» »

Najboljši filmi/pregled filmov ob koncu leta(2019-)

Najboljši filmi/pregled filmov ob koncu leta(2019-)

1
2
3

jype ::

Marriage Story ni za intelektualno šibke.

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

genesiss je izjavil:

Meni se pa zdi ta Marriage Story za lase privlečena zgodba, preveč ameriška.


Ce se locis v Ameriki placujes zenski dolocen znesek - alimony, ce imas pa otroka pa se otrosko podporo. Zato se v ZDA ne porocajo vec. Valda je baba na koncu dobila vse, pa se odvetnika je mogu placat, ki ga je ona najela.

Cisto realna zgodba.


Ask Alan Harper :D

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Marriage Story ni za intelektualno šibke.


Je odlicen film in ima realno podlago.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

genesiss je izjavil:

Meni se pa zdi ta Marriage Story za lase privlečena zgodba, preveč ameriška.


Ce se locis v Ameriki placujes zenski dolocen znesek - alimony, ce imas pa otroka pa se otrosko podporo. Zato se v ZDA ne porocajo vec. Valda je baba na koncu dobila vse, pa se odvetnika je mogu placat, ki ga je ona najela.

Cisto realna zgodba.


Ask Alan Harper :D


Sem ravnokar prebral kaj se je zgodilo. Nocna mora, tip je dobr da se zivi. V zda je vedno vec gejev, le zakaj:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Samo Brad Pitta pogledaš kako je fucked up. Tip je padel v večletno depresijo, alkoholizem
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

PrihajaNodi je izjavil:



Sem ravnokar prebral kaj se je zgodilo. Nocna mora, tip je dobr da se zivi. V zda je vedno vec gejev, le zakaj:)



Naravna selekcija bi rekel naš jype. Razlog se skriva v gensko spremenjeni hrani, ki moške na veliko spreminja v geje.

FormerUser ::

Vazelin je izjavil:

Samo Brad Pitta pogledaš kako je fucked up. Tip je padel v večletno depresijo, alkoholizem

Lolz. Tip je alkoholik in travcar že od mladih let, ampak seveda je sedaj Angie največja pr****a, ker ga je nogirala ko se je začel znašati nad otroci in njo.

2dark ::

FormerUser je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Samo Brad Pitta pogledaš kako je fucked up. Tip je padel v večletno depresijo, alkoholizem

Lolz. Tip je alkoholik in travcar že od mladih let, ampak seveda je sedaj Angie največja pr****a, ker ga je nogirala ko se je začel znašati nad otroci in njo.


Ja, ja. Postala je feministka. Feminizem je zlo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

Sem 3x pogledal Marriage Story in bi rekel, da je moj najljubši film leta 2019. Perfektna kombinacija komedije in drame ter super konec.

Irca se še nisem spravil, niti ne vem, če se bom. Ford v Ferrari pa itak zakon film. :)


Ja? Marriage story se ti zdi najboljši? Jaz nisem še nič pogledala razen Nož v hrbet, ampak glede na prebrano, se v krog favoritov uvrščajo Marriage Story, Little Women, Two popes, Dark Waters in Jojo the Rabit.
Marriage Story se mi zdi najboljši ja, oziroma vsaj najbolj gledljiv. Res super film. Depresiven, vesel, smešen, žalosten. Vse ima in ravno v pravi meri. Pa še realno podlago, kot je že @PrihajaNodi omenil in realen zaključek, konec(glede na zgodbo).

Jaz imam še Little Women, Uncut Cuts(me je @gus5 spomnil na ta film). Mogoče še Two Popes, ker bi naj bil zelo satisfying.

Priporočam še Portrait of a Lady on Fire, verjamem, da ti bo všeč.

FormerUser ::

A Midsommar si potem gledal? Kak se ti je zdel?

Kaj pa Dark Waters, je že kdo gledal? Kakšno mnenje?

