» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
27 / 56
»»

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Da lažete o širjenju LGBTQ propagande v šolah.


Kdo kaj laze? Kaj potem sitnarite, ce je ze vse OK?

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Ni OK. Bi bilo zelo koristno, če bi tipa iz zgornjih videov svojo življensko zgodbo delila s šolajočimi in mladino. Več se mora govoriti o tem.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

Ni OK. Bi bilo zelo koristno, če bi tipa iz zgornjih videov svojo življensko zgodbo delila s šolajočimi in mladino. Več se mora govoriti o tem.


Zakaj? Pa ves, da nimamo samo tega? Bodo samo se poslusali neke zivljenjske zgodbe od ne vem koga. Imas za vsako psihicno posebnost, etnicne razlike, religije in ne vem kaj se. Takim, kot si ti je pac to ne vem kako pomembno, komu drugemu kaj drugega. Pa ne bomo zato vse tlacili v sole. To sodi na ustrezen studij, ce das v osnovne sole pa manipuliras z nasimi froci, kar pa starsi zavracamo.

Pa ne se hecat s temi neumnostmi, jaz to enacim z obveznim veroukom. Garantiram kontraucinek vasem trudu.

trancer01 ::

Za 0,1% dejanskih transseksualcev in 2-4% pedrov in lezbijk je nesmiselno te vsebine tlačiti v osnovne in srednje šole.

nejclp ::

A ni življenska zgodba nekoga, ki je spreminjal spol, pa je potem spoznal napako, koristna v smislu razmisleka posameznika, da se odloči za tak korak? Zagotovo bolj, kot histerično nabijanje o propadu civilizacije zaradi LGTBQ+ propagande.

trancer01 ::

To ni naloga šole, ampak psihiatrov!

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

Za 0,1% dejanskih transseksualcev in 2-4% pedrov in lezbijk je nesmiselno te vsebine tlačiti v osnovne in srednje šole.

Tudi če je v razredu samo en gej, je to smiselno.

trancer01 je izjavil:

To ni naloga šole, ampak psihiatrov!

Ne, lahko pa psihiatri pomagajo pri tvoji osebni tragediji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

trancer01 ::

V okviru etike in družbe morda eno uro v 9. razredu OŠ in 1 uro pri sociologiji v 4. letniku srednje. Ena ura za vse oblike spolne odklonskosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

A ni življenska zgodba nekoga, ki je spreminjal spol, pa je potem spoznal napako, koristna v smislu razmisleka posameznika, da se odloči za tak korak? Zagotovo bolj, kot histerično nabijanje o propadu civilizacije zaradi LGTBQ+ propagande.


Marsikaj je koristno, cas je omejen. Se za osnove je premalo casa. In ne, tudi ne "nabijanje o propadu civilizacije zaradi LGTBQ+ propagande.", nic od tega LGTBQ++++ ali karkoli. Solska ura pri druzbi kjer se omeni, da obstaja, to je to. Ce koga zanima LGTBQ naj gre na tak faks, vecine to pac niti priblizno ne zanima, frocom pa se takih zadev ne razlaga, ker jih s tem manipularas, tega pa starsti solam raje ne dovolimo.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

trancer01 je izjavil:

V okviru etike in družbe morda eno uro v 9. razredu OŠ in 1 uro pri sociologiji v 4. letniku srednje. Ena ura za vse oblike spolne odklonskosti.

In? A je kdo zahteval več? Resno misliš, da si gej postal zaradi propagande, ali pa si se tak rodil?

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Če otroci, brez posebnih težav, sprejmejo napol golega, krvavečega moškega, preluknjanega s sulicami, pribitega na križ, bodo sprejeli tudi dejstvo, da obstajajo transspolniki.

Tisti, ki hodijo k verouku in v cerkev. V šoli pa verskih simbolov ni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

A ni življenska zgodba nekoga, ki je spreminjal spol, pa je potem spoznal napako, koristna v smislu razmisleka posameznika, da se odloči za tak korak? Zagotovo bolj, kot histerično nabijanje o propadu civilizacije zaradi LGTBQ+ propagande.


