» »

House of the Dragon (TV serija)

House of the Dragon (TV serija)

««
8 / 11
»»

globoko grlo ::

A jim je domišljije zmankal al so zgubil eno knjigo?

Mislm mal bedno oz. krneki.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IgorCardanof ::

Deloma je malo posiljen spinoff Game Of Thrones in jim pač tu zelo primankuje materiala za kazat. Tako da potem pač jim ne preostane drugega, kot da skačejo po 5-10 let naprej, da spet lahko pokažejo kej dogajanja.

V GoT si lahko bil zelo vesel, če je nek del zgodbe bil deležen 2 minutnega screen timea v epizodi, tukaj pa pač celo epizodo ne pokažejo ničesar, le na koncu kak nov zaplet/razplet.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

BaTeMaN ::

Malo mi je zgrešen naslov house of dragon... lahko bi blo Dance of Dragons in bi bilo jasno kam se jim tako zelo mudi....
less then zero

nirburu ::

Vedno več videvam v moderni produkciji normalizacijo spolnosti med mladimi in starimi. Ena od epizod je bila kar neprijetna za gledat.
Name kot starega desničarja, to ne bo skoruptiralo, ne bi pa to dajal v konzumpcijo mlajšim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

Lion29 ::

nirburu je izjavil:

Vedno več videvam v moderni produkciji normalizacijo spolnosti med mladimi in starimi. Ena od epizod je bila kar neprijetna za gledat.
Name kot starega desničarja, to ne bo skoruptiralo, ne bi pa to dajal v konzumpcijo mlajšim.


HBO + ctivo GRRM-a.... pac ni druge za pricakovat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

nirburu ::

Predvsem HBO pomojem.

globoko grlo ::

Ja, nas so prek reklam "okuzl", mlade pa prek tv serij novacijo oz. 'normalizirajo' oz ce hocte, pripravljajo na sex s starejsimi obcani
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

BaTeMaN ::

Ko sem jaz odraščal torej 1000 let nazaj :)

smo pač iz knjižnjic potegnal markiz de Sada... in njegovo Julliete Justine, tak da smo bolj utrjeni... v sadizmu incestu itd :)
less then zero

Invictus ::

Ja, smo utrjeni. HOD je zaenkrat bolj neka metrosex serija... Nobenih jošk...

Plus 11.000 batin za izobrazbo ;)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Skyman ::

mnenje 7 dela?

melvin ::

Dokaj medlo vse skupaj...
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

Invictus ::

Zapleta se, ampak še vedno brez GOT scen iz prvih treh sezon...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BaTeMaN ::

Skyman je izjavil:

mnenje 7 dela?


Meni odličen del.

Si pa ne predstavljam.. da bi meni na živo šival takle oko kot aemond-u. Kje lahko online naročim tale milk pf puppy (sprašujem za prijatelja).

Pogreb je potekal relativno zelo napeto. Če tega ne čutiš pol pač... to ni zate. Tudi tišina je lahko napeta. Aegon II ga očitno rad pije, ukraden je bil "največji" zmaj. Zlomljen nos, eno oko in porezana Rhaenyra (ki se kooončno da dol z Daemonom). Doživel smo prvo poroko brez "mrtvih", če to ni velik vredno ne vem kaj je, hahahha. Vrnil se je Otto.

Pač soliden del, vidim da bo spet time jump...
less then zero

Nikec3 ::

Soliden del, ampak zadeve res gredo prehitro. Nisem si mislil, ampak Emma D'Arcy mi je hot. Karkoli pač že misli, da je.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BaTeMaN ::

Nikec3 je izjavil:

Soliden del, ampak zadeve res gredo prehitro. Nisem si mislil, ampak Emma D'Arcy mi je hot. Karkoli pač že misli, da je.


:) no tud jaz sem presenečen... da dejansko je neki na njej

Ma so ljudje, ki želijo tisto kar sledi AKCIJO dance of dragons... ki bo samo bitka in bitka in bitka do last man/dragon standing...

