» »

Najboljši filmi/pregled filmov ob koncu leta(2019-)

Najboljši filmi/pregled filmov ob koncu leta(2019-)

1 2
3
»

PrihajaNodi ::

Irish man man je eno veliko razocaranje. Stare igralce forsirajo da spet spilajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

kje so časi kakih res dobrih filmov ala The Departed ali Blood Diamond... no Irishmana mam namen še pogledat.

Če pričakuješ kvaliteto tipa Departed od Irishmana boš bridko razočaran:D Film je boring as fu*k. Smešno pomlajevanje igralcev a DeNiro vedno hodi, kot da je star točno toliko kot je LOL. Upam da gredo vsi v penzijo, vključno z režiserjem ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Color out of space mi je bil kul. Nickolas cage res rab dnar...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WallSreet ::

Mato989 je izjavil:



Drugače pa večino filmov več ne gledam, ker me vsako leto znova razočara kvaliteta filmske industrije... kje so časi kakih res dobrih filmov ala The Departed ali Blood Diamond... no Irishmana mam namen še pogledat.


Če ti je bil Blood Diamond kul potem si moraš pogledati Beasts of No Nation. Mislim da ti bo všeč. Podobna tematika. Meni je Blood Diamond kul vendar mi je BONN še malce boljši.



Film ti da misliti. Realen in krut. Idris Elba v svoji najboljši izvedbi. Na IMDB-ju ima malček manjšo oceno kot Blood Diamond. Blood Diamond 8.0, Beasts of no nation 7.7

How does the Commandant look? How does the Commandant look?
All right, sir!

Mato989 ::

WallSreet je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Drugače pa večino filmov več ne gledam, ker me vsako leto znova razočara kvaliteta filmske industrije... kje so časi kakih res dobrih filmov ala The Departed ali Blood Diamond... no Irishmana mam namen še pogledat.


Če ti je bil Blood Diamond kul potem si moraš pogledati Beasts of No Nation. Mislim da ti bo všeč. Podobna tematika. Meni je Blood Diamond kul vendar mi je BONN še malce boljši.



Film ti da misliti. Realen in krut. Idris Elba v svoji najboljši izvedbi. Na IMDB-ju ima malček manjšo oceno kot Blood Diamond. Blood Diamond 8.0, Beasts of no nation 7.7

How does the Commandant look? How does the Commandant look?
All right, sir!


Hvala, tole bom definitivno pogledal potem... Ja Blood Diamond mi je eden boljših filmov... verjetno moj top 25 vseh časov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WallSreet ::

Mato989

Ne boš razočaran. Realen, žalosten, grozen in krut.

GR2 ::

Vsaj 10 iz tega seznama je precej dobrih, pa niso bili nominirani za Oskarja:
https://www.indiewire.com/gallery/movie...

brett ::

Včeraj pogledal Ford v. Ferrari:
Top igra Bale-a, tudi ostala igralska zasedba zelo dobro, doživeto! Lepe scenografija, glasbena podlaga, zvok motorjev pravi balzam za ušesa :)
Med top 5 lansko leto lansiranih filmov, ki sem jih pogledal.
Ocena 9,5/10

PS: Osebno pa mi je Rush (Dirka življenja) boljši v kadrih voženj - dirkanja, sama zgodba in pa glasba.


Zadnjič sem si pogledal tudi The Irishman. OK zadeva, ni pa na nivoju gangsterskih (in Scorsesijevih) dram prejšnjega stoletja. Je pa nostalgično videti na kupu stare mačke. Samo Ray Liota sem pogrešal.
Ocena: 8/10

brett ::

PO drugi strani pa me je ogled Tarantonovega Once Upon a Time in Hollywood pustil dokaj hladnega. Zelo obrtniško, izpiljeno narejen film brez duše; vsaj meni. Mi je pa daleč slabši od drugih Tarantinovih del.
In osebno mi je Di Caprio rang boljši od Pitta. Bi si prej zaslužil nominacijo za Oskarja. Kar ne morem verjeti, da je Pitt glavni favorit za Oskarja m. stranska vloga (+ostale nagrade). Če samo pomislim kako doživeto je recimo Bale odigral Ken Milles-a. Ni primerjave! In ni niti nominiran...
Ocena filma: 7/10

Vazelin ::

Evo, sem si tudi jaz z zamikom ogledal Parazita. Film je zanimiv, tule ni kaj reči. Morda ima v sebi še tisti "Oscar" vibe. Sicer ni med mojimi čisto top filmi 2019, je pa film zelo dober in sigurno TOP10 2019.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

WallSreet ::

Vazelin je izjavil:

Evo, sem si tudi jaz z zamikom ogledal Parazita. Film je zanimiv, tule ni kaj reči. Morda ima v sebi še tisti "Oscar" vibe. Sicer ni med mojimi čisto top filmi 2019, je pa film zelo dober in sigurno TOP10 2019.


Meni pa Parazit ni bil nič posebnega in je po mojem dobil Oskarja samo zato ker gre za Azijski trg. Hollywood se želi širiti in to je dobra reklama za obe strani. Joker je bil boljši, pa še kaj bi se našlo. Meni je bilo vse skupaj precej predvidljivo. Sicer film ni slab in bi si ga verjetno pogledal še kdaj, ni pa bil to film leta. Sem pa v temi o Oskarjih pred samo podelitvijo na to tudi opozarjal (Da bi znal Parazit pobrati večino - to se je tudi zgodilo).
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knives Out - skriti dragulj 2019? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
509153 (2312) ahac
»

Oscars 2020 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
313969 (2673) oo7

Več podobnih tem