Marsikaj je koristno, cas je omejen. Se za osnove je premalo casa. In ne, tudi ne "nabijanje o propadu civilizacije zaradi LGTBQ+ propagande.", nic od tega LGTBQ++++ ali karkoli. Solska ura pri druzbi kjer se omeni, da obstaja, to je to. Ce koga zanima LGTBQ naj gre na tak faks, vecine to pac niti priblizno ne zanima, frocom pa se takih zadev ne razlaga, ker jih s tem manipularas, tega pa starsti solam raje ne dovolimo.

Frocom razložiš vse, kar te vprašajo. LGBT ni predmet v šolah in tudi ne bo, ne vem zakaj histeriziraš.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


In? A je kdo zahteval več? Resno misliš, da si gej postal zaradi propagande, ali pa si se tak rodil?


Nihce ne zahteva manj, tako da se lahko nehate pritozevati. Se je pa zahtevalo vec, tudi totalne tumarije kakor nevtralni spoli, v solski literaturi nevtralne ali raznoli oblike zvez itn.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Če otroci, brez posebnih težav, sprejmejo napol golega, krvavečega moškega, preluknjanega s sulicami, pribitega na križ, bodo sprejeli tudi dejstvo, da obstajajo transspolniki.

Tisti, ki hodijo k verouku in v cerkev. V šoli pa verskih simbolov ni.

Greš s froci mal po vasi, na en hrib, pa v gostilno, pa jih otrok vidi vsaj ducat, na križ pribitih.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Frocom razložiš vse, kar te vprašajo. LGBT ni predmet v šolah in tudi ne bo, ne vem zakaj histeriziraš.


To ze danes ni problem, torej ni problema in jokcate za brezveze. Tu nisem zasledil, da kdo pravi, da se teh zadev ne sme niti omeniti.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


In? A je kdo zahteval več? Resno misliš, da si gej postal zaradi propagande, ali pa si se tak rodil?


Nihce ne zahteva manj, tako da se lahko nehate pritozevati. Se je pa zahtevalo vec, tudi totalne tumarije kakor nevtralni spoli, v solski literaturi nevtralne ali raznoli oblike zvez itn.

Jaz se ne pritožujem, vi se. Kle se oglaša tip, ki je gey in aseksualen, ti pa histeriziraš, da se o tem ne sme govoriti?

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Frocom razložiš vse, kar te vprašajo. LGBT ni predmet v šolah in tudi ne bo, ne vem zakaj histeriziraš.


To ze danes ni problem, torej ni problema in jokcate za brezveze. Tu nisem zasledil, da kdo pravi, da se teh zadev ne sme niti omeniti.

Jokcaš ti. Jaz nimam težav s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:

A čist zares? Kaj pa če bi se še Hare Krišna in Scientologi najavili, da bi malo izobrazili učitelje, ali pa denimo stranka SDS?

Nobeno privat društvo nima kaj prati možgane učiteljem s svojo ideologijo in iz njih delati aktiviste, ki nato naprej perejo možgane učencem.

NE vidim problema. Razen za politične stranke. :) Recimo primer: Imaš v razredu avtističnega otroka in bi ti delavnica na to temo kot učitelju prišla zelo prav, da se naučiš s takim otrokom tudi delati. Tudi otroci, ki iščejo svojo spolno indentiteto, bi bili veseli razuemvanja učitelja, ki bi te znake v razredu prepoznal in jih pravilno naslovil, s tem se mi ne zdi nič narobe.

Tudi z verskimi delavnicami nimam nič proti, da so učitelji razgledani glede verstev posameznih učencev. Imajo v razredu muslimane, kristjane, pravoslavce.

Delavnica parlamentarnih strank za učitelje? :D Se mi pa ne zdi smiselna.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Jokcaš ti. Jaz nimam težav s tem.


Woke gibanje nonstop nekaj hoce, v bistvu pa smo tu prisli do zakljucka, da je ze danes vse OK. Dosti idealna situacija ...

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


V nobenem učnem načrtu ni predmeta LGBT. Mislim, da majo v petem razredu kaksno urico spolne vzgoje, kjer omenijo, da obstajajo tudi geji.

Društvo parada ponosa, je imelo v načrtu delavnice po slovenskih osnovnih šolah za 3 triado o sovražnem govoru.