Jaz sem se iskreno bolj veselil tega kar se zgodi pred samim dancom... ampak so imeli na voljo majster verzijo, dvorni norček verzijo a zdaj delajo za veliko večino zadev neko tretjo verzijo dogodkov, ki pač vodi k istemu cilju.

A na voljo je bilo toliko političnih spletk, pa se je vse kr preskočilo, bi z veseljem zamenjal prvi turnir z unim ko Breakbones postane Brokenbones... ampak je kar je. Mudi se jim v bitko do konca zmajev...

valar morghulis
less then zero

Skyman ::

Mislim da bo kaksna 2 sezona vec akcij/bitk sedaj se vse pocasi zacenja,ko bo kaj vec dalje bo itak konec 1 sezone in bos cakal 2 sezono!

BaTeMaN ::

3 je deli še samo :)

Na IMDB je najavljen naslov zadnjega dela: The Black Queen
Torej: Kralj umre. Nekdo postane kralj / nekdo postane kraljica.
Let the bodies hit the floor :)
Let the bodies hit the floor
Let the bodies hit the.... floooooooooooooor
less then zero

Lion29 ::

kiri kurac od snemanja no.,... imam oled TV, pa HDR, pa se vedno se ni vidlo pol kurca nic... skoraj bolj poden od GOT eizode, ko je bila bitka v winterfelu....

kr neki... bi clovek reku, da so se naucili iz takega faila.... kr neki


drgaci... obe glavni igralki mi grejo full na K... aegon (sin od drugega enega izmed dr. Who-jev) mi je zelo dober... Daemon sem zelo razocaran... razen mini pogledov, ki daje vedet, da je a bit mischievous, je kar medlo... otto, cole, vyseris... kr neki... edino tisti sepavi strong je kr creepy dober.... corlys kr neki, njegov sin totalno beda...

zmaji so mega narejeni, se mi zdi fajn... vedno bolj jih predstavljajo...

bomo vidli... zelo me moti, da gre tako hitro naprej, prav skoda se mi zdi

BaTeMaN je izjavil:

3 je deli še samo :)

Na IMDB je najavljen naslov zadnjega dela: The Black Queen
Torej: Kralj umre. Nekdo postane kralj / nekdo postane kraljica.
Let the bodies hit the floor :)
Let the bodies hit the floor
Let the bodies hit the.... floooooooooooooor


ne bit idiot in spoilat no.... [:/]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

GupeM ::

Lion29 je izjavil:

kiri kurac od snemanja no.,... imam oled TV, pa HDR, pa se vedno se ni vidlo pol kurca nic... skoraj bolj poden od GOT eizode, ko je bila bitka v winterfelu....

kr neki... bi clovek reku, da so se naucili iz takega faila.... kr neki

Mislim, da rabiš očala al pa nastavitve na TV-ju spremeni. Jaz nimam OLED, niti HDR, pa sem videl vse.

free_rider ::

Lion29 je izjavil:

kiri kurac od snemanja no.,... imam oled TV, pa HDR, pa se vedno se ni vidlo pol kurca nic... skoraj bolj poden od GOT eizode, ko je bila bitka v winterfelu....

kr neki... bi clovek reku, da so se naucili iz takega faila.... kr neki


drgaci... obe glavni igralki mi grejo full na K... aegon (sin od drugega enega izmed dr. Who-jev) mi je zelo dober... Daemon sem zelo razocaran... razen mini pogledov, ki daje vedet, da je a bit mischievous, je kar medlo... otto, cole, vyseris... kr neki... edino tisti sepavi strong je kr creepy dober.... corlys kr neki, njegov sin totalno beda...

zmaji so mega narejeni, se mi zdi fajn... vedno bolj jih predstavljajo...

bomo vidli... zelo me moti, da gre tako hitro naprej, prav skoda se mi zdi

BaTeMaN je izjavil:

3 je deli še samo :)

Na IMDB je najavljen naslov zadnjega dela: The Black Queen
Torej: Kralj umre. Nekdo postane kralj / nekdo postane kraljica.
Let the bodies hit the floor :)
Let the bodies hit the floor
Let the bodies hit the.... floooooooooooooor


ne bit idiot in spoilat no.... [:/]


Za začetek si preberi tole, pol pa riskiraj tistih 15 minut:
https://anzet.substack.com/p/bolj-a-tv-...

