» »

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Prepovedano gibanje izven lastne občine

Temo vidijo: vsi
««
12 / 76
»»

tech1 ::

kako naredit sliko za dokument v teh cajtih, frend je zgubu dokument pa začasno mu ne dajo brez slike, slike ni kje naredit? vse zaprto?

2dark ::

tech1 je izjavil:

kako naredit sliko za dokument v teh cajtih, frend je zgubu dokument pa začasno mu ne dajo brez slike, slike ni kje naredit? vse zaprto?


Ce ma voznisko enako velja.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

3p ::

tech1 je izjavil:

kako naredit sliko za dokument v teh cajtih, frend je zgubu dokument pa začasno mu ne dajo brez slike, slike ni kje naredit? vse zaprto?


Dalo bi se na avtomatu. Ampak mislim, da dokumentov ravno tako ne bo dobil, dokler UE ne nadaljujejo z normalnim delom.

tech1 ::

nima vozniške. UE dela normalno so bli danes, pa ne dajo brez slike neč. Denarja ne more dvignit na banki, bankomat neve pina lol. Avtomat kje je na obali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tech1 ()

Bojevnik ::

111111111111 je izjavil:

Zraven moje parcele imata soseda vikend, drugače živita v zasavju. Pred 3 tedni sta prišla gor in se ne premakneta drugam kot po nujnih nakupih.

Če imate vikend pojdite tja in tam bivajte. Vikend selitve so prepovedane.


Še enkrat, kaj je narobe z vikend selitvami ali celo vsakodnevnimi?
Koga bi lahko okužil (seveda ob predpostavki socialnega distanciranja) če še zapeljem do vikenda?

Gone ::

Okužil nobenega, bi pa vsaj nekaj oboževalcev ablasti verjetno infarkt ko bi tvoj avto z registracijsko iz druge občine videli.

LeQuack ::

In pa to je bolj mišljeno kot kazen ker nismo bili pridni.
Quack !

UganiKdo ::

Bojevnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Zraven moje parcele imata soseda vikend, drugače živita v zasavju. Pred 3 tedni sta prišla gor in se ne premakneta drugam kot po nujnih nakupih.

Če imate vikend pojdite tja in tam bivajte. Vikend selitve so prepovedane.


Še enkrat, kaj je narobe z vikend selitvami ali celo vsakodnevnimi?
Koga bi lahko okužil (seveda ob predpostavki socialnega distanciranja) če še zapeljem do vikenda?

V teoriji nikogar, v praski pa to pomeni ne enga cloveka ampak 100.000 njih, ki se spotoma ustavi pri kolegih, spije kavo pri bratrancu, mora tankat, skocit v trgovino potem se pa na bledu dobi s par ljudmi za sprehod okrog jezera, preden gre na vikend.

Miki N ::

Mene moralna panika (ker točno to je) okrog "prebijalcev karantene" spominja na mentaliteto "obleganih" iz legendarne radijske igre Butnskala - sploh tisti del ko čakajo nekje pri Medvodah (občinska meja?) na napad Frotistov in steklih lisic. Zavrtite si jo kdaj in v mislih zamenjajte pojme s korona-kompatibilnimi, Profesorja s Kacinom, Eminenco pa z veste-kom.

Gone ::

UganiKdo je izjavil:

Bojevnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Zraven moje parcele imata soseda vikend, drugače živita v zasavju. Pred 3 tedni sta prišla gor in se ne premakneta drugam kot po nujnih nakupih.

Če imate vikend pojdite tja in tam bivajte. Vikend selitve so prepovedane.


Še enkrat, kaj je narobe z vikend selitvami ali celo vsakodnevnimi?
Koga bi lahko okužil (seveda ob predpostavki socialnega distanciranja) če še zapeljem do vikenda?

V teoriji nikogar, v praski pa to pomeni ne enga cloveka ampak 100.000 njih, ki se spotoma ustavi pri kolegih, spije kavo pri bratrancu, mora tankat, skocit v trgovino potem se pa na bledu dobi s par ljudmi za sprehod okrog jezera, preden gre na vikend.


Lol, ne nabijaj, tako kot vikend pred prepovedjo a ne, ko je bila po medijih kao cela obala nabito polna, dejansko je pa bilo kot izumrlo...

starfotr ::

tech1 je izjavil:

kako naredit sliko za dokument v teh cajtih, frend je zgubu dokument pa začasno mu ne dajo brez slike, slike ni kje naredit? vse zaprto?

http://washington.embassy.si/fileadmin/...

tech1 ::

starfotr je izjavil:

tech1 je izjavil:

kako naredit sliko za dokument v teh cajtih, frend je zgubu dokument pa začasno mu ne dajo brez slike, slike ni kje naredit? vse zaprto?

http://washington.embassy.si/fileadmin/...

imam fotoaparat, problem je kje bi sprintal ?

