» »

Primer petek: aretiranih več oseb

Primer petek: aretiranih več oseb

FastWIND ::

Če koga zanima, se v tej zadevi nekaj premika... klik
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

Thomas ::

Me prov zanima, če je zaprt tudi kakšen tožilec ali policaj iz Slovenj Gradca.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Slowenc ::

Ampak kaj ko bo vrh ledene gore ostal nepotopljen.
Skiny gate.

Thomas ::

Aretirajte nekaj običajnih osumljencev! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Avalonis ::

Aretirajte nekaj običajnih osumljencev!


To ne bo pomagal. Kaizer Soze se jim bo še vedno izmuznil>:D

Thomas ::

Moral bi dat v kurzivo, to je citat iz konca Casablance. Malo pred taglavnim citatom. Pomeni pa - ne se preveč sekirat, kdo je res bil.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

perci ::

A ne reče clo "Arrest the usual five" al neki tazga?

Ne vem, nimam divxa pr roki, sam tko mam v spominu ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Thomas ::

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Keyser Soze ::

>:D Pa še edino prav je tako.

Kar so novinarji naredili iz tega... edino pravilno, da ne bi nikoli prijeli pravega naročnika.
Ko se gre za lastne podlasice so že zavzeti. Ko se gre pa za običajne ljudi je pa en mali članek dovolj.
OM, F, G!

Thomas ::

> edino pravilno, da ne bi nikoli prijeli pravega naročnika.

Eni očitno navijajo za mafijo. Ne samo z nicki, tudi z izjavami. Tolk, da te ne bom jemal niti toliko več resno, kot sem te, KS!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Keyser Soze ::

Zabijaš nazaj eno mafijo ter podpiraš drugo.

In s tem si tako boljši od mene?
OM, F, G!

Thomas ::

Heh Soze ... tebe bom pustu pri miru.

Mi je pa zelo všeč, kako so novinarji in odvetniki sfluflali Pogorevca in Cerarco zaradi njunega povzdigovanja glasu proti medijem in odvetnikom na tiskovni konferenci. Kjer sta se ful duvala, kako so jih nekaj manjših rib zaprli. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

snow ::

Danes je pisalo v novicah keri so priprti. Enega od njih poznam...
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Thomas ::

In kaj praviš - je majhna ali velika riba? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Neon87 ::

Kar se primera petel tiče je to čisto sranje, država ima preveč denarja, da se ubada s tem sranjem tolko časa, na koncu pa bodo morali tem osumljencem še odškodnine plačat!
So ga pač razbili, tako kot bi lahka vsakega, tud men se lahk to zgodi, pa ne bom vsak dan tri leta v časopisih!
Groza.
To bi naj bila uspešna država! Naj se ubadajo z drugimi velik večjimi problemi! ;(

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Thomas ::

Malo je večjih problemov v Sloveniji, kot pa to, da lahko nekdo naroči mafiji, da pretepe novinarja, ki o "njem grdo piše". Večji bi bil recimo zataškavanje tega, kar je skoraj uspelo - ali celo je uspelo. Potem si bo nekaj mafij razdelilo vso državo in njene prebivalce.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

snow ::

Tip ki ga poznam je kar med velikimi ribami. Je bolj body guard model... tak 140kg mišic, grajen v obliki črke V, pač tak s katerim nočeš imeti problemov.

Ja pa ne gre se tu sedaj samo za ta pretep tega noviranja ampak za vse kar je ta mafija počela, gre se tudi za neko pranje denarja, ponarejen denar, ukraden avto...

Nikoli zaposlen, pa ima dosti denarja, nadpovprečen avto, motor...
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Thrivial ::

> Tip ki ga poznam je kar med velikimi ribami. Je bolj body guard model... tak 140kg mišic, grajen v obliki črke V, pač tak s katerim nočeš imeti problemov.

Majhna riba.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

freejack ::

snow: jst tut enga poznam,.. v bistvu je skor sosed... :D

Thomas ::

Ko bosta zunaj, se vaju ne bosta več spomnla. Če sta že doslej sploh porajtala na vaju! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ferdo ::

freejack: ker si se že izpostavil javnosti, me zanima, koliko si pripravljen povedat. povedu si pa že zelo veliko. bi rad dobil napopularnosti, jaz raje nebi,v tvojem primeru.te lahko kdo pokliče. mogoče, si pa pravi naslov za informacije.

vedet pa morate, da je ta tema........ mislite si sami .

sploh si nepredstavljate, kaj vse organ pregona ve, in česa si organ pregona sploh neupa naredit! pa bi moral naredit.