BaTeMaN ::

Idiot. Wau.
less then zero

oo7 ::

Sedma epizoda je bila kar dobra.

BaTeMaN je izjavil:

3 je deli še samo :)




Mogoče veš koliko let je razlike med Raynero in Daemonom ? In koliko je bil približno star Daemon v prvi epizodi in koliko je sedaj ?

Glede na napovednik za 8 epizodo bo spet skok v času za kakšnih 10 let.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

Sedma epizoda je bila kar dobra.

BaTeMaN je izjavil:

3 je deli še samo :)




Mogoče veš koliko let je razlike med Raynero in Daemonom ? In koliko je bil približno star Daemon v prvi epizodi in koliko je sedaj ?



16 let v knjigah

Aegon the Younger je rojen pri Daemonovih 39 letih. Torej je zdaj ene 38...

Ampak leta so čudna rečt v RRMartin svetu.
less then zero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaTeMaN ()

Lion29 ::

GupeM je izjavil:

Lion29 je izjavil:

kiri kurac od snemanja no.,... imam oled TV, pa HDR, pa se vedno se ni vidlo pol kurca nic... skoraj bolj poden od GOT eizode, ko je bila bitka v winterfelu....

kr neki... bi clovek reku, da so se naucili iz takega faila.... kr neki

Mislim, da rabiš očala al pa nastavitve na TV-ju spremeni. Jaz nimam OLED, niti HDR, pa sem videl vse.



verjetno rabimo pol kar vsi ocala

https://mashable.com/article/house-of-t...

BaTeMaN je izjavil:

Idiot. Wau.


well, nisem rekel, da si idiot, rekel sem da ne biti one...

ker ce me kaj bolj jezi, so spoilerji... in ti jih v tej ntemis kozi ven meces... sej stekam, pac knjiga je zunaj in je vecino znangea... vseeno pa je kar nekaj folka tukaj, ki ne zeli spoilerjev... ce ze moras, potem primerno oznaci, in bomo vsi happy
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

BaTeMaN ::

idiot pač.. well; zate duševno manj razvit človek - hvala

ne rabim razlage tvojih besed,..

obtožil si me na podlagi legit sourca imdb, kjer redno gledam ocene delov in vidim, da je objavljen naslov zadnjega dela
less then zero

BaTeMaN ::

Sem prebral vse svoje poste... omg :) kolk spoilerjev sem napisal. Idiot. Res. Wau. Hvala še enkrat.
less then zero

GupeM ::

Lion29 je izjavil:

verjetno rabimo pol kar vsi ocala

Vsi? Če vas je 10, to niste vsi.

In ja, jaz imam očala in nimam OLED TV-ja. In sem videl vse. Ja, bilo je dokaj temno, ampak ne toliko, da ne bi nič videl. Ne vem. In če vas je takih, ki niste nič videli, kakšen procent, je zelo možno, da potrebujete očala, pa se tega še zavedate ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

BaTeMaN ::

less then zero

predi ::

To z vidljivostjo lahko potrdim tudi sam. Večni problem GoT franšize. Pri prižgani luči zvečer se nič ne vidi, česar pri drugih serijah ne opazim. Pač ugasnem luč in gledam v temi.