3p ::

tech1 je izjavil:

starfotr je izjavil:

tech1 je izjavil:

kako naredit sliko za dokument v teh cajtih, frend je zgubu dokument pa začasno mu ne dajo brez slike, slike ni kje naredit? vse zaprto?

http://washington.embassy.si/fileadmin/...

imam fotoaparat, problem je kje bi sprintal ?


Tam kjer običajno fotografije. Pošlješ preko spleta v razvijanje...

Inventorista ::

Sem gledal 24 ur. In policaj brez rokavic, brez maske, na 1 m razdalje kontrolira prometna dovoljenja.
A ne bi potem moral po vsaki opravljeni kontroli razkužiti prometno dovoljenje preden ga vrne ali pa menjavat rokavice po vsaki kontroli?
Glavno, da so javne površine in večstanovanjske stavbe razkužuje! Mi pa ne moremo v trgovino brez maske. ;)
A ti amaterji nimajo kakega editorja, da vsaj te neumnosti potem izrežejo preden objavijo prispevek?
Samo vsak za sebe lahko poskrbi, da se ne okuži!

WizzardOfOZ ::

Hoče na bolniško, ker ima preveč dela. :))

solatko ::

Po dveh urah je maska neuporabna. Če dobi samo dve ima za 4.ure v službi je pa 12.
Delo krepa človeka

donvito ::

Efektive tako nimajo več kot 4 ure, tako, da dve zadostujeta. >:D

dexterboy ::

Dober dan :)
Je že kaj bolj znanega okoli cestnih blokad in zapor? Ko pogledam skozi okno, ne vidim kaj več ali manj aktivnosti kot prejšnje dni.
Je pa tole zapiranje eno veliko psiho maltretiranje...
Ne vem, kako je s tistimi, ki so lahko doma, ampak zame, ko imam službo vse dni, je doživetje korone sledeča nočna mora;
- po službi so štacune zaprte, nakup živil dopoldan ko je rezerviran za upokojence... torej mi ostane samo še sobota
- fitness centri vsi zaprti, ne moreš narediti kaj dobrega za zdravje, še hrib je v drugi občini
- vsi lokali zaprti, kje je mrzlo pivo in prikupne natakarice?
- nakup oblačil in obutve? če grem na teren, imajo majice, hlače in superge short live obdobje. Kako naj probam pred nakupom?
- topla malica na poti? alles zaprto...
... zagotovo kaj pozabil...
Preden se usuje plaz kritik, NE OBSOJAM nikogar in ne jokam, da mi je hudo. Popolnoma razumem, da če usekamo vse zaprto za 2 meseca in da je preostanek življenje zdrav... potrpim tudi 3 mesece. Ampak nikjer NI zagotovila, da se potlej ne bo ponovno pojavil... In v službi imamo debate na temo, ali naj se prepustimo "naravni selekciji" ali pa furamo trenutno stanje...
Ponavljam, nikogar ne obsojam in NE vsiljujem moje mnenje. Lahko pa ga napišem :)
Sicer je pa veliko bolje razloženo na spodnji povezavi;
https://damijan.org/2020/04/02/heretiki...
Seveda obstaja tudi druga plat teh zgodb. Da se ne bo kdo prijel zgornjega kot pijanec plota ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

zobnik ::

Na kamerah se vidi, da so kontrole, civilna zaščita, policija in še redarji.
Jaz mislim, da se bo vse tole zelo slabo končalo, ljudje brez dela, brez evrov in posledično se bo vse pomnožil od vlomov do umorov.
Dosedaj smo recimo super živel.

Miki N ::

Malo pazite tudi na statistiko klasičnih slovenskih "sekira masakrov", sploh po kakih gričih v Zasavju. Že do sedaj je veljalo, da je prihajalo do njih ker je bil kdo preveč doma brez šihta - zdaj pa če bo cela familja taka ... Kako že pravijo "roke brez dela, hudičeva delavnica". No saj sekir si ne morjo več nabaviti v Obiju ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

dexterboy ::

kje maš te kamere?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Finest ::

Naj se gredo solit s tem nadzorom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Finest ()

kixs ::

Gorivo je napol zastonj, vozit se pa nimas kam... lol

dexterboy ::

kixs je izjavil:

Gorivo je napol zastonj, vozit se pa nimas kam... lol

Ne pravijo stari ljudje zastonj, da ko bodo vsi polni denarja, ne bo pa nobenih dobrin...e, tada če sve otiči u kra..pi... milu mat...
:))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

louser ::

Miki N je izjavil:

Malo pazite tudi na statistiko klasičnih slovenskih "sekira masakrov", sploh po kakih gričih v Zasavju. Že do sedaj je veljalo, da je prihajalo do njih ker je bil kdo preveč doma brez šihta - zdaj pa če bo cela familja taka ... Kako že pravijo "roke brez dela, hudičeva delavnica". No saj sekir si ne morjo več nabaviti v Obiju ...

