» »

Amazon.DE blokiran s strani Bankarta

Amazon.DE blokiran s strani Bankarta

dellon ::

Pozdravljeni.

Preko amazon.de imam urejen PRIME subscription, in danes ko bi moral biti sprocesirana mesečna transakcija dobim sporočilo da je bilo zavrnjeno. Pokličem na banko, kjer me naprej vežejo na bankart. Tam mi sporočijo da je amazon DE bil dodan na black listo. What? Verjetno nisem edini, ki kopuje na amazon.de...

Kaj storiti? Se je možno "prestaviti" na drugi amazon in še vedno naročati iz de oz aut?

Hvala.

EDIT: verjetno gre za amazon eu s.a.r.l podjetje
  • spremenil: dellon ()

Gone ::

Pravilno da je blokirano, sem uporabil eno kreditno izključno za nabavo preko amazona.de in se mi je po cca 1 mesecu zgodil poiskus zlorabe te iste kartice. Če so zablokirali očitno nisem edini ampak imajo v amazon.de neko težavo...

p.s.: glede prime, pa imajo ločeno - če si Prime na .de nisi avtomatsko Prime na fr, uk, usa in obratno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gone ()

Furbo ::

dellon je izjavil:

Kaj storiti? Se je možno "prestaviti" na drugi amazon in še vedno naročati iz de oz aut?

Reci jim, da naj povsem legit prodajalca umaknejo iz njihove blesave liste, ker gre očitno za napako.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

chort ::

Meni danes co.uk ni delal z Delavsko MC, z N26 pa brez problema.

dellon ::

chort je izjavil:

Meni danes co.uk ni delal z Delavsko MC, z N26 pa brez problema.


Načeloma tudi delavska hranilnica uporablja bankart za posrednika pri spletnih plačilih. Hmm zanimivo

Lonsarg ::

Najbrž so kaki avtomatski trigerji za black listo ki pač kdaj preveč zagrabijo. Amazon ni samo direktni trgovec ampak je tudi posrednik tako da je čisto možno da so preko Amazon Paya kake tretje osebe zagnjale kake stvari ki so sprožile triger. Bo moral bankart popravit trigerje, tole je res blamaža za njih hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.it vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
366554 (1528) bastadu
»

Amazon.de nakup

Oddelek: Loža
376361 (2645) mtosev
»

Amazon in Bezos rekordno

Oddelek: Novice / Rezultati
129022 (7697) Nebomgabiksa
»

Nakup knjige prek amazona?

Oddelek: Loža
152286 (2010) St235

Več podobnih tem