» »

Tajska masaža

Tajska masaža

Temo vidijo: vsi

uporabnik832 ::

Ima kdo kakšen predlog kam na sproščujočo masažo, ki je tudi sicer prijetno doživetje?


Bom napisal svojo izkušnjo.
Občasno hodim na masažo, saj imam kot športnik tu in tam zategnjene mišice na nogah, sicer je pa lepo doživetje tudi če nimaš kakšnih posebnih težav.

Bil sem dvakrat nazadnje na tajski masaži s poudarkom na masaži stopal in stegen in imam lepe izkušnje. Ravno danes sem šel na tajsko masažo za 60 min (masaža nog- stegna, golena, stopala; na koncu pa še - vrat, hrbet).

Všeč mi je koncept tajske masaže, kjer se preoblečeš, da ti tudi brisačo čez oči, tiha glasba in zatemnjene luči. 60 minut uživanja.

Predvsem nisem vedel, da imam toliko zategnjene kite in mišice v stegnih, tako da prav božansko.

Je imel kdo kakšno podobno izkušnjo?

m0LN4r ::

Stegna si pregnetes valda sam ane
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Alec999 ::

Meni je všeč v Sense Wellness WTC.

uporabnik832 ::

Alec999 je izjavil:

Meni je všeč v Sense Wellness WTC.


kako izgledajo savne?

Alec999 ::

uporabnik832 je izjavil:

Alec999 je izjavil:

Meni je všeč v Sense Wellness WTC.


kako izgledajo savne?



Savne so samo 3 Finska, BIO in Turška. Po izgledu nič posebnega, pač klasika. Notri je še manjši bazen. Vse skupaj je bolj majhno napram kakšnim večjim kompleksom, ampak je tudi malo gostov, tako da je vzdušje zelo mirno in sproščujoče. Pomoje si tam max. 2 do 3 ure. Pač odklop od vsakodnevnega vrveža s skodelico čaja.

Nekaj takšnega, kot Wellnes Živa na Bledu.

uporabnik832 ::

m0LN4r je izjavil:

Stegna si pregnetes valda sam ane


Kaj pa če se sprostiš za 1 uro in te zmasira profesionalna maserka?

Alec999 je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Alec999 je izjavil:

Meni je všeč v Sense Wellness WTC.


kako izgledajo savne?



Savne so samo 3 Finska, BIO in Turška. Po izgledu nič posebnega, pač klasika. Notri je še manjši bazen. Vse skupaj je bolj majhno napram kakšnim večjim kompleksom, ampak je tudi malo gostov, tako da je vzdušje zelo mirno in sproščujoče. Pomoje si tam max. 2 do 3 ure. Pač odklop od vsakodnevnega vrveža s skodelico čaja.

Nekaj takšnega, kot Wellnes Živa na Bledu.


A se moraš na začetku odločiti v katero savno boš šel?

Zgodovina sprememb…

Alec999 ::

uporabnik832 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Stegna si pregnetes valda sam ane


Kaj pa če se sprostiš za 1 uro in te zmasira profesionalna maserka?

Alec999 je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Alec999 je izjavil:

Meni je všeč v Sense Wellness WTC.


kako izgledajo savne?



Savne so samo 3 Finska, BIO in Turška. Po izgledu nič posebnega, pač klasika. Notri je še manjši bazen. Vse skupaj je bolj majhno napram kakšnim večjim kompleksom, ampak je tudi malo gostov, tako da je vzdušje zelo mirno in sproščujoče. Pomoje si tam max. 2 do 3 ure. Pač odklop od vsakodnevnega vrveža s skodelico čaja.

Nekaj takšnega, kot Wellnes Živa na Bledu.


A se moraš na začetku odločiti v katero savno boš šel?


Ne če vzameš savne, potem ne rabiš nič izbirati. Lahko npr. vzameš 1 uro savne + bazen in potem masažo. Po masaži je uporaba savn in bazena prepovedana, kar je po svoje tudi logično. Če greš samo na masažo bi lahko načeloma prišel malo prej, kar itak moraš da se pripraviš v vmesnem času pa skočiš še na hitr v savno/bazen.

Pika na i ::

uporabnik832 je izjavil:

Ima kdo kakšen predlog kam na sproščujočo masažo, ki je tudi sicer prijetno doživetje?


