» »

House of the Dragon (TV serija)

House of the Dragon (TV serija)

««
9 / 11
»»

Lion29 ::

meni se zdi muzika in tone kar na nivoju... zelo distinctive... GOT je imel meni osebno najboljsi soundtrack od vseh serij... HOTD z istim ustvarjalcem ni dosti zadaj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BaTeMaN ::

Na mojem suroundu thx od logitecha ne najdem napak (sicer staaaarem).

Kar pa se reviewov tiče, jih berem/poslušam kot trač.
Si sam ustvarjam mnenje. Včasih se strinjam včasih ne.

Prvi del je vsekakor del, ki ga ne bi gledal z ne vem partnerico ali mamo... ampak, da je dolgočasen? No saj pravim.. okusi so različni. :)
less then zero

oo7 ::

Gregor RR Martin pravi, da bodo potrebne 4 sezone, da povedo zgodbo o Targayernih. In, da ne bi bilo toliko skokov v času in, da bi lahko povedali več stvari bi morala imeti sezona vsaj 13 epizod.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Gregor RR Martin pravi, da bodo potrebne 4 sezone, da povedo zgodbo o Targayernih. In, da ne bi bilo toliko skokov v času in, da bi lahko povedali več stvari bi morala imeti sezona vsaj 13 epizod.


problem je, ker so v priprvi vsaj se 2 druge serije
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Odlična epizoda. Kot sem omenil že večkrat, bitke so meeeh, GOT oz. HOTD sta najboljša v počasnih dialogih, ki izjemno dobro ustvarijo napetost. Jaz imam še največje težave z vsemi temi imeni, ki jih moram potem povezat z vedno novimi igralci. V glavnem, v prvi epizodi smo že videli propad hiše Valeryon.

Če sem jaz tole zadnjo sceno razumel pravilno... je Viserys zamešal Alison za Rhynero, kar bo pomenilo, da bo v prihodnosti zmagala Alisonina stran družine, kar bo začetek konca hiše Targeryan.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Morison ::

Pa kaj naj rečem, vsak del je slabši. Z vsakim delom se agonija stopnjuje. Tolk enih kolapsov kot je pa v tej seriji pa še nisem gledal. Ok bi razumel za neko drugorazredno serijo z nekim minimalnim vložkom. Da pa lahko neko serijo z tako znanim "imenom" tako uničiš, je pa že res potrebno znanje.
Kdo je tu izbiral igralce in jih takole nametal po teh časovnih obdobjih, tega bi bilo treba linčat.
Pa to bi bolje uredil nek popoln laik ne pa neka "znana" imena v tem poslu za tolk keša.
Mislm res komedija. Razlike cca 16 let pa Deamon in Cole izgledata vedno ista, če ne mlajša vsaj Cole, medtem ko jih je Aemond že skorajda "ujel"
Že dejstvo, da je Ewan Mitchell star 20, Fabio pa 28 vse pove. Medtem ko je Matt 38. LOL
In njega so lahko pomlajšali druge pa niso mogli. Potem hčere so ostale skoraj da iste medtem, ko so se nekateri sinovi postarali za 6 nekateri za 10 let. Pa dobro vemo kako je to v real lifu, če se že komu pozna se to ženskam vsaj v tej starosti. Saj potem ne veš ali so stare 5, 10 ali 15 let, ker nekatere so hoteli že pri 14stih oženit.
Da o sami zgodbi sploh ne govorim. Brez da imaš nekega vodiča, ki te vodi, da vsaj malo veš za kaj se gre je serija totalno nerazumljiva, ne gledljiva.
Prizori odigrani in skup zmetani tako amatersko, da kr glava boli. A to so igralci še plačali samo da lahko igrajo not.
Jao jao...
Sploh ne razumem tistih, ki so brali knjigo kako lahko to sploh gledajo.
Res mora bit mučno za tiste, ki so brali knjige in za ostale fane, si ne predstavljam. Dobro da nisem bral, ker če ne samo še šus v glavo.
Kr neki. Pa saj bi se umaknil od debate, samo glede na to, da se je že večina umaknila (ane batman) res glede na te bedarije ne morem, da ne bi še kaj napisal. Gledam samo še, da vidim kakšne faile bodo v prihodnosti še ustvarili, ker veliko bolj zasrat, kot so sedaj že ne verjamem, da lahko.

mr_chai ::

Jaz sem gledal prvih 15 min prvi del prve sezone in sem sam zapru.

