» »

Uporabnik Aquafriend

Uporabnik Aquafriend

«
1
2

Neon87 ::

Pozdravljeni!

V upanju, da bi mi omenjeni uporabnik pomagal (je izkazal pripravljenost za to), ker sem pač verjel, da zadevo obvlada, sem mu zaupal-poslal nekaj svojih XRP s katerimi naj bi naredil kaj profita-jih vključil v svoje trejde in mi potem zadevo vrnil nazaj.
Konec septembra je izginil in se ni več javil, po statistiki se tudi ni več logiral..

Prosim za nasvet kaj naj naredim? Ali mi lahko policija kakorkoli pomaga?
Da bi imel vsaj kak mail, kontakt. Baje naj bi imel tukaj več profilov?? Uporabnik je bil tudi aktiven na bmwslo.si kot Cryptobmw, to sem uspel zgooglat.
Vendar je tudi tam izginil konec septembra.

Vem, da sem grozno naiven, najprej z nakupi konec decembra 2017-januar 2018. Potem sem nekaj izgubil s scamom od Innovamine, zdaj pa še tole. Kot da finančno še nisem dovolj na psu. Ne grem se več 🙁
Prosim za kakršnekoli informacije.

Hvala!
  • zaklenil: bluefish ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je trejdal z njim in bil v njegovi skupini. Poskusi vprašati njega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je trejdal z njim in bil v njegovi skupini. Poskusi vprašati njega.

Sem ga že, ne ve nič..

Cruz ::

Mislim, da se je nazadnje pojavil kot Vazo_future.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Facebook dev ::

Probaj kakšnega od njegovih mnogih AEjev, mogoče je še kje gor. Drugače pa škoda, da si zaupal takemu deludnemu debilu. Če bi samo malo spremljal debate v Kripto Temi, bi vedel, da ima tip resne probleme s sabo in profdoktorjem.

Vazo_future sem jaz, tako da to on ni.

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je trejdal z njim in bil v njegovi skupini. Poskusi vprašati njega.

Se mogoče spomniš, ko je imel blokiran račun za sodelovanje v temi kripto, pa je potem vseeno sodeloval in razkril ime. Pa ne mislim tukaj samo branimirII, ampak še eno ime, s katerim ni trollal. Se spomniš mogoče?

Facebook dev ::

slotechar

kamiKaZaA ::

Točno, to je to.

Facebook dev ::

Če je pa izginil z vseh platform, potem je pa tudi možno, da ga dejansko več ni. Škoda, da si ni najdel pomoči, v tem primeru.

Neon87 ::

V bistvu sem debil sam, da sem mu zaupal:O vem, sam se kriv, celo nerodno mi je malo glede tega.
Uporabnik slotechar se je isto zadnjič prijavil konec septembra.
Fajn bi bilo, da bi dobil maile od koder so bili registrirani ti profili..zaradi GDPR tega ne morem dobit, ker je mail osebni podatek.

Facebook dev je izjavil:

Probaj kakšnega od njegovih mnogih AEjev, mogoče je še kje gor.

Kaj je AE?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

Facebook dev ::

Pač drug account. Aqua je bil znan po tem, da je imel kar nekaj računov, tako kot jih imam jaz. Če je izginil iz vseh platform, potem je lahko kar kriza ...

Za kakšne vsote denarja pa gre tu? 1k, 10k, 100k €?

Vazelin ::

Ja že dolgo ni bil prijavljen s slotechar ali aquafriend. Jaz upam da se mu res ni kaj zgodilo.

Pomoje ni pričakoval tega padca kripta v zadnjih mescih tut, morsa je obupal nad kriptom
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Neon87 ::

Trenutna vrednost je dosti pod 1k€.
Ampak vseeno, meni je to v tem trenutku ogromno.
Po zadnjih postih tu in tudi na bmwslo ni zasledit, da bi se kakorkoli 'poslavljal'.. Še veš za kak account?

Vazelin ::

Branimir, aquafriend, slotechar, iz glave to
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sandmat ::

pojdi na bmw slo grupo na FB. v kakem tednu ti bo jasno za vse člane skupine kateri so njihovi nicki na s-t forumu :)

Vazelin ::

Aqua je fan BMWjev?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Imel jih je zagotovo še nekaj, mislim da je bil TržaškiGusar isto on. Pa najbrž je še kak, samo se ne spomnim.

Neon87 ::

Vazelin je izjavil:

Branimir, aquafriend, slotechar, iz glave to

Kot Branimir se je zadnjič prijavil 20.9.2019.. Aqua, slotechar 28.9. in kot crpyptobmw na drugem forumu isto 28.9.2019.