Meni je tule super in mi sploh ni za iskanje drugje.
Imajo tudi tajsko ampak meni je še vedno najbolj všeč klasična ali terapevtska. Maserji so super.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

uporabnik832 ::

Pika na i je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Ima kdo kakšen predlog kam na sproščujočo masažo, ki je tudi sicer prijetno doživetje?


Meni je tule super in mi sploh ni za iskanje drugje.
Imajo tudi tajsko ampak meni je še vedno najbolj všeč klasična ali terapevtska. Maserji so super.


Če si iz tistega konca Slovenije, potem ja.

Pika na i ::

Zanimivo. K zdravniku bi pa šel na drugi konec Slovenije? Ker je kvaliteten?
Mogoče bi bilo najbolje, da si maserko naročiš na dom.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

uporabnik832 ::

Ja zdravniku bi pa res šel na operacijo, tudi v Ameriko, če je za to potreba.

m0LN4r ::

Kam pa hodite na tajsko "happy ending" masazo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

uporabnik832 ::

m0LN4r je izjavil:

Kam pa hodite na tajsko "happy ending" masazo?


Ne hodim

uporabnik832 ::

Ambient zame pomeni, da nisem pod "reflektorji" na operacijski mizi, kjer mi buči idiotska popularna radijska glasba.
Pa mora biti čutna oseba, ni ravno vsaka, ki meni ustreza

m0LN4r ::

Pa mora biti čutna oseba, ni ravno vsaka, ki meni ustreza

To pol boljs, ce gres k kaksnemu moskemu, ki ima mal obcutka in mocnejse roke. Meni je bla npr. tista zenska k me je v dobovi masirala po pravic presvoh, neki se je trudla, ampak jaz ko si kako misico masiram si jo konkretno boljse obdelam.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Vazelin ::

m0LN4r je izjavil:

Pa mora biti čutna oseba, ni ravno vsaka, ki meni ustreza

To pol boljs, ce gres k kaksnemu moskemu, ki ima mal obcutka in mocnejse roke. Meni je bla npr. tista zenska k me je v dobovi masirala po pravic presvoh, neki se je trudla, ampak jaz ko si kako misico masiram si jo konkretno boljse obdelam.

Jebat ga. Ti imaš do penisa 24 urni dostop, maserka pač ne:|
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

uporabnik832 ::

Vazelin je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Pa mora biti čutna oseba, ni ravno vsaka, ki meni ustreza

To pol boljs, ce gres k kaksnemu moskemu, ki ima mal obcutka in mocnejse roke. Meni je bla npr. tista zenska k me je v dobovi masirala po pravic presvoh, neki se je trudla, ampak jaz ko si kako misico masiram si jo konkretno boljse obdelam.


Saj to se ne da ubesediti, čutno doživetje, včasih ga doživim.

Ne vem kako v praksi izgleda tantrična masaža, izvaja jo za ženske Aleksander Lah, ampak po slišanem sodeč, nekaj temu podobnega.

uporabnik832 ::

uporabnik832 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Pa mora biti čutna oseba, ni ravno vsaka, ki meni ustreza

To pol boljs, ce gres k kaksnemu moskemu, ki ima mal obcutka in mocnejse roke. Meni je bla npr. tista zenska k me je v dobovi masirala po pravic presvoh, neki se je trudla, ampak jaz ko si kako misico masiram si jo konkretno boljse obdelam.


Saj to se ne da ubesediti, čutno doživetje, včasih ga doživim.

Ne vem kako v praksi izgleda tantrična masaža, izvaja jo za ženske Aleksander Lah, ampak po slišanem sodeč, nekaj temu podobnega.


Boris Pahor:
»Pa ne gre za telesni stik, ampak za božanje! To je bistvo!« je jasen. »Ni najpomembnejša penetracija v žensko. Da, bistvena je za to, da gre človeški rod naprej, v redu ... Ampak pri ljubezni je drugače. Najpomembnejše je pričakovanje, ko čutiš, da gre na obeh straneh zares. In to božanje, ko začneš priznavati žensko telo, njegovo lepoto ...«


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Savna v Lj?

Oddelek: Loža
92301 (1443) noraguta
»

Katero masazo izbrati

Oddelek: Loža
185671 (432) iwch
»

Muskofibr dober ali slab? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539642 (7079) starboi
»

Kam pelat drago za Valentinovo?

Oddelek: Loža
2711521 (5848) #000000
»

bolečina v hrbtenici - ko mišica pritisne na kost

Oddelek: Loža
63354 (2856) rezator

Več podobnih tem