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

A Midsommar si potem gledal? Kak se ti je zdel?
Nisem, totalno sem izgubil interes, ker sem ga zamudil v kinu, doma pa praviloma grozljivk ne gledam, ker ni ista izkušnja.

2dark ::

Cruz je izjavil:


Jaz imam še Little Women, Uncut Cuts(me je @gus5 spomnil na ta film).


Od Uncut Gems ne preveč pričakovat. Trailer močno zavaja.

Cruz je izjavil:

FormerUser je izjavil:

A Midsommar si potem gledal? Kak se ti je zdel?
Nisem, totalno sem izgubil interes, ker sem ga zamudil v kinu, doma pa praviloma grozljivk ne gledam, ker ni ista izkušnja.



Sej to ni grozljivka. To je posneto po resničnih dogodkih, ko se zbere skupaj ena sekta in potem kurijo ljudi. Bolje, da pogledaš klaisko WIcker man. boš imel veliko več od tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Cruz ::

2dark je izjavil:

Cruz je izjavil:


Jaz imam še Little Women, Uncut Cuts(me je @gus5 spomnil na ta film).


Od Uncut Gems ne preveč pričakovat. Trailer močno zavaja.
Jaz sem skriti Adam Sandler fan. :)

Aja, še 1917 mislim pogledati, 20. januarja pride v kino se mi zdi.

2dark ::

Cruz je izjavil:

2dark je izjavil:

Cruz je izjavil:


Jaz imam še Little Women, Uncut Cuts(me je @gus5 spomnil na ta film).


Od Uncut Gems ne preveč pričakovat. Trailer močno zavaja.
Jaz sem skriti Adam Sandler fan. :)

Aja, še 1917 mislim pogledati, 20. januarja pride v kino se mi zdi.



Mene je Trailer za uncut gems full navdušil. Film malce manj. verjetno boš zadovoljen. Sicer slab ni, ampak trailer ima veliko boljši naboj.


1917 je že v kinu. V Cineplexxu ga predvajajo od danes. ( pa na spletu je tudi že dostopen).

PrihajaNodi ::

2dark je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Sem ravnokar prebral kaj se je zgodilo. Nocna mora, tip je dobr da se zivi. V zda je vedno vec gejev, le zakaj:)



Naravna selekcija bi rekel naš jype. Razlog se skriva v gensko spremenjeni hrani, ki moške na veliko spreminja v geje.


Preberi kaj se je zgodilu tipu, dobesedno ga je obrala do kosti. In še ko se je z drugim f... in je imela vec kot dovolj kesa je od njega terjala tisti dodatek za froca. Nevem ce je to naravna selekcija, ker gene je že dal naprej.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

2dark ::

PrihajaNodi je izjavil:



Preberi kaj se je zgodilu tipu, dobesedno ga je obrala do kosti. In še ko se je z drugim f... in je imela vec kot dovolj kesa je od njega terjala tisti dodatek za froca. Nevem ce je to naravna selekcija, ker gene je že dal naprej.


Tega filma ne bom gledu, ker igra v njem Kylo Ren. Tega modela ne maram. Antipatičen mi je.

FormerUser ::

PrihajaNodi je izjavil:


Preberi kaj se je zgodilu tipu, dobesedno ga je obrala do kosti. In še ko se je z drugim f... in je imela vec kot dovolj kesa je od njega terjala tisti dodatek za froca. Nevem ce je to naravna selekcija, ker gene je že dal naprej.


Če ga je "obrala", ga je zato, ker ji to po zakonu pripada, kar je vsakomur v naprej znano. Sicer pa statistika kaže, da se po ločitvi moškim finančno stanje izboljša, ženskam pa poslabša, toliko glede vaših jeremijad o "ubogih moških".