BaTeMaN ::

Morison je izjavil:

Pa kaj naj rečem, vsak del je slabši.
.
.
.

Kr neki. Pa saj bi se umaknil od debate, samo glede na to, da se je že večina umaknila (ane batman) res glede na te bedarije ne morem, da ne bi še kaj napisal. Gledam samo še, da vidim kakšne faile bodo v prihodnosti še ustvarili, ker veliko bolj zasrat, kot so sedaj že ne verjamem, da lahko.


Ma če meni je fino :) Škoda, da ti ni všeč :) Sem hotel it "OUT", pa sem pol pomislil, pa kaj me briga kaj kdo misli... razen, če se z nekom absolutno ne strinjam in tema zaide v druge vode - v takih primerih niti odprem ne več.

Vse našteto kar praviš, da je narobe se nekaj strinjam nekaj ne.. ampak da bi me res motilo, me pa ne.
Če ti je kaj lažje, mislim da zdaj teh igralcev ne bodo več zamenjali, ker vem, da boš še pogledaj teh par delov, če si se prebil do konca sedmega dela.

Jaz preberem kako knjigo vsaka dva tedna, sem zato prebral vsaj kakih 100 knjih po katerih so posneli film/serijo in ti povem, da je tole vseeno solidno, je pa to timejumpanje in staranje bolj problem RR Martinovega pisanja, v seriji pa pač sanirajo po svoje... tudi sam, ko gledam svoje slike se od 25 do 45 nisem dost spremenil... med 1-5 5-10 10-15 15-20 pa kr... vsekakor pa bi v izogib tega iz prve sezone lahko naredili dve, ker materiala je bilo dovolj, ampak večina ljudi ne mara slow bilda.... jaz ga. Mene ne bi motilo če bi targaryan dinastijo začel z Aegonovim conquestom ali z old valyrio in doomom.. ma je kar je. Vsaj nekaj je.
less then zero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaTeMaN ()

Lion29 ::

BaTeMaN je izjavil:

Mene ne bi motilo če bi targaryan dinastijo začel z Aegonovim conquestom ali z old valyrio in doomom.. ma je kar je. Vsaj nekaj je.


v3es kolkonvec budgeta bi rabli? Da bi prikazali vse zmaje skozi v conquestu... po celem westerosu? Ali veliko Valyrio in koncno katastrofo? :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BaTeMaN ::

Lion29 je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

Mene ne bi motilo če bi targaryan dinastijo začel z Aegonovim conquestom ali z old valyrio in doomom.. ma je kar je. Vsaj nekaj je.


v3es kolkonvec budgeta bi rabli? Da bi prikazali vse zmaje skozi v conquestu... po celem westerosu? Ali veliko Valyrio in koncno katastrofo? :O


...vsaj tolk k je Bezos rabil, da je naredil Mount Doom :)
less then zero

Morison ::

Pa dobro. Pri tebi BaTeMaN je iz pisanja videt, da si fan. Ravno zato sem razočaran nad tabo, ker ne vidiš 5mm pred sabo.
In da se tako prodaš mi ni všeč. Se ti pa vidi, da ne pišeš več tako kot si včasih, vse bolj na silo se trudiš, nekje v ozadju najt neko pozitivo serije. Čeprav ti ne uspe najbolje. :|
Pri Levčku je razvidno, da je en razvajen trolček, kar je že parkrat pokazal v svojih izpadih in ni do sedaj napisal enega pametnega komentarja, tako da ga sploh ne morem "brat". Pri Tigiju se vidi, da pozna "zgodbo" sicer ne vem od kje verjetno iz knjig, toda nima pa pojma od serije in je samo še en trolček več. O drugih ne bom zgubljal besed, ni enega s katerim bi lahko normalno debatiral. Vsi se nekaj pribašejo zraven z nekimi neumestnimi komentarji. Samo pokažejo da nimajo pojma kaj dogaja.
Pa sama zgodba še ni problem, to se da razumet na več načinov. Tu je problem vse drugo kot primerjava knjiga-serija.
Škoda ker na tem forumu ne moreš v nobeni temi imet neke normalne debate, da se ne pribašejo zraven neki pacienti, ki zaserjejo celo temo eni in isti ki so zasrali pol foruma.
Tako da to kar pišem sploh ni moje realno razmišljanje, pač mal trolam tako kot ostali. Ane Levček.

