» »

Garancija servis Sony

Garancija servis Sony

matobeli ::

Imam en manjši problem ki se mi vleče in vleče...

Služben telefon (Sony XZ1) ima okvaro na 3.5mm vtikaču, ki se pojavi samo ob uporabi 3-polnih 3.5mm slušalk (navadne, brez mikrofona).

Problem je ker na servisu (Emonagram) ne priznajo napake oziroma se sklicujejo da je ne morejo odkriti.
-Napisal sem jim kako priti do napake, poudaril da morajo uporabit slušalke z 3 polnim 3.5mm priključkom. Ni delovalo
-Zadevo sem ponovil. Ni delovalo
-Posnel sem video kako točno priti do napake, ki so ga vidli. Ni delovalo

V zadnjem poročilu so zapisali da z priloženimi slušalkami ne odkrijejo napake (priložene so 4-polne 3.5mm slušalke), testirali pa so tudi z slušalkami "Plantronics".

Zakonsko določeni rok je že zdavnaj mimo. A obstaja kakšen drug pooblaščen servis kjer niso tako zelo nesposobni?

Glede na to da je telefon kupljen z strani podjetja, kam se lahko obrnem za pomoč? Zavod za zaščito potrošnikov je namenjen bolj fizičnim osebam, ali se motim?

floyd1 ::

Google ne da rezultatov?
Npr. to:
Just downloaded Lesser Audio Switch. Put the earphones in, switched Audio Switch to earphones and just like magic there was stereo in my ears.


Sicer pa je bilo pri teh 4-polnih priklopih včasih kaj malo nestandardno narejeno. Imam doma 2 kabla "jack (3.5) to chinch" in sta različno povezana. Ampak v tvojem primeru to očitno ni problem.

matobeli ::

Ne, to ni moj problem, bi pa morda delovalo kot workaround :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok iz Tv na hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
61287 (1208) errhec
»

Bo iPhone res brez 3,5-mm stereo priključka in kaj to pomeni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
16147704 (40915) matobeli
»

priklop zvocnikov na telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
10825 (765) St235
»

Adapter za slušalke 3.5 v 2.5

Oddelek: Mobilne tehnologije
92270 (1521) RejZoR
»

CTIA podpira micro USB napajanje

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
183784 (3224) neres

Več podobnih tem