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Horas ()

2dark ::

FormerUser je izjavil:



Če ga je "obrala", ga je zato, ker ji to po zakonu pripada,


Dobro, da se lahko v Sloveniji uveljavi predporočna pogodba, da se takšne anomalije ne morejo dogajat. Poročamo se iz ljubezni in ne zaradi finančnega okoristenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

PrihajaNodi ::

2dark je izjavil:

FormerUser je izjavil:



Če ga je "obrala", ga je zato, ker ji to po zakonu pripada,


Dobro, da se lahko v Sloveniji uveljavi predporočna pogodba, da se takšne anomalije ne morejo dogajat. Poročamo se iz ljubezni in ne zaradi finančnega okoristenja.


Nič več. Zakaj pa misliš da lepotice iščejo bogatune? Jo napumpa pa potem cel lajf fino plačuje ona gre pa na drug cvet:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Temu se reče pussy blind:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

Ja, Nodi, zaradi tistih 100 evrov (ekvivalent enega obiska pri prostitutki), ki jih plačuješ na mesec, boš na kant prišel, pa verjetno so ti pištolo na glavo držali, da si "napumpal" 20 let mlajšo. Res se nam smiliš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Horas ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Temu se reče pussy blind:)


Jelincica je kar dobr obrala. No ga se bo. Ce te mafija ne zhebe te pa baba:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

2dark ::

PrihajaNodi je izjavil:



Nič več. Zakaj pa misliš da lepotice iščejo bogatune? Jo napumpa pa potem cel lajf fino plačuje ona gre pa na drug cvet:)


Saj obstajajo predporočne pogodbe bučman.

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Temu se reče pussy blind:)


Jelincica je kar dobr obrala. No ga se bo. Ce te mafija ne zhebe te pa baba:)


To je pa razlog, ker nismo imeli predporočnih pogodb, ko se je šel poročat. Sicer si pa starina zasluži, saj ni na pošten način obogatel. lep čas ga je namakal v mlado češpljo, zdaj pa naj plača.

FormerUser je izjavil:

Ja, Nodi, zaradi tistih 100 evrov (ekvivalent enega obiska pri prostitutki),


V Romuniji so to 4-je obiski pri kakšni romkinji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

PrihajaNodi ::

Saj obstajajo predporočne pogodbe bučman.


Ce imas zensko z otroki v tvoji bajti in ni doprinesla nic v bajto se njeno "cuvanje" otrok steje kot delo. Koliko to ovrrdnoti sodisce, nevem.
Predporocne pogodbe so larifari na koncu, ce mislis da te bo to resilo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

FormerUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Preberi kaj se je zgodilu tipu, dobesedno ga je obrala do kosti. In še ko se je z drugim f... in je imela vec kot dovolj kesa je od njega terjala tisti dodatek za froca. Nevem ce je to naravna selekcija, ker gene je že dal naprej.


Če ga je "obrala", ga je zato, ker ji to po zakonu pripada, kar je vsakomur v naprej znano. Sicer pa statistika kaže, da se po ločitvi moškim finančno stanje izboljša, ženskam pa poslabša, toliko glede vaših jeremijad o "ubogih moških".


Ne vem ce se delas neumno ali si neumna.

2dark ::

PrihajaNodi je izjavil:

Saj obstajajo predporočne pogodbe bučman.


Ce imas zensko z otroki v tvoji bajti in ni doprinesla nic v bajto se njeno "cuvanje" otrok steje kot delo. Koliko to ovrrdnoti sodisce, nevem.
Predporocne pogodbe so larifari na koncu, ce mislis da te bo to resilo.


Predporočne pogodbe so postale z novim družinskim zakonikom zakonsko veljavne. Prej niso bile. In tam se točno zapiše in določi, kaj bo dobila žena ob ločitvi. Če si premožen, otroke pazi varuška.

Reveži pa tko nimajo za kaj sklepat predporočnih za tistih 200€ na mesec.

