnega virusa, katerega mogoče prenašam, pa sem osebno imun na njega ali pa sem ga že prebolel pa še vem ne, da sem ga...
In rad bi videl katero od teh kontrol... sliko, posnetek...ker vse so bile do sedaj neke govorice...
Če je pa bilo po dnevniku, se pa pardoniram, ker nimam doma stenskega slikosuka 24 kur...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Matko ::

Boš moral datum definirat.

recimo iz prve/druge roke:

kontrole so bile na meji občin ponedeljek, 30.3. , torek 31.3, nato zmeraj manj

zopet na polno za vikend 4.5, 5.5. (tu so policaji vozila ustavljali kar z lučkami)

od v ponedeljka 6.4 do včeraj 10.4. nikjer nobenega

zk_eu ::

Med drugim v Nemčiji (kopirano iz MMC RTVS):

"Sodišče v Nemčiji: Odlok o prepovedi zahajanja na obalo "nesorazmeren"

Sodišče na vzhodu Nemčije je razsodilo, da domačini ta velikonočni konec tedna kljub karanteni lahko obiščejo priljubljeno baltsko obalo. Višje sodišče v Greifswaldu je v odločitvi zapisalo, da je odlok o prepovedi potovanj, ki ga je izdala regionalna vlada, "nesorazmeren" in posega v osebno svobodo. Za Nemce iz drugih dežel sicer prepoved zahajanja na obalo še naprej velja. Vlada dežele Mecklenburg - Predpomorjansko je odločitev sodišča sprejela. (BBC)

Novici na BBC in DW.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

otago ::

Jaz sem na dan uveljavitve odloka (4.4 ob 6h) prišel v Slovenijo. Na mejnem prehodu zmerili temperaturo, vzeli potni list in mi ustno odredili karanteno za 14 dni, dali tale dopis NIJZ v roke. Bolje biti 2-3 tedne na slovenskem podeželju kot v Nemciji v stanovanju v centru mesta, čeprav bi imel več svobode gibanja. Ironično, če bi vstopil v državo do 6te ure, bi bil svoboden glede gibanja, zapuščanje hiše.

Je kdo prejel odločbo Ministrstva za zdravje po predlogu NIJZ ali je vse strašenje? Ustavnost/Zakonitost?

Pred pridigami, od polovice marca sem se drzal priporočil socialne distance, minimalni kontakti, umivanje rok, uporaba razkuzil itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

3p ::

Ljubljančani, hitro na izlet(e).

"Kacin: Ljubljančani gredo lahko zelo daleč, to nas vedno znova skrbi"
https://www.rtvslo.si/slovenija/kacin-l...

Zdaj ne vem pa točno, ali ga bolj skrbi, da bomo v gozdovih palčke okužili, ali pa da lahko pridemo tudi do Trga Republike ali pred vladno "palačo". >:D

lotar123 ::

3p je izjavil:

Ljubljančani, hitro na izlet(e).

"Kacin: Ljubljančani gredo lahko zelo daleč, to nas vedno znova skrbi"
https://www.rtvslo.si/slovenija/kacin-l...

Zdaj ne vem pa točno, ali ga bolj skrbi, da bomo v gozdovih palčke okužili, ali pa da lahko pridemo tudi do Trga Republike ali pred vladno "palačo". >:D


Potihoma je napovedal novo omejitev. Razdeliti LJ na enote. Bežigrad, Vič, Rudnik.....

kotanyi ::

iz istega linka:
Prepoved odhoda iz območja lastne občine največ prispeva k temu, da se virus ne širi.


Kje ima model kako strokovno podlago da tole trdi? Daleč največ k omejitvi širjenja prispva samoizolacija in nedruženje med ljudmi, s katerim ima ta prepoved samo majhno in posredno zvezo. Vmes jim je pa v domovih za ostarele - torej tam, kjer so najbolj ogroženi - žogica totalno padla na tla. Nakladač.

vilicarist ::

3p je izjavil:

Ljubljančani, hitro na izlet(e).

"Kacin: Ljubljančani gredo lahko zelo daleč, to nas vedno znova skrbi"
https://www.rtvslo.si/slovenija/kacin-l...

Zdaj ne vem pa točno, ali ga bolj skrbi, da bomo v gozdovih palčke okužili, ali pa da lahko pridemo tudi do Trga Republike ali pred vladno "palačo". >:D

On drugega kot panike in sovraštva širit itak ne zna. Kar naj orenk zaostrijo. Bolj ko bojo pritiskali, prej se bodo ljudje uprli in ustavili trenutno norost.
bmw = brings me women

lotar123 ::

vilicarist je izjavil:

3p je izjavil:

Ljubljančani, hitro na izlet(e).