Lion29 ::

BaTeMaN je izjavil:

idiot pač.. well; zate duševno manj razvit človek - hvala

ne rabim razlage tvojih besed,..

obtožil si me na podlagi legit sourca imdb, kjer redno gledam ocene delov in vidim, da je objavljen naslov zadnjega dela


ajde, ne bit tolk dramaticen... pac prosim ne spoilaj... ves cas govoris o dance of the dragons in cel kup drugih stvari, ki se se niso zgodile...
pac itak imam najraje tvoje psote, ker si fan, in rad razlozis obsirno kontekst in zakaj se kaj dogaja... vcasih pac malo mejo prestopis...

zelim samo, da je ne, in da ce jo (kot recimo s tistimi verzi)... da to primerno oznacis... brez drame... ce sem te uzalil, se opravicujem
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Polda ::

Lion29 je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

idiot pač.. well; zate duševno manj razvit človek - hvala

ne rabim razlage tvojih besed,..

obtožil si me na podlagi legit sourca imdb, kjer redno gledam ocene delov in vidim, da je objavljen naslov zadnjega dela


ajde, ne bit tolk dramaticen... pac prosim ne spoilaj... ves cas govoris o dance of the dragons in cel kup drugih stvari, ki se se niso zgodile...
pac itak imam najraje tvoje psote, ker si fan, in rad razlozis obsirno kontekst in zakaj se kaj dogaja... vcasih pac malo mejo prestopis...

zelim samo, da je ne, in da ce jo (kot recimo s tistimi verzi)... da to primerno oznacis... brez drame... ce sem te uzalil, se opravicujem


Mene si tudi presenetil Lion s to agresijo saj veljaš za zmernega woke Labourista kateri sprejemajo drugače misleče. Kaj se dogaja na otoku da si tako napet ?

BaTeMaN ::

@Lion29: ma samo provociram :) da vidim, kak daleč bomo šli... itaq, da me "nosi" se mi zdi da sem preveč "fanboy"

evo takoj še en spoiler... :)

zdaj ko bo timejump oz. bodo spet malo postaral "nekatere" igralce.. Aegon II Targaryen v glavnem njega odigra od zdaj naprej Tom Glynn-Carney (Ty Tennant se poslavlja, magari je bil super cool razvajen aroganten zapit pohotnež)..
anyway, Tom Glynn-Carney - iskal so nekoga, ki izgleda kot da je že nekaj popil v lifu" :) a ni lepo, da ustrezaš temu opisu :)
less then zero

Lion29 ::

Polda je izjavil:

Mene si tudi presenetil Lion s to agresijo saj veljaš za zmernega woke Labourista kateri sprejemajo drugače misleče. Kaj se dogaja na otoku da si tako napet ?


cuj, malo sem ga prevec cuknil fceri, pa me napenja :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BaTeMaN ::

The overall production budget of the first season of House of the Dragon was nearly $200 million.

Ring of Power? The production for the first season alone allegedly cost around $462 million (GBP399 million) which works out to around $57 million (GBP49 million) per episode - nearly twice the cost of Stranger Things season four.

The BOYS :) $11.2 million per episode


Pa tako si želim... da bi Galadriel vsaj 1 minuto bila "normalna" :)
less then zero

no comment ::

Kam za ku**a sfrčkajo $200M. Ker stvar zgleda neverjetno low budget. Black Adder je razkoš za tole revščino.

Ne morejo si privoščit več kot 3 statiste, niti ena scena ne zgleda ne lepa ne bogata, za režiserja in direktorja fotografije so očitno vzeli kar ljudi, ki so še pred pol ure igrice nabijal in gledali YT. Grem stavit roko, da direktor fotografije pri tej polomijadi še ni bil v pravem kinu.

 House of the Dragon is “not too dark,” according to Game of Thrones cinematographer

House of the Dragon is “not too dark,” according to Game of Thrones cinematographer



Ne, bimbo, to NI dark. To je žalitev za filmsko estetiko.

Ne pričakujem, da bodo tile pravljičarji našli novega Kubrika, ampak ni se pa treba posebej trudit, da si tako zanič, ccc...

Včeraj končam z HoD epizodo, se za TV vsede žena in si prižge "L'amica geniale'. Jebena drama, ki se ne dela, da je spektakel, ampak vidiš, da so jo delali ljudje, ki znajo.

