» »

Slo-tech iskalnik

Slo-tech iskalnik

RePReSeNT ::

A samo meni ne deluje al? Preko googla iskat teme po vašem forumu mi je malo mimo udarjeno??

flipflop ::

Meni tudi ne dela.

opeter ::

Meni že dolgo ne deluje. Pa potem pravijo, da sem jaz neumen.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

nsa_ag3nt ::

kovačevakobilapress

Google.si
site:slo-tech.com/forum windows10
enter



zamenjaj windows10 z iskanim geslom.



https://www.nirsoft.net/ ima recimo implementiran google custom search, ki išče samo po njihovi strani (Search in NirSoft Web site).
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

OK.d ::

To že 10 let ne deluje kakor mora;)
LPOK.d

jype ::

"Saj lahko Googlu poveste, kaj iščete po slo-techu. Če vas skrbi zasebnost, potem ste itak na napačnem forumu."

Gagatronix ::

Odkrivate toplo vodo.

Riff ::

žal ne dela že neki cajta

RePReSeNT ::

Se pravi moraš bit nadpovprečen uporabnik, da najdeš neko informacijo na tem forumu? :D Očitno je ta forum bolj namenjen stalnim-"naprednim" uporabnikom, kateri se nekako znajdejo prek googla? Hvala bogu, da sem nadpovprečen. :) Novi uporabniki pa verjetno 2x stisnejo search, parkrat poscrolajo ter zapustijo forum(čeprav majo info pred nosom). Upam, da nisem bil nesramen, ampak me res zanima kje tiči razlog da iskalnik ne dela?

jype ::

Primož je len.

kimmich ::

Je včasih res nadležen, ko search ne dela....

PH03N1X ::

jype je izjavil:

"Saj lahko Googlu poveste, kaj iščete po slo-techu. Če vas skrbi zasebnost, potem ste itak na napačnem forumu."

Google ti po možnosti najde dve identični temi in včasih prikaže eno, vcasih drugo. googlaj "Commandos 2 SloTech"

jype ::

PH03N1X je izjavil:

googlaj
Ne, ne bom.

Gagatronix ::

RePReSeNT je izjavil:

Se pravi moraš bit nadpovprečen uporabnik, da najdeš neko informacijo na tem forumu? :D Očitno je ta forum bolj namenjen stalnim-"naprednim" uporabnikom, kateri se nekako znajdejo prek googla? Hvala bogu, da sem nadpovprečen. :) Novi uporabniki pa verjetno 2x stisnejo search, parkrat poscrolajo ter zapustijo forum(čeprav majo info pred nosom). Upam, da nisem bil nesramen, ampak me res zanima kje tiči razlog da iskalnik ne dela?


Oprosti, ampak ce ti je uporaba googla s parametri "nadpovprecna" stvar si pac, oprosti zaradi izraza, budala.

site:slo-tech.com iskalni-termin

Ne vem kaj je v tem tako kompliciranega da ljudje, ki ste na tehnoloskem forumu, protestirate.

RePReSeNT ::

Sem kje mogoče zapisal da ne znam oz da protestiram? Samo sprašujem ter delim izkušnjo z iskalnikom! BTW, kolega me je spraševal o določeni stvari in sem ga napotil na ta forum. Ker se ni znašel oz ni "nadpovprečen", sem mu jaz pomagal prek "google iskalnika" (še sam nisem vedel, da ne dela) in to je to. Zame ti nisi nobeden tehnološki višek, ker pač znaš iskat preko googla, moraš pa razumet, da prihajajo tudi novi uporabniki, kateri se šele učijo, spoznavajo določene zadeve itd... Zase si pa zraven besede "budala" pripiši še "povprečna", pa brez zamere. :)

Gagatronix ::

"Tehnoloski visek"

That word you're using. I do not think it means what you think it means.

cebelar123 ::

Koliko sem jaz ugotovil v zadnjih mesecih mi v firefoxu ne prikazuje vseh mojih tem v katerih sodelujem, prav tako mi jih ne najde s slo-techovim iskalnikom. Tema pa se recimo pojavi, če kdo nekaj novega napiše, nato pa spet stari problem.

V Chromu deluje vse normalno. Mogoče od tukaj izvira tale prepir meni deluje normalno meni pa ne.
Napišite kateri brskalnik uporabljate.

Zgodovina sprememb…

mihagr ::

Zanimivo! Pri uporabi googla za iskanje po slo techu (site:slo-tech.com iskani termin) mi izgleda najde tudi izbrisana sporočila.

slo-tech.com > Forum > Loža
nemogoce @ Slo-Tech
27. avg. 2008 - 8 objav - ?3 avtorji
Vsekakor bo JanK prevedel to kot babelfish, umetnosti je tuj.. Zgodovina sprememb... izbrisal: WarpedOne (danes ob 15:13:53) ustvaril: Tio2 ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
214286 (3628) Primoz
»

Neuporaben iskalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
536257 (4324) xabre
»

Iskanje po forumu

Oddelek: Slo-Tech
251828 (1324) Gandalfar
»

Iskanje

Oddelek: Slo-Tech
151497 (1200) Bellzmet

Več podobnih tem