"Kacin: Ljubljančani gredo lahko zelo daleč, to nas vedno znova skrbi"
https://www.rtvslo.si/slovenija/kacin-l...

Zdaj ne vem pa točno, ali ga bolj skrbi, da bomo v gozdovih palčke okužili, ali pa da lahko pridemo tudi do Trga Republike ali pred vladno "palačo". >:D

On drugega kot panike in sovraštva širit itak ne zna. Kar naj orenk zaostrijo. Bolj ko bojo pritiskali, prej se bodo ljudje uprli in ustavili trenutno norost.


Osebno mislim, da bodo ljudje še kakšen sicer trpeli to neumnost z občinam, potem pa se bo zgodil upor, samo vprašanje je na kakšen način.

vilicarist ::

Upam da imaš prav.
bmw = brings me women

fikus_ ::

PrihajaNodi ::

To je vse skupaj bolna sala. Na 24 sodali se pasico, koliko mrtvih, okuzenih. Kot da je vojna.

Pa ne pozabite tisti na vrhu so financiraki tudi naciste kot tudi zaveznike.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vilicarist ::

nodi, očitno so morali povečati ustvarjanje panike ker ljudje že počasi začenjajo uporabljati glavo
bmw = brings me women

PrihajaNodi ::

Zanimivo je kako drzave delujejo sinhrono. Kot da jim je bilo receno kako naj se obnasajo. Razen Belorusije.

Bobena izmed drzavni poskusila drugacne metode, vse so zalrlr ljudi v bajte.

Btw kako je v Afriki?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Nodi: a ni beloruski predsednik rekel "Virus? kje, jaz ga ne vidim". A to ti je resno?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

nomo ::

Ej kje so vsi oboleli lokalci iz navala ljubljanskih hord na Obalo? Dva tedna je od tega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

vilicarist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zanimivo je kako drzave delujejo sinhrono. Kot da jim je bilo receno kako naj se obnasajo. Razen Belorusije.

Bobena izmed drzavni poskusila drugacne metode, vse so zalrlr ljudi v bajte.

Btw kako je v Afriki?

za afriko ne vem, v indiji pa recimo otroci stradajo zaradi karantene

https://thenewsgateway.com/indias-coron...

nomo je izjavil:

Ej kje so vsi oboleli lokalci iz navala ljubljanskih hord na Obalo? Dva tedna je od tega.

fake news ne more širit virusa
bmw = brings me women

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

vilicarist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zanimivo je kako drzave delujejo sinhrono. Kot da jim je bilo receno kako naj se obnasajo. Razen Belorusije.

Bobena izmed drzavni poskusila drugacne metode, vse so zalrlr ljudi v bajte.

Btw kako je v Afriki?

za afriko ne vem, v indiji pa recimo otroci stradajo zaradi karantene

https://thenewsgateway.com/indias-coron...

nomo je izjavil:

Ej kje so vsi oboleli lokalci iz navala ljubljanskih hord na Obalo? Dva tedna je od tega.

fake news ne more širit virusa


Drzi. Nateg stoletja.

Se google pa apple sta zaceladi delati v naso korist.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

el_bahattee ::

lotar123 je izjavil:

Osebno mislim, da bodo ljudje še kakšen sicer trpeli to neumnost z občinam, potem pa se bo zgodil upor, samo vprašanje je na kakšen način.

Jaz pa mislim, da bodo ljudje dovolj pametni razgledani in bodo veseli, da je virus zaenkrat pod kontrolo in da vladni ukrepi delujejo. Zaenkrat jih večina podpira, proti so vglavnem sebični egoisti in JJ haterji, ki se ne morejo sprijaznit z novo vlado.
Come to my center, you enter the winter.

PrihajaNodi ::

vilicarist je izjavil:

nodi, očitno so morali povečati ustvarjanje panike ker ljudje že počasi začenjajo uporabljati glavo


Poglej komendar nad tem. Ne vidim da bi kdorkoli uporabljal glavo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nomo ::

Jaz mislim, da bo ta ukrep ostal najdalj v spominu.. ne zaradi strogosti ali neučinkovitosti, ampak ker je šlo za dejanski načrtni nateg. In ja imajo podobne in hujše ukrepe tudi druge države v Evropi in drugje. Ja, ampak a so tudi ostale države (poleg Kitajske) uvedle nek ukrep na osnovi načrtnega plasiranja lažne novice?

