» »

Torrent invite mojblink

Torrent invite mojblink

Temo vidijo: vsi
««
9 / 52
»»

Mare2 ::

bjapp je izjavil:

prosim za invite za mojblink na zs
na partisu sem imel ratio preko 20
hvala!


To je kar dober ratio. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Mare2 ::

Če kdo rabi vabilo. Imam 3 vabila če lahko dokažeš dobro razmerje v kakem drugem portalu in če mi v treh mesecih vrneš (podariš) 3.400 karma točk, ki sem jih porabil (vnovčil) za eno vabilo. :)

Prosim, na zasebno sporočilo.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bambam20 ::

Mojblink ima skupno v bazi 10753 torrentov

Od tega je aktivnih torrentov zgolj 6351.

Da ne bo kdo pričakoval, da ima blink kakšnih 100.000 živih torrentov.

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:

Mojblink ima skupno v bazi 10753 torrentov

Od tega je aktivnih torrentov zgolj 6351.

Da ne bo kdo pričakoval, da ima blink kakšnih 100.000 živih torrentov.

Hvala za statistične podatke. Nisem preverjal teh podatkov. Če držijo, bom svoja pričakovanja uskladil. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Mojblink ima skupno v bazi 10753 torrentov

Od tega je aktivnih torrentov zgolj 6351.

Da ne bo kdo pričakoval, da ima blink kakšnih 100.000 živih torrentov.

Hvala za statistične podatke. Nisem preverjal teh podatkov. Če držijo, bom svoja pričakovanja uskladil. :)


Lahko sam pogledaš. Saj je zapisano.

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:



Lahko sam pogledaš. Saj je zapisano.


Vem. Bo kar trajalo, predno vse te torrente pogledam. Noč in dan. Bo prej korona ukrepov konec. :)
(Vem, hotel si napisat, naj se zgrozim, ker je premalo tega. Pa se ne bom. Meni so všeč SLO trackerji, ker so podnapisi v večini že zraven. Tudi nalagalci pri Mojblink-u se trudijo, tako je vsak dan več torrentov gor.)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Mare2 ::

Mare2 je izjavil:

Če kdo rabi vabilo. Imam 3 vabila če lahko dokažeš dobro razmerje v kakem drugem portalu in če mi v treh mesecih vrneš (podariš) 3.400 karma točk, ki sem jih porabil (vnovčil) za eno vabilo. :)

Prosim, na zasebno sporočilo.


Sporočam, da ta trenutek nimam več invajtov. Ne vem, če jih bom še kupil (zamenjal) 3 invajti so 10.000 karma točk, ker odgovarjam za povabljenega. Če on dobi opozorilo, ga še jaz. Prosim vse doslej povabljene z moje strani, da ste korektni in da odsejete vse torente po pravilih. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

panja003 ::

Ima kdo invite za torrentHR.org? Menjam za invite na mojblink.

zuz3k ::

ima kdo invite za mojblink, piši na ZS
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

pol3ni ::

zuz3k je izjavil:

ima kdo invite za mojblink, piši na ZS


Tudi jaz bi rabil enega.Če ima kdo viška.
Hvala

war-dog ::

Občasno se sprostijo registracije tudi brez povabil.
Object reference not set to an instance of an object.

scipascapa ::

Kaj so začeli banati?

Shkorc ::

Ima mogoče kdo kak invite? Bi lepo prosil 8-)

scipascapa ::

Po 2 tednih pade ban....

Naložil: 1.156 TB
Prenesel: 7.27 GB

poglejte njihovo logiko.

Zgodovina sprememb…

JeBelaCesta ::

so ti javili zakaj ban ? jaz sem gor ze vec kot 1 mesec, vse bp.

Naložil: 1.886 TB
Prenesel: 65.43 GB
Karma točke: 168.807
lep pozdrav iz višav ;-)

Alfa Dog ::

Jaz sem se danes registriral brez invajta. Navali narod!

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

Po 2 tednih pade ban....

Naložil: 1.156 TB
Prenesel: 7.27 GB

poglejte njihovo logiko.



2 dveh tednih si naložil gor čez 300 filmov?