Vazelin ::

Morda je šel v penzijo:D
Šala
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Večno penzijo ja ...

kakob ::

Sorry to hear. Also, I told you so.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

ProdriveR ::

Mogoče so ga pa pospravl? :D

Machete ::

Vedeževalka ga je pohrustala kot bogomolka s tvojimi xrp vred.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3p0 ::

Če je kakemu sumljivemu tudi tako "upravljal" s kriptoji, se ne bi čudil. Sicer pa huge facepalm za OP.

Kosek1 ::

Neon87 je izjavil:

Pozdravljeni!

sem mu zaupal-poslal nekaj svojih XRP s katerimi naj bi naredil kaj profita-jih vključil v svoje trejde in mi potem zadevo vrnil nazaj.


Tega ne poskušajte doma, otroci. :)

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Branimir, aquafriend, slotechar, iz glave to

Kot Branimir se je zadnjič prijavil 20.9.2019.. Aqua, slotechar 28.9. in kot crpyptobmw na drugem forumu isto 28.9.2019.



Tale facebook dev in senior dev itd... Je aqua btw... Lepo vas trola
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kakob ::

OP, predlagam da se obrneš na bluefisha.



Never take a financial advice from someone who works for a living.

Machete ::

Seveda da je še prisoten, in ni zbežal v nikaragvo, op pa doktorira iz tisočih nickov, ki mu ne bodo pomagali nič. Si je pa plačal kar pomemben tečaj življenja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

juroz ::

čestitke OP za (ne)uspešno opravljen tečaj.

tikitoki ::

Ce gre za majhno vsoto, lahko najverjetneje ensotavno pozabis. Drugace pa se obrni na policijo.

Facebook dev ::

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Branimir, aquafriend, slotechar, iz glave to

Kot Branimir se je zadnjič prijavil 20.9.2019.. Aqua, slotechar 28.9. in kot crpyptobmw na drugem forumu isto 28.9.2019.



Tale facebook dev in senior dev itd... Je aqua btw... Lepo vas trola


Misliš, da bi se dejanski Aquafriend lahko toliko časa zadrževal in ne začel žalit in zmerjat vse naokoli?

Mato989 ::

Facebook dev je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Branimir, aquafriend, slotechar, iz glave to

Kot Branimir se je zadnjič prijavil 20.9.2019.. Aqua, slotechar 28.9. in kot crpyptobmw na drugem forumu isto 28.9.2019.



Tale facebook dev in senior dev itd... Je aqua btw... Lepo vas trola


Misliš, da bi se dejanski Aquafriend lahko toliko časa zadrževal in ne začel žalit in zmerjat vse naokoli?


Seveda ker ima bipolarno motnjo ne poizkzsi se resevat
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Baja ::

brez prijave na policijo ga boš težko izsledil. če je posluževal kakšnih vpn ali tor omrežij bo tudi za njih problem.

si edini ki si mu "posodil" al še veš za koga? več vas bo prijavlo več možnosti da se zganejo.

fuck_it_ ::

Neon87 je izjavil:

V upanju, da bi mi omenjeni uporabnik pomagal (je izkazal pripravljenost za to), ker sem pač verjel, da zadevo obvlada, sem mu zaupal-poslal nekaj svojih XRP s katerimi naj bi naredil kaj profita-jih vključil v svoje trejde in mi potem zadevo vrnil nazaj.
Konec septembra je izginil in se ni več javil, po statistiki se tudi ni več logiral..


why in the name of fuck bi to naredil?! Če je želel narediti profit bi tvoje reči lahko on odkupil in jih naprej prodal za lasten profit.

Zdej pa še reči da se ni več logiral kmalu zatem ko si mu dal svoje reči?

V glavnem: na policijo, takoj!

Kontaktiraj tudi vodje tega foruma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Samael ::

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Branimir, aquafriend, slotechar, iz glave to

Kot Branimir se je zadnjič prijavil 20.9.2019.. Aqua, slotechar 28.9. in kot crpyptobmw na drugem forumu isto 28.9.2019.



Tale facebook dev in senior dev itd... Je aqua btw... Lepo vas trola


Sem isto pomislil včeraj, ko je tale @Facebook dev začel trolati @Neon87 za koliko denarja je šlo, ter pri tem navajal neke astronomske vsote (kao, a je bilo deset tisoč, milijon?), kao da minimalizira dejanski pomen scama z manjšim vložkom.
Škoda, da je post zbrisan.

kamiKaZaA ::

Samael je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Branimir, aquafriend, slotechar, iz glave to

Kot Branimir se je zadnjič prijavil 20.9.2019.. Aqua, slotechar 28.9. in kot crpyptobmw na drugem forumu isto 28.9.2019.