če je še kdo sosed, naj to raje zase zadrži. pa kr pametujte, da vam nihče nič ne more.
"kdor se hvali nekaj ve" raje poklič 113, pa boš pomembna oseba.

ampak, resno, to niso heci.

kaj mislš?, zakaj pa podlasica pobije celi kurnik, odnese pa sam eno kuro?
pazi na jezik, pa govori tistemu, ki je na tvoji strani.
tuki neveš, kdo je kdo....

ferdo ::

malo se zamislite, kako deluje organiziran gospodarski kriminal.....

pa tudi primer na gorjancih...trije mrtvi za malo denarja.
da vas slučajno ne zavajajo... za toliko denarja se ne ubije 3 ljudi!, če je slučajno kdo pomislu, da gre za kaj več? kje pa, verjamete medijem in uradni izjavi policije?...



nekateri imajo pač zvezane roke, nekateri jezike, nekateri tudi riti, dasi še prdnit ne upajo. v filmih je to vse malo izkrivljeno, v resnici je veliko huje.

bodimo raje tiho, če pa kaj vidiš, veš kaj naredit...

Thomas ::

Heh ferdo - ne smeš preveč resno jemati mafije. Zdej enkrat bodo (v sklopu članstva v EU) očistili policijo in tožilstvo aberveznikov in gnilih jabolk, potem bodo pa tole Slovensko mafijo pozaprli kot za šalo. Niso to kakšni posebni Gambini in Teflonski doni. Rogovileži - IMHO.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marjan ::

Thomas:
> Zdej enkrat bodo (v sklopu članstva v EU) očistili policijo in tožilstvo aberveznikov in gnilih jabolk, potem bodo pa tole Slovensko mafijo pozaprli kot za šalo.

Ne moreš verjet kako zelo si želim, da bi se to uresničilo.

undefined ::

> Ne moreš verjet kako zelo si želim, da bi se to uresničilo.

Misliš, da se bo res? Nekako dvomim. :)

Marjan ::

Samo upam lahko. Ker me srh spreletava, ko se zavem v kakšni mafijski državi živim.

ferdo ::

Thomas: ČE neboš kritičen, do ljudi in do SEBE!... se nebo nič naredulo, ti bodi kar velik optimist, to te bo še teplo po riti....

Dokler bo naš vele cenjeni predsednik države dr.Drnovšek tako redkobeseden, kaj si neupa nekomu na rep stopit, ki slabo opravlja svoj posu "mogoče si neupa dovolit javne graje za javnega uslužbenca"?????
to kaže za NE pokončno držo vrha slovenske politike.....
IN potem lahko vsak dela po svoji ZDRAVI mili volji...kar se mu zahoče, in nikoli ni nihče odgovore za napake, napake naj prevzamejo pravne osebe "podjetja" ne osebe, ki vodijo podjetje. tako je razmišlanje nekaterih, zato si dovolijo toliko, ker imajo veze na višjih nivojih in si mislijo, sej imam BACKup, mi bo oni tam zgoraj zrihtu, pa kakšen paper vniču, pa bom opran krivde ali mi jo pa vsaj teško dokazali...

pravijo da ima policija dvojna merila....ni res, prej so delali površno, od sedaj naprej pa dela bolk korektno. zdej bo reku kriminalec: unemu lani so pa čez prste pogledali, mene pa tako mučite z priporom... policaj bo pa reku: jah, smo se nekaj naučili na unem primeru ko je osumljeni skorej ušel roki pravice

mafija je po vsakem mestu, samo mi mislimo, da ni in si zatiskamo oči.
Ko boš kaj slišu, o kaki grožnji s pištolo na sence glave kakega uspešnega podjetnika, si kar zatiskaj oči in tlači sir v ušesa.....to so resnična dejstva, ki se dogajajo....

primer: če mi ne prepišeš lokala na moje ime bo trpela tvoja družina.....

kaj misliš? je to grožnja? izsiljevanje? ustrahovanje?...kaj bi ti naredil s takim lokalom?
ti več pomeni lokal ali družina?


Policaju kriminalcu so ukradli jakno bomber z telefonom vred, sam je potreboval da je našel tatova v enem mesecu...to je čisti izi primer je reku.....koliko časa rabijo da rešijo primer mafija????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

DavidJ ::

Saj ne, da bi branil Drnovška, vendar on (sedaj) ni pravi naslovnik za te obtožbe.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Streljanje na Jesenicah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
889163 (316) Vanich
»

Količinski popusti v Mercatorju/Sparu/Tušu...

Oddelek: Loža
396315 (4475) fosil
»

Danilo Slivnik storil samomor. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17226549 (15868) blackbfm
»

Slovenija - mafijski raj

Oddelek: Loža
284707 (3404) Ramon dekers
»

mislite da je Slovenija varna država?

Oddelek: Problemi človeštva
314067 (3119) Bananovec

Več podobnih tem