Zadruge so odprte

Miki N ::

kixs je izjavil:

Gorivo je napol zastonj, vozit se pa nimas kam... lol


Tam zelo kratek čas malo po 2000 so bili saj v Ljubljani menda nočni "drag race" dogodki na bolj zakotnih obrobnih cestah... kaj niso zdaj vse take? ;) Zdaj z vsemi policaji zasedenimi ... Pa vse je znotraj občine!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

WizzardOfOZ ::

Je trajalo kar ene 4 leta, preden so policaji ustavili nočne drag race.
Tam okoli 2004 je bil vrhunec, ko je prišlo tudi čez 600 ljudi gledat na brnčičevo al pa zadaj na ravnino za leclerka.

louser ::

S čim so pa trenutno policaji zasedeni?

LeQuack ::

Glede na število ljudi na PST danes bom presenečen če ne bo novih ukrepov jutri. Saj posamezniki so spoštovali namen, v smislu familje so hodile skupaj, veliko parov, samo enostavno je toliko ljudi naenkrat na majhni površini, da vse zgleda kot organiziran pohod. Seveda tudi vlada ni naredila najbolje da je dovolila samo parke in pohodne poti, bolje bi bilo da bi se ljudje porazdelili po celi površini.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

LeQuack ::

Tako da priporočam raje kakšne gozdne poti za sprehod.
Quack !

WizzardOfOZ ::

Pr nas za hišo v gozdu sem srečal enega, ki je šel nekje 50m stran od mene. To je bilo pa vse, pa sem bil vsaj uro in pol v hosti.

Kleemen ::

Pri nas po gozdu tudi praktično nobenega, če pa je se pozdraviš in greš mimo, tako da nobene panike. Kako bo po bolj znanih in popularnih krajih pa nevem. Nevem pa zakaj bi kdo hodil tja, če se tam pričakuje največ folka nima smisla rinit med ljudi.

tech1 ::

zobnik je izjavil:

Na kamerah se vidi, da so kontrole, civilna zaščita, policija in še redarji.
Jaz mislim, da se bo vse tole zelo slabo končalo, ljudje brez dela, brez evrov in posledično se bo vse pomnožil od vlomov do umorov.
Dosedaj smo recimo super živel.

točno to jaz pravim! To je dobesedno konec sveta.

2dark ::

zobnik je izjavil:

Na kamerah se vidi, da so kontrole, civilna zaščita, policija in še redarji.
Jaz mislim, da se bo vse tole zelo slabo končalo, ljudje brez dela, brez evrov in posledično se bo vse pomnožil od vlomov do umorov.


Kje ti misliš da živiš. V Ameriki?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Filip8 ::

Šel s kolegom nekaj urejat v njegovo stanovanje iz Brežic v Novo mesto, nikjer sledu o kontroli.

energetik ::

Takole je nekako zgledalo na današnjem večurnem izletu znotraj občine. Tudi če bi bi šli 10 občin stran na tak izlet, to ne bi spremenilo ničesar. In eni bi še to prepovedali. Niti medveda nismo srečali.



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

WizzardOfOZ ::

A to pri vas noben hoste ne puca? Pol bodo pa spet "železniki" pa bodo jokal, kako država nič ne naredi.

gusto ::

Lepo!:)

energetik je izjavil:

Niti medveda nismo srečali.

Čakaj sedaj, da kdo začne kričat, da si nas vse ogrožal, ker kaj pa če bi ga srečal, kaj pa če bi si zvil gleženj, kaj pa če bi ti nebo padlo na glavo... potencialno si obremenjeval naš zdravstveni sistem!
Have you tried turning it off and on again?

WizzardOfOZ ::

S sprehodom ga ne obremenjuješ, več poškodb dobiš od spomladanskega čiščenja, kot od sprehodov, še več ljudi pa umre od spomladanskega čiščenja, kot pa umre kolesarjev na cesti.
Tako da glede da je pomlad, je bolje it na sprehod in bolj varno kot pucat.

vostok_1 ::

solatko je izjavil:

Po dveh urah je maska neuporabna. Če dobi samo dve ima za 4.ure v službi je pa 12.


Nehajte prosim širit laži. Maska je uporabna vse dokle ne kapljice dežujejo iz nje.
Zgolj učinkovitost pada.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

energetik ::

:D
Sicer pa, preden smo šli od doma je tamau 2x padel s kavča, 1x direkt na glavo. Doma je bit nevarno!!11!!