BaTeMaN ::

:) itaq, trol ne trol..
če mnenje napišeš argumentirano mi je popolnoma vseeno, kaj je vsebina mnenja samo da ima neko podlago

Gledal/gledal zadnje leto celo sezona katerakoli je pač bila Walkind Dead, Better Call Saul, Westworld, Cobra Kai, Stranger Things, The Boys, Peaky Blinder, Rings of Power, Yellowstone, Mandalorian, Foundation, Love, Death + Robots, The Witcher, Raised by Wolves to se spomnim iz glave.. ostalo sem obupal po par delih... nekatere zadeve od naštetih gledam samo zaradi 14 letnega sina. :) Vse naštete bi si upal priporočati naj jih kdo gleda z argumenti za. :)

Je pa pri meni tako... maš pros / cons. Vsaka serija jih ima in za vsakega gledalca so ta različna...

RRM svet je meni wau in verjetno bom jedel vse kar mi bodo serviral. Zato tudi če mi nekaj ne bo všeč raje o tem ne bom pisal, pozitiva pač. Priznam pristranskost.

Je pa res da so mi igralci 1-5 sezone dali več hypa kot sedaj... ampak zdaj z Ifans, naslednjim delom, se tako vse spremeni za vedno in bomo videl kako bo.
Še vedno so mi nekateri perfektni casti... Smith, Alcock, Considine, od novih mi je Mitchell super. tudi Frankel. Nekateri manj.

Dialogi in izmenjave ter one linerji so spot on. Scenografija, kostumografija, lokacije, zmaji,.. 10/10; lasulje pač 5/10... :) igranje s kamero in fotografijo včasih 2/10 :)

Ampak da bi kdo igral slabo? Moram z nečim primerjat... in s čim naj primerjam? Z GOT? Ne morem.

Knjiga / TV adaptacija ... osebno knjiga je boljša (ker domišljija je boljša) v vsem razen morda v Daemonu, ki je na ekranu seveda meni boljši in prav tako Viserys.

Kar me najbolj moti v seriji...
Navezanost na like... v GoT mi je blo mar, za ljudi, ko so umrli, nekatere sem sovražil (prve 4 sezone - po 4 sem želel samo da se konča, ker so uničili vse možne plotlajne).
v HOD ne sovražim nikogar vsaj ne zares in vseeno mi je kdo živi/umre v naslednjem delu. zakaj je temu tako pa ne vem.
less then zero

Lion29 ::

@BaTeMaN:

mah, ravno v tem je fora, ker se igralci tolko menjajo, se je tezko navezat na njih in jih resnicno like-at ali hate-at... ker pac ne gre...

stronga (ljubimca Rhaenyre) skoraj niso nic pokazali.. pol valda te bk, ce zgori
tudi mladega Stronga tudi bolj malo kazejo, ceprav bi moral biti en izmed bolj hate-anih
Ostali pa zal se menjajo igralci, in potem je zelo tezko se navezat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BaTeMaN ::

Drugače pa tudi sam sebi prihajam v nasprotje, ker je večina pisanja le "tok zavesti". Pride čas, ko sam sebe vprašam, kako sem lahko to gledal :) bral :) branil te ideje in spoštoval določene zamisli,... še vedno spoštujem nenormalno ljudi, ki ne le da imajo neko idejo o nečem, ampak, da zmorejo v glavi razviti cele nove svetove. Moč noro dobrega igralca se vidi na primer sceni Westworlda:
 Dr. FORD :)

Dr. FORD :)



Ta scena je meni boljša od cele sezone 2, 3 in 4 skupaj.

...in treba je vedet, da HOD nima enega takega igralca.

Univerzalne zgodbe... v knjigah so to Foundation (Isaac Asimov) -> osnova za Dune, StarWars, Štoparski priročnik... ali... O'Bannon in Shusett -> ALien; brata Thomas in Predator, res ideje, da ti možgani delajo tako, da si zamisliš nekaj povsem novega. RR je tu bog saj če vzamemo samo Westeros, koliko je tu enih zgodb družin skozi stoletja. Morda nekateri liki ne doživijo humanizacije, ampak so le omenjeni skozi življenska dela a vseeno...

