» »

Računalnik se ne zbudi iz sleep mode

Računalnik se ne zbudi iz sleep mode

1
2
»

val46 ::

Ah, zgleda imamo novega shintarota tle :)

dj cotto ::

Luk as je izjavil:


Pa to ve vsak pet leten otrok. Poleg tega to nima nobene veze s konjskimi dirkami!


Ne da tega ne ve vsak petleten otrok, tega ne ve niti 1% vseh, ki imajo računalnik. In ja, še kako ima veze s problemom kot ga je opisal Čokoladko, ker ravno nastavitev v BIOS-u Resume from S3/S4/S5 by USB Device marsikoga zavede. Meni je pred časom to rešilo isti problem.

Tvoja rešitev, razen @#!&%@#!!, glede na to, da nimaš pojma o računalnikih in ne znaš niti odpreti knjižice z navodili, ki si jih dobil ob nakupu MSI matične plošče, pa je???

Luk as ::

dj cotto je izjavil:

Luk as je izjavil:


Pa to ve vsak pet leten otrok. Poleg tega to nima nobene veze s konjskimi dirkami!


Ne da tega ne ve vsak petleten otrok, tega ne ve niti 1% vseh, ki imajo računalnik. In ja, še kako ima veze s problemom kot ga je opisal Čokoladko, ker ravno nastavitev v BIOS-u Resume from S3/S4/S5 by USB Device marsikoga zavede. Meni je pred časom to rešilo isti problem.

Tvoja rešitev, razen @#!&%@#!!, glede na to, da nimaš pojma o računalnikih in ne znaš niti odpreti knjižice z navodili, ki si jih dobil ob nakupu MSI matične plošče, pa je???

Zanimivo da jaz, ki nimam pojma(to sem že tudi sam povedal in priznal)
sem rešil problem, ko ga ti, ki vse veš nisi???

Han ::

In za to si moral 10× nameščat Windows. Zelo slabo in amatersko...

dj cotto ::

Luk as je izjavil:

dj cotto je izjavil:

Luk as je izjavil:


Pa to ve vsak pet leten otrok. Poleg tega to nima nobene veze s konjskimi dirkami!


Ne da tega ne ve vsak petleten otrok, tega ne ve niti 1% vseh, ki imajo računalnik. In ja, še kako ima veze s problemom kot ga je opisal Čokoladko, ker ravno nastavitev v BIOS-u Resume from S3/S4/S5 by USB Device marsikoga zavede. Meni je pred časom to rešilo isti problem.

Tvoja rešitev, razen @#!&%@#!!, glede na to, da nimaš pojma o računalnikih in ne znaš niti odpreti knjižice z navodili, ki si jih dobil ob nakupu MSI matične plošče, pa je???

Zanimivo da jaz, ki nimam pojma(to sem že tudi sam povedal in priznal)
sem rešil problem, ko ga ti, ki vse veš nisi???


Tudi slepa kura zrno najde.

Še vedno se usajaš in kuhaš mulo. Pa brati tudi ne znaš z razumevanjem. Jaz sem svojega rešil. Na tvoj konstruktiven doprinos k debati, pa še vedno čakamo. Rešitev tvojega problema je?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dj cotto ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIOS update

Oddelek: Strojna oprema
12896 (744) mulc007
»

Maticna plosca se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
342255 (1803) RC37
»

osvežitev BIOSa

Oddelek: Pomoč in nasveti
333236 (2733) gddr85
»

USB problem

Oddelek: Strojna oprema
81219 (1001) filip007
»

Stanje pripravljenosti

Oddelek: Pomoč in nasveti
201674 (1243) Aleš Ocepek

Več podobnih tem