Zgodovina sprememb…

Morison ::

Polda je izjavil:

Lion29 je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

idiot pač.. well; zate duševno manj razvit človek - hvala

ne rabim razlage tvojih besed,..

obtožil si me na podlagi legit sourca imdb, kjer redno gledam ocene delov in vidim, da je objavljen naslov zadnjega dela


ajde, ne bit tolk dramaticen... pac prosim ne spoilaj... ves cas govoris o dance of the dragons in cel kup drugih stvari, ki se se niso zgodile...
pac itak imam najraje tvoje psote, ker si fan, in rad razlozis obsirno kontekst in zakaj se kaj dogaja... vcasih pac malo mejo prestopis...

zelim samo, da je ne, in da ce jo (kot recimo s tistimi verzi)... da to primerno oznacis... brez drame... ce sem te uzalil, se opravicujem


Mene si tudi presenetil Lion s to agresijo saj veljaš za zmernega woke Labourista kateri sprejemajo drugače misleče. Kaj se dogaja na otoku da si tako napet ?

Končno je pokazal svoj pravi obraz.
Saj drugega itak ne zna, ko mu zmanjka argumentov pa začne žalit.

BaTeMaN ::

Miguel Sapochnik

Sapochnik defended his creative choice for using dark scenes, saying "It made sense that this was the last hope humanity has, the last beacon of light, and from the perspective of where we needed the story to go-which was to reach a surreal, chaotic climax-we needed an environment that was friendly to that."

similar experience in the final season of Game of Thrones, where a dimly-lit battle scene in the episode "The Long Night"

Mnogim nam ni všeč, je kar je... :) še vedno so druge opcije za gledat, če komu kaj ni všeč... ne gledat :)

Meni je pogreb, ki se zgodi brez besed in z nasmeškom najboljša scena dela.

Sapochnik, morda zna snemat napetost in akcijo.. medtem ko je uničil sexualno napetost med Daemonom in Rhaenyra, tak da lahk bi bla... pietch dark :) pa vseeno, vse kar je bilo v 4. delu.. "King of the Narrow Sea"
Clare Kilner OWNZ Miguel Sapochnik v love zadevah.

Claimanje dragona pa je vseeno super... kljub temi.
less then zero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaTeMaN ()

scipascapa ::

Pretemno je.

Kurzweil ::

Meni pa ni bilo pretemno... oz. razumem željo ustvarjalcev...

Sicer pa zanimiv del, nisem pričakoval, da se bodo tamali tako sfocali med sabo, to bo verjetno nosilo veliko težo v prihodnosti, na razvoj samih dogodkov... predvidevam...

Par scen je malce smešnih... namreč nekdo, ki je praktično taisti dan ostal brez očesa in ima porezanega pol obraza, ne bi bil ravno pri volji tam na easy prisustvovat... isto Rhaenyra, prinesa s porazano roko, cela dvorana pa stoji in kot da se ni nič zgodilo... pa pustimo to... je pa bila situacija kar tight, tam, ko so bili vsi na kupu... sem mogoče pričakoval še več fighta... recimo, da se odpelje Daemonu...

Overall pa dober del...

Je pa tako, kot ste že napisali... ko sem šel na IMDB, je že prvi kader od prihajajoče epizode nakazal, da se bo spet zgodil time warp...

Dejansko še samo trije deli... meni je serija čisto kul... z veseljem počakam/pogledam vsak del... ne pravim pa, da ni cel kup čudnih stvari...

BaTeMaN ::

Meni najbolj nenavaden dogodek: ko Alicent ukaže Christonu da Lucerysu "vzame" oko in je "ne uboga"; posledično Alicent napade Rhaenyro..v tem trenutku nastane vsesplošna panika, Christon gre proti "dogajanju" in se tako mirno pusti ustavit Daemonu, kot da si je oddahnil, da mu ni treba it v ta konflikt...

Viserysa sploh noben več ne upošteva.