Anyway.. danes se mi ne da delat :)
less then zero

Nikec3 ::

Morison je izjavil:

Pa kaj naj rečem, vsak del je slabši. Z vsakim delom se agonija stopnjuje. Tolk enih kolapsov kot je pa v tej seriji pa še nisem gledal. Ok bi razumel za neko drugorazredno serijo z nekim minimalnim vložkom. Da pa lahko neko serijo z tako znanim "imenom" tako uničiš, je pa že res potrebno znanje.
Kdo je tu izbiral igralce in jih takole nametal po teh časovnih obdobjih, tega bi bilo treba linčat.
Pa to bi bolje uredil nek popoln laik ne pa neka "znana" imena v tem poslu za tolk keša.
Mislm res komedija. Razlike cca 16 let pa Deamon in Cole izgledata vedno ista, če ne mlajša vsaj Cole, medtem ko jih je Aemond že skorajda "ujel"
Že dejstvo, da je Ewan Mitchell star 20, Fabio pa 28 vse pove. Medtem ko je Matt 38. LOL
In njega so lahko pomlajšali druge pa niso mogli. Potem hčere so ostale skoraj da iste medtem, ko so se nekateri sinovi postarali za 6 nekateri za 10 let. Pa dobro vemo kako je to v real lifu, če se že komu pozna se to ženskam vsaj v tej starosti. Saj potem ne veš ali so stare 5, 10 ali 15 let, ker nekatere so hoteli že pri 14stih oženit.
Da o sami zgodbi sploh ne govorim. Brez da imaš nekega vodiča, ki te vodi, da vsaj malo veš za kaj se gre je serija totalno nerazumljiva, ne gledljiva.
Prizori odigrani in skup zmetani tako amatersko, da kr glava boli. A to so igralci še plačali samo da lahko igrajo not.
Jao jao...
Sploh ne razumem tistih, ki so brali knjigo kako lahko to sploh gledajo.
Res mora bit mučno za tiste, ki so brali knjige in za ostale fane, si ne predstavljam. Dobro da nisem bral, ker če ne samo še šus v glavo.
Kr neki. Pa saj bi se umaknil od debate, samo glede na to, da se je že večina umaknila (ane batman) res glede na te bedarije ne morem, da ne bi še kaj napisal. Gledam samo še, da vidim kakšne faile bodo v prihodnosti še ustvarili, ker veliko bolj zasrat, kot so sedaj že ne verjamem, da lahko.

Če se ukvarjate s "tehnikalijami". Pa koga briga, če se en stara hitreje kot drugi. Fantasy je in na zgodbo to sploh nima vpliva.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Morison ::

Seveda briga. Mene briga. Ni problem, da se en stara hitreje kot drug, to je življenjsko, to je razumljivo. Problem je, kako so scenaristi to skup spacali z takim budgetom, ki ga imajo. Halo ni to prva serija, ko so morali preskakovat po par let v času, pa da potem ne morejo to malo bolje skup spravt pa res dost žalostno.
Mene moti le to, da je cela serija tolk amatersko spacana skupaj, da kr glava peče. Itak da ima to vpliv na kakovost serije pa potem fantazija, ZF ali drama. To potem bolj paše pod parodijo.
Še naši amaterji, ki so delali na Hosterju bi to verjetno bolj skup spacali kot ti, ki se imajo za ne vem kakšne profije.

Badwolff ::

Morison je izjavil:

Seveda briga. Mene briga. .


Smo opazili.

Cupakabra123 ::

- King je v resnici Gollum
- Edini model, ki pove facte ga ubijejo
- Nihce ne odgovarja za umor
- Vsako epizodo se vsak predstavlja in navaja svojo rodbino kot da smo pri pouku zgodovine

Samo nekaj izmed neumnosti te serije.

Skyman ::

Veselo branje:

George R.R. Martin: House of the Dragon Will Need At Least Four Seasons
https://www.ign.com/articles/george-rr-...

George R.R. Martin blog:
https://georgerrmartin.com/notablog/202...

BaTeMaN ::

Cupakabra123 je izjavil:

- King je v resnici Gollum
- Edini model, ki pove facte ga ubijejo
- Nihce ne odgovarja za umor
- Vsako epizodo se vsak predstavlja in navaja svojo rodbino kot da smo pri pouku zgodovine
Samo nekaj izmed neumnosti te serije.