Bi ti bilo enako OK, če bi RKC organizirala delavnice za 3 triado o moralnih vrednotah?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Jokcaš ti. Jaz nimam težav s tem.


Woke gibanje nonstop nekaj hoce, v bistvu pa smo tu prisli do zakljucka, da je ze danes vse OK. Dosti idealna situacija ...

Ni OK, dokler obstajate nestrpneži.

111111111111 ::

nagobčnik je izjavil:

Dodajam: tako zgledajo sistematične aktivnosti "konkurenčnih" ideologij - v državno financiranih izobraževalnih zavodih.

Tukaj vsak starš točno ve v kaj vpisuje otroka in se zavedno odloči. Naj LGBT naredijo svojo šolo izpolnijo pogoje in bo zadeva identična.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Ni OK, dokler obstajate nestrpneži.


Sistem je OK, kako bi ti delal genocid pa nikogar ne zanima.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

O teh stvareh je treba čimveč govoriti, tudi v šolah, ne pa molčati in prikrivati.

Te teme niso za OŠ.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


V nobenem učnem načrtu ni predmeta LGBT. Mislim, da majo v petem razredu kaksno urico spolne vzgoje, kjer omenijo, da obstajajo tudi geji.

Društvo parada ponosa, je imelo v načrtu delavnice po slovenskih osnovnih šolah za 3 triado o sovražnem govoru.

Bi ti bilo enako OK, če bi RKC organizirala delavnice za 3 triado o moralnih vrednotah?

Saj cerkev organizira delavnice o moralnih vrednotah. Da se promovira strpnost ni nič narobe. Krščanstvo naj bi tudi oromovuralo strpnost do drugih, ali pa sem jaz napačno Biblijo bral?

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

A ni življenska zgodba nekoga, ki je spreminjal spol, pa je potem spoznal napako, koristna v smislu razmisleka posameznika, da se odloči za tak korak? Zagotovo bolj, kot histerično nabijanje o propadu civilizacije zaradi LGTBQ+ propagande.

Ne za v osnovno šolo. Lahko so pa taka predavanja po pouku in se jih udeleži kdor želi, šola pa naj da na razpolago prostore.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Saj cerkev organizira delavnice o moralnih vrednotah. Da se promovira strpnost ni nič narobe. Krščanstvo naj bi tudi oromovuralo strpnost do drugih, ali pa sem jaz napačno Biblijo bral?


Sal LGTB jih tudi lahko, samo naj jih ne tisci v sole. Gre kdor hoce.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


Greš s froci mal po vasi, na en hrib, pa v gostilno, pa jih otrok vidi vsaj ducat, na križ pribitih.

Pač greš z otroci na parado ponosa.

nejclp je izjavil:

Ni OK, dokler obstajate nestrpneži.

Tega pa ne boš nikoli dosegel. Vedno so in bodo obstajali nestrpneži. Celo med geji so nestrpneži in rasisti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Greš s froci mal po vasi, na en hrib, pa v gostilno, pa jih otrok vidi vsaj ducat, na križ pribitih.

Pač greš z otroci na parado ponosa.

Če bi bli geji, bi zagotovo šel.

111111111111 ::

nejclp je izjavil:

Saj cerkev organizira delavnice o moralnih vrednotah. Da se promovira strpnost ni nič narobe. Krščanstvo naj bi tudi oromovuralo strpnost do drugih, ali pa sem jaz napačno Biblijo bral?

Ampak ne v šolah.

nejclp je izjavil:


Če bi bli geji, bi zagotovo šel.

Lahko greš kljub temu, da otroci vidijo, da se lahko tudi drugače oblečejo in odločijo. Torej bi šel z 6 letnikom na parado ponosa?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Če bi bli geji, bi zagotovo šel.


Ti ni treba biti gej, da gres. Lahko samo pokazes, da so ti OK s svojo prisotnostjo. Morda jih se zares spoznas, da ne bos samo teoretik.

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Saj cerkev organizira delavnice o moralnih vrednotah. Da se promovira strpnost ni nič narobe. Krščanstvo naj bi tudi oromovuralo strpnost do drugih, ali pa sem jaz napačno Biblijo bral?

