» »

Problemi z writerjem

Problemi z writerjem

KoKi ::

ok, stvar je sledeca

ze nekaj casa mi writer ne dela pravilno, pa sem se pred 2ma dnevoma spavo, da bi kaj zrihto. no ratalo mi ni nic.

zdaj ne vem la je od te ko sem dobo onega crva, al pa ko sem dal novega nerota gor, ampak PREJ JE VSE DELALO PRAVILNO.

ko hocem cd posnet (z 12x hitrostjo), mi pride nekje do 3%, pol ko pa bi mogo zacet pa mi napise "no seek complete", ceprav gre simulacija skoz. lahko pa snemam z 4x hitrostjo...;( sem tudi pogledal ce mam vklopljen DMA, DL sem najnovejsi firmware , instaliro driverje (ce bi se seveda temu lahko reklo driverji), pa nic.

probal sem se razlicne nerote: 5.5.10.35, 6.0.0.11, 6.0.0.15, pa winoncd 3.8.

pri prvih dveh, mi napise to kaj je zgoraj opisano, pri drugem mi sploh nece snemat ker napise da je premalo prostora (ker seveda 701M ne mores spravit na 703M CD), pa niti overburna nene vklopi, pri winoncdju, pa pol ko restartam kisto napise (v trayu, ko ti isce nove komponente...), da so problemi z SCSI controllerjem in da je treba ponovno namestit driverje za writerja, ceprav edino kaj sem mel pod SCSI je nero image drive (no kista glih ni najnovejsa :) ).

uporabaljam pa Win XP, trenutni nero :) 6.0.0.11, writer pa je (ce bi ga slucajno keri poznal) Acer 12x8x32 1208A (firmware 9.CC).

LP
# hackable

ali3n ::

Morda ti bo pomagala moja izkušnja: z nero 6 (in podrazličice) mi je peklo nerazpoznavne cd-je.. kot da ni nič gor (da so prazni); zdaj mam spet starega 5.5.10.42 in je vse ok...
pekač mam pa Waitec (16/10/40)
Tko da probi uninstall 6-tice, popucaj register (zbriši vse kar diši po nero6) in inštaliraj starega...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

KoKi ::

sem zrihto, vseeno havla :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visoka temperatura diska in preveliko obremenjevanje procesorja!

Oddelek: Pomoč in nasveti
221233 (945) rockeye
»

problem pri snemanje dvd-jev

Oddelek: Programska oprema
5828 (653) vili
»

Liteon 40/12/48 uničuje CDje pri 40x hitrosti

Oddelek: Pomoč in nasveti
6674 (600) prismo
»

nero 6 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
51032 (884) Klemenn
»

Nero 6

Oddelek: Programska oprema
5996 (771) jan020

Več podobnih tem