No to je vse res :)

... ampak bolje rečeno noben Targaryan ne odgovarja za pizdarije in po neki logiki tudi ne Criston Cole, ker je under queen protection recimo...

So pa po drugi strani Hightowerji zelo zajebani medsebojno. Tu se čuti pritisk "second son" Otto, kljub temu da je hand of the king ga ima brat za manjvrednega. Vidi se nenormalen pritisk na Alicent iz cele družine. V prvih delih je mela cele "anxiety attacks" z nohti/prsti verjetno posledica stresa. Nenormalno neljubeči so so lastne družine saj gre samo za visoke ambicije. Ista je Alicent do svojih otrok,.. pretepanje pritiskanje pričakovanja grožnje...

Medtem ko ne moreš reči da Daemon ne mara svojega brata Viserys ali Viserys svoje hčerke... ali Daemon njegove hčerke od prvega dela. So medsebojno zelo povezani in drug drugega elevejtajo (nočem več pisat tega imena Rhaenyra).

A mi lahko svetujete boljšo TV serijo za gledat - hvala :)
less then zero

BaTeMaN ::

Morison je izjavil:

Seveda briga. Mene briga.
....
Še naši amaterji, ki so delali na Hosterju bi to verjetno bolj skup spacali kot ti, ki se imajo za ne vem kakšne profije.


pit pa jebat :)
less then zero

oo7 ::

Aemond zgleda kot kakšen šef na koncu igre :))



Dobrega igralca so izbrali. Se ga spomnim iz TLK.

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Veselo branje:

George R.R. Martin: House of the Dragon Will Need At Least Four Seasons
https://www.ign.com/articles/george-rr-...

George R.R. Martin blog:
https://georgerrmartin.com/notablog/202...



Kolikor sezon že bo upam, da so končali z menjavanjem igralcev in časovnimi skoki.

BaTeMaN ::

So končali :)
less then zero

lisaac ::

Najprej prebral komentarje v tej temi (z izjemo spoilerjev) nato pogledal vseh 8 delov ki so zunaj... Men je serija zelo dobra, lepo se razvija, resda bi se dalo kakšno stvar malo drugače speljat pa vseeno ..zelo gledljiva zadeva. V pričakovanju nadaljevanja.

Serijo glejte sproščeno in z užitkom.. pustite realni svet nekje ob strani.. navsezadnje gledate zmaje letet okoli.

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

So končali :)


oo7 ::

BTS: How to Claim Your Dragon | House of the Dragon (HBO)

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

BTS: How to Claim Your Dragon | House of the Dragon (HBO)

Aemond postaja moj drugi najljubši lik serije :) ful mu paše ta EYE PATCH, vse kar reče je pretežno badd ass.
I have never known any one so strong as my sweet nephews, so let us drain our cups to these three strong boys.

Ima nenormalno potrebo po dokazovanju, očitno super borec, aroganten, krut in zaj***. ... spominja... na Daemona :)

Second Sons so vedno nevarni :) jih je cel kup strupenih
less then zero

cias ::

lisaac je izjavil:



Serijo glejte sproščeno in z užitkom.. pustite realni svet nekje ob strani.. navsezadnje gledate zmaje letet okoli.


Kot da bi rekel jejte v restavraciji pokvarjeno hrano, okus pustite zunaj pred vrati… :|

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:

BTS: How to Claim Your Dragon | House of the Dragon (HBO)

Aemond postaja moj drugi najljubši lik serije :) ful mu paše ta EYE PATCH, vse kar reče je pretežno badd ass.
I have never known any one so strong as my sweet nephews, so let us drain our cups to these three strong boys.

Ima nenormalno potrebo po dokazovanju, očitno super borec, aroganten, krut in zaj***. ... spominja... na Daemona :)

Second Sons so vedno nevarni :) jih je cel kup strupenih



Najljubši lik ti je pa Daemon ali kdo ?

