» »

Pretvarjanje v MP3

Pretvarjanje v MP3

jjohny ::

V Nerotu 5.5.10.3 bi rad pretvoril glasbene datoteke v MP3 datoteke. Na vse načine sem poizkušal vendar mi ni uspelo. Ali morda potrebujem kodek za pretvarjanje v MP3? Nerota sem dobil že ko sem kupil računalnik s pekačem.
Ali mi lahko kdo na kratko pove postopek kako to naredim???

lp, jani:D :\

queen51 ::

Za pretvarjanje v mp3 obliko obstajajo drugi programi; eden izmed njih je CDex (brezplačen!). Nero nima pretvornika za mp3 obliko. Link: http://www.cdex.n3.net/

jjohny ::

Čital sem v helpu od Nerota, da je tudi z njim možno pretvorit v MP3. Če sem prav razumel, pa potrebujem neki MP3 kodek. Zanima me ali je brezplačen in kje ga lahko dobim?? Ali ima kdo kaj izkušenj s tem??

lp, jani

Sambrosa ::

kok jst vem da ga je treba plačat da maš celotnega.drgač pa če hočeš navaden avdio cd spremenit v mp3 datoteke uporabi easy cd-extractor,sam ne vem katera je zadnja verzija,če se ne motim je 7:)

Slowenc ::

Seveda se da pretvoriti v mp3.
Gueen, ne govori neumnosti.

Odpreš nerota, greš na Recorder potem pa na Save track. Potem pa izbiraš kvaliteto zapisa. Če boš delal v PRO varjanti, potem boš to lahko naredil 30x, za večkrat boš moral plačati. Če pa delaš na nePRO varjanti je pa free.
Skiny gate.

cegu ::

http://www.dbpoweramp.com/


tole je men najbol programčk. Nero ti skonverta v MP3 PRO... samo to je polovična kvaliteta CDja. tko da se slabš sliš. CD ima 128/kb na sekundo, mp3pro ti pa to da na 65kb/s.


uzem ta db poweramp program, sam naštelaš kakšno kvaliteto, vse!!! pa še zastonj je! codec maš zravn!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469127 (7333) charly5650
»

Iz CD v MP3 format (Help)

Oddelek: Zvok in slika
131591 (1408) Hammer123
»

mp3 to ogg

Oddelek: Zvok in slika
111684 (1554) Blue22
»

Glasnost MP3-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
71147 (1041) tha_man
»

Iz MP3 v audio format

Oddelek: Programska oprema
115610 (5489) Microsoft

Več podobnih tem