LeQuack ::

WizzardOfOZ je izjavil:

A to pri vas noben hoste ne puca? Pol bodo pa spet "železniki" pa bodo jokal, kako država nič ne naredi.


Hosta je biorazgradljiva.
Quack !

kuglvinkl ::

Iz Ljubljane v Idrijo je bila kontrola. So žensko "zadnjič" čez spustil. Se pravi, glih tolk so tečni, da naslednjič premisliš, ali se ti da jebat s tem. Šla je pa na svoj vikend, sama, sama bo dol in sama bo šla nazaj. Se pravi, nobeneg povečanega tveganja z njene strani.
Your focus determines your reallity

starfotr ::

V bližini mojega doma so včeraj nekaj ur ustavili vsakega, ki je šel mimo. Sktatka, bedarija na kubik.

Sedaj policaji nimajo kaj delat, prometnih nesreč ni, vlomov ni, z mej so jih poklicali v notranjost in sedaj jih je preveč pa jim je treba dati neko delo, da ne čepijo v pisarnah ali pa se sončijo v avtih ali pa se vozijo cele dneve sem ter tja.

Jaz mislim, da je to samo zato, ker ni dela. Pa da so utišali glupe župane, ki jambrajo, ker je bilo 20 avtov na Bledu in Piranu. Pismo, domačini naj se zaprejo v stanovanja, če se bojijo. Kaj lezejo ven, zunaj so avti s tablicami LJ, nevarnost za njih.

Mr.B ::

starfotr je izjavil:

V bližini mojega doma so včeraj nekaj ur ustavili vsakega, ki je šel mimo. Sktatka, bedarija na kubik.

Sedaj policaji nimajo kaj delat, prometnih nesreč ni, vlomov ni, z mej so jih poklicali v notranjost in sedaj jih je preveč pa jim je treba dati neko delo, da ne čepijo v pisarnah ali pa se sončijo v avtih ali pa se vozijo cele dneve sem ter tja.

Jaz mislim, da je to samo zato, ker ni dela. Pa da so utišali glupe župane, ki jambrajo, ker je bilo 20 avtov na Bledu in Piranu. Pismo, domačini naj se zaprejo v stanovanja, če se bojijo. Kaj lezejo ven, zunaj so avti s tablicami LJ, nevarnost za njih.

Se to mislijo tud rednek americani. Pa je zgolj vprasanje casa ali bomo p ponedeljek brali 2k mrtvih iz nedelje na ponedeljek. simboliko dvojckov so tudi ze prebili...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tech1 ::

jaz mislim da sem kmalu ven iz nevarnosti za virus... v moji občini obalno kraška se primeri NE višajo. Izolacija občin pa je odlična stvar saj tako se zadeva ne bo širila.
Policija je povsod...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tech1 ()

poweroff ::

starfotr je izjavil:

V bližini mojega doma so včeraj nekaj ur ustavili vsakega, ki je šel mimo.

Policija ali redarji?

Ker imam občutek, da so sedaj nekateri župani (predvsem "ta rumeni") ugotovili, da lahko strenirajo lastne Strum Ablungen (po domače SA) oddelke...
sudo poweroff

Mr.B ::

poweroff je izjavil:

starfotr je izjavil:

V bližini mojega doma so včeraj nekaj ur ustavili vsakega, ki je šel mimo.

Policija ali redarji?

Ker imam občutek, da so sedaj nekateri župani (predvsem "ta rumeni") ugotovili, da lahko strenirajo lastne Strum Ablungen (po domače SA) oddelke...

Ti pomagam, kako je to v Avstiji...
Die Polizei in Wien wird ihre Kontrollen hinsichtlich der Coronavirus-Maßnahmen am Wochenende verstärken. Bei Verstößen gegen das Gesetz drohen bis zu 3.600 Euro Strafe.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

starfotr ::

Policija. 2 patrulji sta bili skupaj na kupu.

Za kontrolo rabiš samo enega smrkca, ne 5+ mandeljcev, ki se postopajo sem ter tja.

In ja, tudi redarje sem videl, so se peljali mimo. Mogoče so pa samo šli kam postavit radar, hu novs.

tech1 ::

starfotr je izjavil:

V bližini mojega doma so včeraj nekaj ur ustavili vsakega, ki je šel mimo. Sktatka, bedarija na kubik.


isto pred mojo hišo v petek.. na obeh straneh avtobusna in dagela vseh ustavljat... sem pa ravno na meji občine piran in koper

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tech1 ()
««
12 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18122793 (13051) WizzardOfOZ

COVID in kolesarjenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17324260 (13658) rabelj5
»

Letovanje v tujini 2020-2021 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17325376 (19354) FoxKnox

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36945699 (30486) AndrejO

Več podobnih tem