» »

Puščanje vode na odvodu pralnega stroja

Puščanje vode na odvodu pralnega stroja

Bye ::

Po menjavi pralnega stroja je začela puščati voda iz odvodne cevi, tj. na spoju cevi (med obročkoma). Zamenjal sem nastavek, ponovno namestil teflonski trak, a ne pomaga. Kako ste se spopadli s tem problemom?
  • spremenilo: Bye ()

Karen ::

Najbrž nočeš tvegat nepotrebne poplave. Pojdi v bauhaus ali nekaj podobnega po novo odtočno cev, 2-3 objemke, tisto L plastično cevko za v zid, pa je (par eur, ni potreben ravno spopad s problemom za to). Lahko pa sprobaš kak top-shop selotejp ki ustavi vsako puščanje vode :-).

K0l1br1 ::

Slika?

Bye ::

Odtočne cevi ne mislim menjavati, saj bi moral podirati zid. Plastično cevko sem že zamenjal, ampak očitno je problem drugod. Z objemkami si na plastičnih obročkih nimam kaj pomagati.

Invictus ::

Potem pa kupi eno gumijasto cev, ne plastične... Pa boš lahko dal objemko...

Sicer pa pošlji kako sliko, kot so ti že napisali...

Kristalne kugle še nismo uspeli izumiti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

spirit ::

Si prevereil, da se kroglica v zidu ni premaknila dol in zaprla odvoda? na žalost na spletu ne najdem slike ampak v steni je navadno plastičen mehanizem s krooglico, ki se tudi rad zapaca in potem voda kroglice ne more dvignit in zato popusti tesnilo na cevi in imaš poplavo. če se da vzami mehanizem ven, sčisti zadevo in bo ok, pa zamenjaj tesnilo v ceni, ker ko enkrat popusti ne tesni več tako dobro.

fulgur ::

Živijo,

pri pralnem stroju pušča plastična rebrasta odtočna cev (čisto na koncu). Sem jo mislil odpeti skozi zadnjo odprtino v stroju in nato namestiti novo, vendar kljub trudu ne pridem zraven. Objemka in konec cevi je na tako nerodnem mestu, da mi ne uspe odhaklati objemke. Obstaja kakšna druga rešitev razen, da razmontiram cel stroj? Se da morda problemtični del cevi odžagati ali kaj podobnega?

Slika objemke in konca cevi znotraj stroja:
https://ibb.co/mJbYHb7

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fulgur ()

marsovcek ::

Nagneš stroj in pristopiš s spodnje strani?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pralni stroj - centrifuga slabo osuši

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121043 (706) -žiga-
»

V pralnem stroju ne odteče voda

Oddelek: Loža
85446 (5311) Mato989
»

Premik pralnega stroja

Oddelek: Loža
122500 (1876) Badwolff
»

Pralni stroj se mi ne ustavi!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5142724 (40784) Pyr0Beast
»

Na kaj pazit, ko delaš vodno hlajenje!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1018366 (6466) Jackass

Več podobnih tem