Ampak ne v šolah.

V šolah učijo tudi o krščanstvu, morali in etiki.

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Če bi bli geji, bi zagotovo šel.


Ti ni treba biti gej, da gres. Lahko samo pokazes, da so ti OK s svojo prisotnostjo. Morda jih se zares spoznas, da ne bos samo teoretik.

Napisal sem, če bi bili moji otroci geji. Pa mi jih nekako ni uspelo geje naredit, četudi že od vrtca vejo, da obstajajo geji in transpolniki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


V šolah učijo tudi o krščanstvu, morali in etiki.


Ampak ni verouk in je samo kot informacija. Enako naj bo o LGTBQ zadevah. Vazno je, da ti vera ne govori kako jih bos povzemal. Mora biti povzeto vse od krizarskih vojn do tega, da ljudje se vedno verjamejo v taisto pravljico. Pac realno kakor je bila zgodovina in da ni tema nonstop.

In kaj se sedaj pritozujes, ce si ze zadovoljen o tem kako je v solah?

nejclp je izjavil:


Napisal sem, če bi bili moji otroci geji. Pa mi jih nekako ni uspelo geje naredit, četudi že od vrtca vejo, da obstajajo geji in transpolniki.


Glej nikogar ne zanima, ce ti nonstop frocom poves, se kaj o LGBTQ. Pac ne tlaci tega v sole kot kontansno temo, pa bomo kakor kaze vsi zadovoljni.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


V šolah učijo tudi o krščanstvu, morali in etiki.


Ampak ni verouk in je samo kot informacija. Enako naj bo o LGTBQ zadevah. Vazno je, da ti vera ne govori kako jih bos povzemal. Mora biti povzeto vse od krizarskih vojn do tega, da ljudje se vedno verjamejo v taisto pravljico. Pac realno kakor je bila zgodovina in da ni tema nonstop.

In kaj se sedaj pritozujes, ce si ze zadovoljen o tem kako je v solah?

Saj se ne pritožujem, ti se.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:




Saj se ne pritožujem, ti se.


Se ne, Woke ljudje bi bizarne spremembe. Ce se strinjamo, da so sole OK in mi frocov ne mislis prisilno vlacit na kaksne moralne delavnice nimam problema s tvojim razmisljanjem.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:



Glej nikogar ne zanima, ce ti nonstop frocom poves, se kaj o LGBTQ. Pac ne tlaci tega v sole kot kontansno temo, pa bomo kakor kaze vsi zadovoljni.

Konstantna tema je to zate, ker konstantno gledaš debilne altright videe. Levica o tem govori zelo redko, ker je itak samoumevno.

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:




Saj se ne pritožujem, ti se.


Se ne, Woke ljudje bi bizarne spremembe. Ce se strinjamo, da so sole OK in mi frocov ne mislis prisilno vlacit na kaksne moralne delavnice nimam problema s tvojim razmisljanjem.

Kakšne bizarne spremembe? Da so geji in transpolniki ljudje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

matic492 ::

https://twitter.com/townhallcom/status/...

Kako vas naj kdo resno jemlje s takimi izjavami?

PS: Si predstavljaš da tak woketard uči tvoje otroke? To hočemo preprečit g. Nejc.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Utk ::

LOL. In potem se čudijo, da ljudje volijo Trumpa...Pa še koga bolj fuknjenega bi, če bi obljubil, da se bo nehalo s takimi neumnostmi.

nejclp ::

matic492 je izjavil:

https://twitter.com/townhallcom/status/...

Kako vas naj kdo resno jemlje s takimi izjavami?

PS: Si predstavljaš da tak woketard uči tvoje otroke? To hočemo preprečit g. Nejc.

Jebiga, tudi med nami so retardi. Je pa tehnično res, rodi lahko zgolj biološka samica, družbeno (gender) pa je ta samica lahko moški.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Glej nikogar ne zanima, ce ti nonstop frocom poves, se kaj o LGBTQ. Pac ne tlaci tega v sole kot kontansno temo, pa bomo kakor kaze vsi zadovoljni.

Konstantna tema je to zate, ker konstantno gledaš debilne altright videe. Levica o tem govori zelo redko, ker je itak samoumevno.