PrihajaNodi ::

Ce imas bajto vredno 200k in ona zivi v njej 5 let bo ona dobila koliko?
Kolega placuje prezivnino pa je otrok vec pri njemu kot njej...se nisem slisal primera da bi zenska placevala prezivnino. Ne se zanasat na predporocne pogodbe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

2dark ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce imas bajto vredno 200k in ona zivi v njej 5 let bo ona dobila koliko?


Toliko kot piše v predporočni pogodobi, katero bo podpisala. Poročamo se iz ljubezni in ne zaradi materijalnih dobrin.

PrihajaNodi je izjavil:

Ce imas bajto vredno 200k in ona zivi v njej 5 let bo ona dobila koliko?
Kolega placuje prezivnino pa je otrok vec pri njemu kot njej...se nisem slisal primera da bi zenska placevala prezivnino. Ne se zanasat na predporocne pogodbe.



Ti mešaš preživnino za otroke. Saj si jih ti naredil. Bi pa kondom uporabil, če jih nočeš imet!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

PrihajaNodi ::

Toliko kot piše v predporočni pogodobi, katero bo podpisala. Poročamo se iz ljubezni in ne zaradi materijalnih dobrin.


Pocakaj malo, mogoce prides na sodisce bos tam videl koliko bo dobila. Seveda, ce nimata otrok nekako gre...

Ti mešaš preživnino za otroke. Saj si jih ti naredil. Bi pa kondom uporabil, če jih nočeš imet!


Nocem, hocem nima veze v 99% ima zenska vse pravice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Če je bajta bila že prej tvoja in vredna 200k, potem tudi če je 10 let notri ne more zahtevat polovice, če nima računov, kaj vse je obnovila, za vsaj polovico hiše.

2dark ::

PrihajaNodi je izjavil:

Toliko kot piše v predporočni pogodobi, katero bo podpisala. Poročamo se iz ljubezni in ne zaradi materijalnih dobrin.


Pocakaj malo, mogoce prides na sodisce bos tam videl koliko bo dobila.




Zato pa pametni pred poroko točno določijo, koliko bo dobila. Če ne podpiše se ve, da ji samo denar diši.

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Če je bajta bila že prej tvoja in vredna 200k, potem tudi če je 10 let notri ne more zahtevat polovice, če nima računov, kaj vse je obnovila, za vsaj polovico hiše.


Je pa merkala tvoje otroke!

2dark je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Toliko kot piše v predporočni pogodobi, katero bo podpisala. Poročamo se iz ljubezni in ne zaradi materijalnih dobrin.


Pocakaj malo, mogoce prides na sodisce bos tam videl koliko bo dobila.




Zato pa pametni pred poroko točno določijo, koliko bo dobila. Če ne podpiše se ve, da ji samo denar diši.


In ce ti rece: mi ne zaupas? Saj se porocava iz ljubezni...zakonska in izvenzakonska skulnost sta izenaceni. Poroka je v splosnem neumnost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

jype je izjavil:

Marriage Story ni za intelektualno šibke.


Ja, je film za intellectually challenged ljudi...

WizzardOfOZ ::

PrihajaNodi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Če je bajta bila že prej tvoja in vredna 200k, potem tudi če je 10 let notri ne more zahtevat polovice, če nima računov, kaj vse je obnovila, za vsaj polovico hiše.


Je pa merkala tvoje otroke!


Jaz tudi.

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Če je bajta bila že prej tvoja in vredna 200k, potem tudi če je 10 let notri ne more zahtevat polovice, če nima računov, kaj vse je obnovila, za vsaj polovico hiše.


Je pa merkala tvoje otroke!


Jaz tudi.


Fino je da si pogledas omenjeni film. Sodisce gleda stvari malo drugace.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Horas ::

dejte no ste zašli z teme naslova ornk

c3p0 ::

2dark je izjavil:


Sej to ni grozljivka. To je posneto po resničnih dogodkih, ko se zbere skupaj ena sekta in potem kurijo ljudi. Bolje, da pogledaš klaisko WIcker man. boš imel veliko več od tega.


