» »

Zakaj igra naenkrat ne deluje

Zakaj igra naenkrat ne deluje

FiReFTW ::

Teh stvari včasih res ne razumem, igram že cel teden eno igro (Star wars jedi fallen order) dans pa naenkrat sploh ne zažene več igre že cel dan, odpre kao igro črni zaslon pol pa kr zapre vse skup.
Pa nisem nič spreminjal pa nič delal, včeraj sem lepo zvečer igral, pa potem računalnik vgasnil, danes pa prižgal pa ne dela več.. sem probal reinstalirat, obnovit točko za 2 dni nazaj itd... pa nič..
Pa to ni prvič da se mi je kaj takega zgodlo, pred par mesci isto eno igro igram pa mi kr naenkrat ne deluje več, pol čez 2 tedna ko je sploh nisem igral pa zaženem pa mi kr gre not.. ne razumem kaj je tu finta, zakaj naenkrat ne zažene neke igre ki jo je prej vedno zagnalo?

Alien123 ::

A imaš original?

FiReFTW ::

Nein

bluefish ::

Si poskusil zagnati kot admin?

FiReFTW ::

bluefish je izjavil:

Si poskusil zagnati kot admin?


Sem ja, pa v načinu za windows 7 pa vse to razno.

gusto ::

Alien123 je izjavil:

A imaš original?

Meni se je to dogajalo z original igrami na Steamu (gta4, gta5). Sem za googlanje rešitev porabil več časa, kot kadar sem imel piratske igrice. Jeba.
Have you tried turning it off and on again?

hojnikb ::

kupi original
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Anney ::

Ni to krivo (original=neorginal, če dela dela). So bili kakšni updajti win vmes?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

FiReFTW ::

gusto je izjavil:

Alien123 je izjavil:

A imaš original?

Meni se je to dogajalo z original igrami na Steamu (gta4, gta5). Sem za googlanje rešitev porabil več časa, kot kadar sem imel piratske igrice. Jeba.


Ja pa sploh ni nobene logike v tem, včeraj deluje normalno, vse kaj naredim vgasnem pc, dans ko prižgem zaženem pa od takrat ne zažene več, nobene logike.

Anney je izjavil:

Ni to krivo (original=neorginal, če dela dela). So bili kakšni updajti win vmes?


Ne ni bilo updatov vmes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FiReFTW ()

Enron x86 ::

Lahko da je Windows Defender dal kak .dll v karanteno. Poglej, če so bile zaznane kakšne grožnje, in ustrezno izberi "obnovi", da gre datoteka nazaj.
Tako se je zgodilo s travniško Assassins Creed Odyssey.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

FiReFTW ::

Sem rešil problem, sem najdel eno temo za ta problem na netu ki je bila odprta ravno danes.

Datum sem mogel spremenit na 2019, igra ima baje nek trademark check ki preverja da je 2019, ko vidi da je 2020 pa crasha igro, najbolj glupa stvar kaj sem jih kdaj videl.

Machete ::

Gotovo bo v prihodnjem razvoju studia pomagalo to, da si jo snel s travnika in ne kupil. Še dobro, da nisi videl bolj glupe zadeve na svetu medtem ko veselo igraš zastonj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Alien123 ::

Anney je izjavil:

Ni to krivo (original=neorginal, če dela dela). So bili kakšni updajti win vmes?


Jap je krivo, ko sem še piratiziral mi je kdaj pa kdaj antivirus izbrisal kakšne fajle, ki jih je zaznal kot virus.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

gta 5 steam fail

Oddelek: Igre
243128 (2265) ahac
»

GTA5! "Malo para, malo muzike" ?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
769566 (6809) m0LN4r
»

Računalnik mi zaprzne po 20 minutah igranja COD4

Oddelek: Pomoč in nasveti
292669 (2376) huek111
»

Gta san andreas multy player

Oddelek: Igre
4812274 (3786) matko12

Več podobnih tem