Otto pa je končno ponosen na svojo hčerko.
less then zero

no comment ::

Kurzweil je izjavil:

Meni pa ni bilo pretemno... oz. razumem željo ustvarjalcev...

Eno so želje, drugo je pa katastrofalna realizacija ideje. In, ne, ne gre za to da bi bilo pretemno. Gre za to kako oblikuješ sceno s svetlobo. Tudi, če svetobe ni dosti oz. je ne želiš dosti.

Ni niti trohice občutka, ki so ga baje želeli pričarati. Sedaj imaš samo občutek, da gledaš flat digitalni material, pri snemanju katerega so si verjetno mislili "we're gonna fix it in post", potem pa je še za to zmanjkalo volje in znanja. Potem se pa napravljajo, da je izpadlo točno tako kot so želeli. Negradiran digitalni materijal posnet brez človeka, ki zna postaviti luč, ni nekaj kar bi človeka postavilo v "srednji vek" med princese in zmaje. Razen mogoče za otročad, ki nabija igrice in je to vse kar je d sedaj videla od gibljivih sličic.

Kurzweil ::

Saj nisem rekel, da je dobro izpadlo... pravim pa, da sem lahko pogledal... je pa res, da sem imel temo v prostoru, ko sem gledal... pri neki normalni svetlobi, bi tudi jaz verjetno bentil... verjetno so hoteli prikazat grim sceno zaradi pogreba... jaz pa sem dobil občutek, kot da se bo zgodila neka blazna svinjarija, recimo da bi se poklali tam v dvorani, kar pa se ni zgodilo... je pa imela tista scena potencial red weddinga iz GOT... vseeno, ni bil slab del... so pa malce vsekali mimo ja... je pa včasih smešno v tej resni produkciji, ko so dejansko kadri ponoči osvetljeni, da seveda vidiš kaj se dogaja... v večini primerov preveč... potem pa gledaš kak slovenski film/serijo, kjer pa ni tega in je tema, dejansko tema...

Nikec3 ::

Jaz imam doma Shitty TV, pa se mi je zdelo čisto primerno temno. Gledam pa seveda v temi, saj nisem nor.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tigi86 ::

Meni so deli vedno boljši. Vsak teden prav čakam, da si pogledam novega. Četudi ni bitk, akcije in tvistov ter smrti glavnih junakov (zaenkrat). Samo dogajanje, vzdušje in igra protagonistov me je potegnila notri bolj, kot sem pričakoval, glede na razplet in razočaranje GoT.
Napetost med liki posameznih vej družine T. mi je kar fizično otipljiva, prisotna na vsakem koraku in čudovito izražena z igro igralcev. Že kar srhljivo in obcesno. Poklon!

8. del je odličen, sam zaključek (zadnjih 15min) pa med najboljšimi od serije na temo Westerosa. Sploh vse kar se tiče scen kralja Viserysa: bridkega konca trpečega človeka.

Zato ta del od mene dobi gladkih 10/10 točk.

Badwolff ::

Se strinjam, zelo dober del. Matt Smith ukrade kar nekaj scen. Pa začuda mi je hot(ish) D'Arcy, ki mi sicer res ni :D

Lion29 ::