Ker ta morate priznati je bila pa kar močna - to niso neke nedolžne stvari ki bi se jih dalo kar oprostiti - vlada je imela vso možnost uvesti iste ukrepe brez razlage oziroma z razlago, da oponašajo druge. Ok, pošteno! Namesto tega so šli v načrtno zavestno zavajanje. Gledali so mi v oči in mi srali.

Kako naj takim ljudem še zaupam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

dexterboy ::

Takim ne boš pač nikoli več zaupal. kar je žalostno, da so oni zaradi trenutne situacije izgubili VSO kredibilnost za VSE čase...
In tudi, ako pride jeseni ali pa čez 10 let do pravega sranja s kakšnim od virusov, njim ne bo nihče več verjel, ker so že pokazali svoj obraz...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

vilicarist ::

Ne vem kaj bo pocelo 70 posto ostalega zdravstva, ce se prestavljajo vse operacije, klasicne preiskave itd.....kako je lahko zdravstvo sedaj tako obremenjeno zaradi 100 hospitaliziranih in z samo nujnimi preiskavami ter operacijami.....kdo koga farba sedaj? Pa se dokler ne bo cepiva naj tako delujemo?!?
bmw = brings me women

el_bahattee ::

nomo je izjavil:

Jaz mislim, da bo ta ukrep ostal najdalj v spominu.. ne zaradi strogosti ali neučinkovitosti, ampak ker je šlo za dejanski načrtni nateg. In ja imajo podobne in hujše ukrepe tudi druge države v Evropi in drugje. Ja, ampak a so tudi ostale države (poleg Kitajske) uvedle nek ukrep na osnovi načrtnega plasiranja lažne novice?

Ker ta morate priznati je bila pa kar močna - to niso neke nedolžne stvari ki bi se jih dalo kar oprostiti - vlada je imela vso možnost uvesti iste ukrepe brez razlage oziroma z razlago, da oponašajo druge. Ok, pošteno! Namesto tega so šli v načrtno zavestno zavajanje. Gledali so mi v oči in mi srali.

Kako naj takim ljudem še zaupam?

O kakšnih lažnih novicah govoriš? Ukrepi delujejo in so še kako potrebni. Bomo videli zdaj Švedsko, ki je tako lagano zastavila celo zadevo. Predstavljaj si, da vlada ne bi uvedla strožjih ukrapov in bi se nam zgodila ITA - to bi šele ljudje skočili v zrak in kritizirali vlado.
Come to my center, you enter the winter.

PrihajaNodi ::

vilicarist je izjavil:

Ne vem kaj bo pocelo 70 posto ostalega zdravstva, ce se prestavljajo vse operacije, klasicne preiskave itd.....kako je lahko zdravstvo sedaj tako obremenjeno zaradi 100 hospitaliziranih in z samo nujnimi preiskavami ter operacijami.....kdo koga farba sedaj? Pa se dokler ne bo cepiva naj tako delujemo?!?


Ko bo narod zacelo boleti zobovje bo udarilo. To je popolni socialni experiment.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vilicarist ::

el_bahattee je izjavil:

nomo je izjavil:

Jaz mislim, da bo ta ukrep ostal najdalj v spominu.. ne zaradi strogosti ali neučinkovitosti, ampak ker je šlo za dejanski načrtni nateg. In ja imajo podobne in hujše ukrepe tudi druge države v Evropi in drugje. Ja, ampak a so tudi ostale države (poleg Kitajske) uvedle nek ukrep na osnovi načrtnega plasiranja lažne novice?

Ker ta morate priznati je bila pa kar močna - to niso neke nedolžne stvari ki bi se jih dalo kar oprostiti - vlada je imela vso možnost uvesti iste ukrepe brez razlage oziroma z razlago, da oponašajo druge. Ok, pošteno! Namesto tega so šli v načrtno zavestno zavajanje. Gledali so mi v oči in mi srali.

Kako naj takim ljudem še zaupam?

O kakšnih lažnih novicah govoriš? Ukrepi delujejo in so še kako potrebni. Bomo videli zdaj Švedsko, ki je tako lagano zastavila celo zadevo. Predstavljaj si, da vlada ne bi uvedla strožjih ukrapov in bi se nam zgodila ITA - to bi šele ljudje skočili v zrak in kritizirali vlado.

Da cela država rine na morje so bile lažne novice s katerimi so upravičili prepoved prehajanja med občinami
bmw = brings me women

Pika na i ::

Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.
««
22 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122787 (13045) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324256 (13654) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325368 (19346) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945691 (30478) AndrejO

Več podobnih tem