Tale facebook dev in senior dev itd... Je aqua btw... Lepo vas trola


Sem isto pomislil včeraj, ko je tale @Facebook dev začel trolati @Neon87 za koliko denarja je šlo, ter pri tem navajal neke astronomske vsote (kao, a je bilo deset tisoč, milijon?), kao da minimalizira dejanski pomen scama z manjšim vložkom.
Škoda, da je post zbrisan.

No jaz pa že celi čas sumim, da je @Facebook dev AE od profdoktorja. Namreč nemogoče je, da bi profdoktor kar tako poniknil iz teme, kjer je dokaj izvirno in duhovito trollal. Sicer je tudi @Aqua imel zelo podoben način trollanja, preko profila branimirII (skoraj čista kopija profdoktorja) in dokler ni povedal, da je to njegov profil, nas je kar nekaj mislilo (z mano vred), da profil branimirII pripada profdoktorju.

Vazelin ::

Sorči ampak branimir je imel čist drug stil trolanja kot profdoktor.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Baja je izjavil:

brez prijave na policijo ga boš težko izsledil. če je posluževal kakšnih vpn ali tor omrežij bo tudi za njih problem.

si edini ki si mu "posodil" al še veš za koga? več vas bo prijavlo več možnosti da se zganejo.


Tipo je mel skiupino z nategovanjem, kje so bili moderatorji? Perci ja, tebe gledam.

fuck_it_ je izjavil:

Neon87 je izjavil:

V upanju, da bi mi omenjeni uporabnik pomagal (je izkazal pripravljenost za to), ker sem pač verjel, da zadevo obvlada, sem mu zaupal-poslal nekaj svojih XRP s katerimi naj bi naredil kaj profita-jih vključil v svoje trejde in mi potem zadevo vrnil nazaj.
Konec septembra je izginil in se ni več javil, po statistiki se tudi ni več logiral..


why in the name of fuck bi to naredil?! Če je želel narediti profit bi tvoje reči lahko on odkupil in jih naprej prodal za lasten profit.

Zdej pa še reči da se ni več logiral kmalu zatem ko si mu dal svoje reči?

V glavnem: na policijo, takoj!

Kontaktiraj tudi vodje tega foruma.


In policija bo kaj? Cloveska neumnost ne pozna meja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Slotech se ip shintara ne zna blokirat kaj šele kaj drugega.

starboi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Slotech se ip shintara ne zna blokirat kaj šele kaj drugega.


To je tudi mene zelo zmotilo .. ta človek vsak dan odpira nove uporabniške profile in trolla po forumu z takšnimi in drugačnimi neumnostmi in nikjer nobenega ukrega s strani vodstva portala. Zanimivo.

Facebook dev ::

Vsem je jasno, da je Senior dev, Brivec, Juniordev, poznamArmina profdoktor. Nehajte mesat Aquafriende in profdoktorje. Stil trolanja je kar razlicen in profdoktor nikoli ni zaljiv v svojih postih. Aqua je pa veckrat pokazal, kaksen primitivec je.

Mato989 ::

Facebook dev je izjavil:

Vsem je jasno, da je Senior dev, Brivec, Juniordev, poznamArmina profdoktor. Nehajte mesat Aquafriende in profdoktorje. Stil trolanja je kar razlicen in profdoktor nikoli ni zaljiv v svojih postih. Aqua je pa veckrat pokazal, kaksen primitivec je.


Vsi ki uporabljajo dodatne profile z namenom trolanja so primitivci...

Ti pa se nehaj skrivat ker si tudi eden izmed teh!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PreviousUser ::

Kdo je shintaro drugače?

Baja ::

dežurni trol, trenutno ma rebro zlomljeno :)

K0l1br1 ::

Kaj mu je spodrsnilo v fordu za 5 jurjev?

Vazelin ::

PreviousUser je izjavil:

Kdo je shintaro drugače?

Glasbenik iz Obale, ki služi par K eur mesečno na račun X let starih komadov
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

PreviousUser je izjavil:

Kdo je shintaro drugače?

Glasbenik iz Obale, ki služi par K eur mesečno na račun X let starih komadov


Takih je veliko tam.:))

val46 ::

če pa ne veš kdo je shintaro, aka xlapse,...pol pa res ne vem, če bereš slotech :D

PreviousUser ::

Sem malo pogledal hehe.. Saj je kar zabavno. :D

jype ::

Vazelin je izjavil:

Glasbenik iz Obale, ki služi par K eur mesečno na račun X let starih komadov
A un k je Ribice prepeval?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
25326448 (11203) MrStein
»

Spekuliranje Cene Bitcoina na podlagi M-Cap Tether-ja

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
493345 (1014) kow
»

Altcoini, Ki So Tik Pred Bullish Prebojem

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
161617 (744) sparovcek2
»

Slotechov Alter Ego (Anketa) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816166 (11485) SambaShare

Več podobnih tem