Matej_K ::

Jaz imam
STATISTIKA
Naložil: 1.984 TB
Prenesel: 3.08 GB
Karma točke: 8.011
Pridružen: 14.03.2021 18:13:35
Skupaj 12 torrentov prenesenih...

Se pravi skoraj 10k karma točk (v mesecu in pol!)...kar pomeni da bo kmalu na voljo 3 vabila. Res nevem keri loleki ste eni da nemorete kakšno povabilo soforumašu dati.
Sem pol leta tu gor spraševal če bi kdo kaj dal.
... .. .

scipascapa ::

ne vem čemu ban.

dejansko sem bil dobrih 22-23 dni.....krneki.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

scipascapa je izjavil:

ne vem čemu ban.

dejansko sem bil dobrih 22-23 dni.....krneki.

Po mojem je to najbolj važno:

Za začetek naj povzamemo osnovno pravilo sejanja na sledilniku MOJBLiNK.si:
VSE torrente je potrebno odsejati VSAJ 96 SEJALNIH UR (TUDI ČE NOBEDEN NE PRENAŠA) ALI DO RAZMERJA 1:1.
To pomeni, da to pravilo velja za vsak posamezen torrent, ko ga prenesete k sebi, ga je potrebno odsejati po tem pravilu. Ne glede na skupno razmerje (ratio) vas lahko dodeli sankcija (opozorilo, onemogočen prenos torrentov,..), kajti sistem gleda, kot rečeno vsak posamezno uspešno prenešen torrent.
--------------------
Baje je tako: Vmes lahko tudi ugasneš računalnik. Če pa kak torrent izbrišeš pa njihov računalnik takoj zazna.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mcsin ::

Če ima kdo možnost in prost invite bi se tu priporočil na zs. Hvala v naprej.

PandaFlow2 ::

Se priporocam, ce bo kaksen invite...

pol3ni ::

Registracije so odprte.Vsaj pred 4 urami so bile.Sem se na novo registriral

Mare2 ::

PandaFlow2 je izjavil:

Se priporocam, ce bo kaksen invite...

Alfa Dog se je danes registriral brez invajta. Poizkusi še ti in sporoči.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

PandaFlow2 ::

Sem na enem rezervnem mailu nasel login, ne rabim vec :)

scipascapa ::

mare2: morda sem kršil teh 96 ur, samo ratio pa ne....in da lahko bi kako opozorilo bilo in ne takoj ban.

Zezz ::

Ma ta Blink lohk bi omogočli da vsaj downloadas ene tri torente ne sam enga, tko se sejat ne morem da dobim tisto razmerje, kera logika

Ce misljo bit tko prevec strogi se ta zadeva nebo nikol prjela,naj jih nekdo poduci posla in kako se to dela, keri amaterji

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

donvito ::

scipascapa je izjavil:

mare2: morda sem kršil teh 96 ur, samo ratio pa ne....in da lahko bi kako opozorilo bilo in ne takoj ban.

Če bi imel ratio 1:1, potem 96 ur ni potrebno. Ne smeš pa mislit, da to velja za skupni ratio. Ban si lahko prislužiš tudi s komentarjem, so res bedni s tako logiko. Zdaj ko ni partisa si pa lahko še malo več privoščijo. >:D

Mare2 ::

Evo, vesele prvomajske praznike z moje strani, s strani Moblink pa veselo torrentiranje:
Vsi Torrenti so "FreeLeech"
Lepo prvomajsko praznovanje
Do 03.05.2021 11:38:18 (še 2d 23:04:24 do konca)
Dodal MOJBLiNK
------------------
To pomeni zgolj DL. Torej, nastaviš si lahko tudi 100 torrentov za DL, kljub temu pa velja naslednje:
VSE torrente je potrebno odsejati VSAJ 96 SEJALNIH UR (TUDI ČE NOBEDEN NE PRENAŠA) ALI DO RAZMERJA 1:1.
To pomeni, da to pravilo velja za vsak posamezen torrent, ko ga prenesete k sebi, ga je potrebno odsejati po tem pravilu. Ne glede na skupno razmerje (ratio) vas lahko dodeli sankcija (opozorilo, onemogočen prenos torrentov,..), kajti sistem gleda, kot rečeno vsak posamezno uspešno prenešen torrent.
--------------------
Baje je tako: Vmes lahko tudi ugasneš računalnik. Če pa kak torrent izbrišeš pa njihov računalnik takoj zazna.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

iMichael ::