Si pozabil omeniti Wicker Man original, ne slab remake s Cage-om. Midsommar je kar dobra zadeva, precej fatalistična, ni pa to klasični horror s poceni scare triki.

2dark ::

c3p0 je izjavil:

2dark je izjavil:


Sej to ni grozljivka. To je posneto po resničnih dogodkih, ko se zbere skupaj ena sekta in potem kurijo ljudi. Bolje, da pogledaš klaisko WIcker man. boš imel veliko več od tega.


Si pozabil omeniti Wicker Man original, ne slab remake s Cage-om. Midsommar je kar dobra zadeva, precej fatalistična, ni pa to klasični horror s poceni scare triki.


Saj sem imal v mislih original in ne kopijo iz 2006. Doh. Midsommar je shrljiva, ker takšni sektaši obstajajo tudi danes. Samo kurijo ljudi oz. jih ne žrtvujejo. Upam, da ne.

Horas je izjavil:

dejte no ste zašli z teme naslova ornk



NOdi je začel. Dokaz, da Romunija slabo vpliva na človekovo počutje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

FTad ::

PrihajaNodi je izjavil:

genesiss je izjavil:

Meni se pa zdi ta Marriage Story za lase privlečena zgodba, preveč ameriška.


Ce se locis v Ameriki placujes zenski dolocen znesek - alimony, ce imas pa otroka pa se otrosko podporo. Zato se v ZDA ne porocajo vec. Valda je baba na koncu dobila vse, pa se odvetnika je mogu placat, ki ga je ona najela.

Cisto realna zgodba.


Model lepo povzame:

PrihajaNodi ::

Lol "every women here sitting on a scholarship"....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

windigo ::

Danes ponoči sem si pogledal Midsommar, potem ko nism mogel spati. Nisem zaspal zraven.

Grozljivka je tokrat križana z break-up filmom, namesto z detektivko, kot v Wicker Manu, po katerem se sicer zgleduje.

Tematika, ki jo ta film naslavlja je čustvene odvisnosti v kontrastu z odvezanostjo prostovoljne smrti in to slika dobro, čeravno z razdalje in se ne spušča v racionalizacije, vzgibe, vzroke.
To mu gre bolje kot horror in dosti bolje kot romantika (kamor navadno sodi break-up movie), ki je ni kaj dosti. Par igralcev je zelo prepričljivih, neediness glavne junakinje sem zraven še začutil in ne samo gledal. Barve so čudovite, sence na trenutke napačne, uporaba tableujev mi je bila zelo všeč, še posebej za takšne vrste horror, ko potem namesto strahu zaradi presenečenja raje napeto čakaš, kdaj bo. Kar dobro deluje ob počasnem ritmu, ob katerem solidno grozne smrti (teh ni malo) niso za skočiti iz kože, ampak nekaj kar se pač dogaja. Režiser bi dodal še kakšne po ure pogledov in portretov zraven, če bi mu producenti in studii to dopustili. In po mojem ta film specifično, zaradi tega ne bi bil nujno slabši. Tukaj nam malo subvertira pričakovanja oz. odzive. Podobno kot subvertira tudi romantiko. Odnosa pač ne gre enačiti s potrebo in izgube ne s katastrofo.

2dark ::

windigo je izjavil:

Kar dobro deluje ob počasnem ritmu, ob katerem solidno grozne smrti (teh ni malo) niso za skočiti iz kože,



V filmu so točno 2 sceni, kjer nekoga ubijejo. Najprej tista scena, ko skočita dva iz stene .. eden takoj umre, ker mu lobanja poči, drugi preživi, zato ga potolčejo z velikim lesenim kladivom.

Druga scena je popolnoma na koncu, ko 3 al 4 modele zaprejo v veliko leseno kolibo in jih skurijo.