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:




Saj se ne pritožujem, ti se.


Se ne, Woke ljudje bi bizarne spremembe. Ce se strinjamo, da so sole OK in mi frocov ne mislis prisilno vlacit na kaksne moralne delavnice nimam problema s tvojim razmisljanjem.

Kakšne bizarne spremembe? Da so geji in transpolniki ljudje?


Sem bolj levi, smo nisem pa Woke ali feminist ali katerakoli od teh levih cudnosti.

Kdo pravi, da niso ljudje? Spremembe kakor nevtralni spoli v soli, omenjanje teh alternativ, ko to ni kontekst itn.

Jaz samo pravim, da deluje kakor, da ni konflikta, ker se ti in ostali strinjamo, da je OK kakor je v soli. Tako, da ne vem kaj se natezavas. Samo poskusas poriniti kaksno besedo komu v usta, da lahko potem tezis.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Glej nikogar ne zanima, ce ti nonstop frocom poves, se kaj o LGBTQ. Pac ne tlaci tega v sole kot kontansno temo, pa bomo kakor kaze vsi zadovoljni.

Konstantna tema je to zate, ker konstantno gledaš debilne altright videe. Levica o tem govori zelo redko, ker je itak samoumevno.

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:




Saj se ne pritožujem, ti se.


Se ne, Woke ljudje bi bizarne spremembe. Ce se strinjamo, da so sole OK in mi frocov ne mislis prisilno vlacit na kaksne moralne delavnice nimam problema s tvojim razmisljanjem.

Kakšne bizarne spremembe? Da so geji in transpolniki ljudje?


Sem bolj levi, smo nisem pa Woke ali feminist ali katerakoli od teh levih cudnosti.

Kdo pravi, da niso ljudje? Spremembe kakor nevtralni spoli v soli, omenjanje teh alternativ, ko to ni kontekst itn.

Jaz samo pravim, da deluje kakor, da ni konflikta, ker se ti in ostali strinjamo, da je OK kakor je v soli. Tako, da ne vem kaj se natezavas. Samo poskusas poriniti kaksno besedo komu v usta, da lahko potem tezis.

Kako da ni konflikta, povej, na kateri skret naj gre tale, da ga ne pretepete?

111111111111 ::

nejclp je izjavil:


V šolah učijo tudi o krščanstvu, morali in etiki.


Nisem vedel, da so morala in etika verske zadeve? Krščanstvo se omenja pri zgodovini v OŠ, ne učijo se 10 zapovedi in podobnega sranja.

nejclp je izjavil:

Napisal sem, če bi bili moji otroci geji. Pa mi jih nekako ni uspelo geje naredit, četudi že od vrtca vejo, da obstajajo geji in transpolniki.

Zakaj jih ne pelješ na parado ponosa v Ljubljano. Da tudi v realnosti vidijo kako izgledajo in se obnašajo takšni ljudje? Torej gredo lahko na parado ponosa samo geji in traspolni?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Kako da ni konflikta, povej, na kateri skret naj gre tale, da ga ne pretepete?


Ni konflika kaj mora biti v solah. Ocenjevati posamezne ekscese pa mi niti ni v interesu. Imamo za to policijo in sodisca.

Utk ::

Zarad mene gre lahko na katerikoli wc hoče. Nisem gledal, ampak kdo ga je prebutal? Ženske, geji? Ker ne vem zakaj ga bi hetero samci (moški se baje več ne sme rečt).

TheBlueOne ::

Ali pa trol poizkusa kako zrajcati kaksno jezo od koga. Si mislim, ker ni vesel dejstva, da se v srzu tematike strinjamo. Torej sole so OK kakor so.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Zarad mene gre lahko na katerikoli wc hoče. Nisem gledal, ampak kdo ga je prebutal? Ženske, geji? Ker ne vem zakaj ga bi hetero samci (moški se baje več ne sme rečt).

Prebutali so ga hetero samci, ker so menili, da je moški, ki je šel na ženski WC. Na ženski WC je šel, ker je to zahteval lastnik kampa, ki je menil, da če je biološko ženska, mora it na ženski WC.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Prebutali so ga hetero samci, ker so menili, da je moški, ki je šel na ženski WC. Na ženski WC je šel, ker je to zahteval lastnik kampa, ki je menil, da če je biološko ženska, mora it na ženski WC.