Bolj bednega portala od tega blinka še nisem videl. Uporabnik Partisa sem že več kot 10 let in nikoli nisem imel problemov z ratiom, s sejanjem itd. Sedaj, ko je situacija s partisom takšna kot je sem bil primoran obnovit račun, ki sem ga pred leti kreiral. V prvem tednu sem takoj dobil ne vem kolk obvestil, da ne sejem po pravilih bla bla bla. Sejalcev itak nobenih, linijo imam 100mbit upload pa ne uplovda nobeden filmov do 1:1. Na koncu so mi onemogočili download, sem prosil da mi odklenejo in sem potegnil vse FL nove filme dol in pustil komp da je odsejal 50gb, ratio je bil 4. Po določenem času sem samo en film potegnil, ki ni bil FL. Danes pogledam onemogočen račun. Hah, 4 ratio in neka bedna pravila da moraš vsak film odsejat 4 dni, oziroma do 1:1. Prvo si naredite bazo uporabnikov kjer bo to mogoče potem pa pišite pravila. Pravila imajo, ki so v praksi neizvedljiva. Na filmu imaš enga uplovderja al dva ali nič pa še to določen čas in da zdaj pustim računalnik en mesec prižgan, da bom odsejal do 1:1 razmerja. Skratka, počakam partis in upam, da nikoli več ne bom uporabil ta smešn portal.

Mare2 ::

Hudo mi je, ker so te vun fu.nil. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

čistilec ::

scipascapa je izjavil:

ne vem čemu ban.

dejansko sem bil dobrih 22-23 dni.....krneki.


Sej norega se je najboljše delat, sej pa vidijo, kaj si cuknil.
Če si na novo registriran in si cuknil 2-3 torente, se vidi,
koliko si oddal, a razmerje 1-2Tb. To si mogoče lahko fojtral
one na fartu. Marsikdo nima težav, se pa najde par jokic razcartanih ja!

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Da ne bi še kdo drug po nepotrebnem jokcal, še 1x objavljam. Po mojem je to najbolj važno:

Za začetek naj povzamemo osnovno pravilo sejanja na sledilniku MOJBLiNK.si:
VSE torrente je potrebno odsejati VSAJ 96 SEJALNIH UR (TUDI ČE NOBEDEN NE PRENAŠA) ALI DO RAZMERJA 1:1.
To pomeni, da to pravilo velja za vsak posamezen torrent, ko ga prenesete k sebi, ga je potrebno odsejati po tem pravilu. Ne glede na skupno razmerje (ratio) vas lahko dodeli sankcija (opozorilo, onemogočen prenos torrentov,..), kajti sistem gleda, kot rečeno vsak posamezno uspešno prenešen torrent.
--------------------
Baje je tako: Vmes lahko tudi ugasneš računalnik. Če pa kak torrent izbrišeš pa njihov računalnik takoj zazna.

-------------------

Tole zgoraj prosim natančno preberite. Sploh začetniki. Ni nič težkega torrent obdržati še 96 ur v odjemalcu.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Scorpy84 ::

Ocitno imajo napako, od nastetega nic ne deluje. Prensel nekaj torrentov odsejal pa nobenega 96 ur niti 10ur na torrent se nisem priblizal, se manj pa nalozil, ker skoraj ni pijavk pa se vedno imam vse 0 tudi po tem ko no vec tolioo freeleech torrentov. Gor sem ze dva, tri meseca pa nobenega opozorila. Pri partisu podobno, samo upload mi je stel in to nenormalno. Ce sem snemal prek telefona je normalno stelo down/up. Je pa res, da sem se igral z nastavitvami v torrent programu, ker imam svoh adsl in sem omejil odjemanje, ter stevilo povezav na torrent.

