» »

Zna kdo flashati firmware pri Nokiji e 52?

Zna kdo flashati firmware pri Nokiji e 52?

nokia6310 ::

Pozdravljeni, ker žal telefoni na tipke izginjajo iz naše realnosti, sem še upam da pravi čas nabavil tri Nokie e 52. Zame kot slepo osebo popolnoma zadošča za tisto kar rabim se pravi sprejemanje klicev ter prejemanje in pošiljanje sms sporočil. Tistega na touch se pa bom počasi navadil ko se mi bo dalo. Sicer pa sta za slepe tako android kot Appel dokaj razvita čeprav zame praktično nista uporabna saj npr v javnosti ne morem diskretno napisat sporočila ne da bi ga pisal predolgo in ne da bi kdo videl kaj pišem čeprav se da v bralniku zaslona zatemniti zaslon. Zanima me zna še kdo od forumašov flashati firmware? Imam štiri Nokie e 52. Eno sem kupil na Amazoni iz Berlina sicer je bla zelo draga ampak ma angleščino pa še neke stock programe zaradi katerih je telefon precej počasen. Hvala vsem za odgovore. Ni mi problem priti tudi v kak drug kraj. Pa seveda obvezno dam za pivo.

tony1 ::

Če potrebuješ telefon s tipkami se še vedno prodaja BlackBerry, ki je narejen na Androidu (je čisto običen smart phone)...

Če pa si z e52 zadovoljen, pa seveda ostani na tem modelu...

nokia6310 ::

Ali nima BlackBerry zaslona na dotik in tipkovnice? Ali pa morda obstaja model kateri ima samo tipkovnico? Drugače me je zanimalo če kdo na forumu zna flashat firmware za Nokio e 52.

tony1 ::

Upam, da bo kdo znal pomagati tudi za e52.

Sicer pa drži, BB Key One model ima res oboje in čeprav je tipkovnica zelo primerna za tipkanje, se nekatere stvari lahko naredi samo na touchscreenu. Nokia e52 bo res boljša varianta...

nokia6310 ::

Res ni nobenga ki bi mel še te stare fajle rm 469 recimo? Rabim samo firmware fajle balkan verzijo. Evropsko sem našel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega business telefona - kaj preostane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
607571 (5297) dj_uro
»

Poslovni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
477931 (5433) cuxoh
»

Je to res??nokia e72

Oddelek: Mobilne tehnologije
123872 (2020) Spider9
»

Kateri gsm ustreza naslednjim zahtevam?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152295 (1864) amigo_no1
»

Najboljša baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
222476 (1850) jedateruk

Več podobnih tem