» »

OnePlus 7T & 7T Pro

OnePlus 7T & 7T Pro

Dzhimen ::

Vidim da so OnePlus tekom let kar konkretno dvignili cene. Kljub temu pa je pravo vprašanje ali imajo še vedno noro dober P/P ali jih je kdo prehitel na tem področju?

Kako se vam zdida ta dva telefona (7T in 7T Pro)? Nisem si še lastil OnePlus naprave, pa močno razmišljam da bi si 7T Pro omislil, ker izgleda super telefon. 90Hz display, ekran čez celo (7T ima teardrop za kamero, kar me malo moti), top šit procesor, glavno stvar ki bi jo rad izkusil pa je njihov OxygenOS, da vidim kaj je na tem.

Ve kdo mogoče zakaj 7T Pro-ja ni na Gearbestu? Na uradni OP strani je cena 760€. Za OnePlus 6 vem da je bil na gearbestu 100€ ceneje (s poštnino vred, varianta brez carine, global verzija). Pa me zanima ali se da OnePlus 7T Pro tudi kje ceneje dobit kot na uradni strani. In pa ali mogoče kdo ve ali cene OP telefonov ponavadi kaj opazno padejo. Ker 7T Pro je na frišno zunaj, se splača počakat kak mesec ali ne bo razlike nobene? Bi bil hvaležen če bi mi kdo ki je bolj na tekočem s temi zadevami dal kako informacijo. Hvala! ;)

freesty ::

Poglej se oneplus 7 pro. Med 7 pro in 7t pro je minimalna razlika.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

starboi ::

Kamero ima v primerjavi z drugimi znamkami v tem cenovnem rangu konkretno slabše kvalitete, tako da bi to pri meni še najbolj odtehtalo in se zanj ne bi več odločil... sem imel vse od One+1 do One+5 in sem s to znamko zaključil za vedno.

weasel ::

freesty je izjavil:

Poglej se oneplus 7 pro. Med 7 pro in 7t pro je minimalna razlika.

10Eur razlike je med njima, se mu vseeno mogoce bolj splaca vzeti T verzijo.

Kar se tice padca cen, ga do zdaj ni bilo, ce se prav spomnim. OxygenOS je pa top :)

Dzhimen ::

weasel je izjavil:

freesty je izjavil:

Poglej se oneplus 7 pro. Med 7 pro in 7t pro je minimalna razlika.


Kar se tice padca cen, ga do zdaj ni bilo, ce se prav spomnim. OxygenOS je pa top :)



Tudi na Gearbest ne bo prišel za nižjo ceno kot 760€ misliš?

genesiss ::

7T je na geekbuying za 528EUR

https://www.geekbuying.com/item/Global-...

//Aja, ni na zalogi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Andrej51 ::

Ti priporočam, da počakaš kakšen mesec vmes pa spremljaj Kimovil lani ko sem kupoval OP6 so imeli kupone od Banggood-a.

@starboi včasih so bile kar velike razlike ampak mislim, da trenutna generacija ne zaostaja dosti. Če te pa moti si pa naložiš GCam apk.

Pa še pro tip, kupi različico za Azijo, razlik za EU trg ni (podpira vse frekvence) edino adapter za polnilec si boš mogel kupit razlike v ceni pa tudi do 100€.

negot ::

Kitajc01 ::

7t 256gb bangood 420€ ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje naj nabavim OnePlus 7 Pro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5810679 (5475) Bolt
»

oneplus oxygen os in nlb

Oddelek: Mobilne tehnologije
212590 (1853) mikrctmk
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530640 (22946) markobj
»

Telefoni OnePlus vohunijo za uporabniki

Oddelek: Novice / Zasebnost
3912867 (9964) win64
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667872 (36584) Yossarian

Več podobnih tem