In bos zaradi tega delal revolucijo? Imas kar dosti podrocij s podobnimi posledicami, pa to ne pomeni, da se bomo ukvarjali samo se z debili in crno kroniko.

nejclp ::

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Prebutali so ga hetero samci, ker so menili, da je moški, ki je šel na ženski WC. Na ženski WC je šel, ker je to zahteval lastnik kampa, ki je menil, da če je biološko ženska, mora it na ženski WC.


In bos zaradi tega delal revolucijo? Imas kar dosti podrocij s podobnimi posledicami, pa to ne pomeni, da se bomo ukvarjali samo se z debili in crno kroniko.

To ni osamljen primer. Za transosebo je 4x bolj verjetno, da bo pretepena, kot za cis osebo. Dokler bo tako, se bo pač treba ukvarjat s tem in propagirati strpnost. To ni nobena revolucija, je čist gradualistični proces, ki ga nazadnjaki ne boste ustavili.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


To ni osamljen primer. Za transosebo je 4x bolj verjetno, da bo pretepena, kot za cis osebo. Dokler bo tako, se bo pač treba ukvarjat s tem in propagirati strpnost. To ni nobena revolucija, je čist gradualistični proces, ki ga nazadnjaki ne boste ustavili.


Ne vem kje se gibljejo. V mojem okolju sigurno ne bi bilo razlike. Ce izstopas so doloceni riziki, tako je povsod. Sej naci potetuiran skinhead ima sigurno znatno visjo verjetnost da ga prebutajo kot pa neopredeljena oseba, ki ne kaze znakov cudnosti.

Kot drugo lahko s propagiranjem strpnosti na vas nacin komu gres v zelje in bo se bolj gorece novacil proti tebi. Ravno ta gorec odstotek pa daje batine. Vi pa bi pridigali tistim katere to ne zanima.

matic492 ::

Normalne trans osebe sploh ne ločiš, če je ne vidiš nage ali pa če ti začne trobit svojo SJW agendo (tako kot vegana ne ločiš dokler ti ne pove hehe). Ti garantiram, da te trans osebe, ki jo jaz poznam v živo, ne bi ločil od navadne ženske, če bi jo srečal na WCju (sicer ne vem kako tisto spodaj deluje po operaciji lol, predvidevam da podobno ženskam).

Tisto "4x več možnosti za pretep" je pa fancy obračanje besed statistike. Če ima non-trans oseba možnost 0.25% da jo nekdo pretepe je 4x več 1%.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

matic492 je izjavil:

Normalne trans osebe sploh ne ločiš, če je ne vidiš nage ali pa če ti začne trobit svojo SJW agendo (tako kot vegana ne ločiš dokler ti ne pove hehe). Ti garantiram, da te trans osebe, ki jo jaz poznam v živo, ne bi ločil od navadne ženske, če bi jo srečal na WCju (sicer ne vem kako tisto spodaj deluje po operaciji lol, predvidevam da podobno ženskam).

Tisto "4x več možnosti za pretep" je pa fancy obračanje besed statistike. Če ima non-trans oseba možnost 0.25% da jo nekdo pretepe je 4x več 1%.

mhm, potem mi pa linke daješ na redke extransgenderje, kot da je to blazen in statistično signifikanten problem.
Ko se bo razmerje izravnalo, lahko nehamo z ozaveščanjem.
OK, ne vem v čem je problem. So torej transženske ženske in transmoški moški? In lahko nehate histerizirat?

TheBlueOne je izjavil:


Ne vem kje se gibljejo. V mojem okolju sigurno ne bi bilo razlike. Ce izstopas so doloceni riziki, tako je povsod. Sej naci potetuiran skinhead ima sigurno znatno visjo verjetnost da ga prebutajo kot pa neopredeljena oseba, ki ne kaze znakov cudnosti.


Transosebe, pravis, da so nasilne kot skinhedi? Če kažeš "znake čudnosti" , je razumljivo, da te prebutajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()
««
27 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64081159 (72148) vostok_1

Več podobnih tem