- razen jajca, nobenega zmaja v epizodi :O
- zmotijo me ti hitro casovni preskoki med deli - in potem v nekaj stavkih v dialogih obrazlozijo dogajanje... tezko sledit in tezko se bolj povezat
- d'Arcy je zame precej povprecna igralka, zelo pa me pozitivno presenetila Olivia Cooke... ceprav me je zelo zmotlo, da je bila ona izbrana za Alicent, popolnoma drugacna kot mlada (Emily Carey)... in mi je igrala kul v Bates Motel - mi je pa vloga sla na jetra.... meni osebno veliko boljsa igra kot od D'Arcy
- Odlicna maska Vyserisa, mogoce prevec "suha"... ce bi bila bolj sluzasta bi bila perfetkna... ampakz e tako - kapo dol
- zmoti me tudi izbira (novega) igralca Aemonda (Ewan Mitchell - ki mi je bil v The Last Kingdom super) - se mi zdi veliko prestar za vlogo
- zmoti me tudi izbira Aegona, to pa zato, ker deluje precej mlajsi kot Aemond... poleg tega mi pa je bil Ty Tennant odlicen kot Aemond... Tom Carney pa mi ne deluje veliko starejsi (sploh pa ne 6 let) kot Ty.
- Odlicna scena za mizo... vsi se mi zdi so odigrali vrhunsko
- Odlicna scena s Ser Vaemotom ... prav odlicno idigrana - prav vidi se njegov gnus in kljubovanje, ker gre njegova pomembna "hisa" in legacy po gobe... in pol Daemon being Daemon... kul


Pac na vse te spremembe igralcev se je treba navadit... mislim, da bi lahko z deep fake-i bolje opravili... ampak kaj cmo.... pa ti casovni preskoki...
Velika razlika med GOT in HOTD je v tem, da je tam bilo kazanih vec zgodb hkrati in je to delalo serijo bolj zanimivo... oleg tega da je bilo neizmerno vec igralcev in budgeta... se vidi, da so tukaj skrti, vsaj provo sezono (tako kot GOT prvih nekaj epizod)... bomo vidli, ce se bo to popravilo
Cinematografija ne deluje vec tolko digitalno kot prve dele.... gradovi pa delujejo lepo

Drugace pa se zgodba dobro razvija, like dobro razvijajo... napetost je OK... Daemon se malo spara :D

Eto, to je moje osebno mnenje... poskusam biti kar objektiven... sam je tezko... ni da gledam dosti serij(ker se mi zdi, da ni tolko kvalitetnih)... se mi pa zdi HOTD trenutnmo med boljsimi oz. najboljsa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

melvin ::

Verjetno najboljša epizoda do sedaj.
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

BaTeMaN ::

Res odličen del. Sem včeraj dvakrat pogledal. Zelo visoka ocena imdb - zaslužena.

Men je pa Aemond top izbira (verjetno, ker ga ne poznam od prej). Totalno kri žejen se mi zdi. Ni važno koga, samo da bi tekla kri.
Kar se tiče d'Arcy & Daemon veze me moti, da med njima ne čutim nobene kemije ampak je kar je.

Nora napetost. Dialogi so fenomenalni.

Tudi kostumografija jasno pove, kdo je zelen in kdo je črn. Rhaenys lepo cel del manipulirajo z njo, kam naj se nagne a je lepo oblečena v črno.

in pa seveda Lion29 :) Daemon being Daemon moment: He can keep his tongue.

Zdaj je jasno, zakaj se je Daemon smejal med pogrebom Laene Velaryon, med govorom Vaemond-a Velaryon, ko je govoril o čistosti krvi Velaryon v high valyrian.

Zdaj po 8-delih vidim, da smo tu pretežnu ljubitelji serije :)
less then zero

Badwolff ::

Začetek je bil precej boring, se pa zelo dobro nadaljuje.

cias ::

BaTeMaN je izjavil:


Zdaj po 8-delih vidim, da smo tu pretežnu ljubitelji serije :)


Jaz sem pogledal samo 1. del in mi je bil precej dolgočasen, ampak kar sem spremljal reviewe so iz mlačnih prešli v malo pozitivne ( za razliko ene konkurenčne serije z miljardno gledanostjo ki jo ne ljubijo samo neon naciji ).

Kakšen pa je kaj zvok? Jaz na slušalkah z Dolby Atmos virtual surround dostikrat z užitkom prebavim tudi kakšno mlačno zadevo če ima dobre zvočne efekte.
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Wheel of Time (Tv serija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9919643 (873) oo7
»

Igra prestolov zmagovalec torrenta 2013, Iron Maiden niso priredili koncerta za pirat

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2711769 (9363) GamerBoy

Več podobnih tem