Za to vrst filmov je obvezno, da si pod drogami, da ti poudari občutke. LOl.

windigo ::

2dark je izjavil:

V filmu so točno 2 sceni, kjer nekoga ubijejo. Najprej tista scena, ko skočita dva iz stene .. eden takoj umre, ker mu lobanja poči, drugi preživi, zato ga potolčejo z velikim lesenim kladivom.

Druga scena je popolnoma na koncu, ko 3 al 4 modele zaprejo v veliko leseno kolibo in jih skurijo.

Pa ena noga moli iz urejene gredice, tako za okras, pa nekdo grozljivo vrešči off-screen, pa se vsi delajo, da ni nič. Pa en od prišlekov visi mrtev s stropa, iz delov hrbta ima narejena krila, enega počijo po buči z macolo v knjižnici/cerkvi in sicer nekdo oblečen v kožo njegovega prej ubitega kolega, če smo že pri spoilerjih, eno od punc pa potem tisti prijetni in prijazni poba pripelje iz gozda v karjoli in ne vemo točno kako je preminila, vemo pa, da je bilo tisto grozljivo vreščanje najbrž njeno, ...

2dark ::

windigo je izjavil:


Pa ena noga moli iz urejene gredice, tako za okras, pa nekdo grozljivo vrešči off-screen, pa se vsi delajo, da ni nič. Pa en od prišlekov visi mrtev s stropa, iz delov hrbta ima narejena krila, enega počijo po buči z macolo v knjižnici/cerkvi in sicer nekdo oblečen v kožo njegovega prej ubitega kolega, če smo že pri spoilerjih, eno od punc pa potem tisti prijetni in prijazni poba pripelje iz gozda v karjoli in ne vemo točno kako je preminila, vemo pa, da je bilo tisto grozljivo vreščanje najbrž njeno, ...



Kako občutljivi ste eni. Očitno še nisi bil nikoli prisoten na vaških kolinah, ko prašiča zakoljejo. Za pristno vzdušje, da postaneš pravnomočni član sekte mesojedcev , dobiš čast, da dejanje izvedeš osebno. Tako s prašičem vzpostavita intimno vez.

brett ::

Marriage story še nisem pogledal...se moram psihično pripravit, da lahko gledam Driver-ja, ker mi je tako antipatičen.
Glede debate o tematiki oz. kaj ženi pripada...imam s prve roke resnično zgodbo kako umazane, travmatične so ti dogodki. Pa ni šlo za lovačo. On nosil denar domov, vzel kredit za hišo. Ona doma skrbela za otroka (pa še to bolj slabo). Ločitev trajala 1,5leta, skupaj poročena 8 let. On je moral ves čas postopka plačevati svojega in NJENEGA odvetnika, plačevati socialno službo, ki je bila poklicana kot izvedenec. Po ločitvi mora še 8 let njej plačevati preživnino (razen, če ona ne dobi drugega partnerja, ki bi jo živel) in seveda otroke. Dati ji je moral tudi pol hiše oz. pol vrednosti le-te. Ona se je odselila k staršem. Od tam mu je nagajala: pošiljala na njegov dom policijo, če otroka nista prišla k njej prvo minuto, ko je dan menjave skrbništva (ker je vedno okno nekaj ur, npr. med 16:00 in 20:00); obratno je vedno "dostavila" otroka zadnji trenutek ali celo čez. Pobrala mu je vse vredno v hiši in sedaj mora on preko tožbe dokazati, da je določena lastnina res sad njegovega dela, npr. comp., predmeti, ki so bili last njegovih prednikov in jih je podedoval...

Midsommar mi je bil eden top filmov leta. Pravo katarzično doživetje. Zame to ni grozljivka, prej shrljivka z eksplicitnimi prizori smrti. Vse smrti so povezane z nordijskim kulturnim izročilom...najboljši mi je bil blood eagle!!
Glavna igralka pa upam ena vzhajajočih zvezd - nominirana letos celo za oskarja kot stranska igralka v filmu Čas deklištva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

2dark ::

brett je izjavil:

Pobrala mu je vse vredno v hiši in sedaj mora on preko tožbe dokazati, da je določena lastnina res sad njegovega dela, npr. comp., predmeti, ki so bili last njegovih prednikov in jih je podedoval...


