» »

Lenovo napaka - pomoč

Lenovo napaka - pomoč

dejo789 ::

Ob zagonu računalnika se mi pojavi izpis na sliki, katerokoli tipko stisnem se ne zgodi nič, v čem je problem?

  • spremenil: dejo789 ()

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dejo789 ::

ne koristi mi to kaj, ne pridem sploh v windowse, karkoli stisnem se ne premakne naprej, stoji na tem opozorilu ki se pojavi takoj ob zagonu prenosnika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejo789 ()

Baja ::

mrtva tipkovnica? v bios lahko prides?

dejo789 ::

tudi ne

Baja ::

priklopi usb tipkovnico in probaj.

dejo789 ::

priklopil mi je uspelo prit v windowse dela tipkovnica usb, tipkovnica na prenosniku še vedno mrtva, ampak kaj ko kaj takega še nisem videl, vse mi utripa karkoli hočem odpret ne gre, skače slika sem in tja, ne morem niti označit datotek da bi si jih shranil in skopiral na usb

če probam na brskalnik it stisnem prvo črko zazna se izbriše in ne pusti niti da bi vtipkal kaj

ob zagonu ko prideš v windowse pa ta napaka okence

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejo789 ()

Machete ::

Daj sformatiraj za začetek.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dejo789 ::

uspel dat na glas prenosnik da se sliši zvok in dela pip pip kot da bi bila pritisjena zaskočena ena od tipk po neki logiki ampak ni nobena

Han ::

Odklopi napajanje in baterijo za 5 minut...

beer2peer ::

Možno je, da je kakšna tekočina ali vlaga prišla v tipke in sedaj daje signal, da je neka tipka pritisnjena. Če je možno, odklopi tipkovnico. Lahko probaš tipkati na vsako tipko in boš videl, če katera gre trše ali pa deluje, kot da je pod njo smet.

Zgodovina sprememb…

dejo789 ::

namestil na novo windowse in isto tipkovnica na prenosniku mrtva, ter nonstop zvok pip pip (beep beep) če odprem notepad, pa mi vanj udarja današnji datum in uro



oseba od katere je prenosnik pa trdi da ni polila kaj po njem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejo789 ()

errhec ::

Po simptomih je tipkovnica fuč, odklopi tipkovnico prenosnika pa preizkusi.
dd

solatko ::

Šteka ti drsna ploščica in tipkovnica. Zadeva je bila polita. Odpri računalnik in izklopi kontakta za obe napravi in daj USB miško in tipkovnico.
Lahko pa namestiš w10, ker je mogoče kaj narobe z gonilniki, če je računalnik novejšega datuma.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

beer2peer ::

In Notepad, you can add the timestamp by pressing the F5 key. Microsoft Office Word, OneNote allows the Alt + Shift + D and Alt + Shift + T hotkey combinations to insert the current date and current time respectively.


Lahko da je F5 tipka krivec ali pa katera izmed drugih tipk (alt, shift, D, T) ali pa da je cela tipkovnica v okvari.
Poizkusi odstraniti tipko F5 in jo sčistiti spodaj s kontakt sprejem za elektroniko ali pa s 100% alkoholom, malo prestiskaj to tipko in pusti da se posušijo hlapi (ne prižigati laptopa).

Zgodovina sprememb…

ToniT ::

Izklopi tipkovnico na prenosniku. Poglej na netu, kako se odstrani tipkovnica pri dotičnem modelu...

Riff ::

tud jst pravim da izklopi tipkovnica pa najbrž je bila polita


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska tipkovnica?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7928277 (4400) forplan
»

logitech ultrax nadomestek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13825013 (11570) scipascapa
»

Imac in slovenska tipkovnica

Oddelek: Pomoč in nasveti
126120 (5880) bauci
»

Katero tipkovnico uporabljate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11913797 (11556) Half-Saint
»

Miš in tipkovnica se občasno ne odzivata

Oddelek: Strojna oprema
352262 (1931) bluefish

Več podobnih tem