BaTeMaN ::

Daemon da.
...ampak un iz knjig mi je mnogo ljubši, tu je pač bad boy, njegovi motivi so tu nejasni, ne veš točno zakaj počne kar počne - v knjigah je "grey" character medtem ko je na TVju samo bad boy, ki ni grey ampak pretežno black. V knjigah je Prince of the City in pa Lord Flea Bottom ter King of the Stepstones and the Narrow Sea, pa seveda je veliko stvari okrog njega laž v TV serija pa resnica kao...vseeno je v knjigah njegov razplet dogodkov od Commander of the City Watch povsem drugačen,.. ma sploh ne bom razlagal... če koga zanima naj prebere... Matt Smith s časom, ki ga ima na voljo ukrade vso pozornost in počasi res ne razumem, zakaj so moral kazat vse tiste gole scene in orgije, bi lahko s tem časom pokazal kaj drugega, ampak HBO ma rad kožo, to je njihov podpis al nekaj.
less then zero

BaTeMaN ::

cias je izjavil:

lisaac je izjavil:



Serijo glejte sproščeno in z užitkom.. pustite realni svet nekje ob strani.. navsezadnje gledate zmaje letet okoli.


Kot da bi rekel jejte v restavraciji pokvarjeno hrano, okus pustite zunaj pred vrati… :|


The Rings of Power S01E08 FINALE :) get ready for real food :)
less then zero

karafeka ::

BaTeMaN je izjavil:

Aemond postaja moj drugi najljubši lik serije :) ful mu paše ta EYE PATCH, vse kar reče je pretežno badd ass.
I have never known any one so strong as my sweet nephews, so let us drain our cups to these three strong boys.


Ah, šele po tem mi je jasno zdaj, zakaj so tako burno odreagirali. Lep dvojni pomen, heh.

oo7 ::

Trikrat jim je rekel :)

Morison ::

Enkrat jih je od teh"treh strong boys" že dobil po picki. Če bo kaj preveč opletal jih bo spet :)) Sedaj se nekaj duva, se je pozabilo da je bil, kot prejšni lik, en velik pussy, sedaj je pa kr "badd ass".
Spet an velik fail v preskoku.
Ni ene stvari v seriji, ki je nebi zašuštrali.

Badwolff ::

Je bil pussy? Ni lastnoročno ukradel največjega zmaja in od tam začrtal svojo badass pot.

Morison ::

Badwolff je izjavil:

Je bil pussy? Ni lastnoročno ukradel največjega zmaja in od tam začrtal svojo badass pot.

Ja, je bil pussy! OK je "ukradel" tistega zmaja. To je pa tudi vse. Potem jih je pa dobil po picki, spet ker je BIL pussy, ker je imel imidž pussya katerega so vsi podjebavali in zato je tudi izgubil oko. Če ne bi bil ga verjtno ne bi.
Sedaj v teh 6 letih je pa kr postal badd ass8-O Seveda zato ker je vsak dan full "treniral" z Colom. Sem prepričan (nisem bral in ne berem) da jih bo še dobil po picki ravno od enega od teh treh boysov.

jizzer ::

Morison je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Je bil pussy? Ni lastnoročno ukradel največjega zmaja in od tam začrtal svojo badass pot.

Ja, je bil pussy! OK je "ukradel" tistega zmaja. To je pa tudi vse. Potem jih je pa dobil po picki, spet ker je BIL pussy, ker je imel imidž pussya katerega so vsi podjebavali in zato je tudi izgubil oko. Če ne bi bil ga verjtno ne bi.
Sedaj v teh 6 letih je pa kr postal badd ass8-O Seveda zato ker je vsak dan full "treniral" z Colom. Sem prepričan (nisem bral in ne berem) da jih bo še dobil po picki ravno od enega od teh treh boysov.


What better reason to become badass? :facepalm: Tebe motivacija nič več ne žene? kolko si pa star? 70?

Morison ::

jizzer je izjavil:

Morison je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Je bil pussy? Ni lastnoročno ukradel največjega zmaja in od tam začrtal svojo badass pot.

Ja, je bil pussy! OK je "ukradel" tistega zmaja. To je pa tudi vse. Potem jih je pa dobil po picki, spet ker je BIL pussy, ker je imel imidž pussya katerega so vsi podjebavali in zato je tudi izgubil oko. Če ne bi bil ga verjtno ne bi.
Sedaj v teh 6 letih je pa kr postal badd ass8-O Seveda zato ker je vsak dan full "treniral" z Colom. Sem prepričan (nisem bral in ne berem) da jih bo še dobil po picki ravno od enega od teh treh boysov.