Mare2 ::

Scorpy84 je izjavil:

Ocitno imajo napako, od nastetega nic ne deluje. Prensel nekaj torrentov odsejal pa nobenega 96 ur niti 10ur na torrent se nisem priblizal, se manj pa nalozil, ker skoraj ni pijavk pa se vedno imam vse 0 tudi po tem ko no vec tolioo freeleech torrentov. Gor sem ze dva, tri meseca pa nobenega opozorila. Pri partisu podobno, samo upload mi je stel in to nenormalno. Ce sem snemal prek telefona je normalno stelo down/up. Je pa res, da sem se igral z nastavitvami v torrent programu, ker imam svoh adsl in sem omejil odjemanje, ter stevilo povezav na torrent.


Scorpy84, kaj ne dela? In kaj dela?
Meni vse dela. Tudi kaže, koliko dni je treba en torrent še odsejat.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

drvo ::

Tudi meni se zdi to butasto. Trenutno razmerje, ki ga imam je čez 14. Potem pa utrujajo, če kakega brezveznega torrenta ne seješ 4 dni, ker na 1:1 tako ne prideš, če ne potegneš med prvimi. Razumem, da je sistem narejen tako, da je sejanje nuja, da zadeva deluje, samo, da se sploh ne upošteva razmerje je pa enak kretenizem.

scipascapa ::

Nič ne jokamo...upload imamo, seedamo itd. smotano pravilo 96 ur.

UganiKdo ::

Ravno obratno, to pravilo je bistveno boljša garancija za dolgoživost torrentov kot pa samo menjalno razmerje. Prvič te ne penalizira za ratio, hkrati pa zagotavlja, da imajo tudi manj popularni torrenti dovolj sejalcev. Precej klasična praksa na številnih privatnih trackerjih. 3 dni je v bistvu še malo.

kow ::

Vsak naj seeda kaksno zadevo, ki mu je res vsec. Desetletja.

drvo ::

UganiKdo je izjavil:

Ravno obratno, to pravilo je bistveno boljša garancija za dolgoživost torrentov kot pa samo menjalno razmerje. Prvič te ne penalizira za ratio, hkrati pa zagotavlja, da imajo tudi manj popularni torrenti dovolj sejalcev. Precej klasična praksa na številnih privatnih trackerjih. 3 dni je v bistvu še malo.


Zato pa so njihovi torrenti po nekaj dneh praktično mrtvi. Sam sem imel na partisu kakšne torrente, ki sem jih delil več kot leto. Tudi razmerje dobro. Da pa ti tečnarijo za vsak drekec, ki ga ne odseješ pa je debilnost. Če imaš dobro razmerje to pomeni, da večino stvari odseješ daleč preko tega, kar se od tebe zahteva.

Scorpy84 ::

Mare2 je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Ocitno imajo napako, od nastetega nic ne deluje. Prensel nekaj torrentov odsejal pa nobenega 96 ur niti 10ur na torrent se nisem priblizal, se manj pa nalozil, ker skoraj ni pijavk pa se vedno imam vse 0 tudi po tem ko no vec tolioo freeleech torrentov. Gor sem ze dva, tri meseca pa nobenega opozorila. Pri partisu podobno, samo upload mi je stel in to nenormalno. Ce sem snemal prek telefona je normalno stelo down/up. Je pa res, da sem se igral z nastavitvami v torrent programu, ker imam svoh adsl in sem omejil odjemanje, ter stevilo povezav na torrent.


Scorpy84, kaj ne dela? In kaj dela?
Meni vse dela. Tudi kaže, koliko dni je treba en torrent še odsejat.


To kar sem povedal, bi ze moral dobiti opozorila ali pa celo ban, ker se ne drzim pravil.

Anney ::

Invajt za blink.
da199b9981e4d2116fae51adcfcb7937
fc148b593974a76ecdda37751e4b2507

Kdo bo prvi.

Ostali so na voljo preko ZS.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

Nekaj jih še imam na zalogi ostale naredim sproti.
 https://i.postimg.cc/cLqYst2d/111PG.png

https://i.postimg.cc/cLqYst2d/111PG.png

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

BorutO ::

Tudi jaz prosim za povabilo.

iMichael ::

"Da pa ti tečnarijo za vsak drekec, ki ga ne odseješ pa je debilnost. Če imaš dobro razmerje to pomeni, da večino stvari odseješ daleč preko tega, kar se od tebe zahteva."