Zato je pa treba račune shranjevat, da se dokaže od koga je kaj. Ta zakon je bil že od začetka obsojen na propad.
Ona je morala bit doma ves čas. Logično, da se ji je odpeljalo, ker ni mogla nikamor in mela tirana za moža.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

brett ::

2dark je izjavil:

brett je izjavil:

Pobrala mu je vse vredno v hiši in sedaj mora on preko tožbe dokazati, da je določena lastnina res sad njegovega dela, npr. comp., predmeti, ki so bili last njegovih prednikov in jih je podedoval...


Zato je pa treba račune shranjevat, da se dokaže od koga je kaj. Ta zakon je bil že od začetka obsojen na propad.
Ona je morala bit doma ves čas. Logično, da se ji je odpeljalo, ker ni mogla nikamor in mela tirana za moža.



Si kiksnil, da bolj ne bi mogel:'(
Ona izobražena višja medicinska sestra...lahko bi delala kot bi želela, pa se ji ni dalo, ker je raje "živela". On je celo želel in jo spodbujal, da bi tudi delala, vsaj delno...
Kake račune boš sharnjeval, če si dobil nekaj v dar, podedoval. In za vsako kastrolo, sliko, jaslice figurice itd.

WallSreet ::

Jaz sem imel ob koncu leta (zadnji teden v letu 2019) movie maraton kjer sem pogledal skoraj 20 filmov v 7 dneh LOL. Nekaj sem jih tudi komentiral v originalnih temah, za ostale filme nisem našel threadov (sicer sem iskal pa nisem našel). Prejšnje leto je bilo slabše kot leta 2018, vsaj kar se tiče filmov, ki so meni všeč. Prejšnje leto je bilo leto blockbusterjev in BO rekordov. Drugače pa kar nekaj filmov na prvi strani, za katere sem slišal vendar jih nisem uspel pogledati. Bom malo prečekiral.

WallSreet ::

FormerUser je izjavil:

A Midsommar si potem gledal? Kak se ti je zdel?

Kaj pa Dark Waters, je že kdo gledal? Kakšno mnenje?



Midsommar got me fucked up haha how do people even come up with this shit!

Mato989 ::

zuzelka je izjavil:

Cruz je izjavil:


Največje razočaranje: Joker. Dvakrat ga šel gledat v kino, mogoče se bom prisilil, da ga pogledam še doma, ampak dvomim, da bom spremenil mnenje.


8-O

Taki dejansko obstajate, ali trolaš?


Saj vem da eni ne razumete, ampak dejansko je razlika med tem kako dobro je bil odigran lik Jokerja proti temu kako dober je film kot celota...

Meni recimo je Joker bil odigran odlično, AMPAK, film kot celota mi je pa zelo boring in sem se v kinu dolgočasil... za povrh pa mi ta prikaz Jokerja ne sede s prikazom za mene edinega res pravega portreta Jokerja to je bil Heath Ledgerjev Joker v trilogiji Batmana... meni je Joker bolj posledica crazy smart "want to see the world burn" kot pa posledica travm iz odraščanja v smislu nekega nekontroliranega smeha bla bla bla... ki je moral delat kot klovn...

Skratka, Joker movie, dokaj slab, igranje Jokerja zelo dobro.

Drugače pa večino filmov več ne gledam, ker me vsako leto znova razočara kvaliteta filmske industrije... kje so časi kakih res dobrih filmov ala The Departed ali Blood Diamond... no Irishmana mam namen še pogledat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knives Out - skriti dragulj 2019? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
509244 (2403) ahac
»

Oscars 2020 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
314031 (2735) oo7

Več podobnih tem