What better reason to become badass? :facepalm: Tebe motivacija nič več ne žene? kolko si pa star? 70?

Mogoče tudi 70. Nikoli ne boš vedel. Imam pa že kr nekaj izkušenj v življenju tako da lahko to rečem ja.
Ti pa očitno ne razlikuješ med motivacijo in maščevanjem.

jizzer ::

Morison je izjavil:

jizzer je izjavil:

Morison je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Je bil pussy? Ni lastnoročno ukradel največjega zmaja in od tam začrtal svojo badass pot.

Ja, je bil pussy! OK je "ukradel" tistega zmaja. To je pa tudi vse. Potem jih je pa dobil po picki, spet ker je BIL pussy, ker je imel imidž pussya katerega so vsi podjebavali in zato je tudi izgubil oko. Če ne bi bil ga verjtno ne bi.
Sedaj v teh 6 letih je pa kr postal badd ass8-O Seveda zato ker je vsak dan full "treniral" z Colom. Sem prepričan (nisem bral in ne berem) da jih bo še dobil po picki ravno od enega od teh treh boysov.


What better reason to become badass? :facepalm: Tebe motivacija nič več ne žene? kolko si pa star? 70?

Mogoče tudi 70. Nikoli ne boš vedel. Imam pa že kr nekaj izkušenj v življenju tako da lahko to rečem ja.
Ti pa očitno ne razlikuješ med motivacijo in maščevanjem.


V tem primeru je bitno samo to da je maščevanje, motivacija. Nebom se spuščal v interpretacije in razlike, nisem toliko razgledan. Ta primer je res vredu rešen, obesi se na katero izmed 10+ drugih stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Morison ::

jizzer je izjavil:


V tem primeru je bitno samo to da je maščevanje, motivacija. Nebom se spuščal v interpretacije in razlike, nisem toliko razgledan. Ta primer je res vredu rešen, obesi se na katero izmed 10+ drugih stvari.

WTFAY! Najprej si preberi temo pa potem filozofiraj. Šcc

BaTeMaN ::

Jebela cesta Elves Rings so skovani :) Konc sezone konkurence... zadnji del, ni bil tako slab :)

Še 8 ur zame do novega dela HOtD.... brojim sitno :).
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

Jebela cesta Elves Rings so skovani :) Konc sezone konkurence... zadnji del, ni bil tako slab :)

Še 8 ur zame do novega dela HOtD.... brojim sitno :).


HOTD E9 je že zunaj.

BaTeMaN ::

Vem Vem :) Samo jaz delam danes 14 ur :) Bom lahko gledal šele po 21:00
less then zero

BT52 ::

Ohh no. WTF je bilo tole. Do zdaj je bil vsak na del na vzponu. Episoda 9 pa PLOT armour fiesta.

Kako je mogoče, da Otto ni imel zastraženega zmaja? Plus zakaj postat terorist in pobit ogromno ljudi? Neumno. Do zdaj so se zadrževali spektakla. Preklet Sepotnik. Ni čudno, da so se ga losali....

O dvoličnosti Alice H pa nebi razpravljal. Karakterno kar v skladu, čeprav se še vedno dela nekaj lepo.... Za razliko npr. Cersei se je zavedala, da je bijatch.

Master_Yoda ::

Jesus effing crist, zakaj jih ni mogla skurit na koncu ...

Ce ne drugega vsaj Oto Hightowerja ce ze ni hotela svojega necaka zraven z lying Alicent.

P.S. A se se komu zdi ali je ta druga igralka Alicent malo cudna ? Vedno ima taksen izraz kot da je v depresiji in se bo ravnokar sesedla od zalosti/gnusa.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

BT52 ::

Alicent igralka naredi svojo vlogo dovolj verjetno. V sami seriji pa se obnaša resno otročje in se počasi spreminja v očeta, česar se ona za zdaj še ne zaveda (ali pa si noče priznat). Konec koncev kaki pa boš postal, če imaš takega pragmatičnega, spletkarskega očeta, ki te prodaja, kot kos mesa naokol. Tudi otroci so dober odraz kaka mati je. Za razliko neke druge "mad queen" je njen obrat dejansko bolj počasni in zadovoljiv bi rekel. Dvoličnost je tukaj očitna. Ta jokavost pa je podobna razvajenenu obnašanju najstarešega sina. Zato me ne čudi od kje je to on pobral.

