» »

Hlajenje Ti4600

Hlajenje Ti4600

koli99 ::

Kaj ZM17-CU je dovolj za hlajenje te grafične? Al moram dat gor ZM80C-HP? Imam Leadtek Geforce4 4600Ti 250Ultra. Rad bi imel tiho grafično ker te dva venta proizvajata veliko hrupa. Ali je mogoče kupit kje tišje vente za grafično?

tiborrr ::

Joj, clovek bozji, ne pocni tega! Unicil bos kartico, to je kvecjemu za kak GeForce ali GeForce2 MX. To kartico bos lahko pasivno hladil le z najvecjim njihovim hladilnikom, priporocljivo je imeti tudi kaksen 120mm ventilator na stranici...
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

koli99 ::

Se mi je zdelo da bodo tista rebra premalo. Hvala. Na Zalmanovi uradni strani piše da naj na ZM80C-HP pritriš ventilator če imaš GeForce FX 5800 ali boljši model. Torej naj ga pritrdim na mojo?

=Exceed= ::

ZM80C-HP- na Zalmnovi uradni strani piše, da je zmožen hladiti/shladiti vročega FX-a 5800 ultra seveda z opcijskim 80 ventom. Tko da ne vem kako je s tem Unicil bos kartico ? Sam se zanima o nakupu istega Zalmana samo, da bo pritrjen na FX-u 5600 a310TD Leadtek!

=Exceed= ::

koli99: mal si me prehitu:D
Men se zdi, da nima kej bit!

Golden eye ::

Sploh ne bi uniču kartico!!!>:D V najstabšem primiru bi se ti začela pregrevat in potem bi ti zaštekal. Tko da če se ti bo pregreval opreš stranioco al pa dodaš en ventilato 120 mm na 5 V (neslišen) :D

Kebab ::

Imam enako kartico; dodal sem stranski 120mm vent in ti priporočam enako; hladi super.

koli99 ::

Kaj v paketu pri Mlacomu dobiš zraven tisti vent kot je na sliki al ga moraš doplčat al kupit novga?

=Exceed= ::

Opcija-kar pomen dokupt!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF4 Ti 4200

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51053 (914) M@tejko
»

S čim hladite vaše mlinčke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291508 (1012) Trubadur
»

GeForce4 Ti 4200 128MB (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
894255 (3168) Sami
»

VGA cooler

Oddelek: Kaj kupiti
191257 (1016) Vikking
»

Nf7-S in ventilator na nforce 2 spp čipsetu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221500 (1160) ferdo

Več podobnih tem