Točno to, odseješ 3x več drugih filmom kot mi je potrebno in ti pol težijo z kakšnim filmom ki ga nisi odsejal 96 ur al 1:1. Sam sem zaključil zgodbo pri njih. Počakam partis...

Mare2 ::

iMichael je izjavil:



Točno to, odseješ 3x več drugih filmom kot mi je potrebno in ti pol težijo z kakšnim filmom ki ga nisi odsejal 96 ur al 1:1. Sam sem zaključil zgodbo pri njih. Počakam partis...


Vesel sem, da ne boš več delal gužve tam. Nekako se "vključujejo" zgolj normalni ljudje, ki so se sposobno vključiti v neko organizirano skupnost.

Nekateri so se sposobni vključiti samo tja, česar ni...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Horas ::

Mare2 je izjavil:

iMichael je izjavil:



Točno to, odseješ 3x več drugih filmom kot mi je potrebno in ti pol težijo z kakšnim filmom ki ga nisi odsejal 96 ur al 1:1. Sam sem zaključil zgodbo pri njih. Počakam partis...


Vesel sem, da ne boš več delal gužve tam. Nekako se "vključujejo" zgolj normalni ljudje, ki so se sposobno vključiti v neko organizirano skupnost.

Nekateri so se sposobni vključiti samo tja, česar ni...


1+
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Anney ::

Potrdim jih jutri enkrat, zgrebite se.

da199b9981e4d2116fae51adcfcb7937 [Pošlji povabilo] 23 urami [Izbriši] Pending
fc148b593974a76ecdda37751e4b2507 [Pošlji povabilo] 23 urami [Izbriši] Pending
6e5bc5cc1507aebc715006ca893216d6 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
ef8cc8fbfc0ca4793f5329b5cc36e296 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
e4bf6e667a93feeb3a3daddafddfbf6a [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
9f1fd66d1d2836b237eb0769a7eeadb2 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
24c07b682915a1c4424dbf7a781c9cc2 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
a47a2d721a8bad1f47ff652c5a481af7 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
88a5572b34c53c61b68dcd9fede86aca [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
3a68554624482d2a6d6b6a013ccfa455 [Pošlji povabilo]

Nslednje dam, ko bodo ti izkoriščeni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

UganiKdo ::

iMichael je izjavil:

"Da pa ti tečnarijo za vsak drekec, ki ga ne odseješ pa je debilnost. Če imaš dobro razmerje to pomeni, da večino stvari odseješ daleč preko tega, kar se od tebe zahteva."

Točno to, odseješ 3x več drugih filmom kot mi je potrebno in ti pol težijo z kakšnim filmom ki ga nisi odsejal 96 ur al 1:1. Sam sem zaključil zgodbo pri njih. Počakam partis...


to da si dosejal 10x več na nekem popularnem torrentu, ker imaš pač dobro povezavo/seedbox pač ne odtehta dodane vrednosti tega, da se manj zanimive torente drži pri življenju. Je pa logično, da je tak koncept nerazumljiv ljudem, ki primarno uporabljajo public torrente.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Morison ::

Anney je izjavil:

Potrdim jih jutri enkrat, zgrebite se.

da199b9981e4d2116fae51adcfcb7937 [Pošlji povabilo] 23 urami [Izbriši] Pending
fc148b593974a76ecdda37751e4b2507 [Pošlji povabilo] 23 urami [Izbriši] Pending
6e5bc5cc1507aebc715006ca893216d6 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
ef8cc8fbfc0ca4793f5329b5cc36e296 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
e4bf6e667a93feeb3a3daddafddfbf6a [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
9f1fd66d1d2836b237eb0769a7eeadb2 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
24c07b682915a1c4424dbf7a781c9cc2 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
a47a2d721a8bad1f47ff652c5a481af7 [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
88a5572b34c53c61b68dcd9fede86aca [Pošlji povabilo] 22 urami [Izbriši] Pending
3a68554624482d2a6d6b6a013ccfa455 [Pošlji povabilo]

Nslednje dam, ko bodo ti izkoriščeni.

Zakaj že potrebuješ invite?
««
9 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

torrenthr.org (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24749330 (1271) tomlin
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738467 (1807) donvito

Več podobnih tem