Samo tale pobeg ​Rhaenys je bil enostavno neumen. To je na navoju neumnosti ROP ali Disney-jevega Marvela. RAZEN, če se pisci tega zavedajo in bodo nastavili, tole kot protizvod z posledicami. Recimo Rhaenys in Rhaenyrino zavezništvo je na krhkih tleh pri ljudstvu po njenem množičnem poboju. Otto bo tole vsekakor izkoristil, kot glavno oporno točko. "češ glejte ti Targeryeni so povsem podivjani in jim ni mar za vas, ljudstvo" in bo upravičil civilno vojno, ter borbo za obrambo krone.

Master_Yoda je izjavil:

Jesus effing crist, zakaj jih ni mogla skurit na koncu ...

Ce ne drugega vsaj Oto Hightowerja ce ze ni hotela svojega necaka zraven z lying Alicent.


Ma ja. WTF. Pobije 500+ ljudi in potem noče preprečit očitne civilne vojne?!! Kaka je tu logika. Da ne omenjam, da neenkrat zmaji prebijajo strope. Plus zakaj Otto ali bilokdo ne odregira, kot bi vsak in takoj bežal stran od nevarnosti. Potem bi lahko bilo "prepozno" za tole sceno in bi lahko vsaj rekeli, da so pobegli pravi čas v katakombe. Ampka ne. Oni samo stojijo, ko lipovi bogi, ter čakajo pred gobcem, da te pokuri par tisoč let stara zverina...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Cupakabra123 ::

Ojoj pa kdo pise ta scenarij?

Sem ze mislil, da serija ne more biti se bolj awkward pa dajo notri nek random drkanje na foot fetis.

CGI je katastrofa. A smo leta 1992 ali 2022? Posnetek mesta je najvecji gravz CGI-ja ever.

Zgodba nima nobene logike, v prejsnjih epizodah je zenska hotela fentat uno blond princeso zdej je pa kr na enkrat proti temu. Enkrat fentajo kogar hocejo, drugic so pa kr neki za demokracijo.

Naredijo sceno z uno babi na zmaju , sanso ma da jih vse poje a ona odleti stran. Kaj je bil potem point te scene?

0/10 naj ze skenslajo to serijo in jo odresijo mucenja. Ne vem ce sem kdaj spremljal bolj dolgocasno serijo.

Morison ::

Morison je izjavil:

Pa kaj naj rečem, vsak del je slabši. Z vsakim delom se agonija stopnjuje. Tolk enih kolapsov kot je pa v tej seriji pa še nisem gledal...

A je treba še kaj dodat... Glede na to kaj se komentira v temi GP-serija je to še najmanj, kar lahko napišem.
Serija je imela velik potencial toda so z nekaterimi banalnimi napakami vse zasrali. Škoda.

Lion29 ::

osebno, razen spet enih dark scen in Cole-a, ki ga absolutno ne morem prebavit, kar v redu epizoda... ena boljsih

shit hit the fan...

kako hitro so pokazali svoje obraze... gnusi
alicent kljubuje ocetu
useless aegon
in badass aemon, skoda da ni pokazal bolj jajca in fental aegona, da bi bil on kralj

rhaeynis pa pac, smart, da prezivi... ampak skoda, res... bi bil zlo ku drakaris tam

Prasica od laznjive Alicent... kao se se vedno oklepa svoje "nedolznosti" pa itak sama ve, da je gnus... ampak ima prav, Otto jo je skozi oblikoval in scuval proti vsem...

je pac serija kot serija... nikoli ne bo mogla zadostiti vseh, in nikoli ne bo mogla biti brez napak, nejasnosti, ali pac bolj resnicna, pac jemljes kot entertainment in ne kot neko zgodovinsko nadaljevanko :D ... ce se obesamo na detajle, malenkopsti, ne bomo nikoli zares uzivali./.... tak da vzamimo v zakup in sprejmemo kar je... ce ne brezveze gledat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Wheel of Time (Tv serija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9919839 (1069) oo7
»

Igra prestolov zmagovalec torrenta 2013, Iron Maiden niso priredili koncerta za pirat

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2711834 (9428) GamerBoy

Več podobnih tem