» »

Nepremičninske agencije

Nepremičninske agencije

1
2
»

Lonsarg ::

Mezanin glede na spletno stran še obstaja in imajo fiksno provizijo 1590EUR+DDV:
https://mezanin.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

LeQuack ::

Lonsarg je izjavil:

Mezanin glede na spletno stran še obstaja in imajo fiksno provizijo 1590EUR+DDV:
https://mezanin.si/


Ni švoh.
Quack !

Šimpanz ::

Jaz sem pred leti prodajal stanovanje in kupoval hišo in lahko rečem da je večina agentov poden od podna. Vse kar znajo je da objavijo na nepremičnine.net in nato čakajo. K meni so vozili stranke, nakar sem moral jaz vse govoriti, ker modeli niso nič vedelo o tem kaj prodajajo. Saj ne morejo ker oglašujejo vsaj 50 nepremičnin naenkrat. Večina jih ni imela licenc za nepremičninskega agenta ampak en njihov sodelavec ali šef. Isto ko sem kupoval, totalno neznanje. Ko ga vprašaš na kaj se hiša/stanovanje ogreva začne gledati na oglas preko telefona, isto ko ga vprašaš kdaj je bila zgrajena. V glavnem računajo mnogo preveč glede na to kaj ponujajo.

sarra ::

svecka je izjavil:

agencij se izogibajte, ker vedno nategujejo. So ponujali streho ki je puščala (železna, kar pomeni , da je čist zanič), plesen, smrdelo. So pa vse prepleskali, samo vseeno se je vohalo. Rajši prosi prijatelje ki se poznajo na gradnjo strehe, statika itd in da pride z vami pogledat hišo.


Se strinjam, izogibajte se agencij, tako pri izbiri za prodajo kot za posredovanje... Velikokrat prodajajo laži, znajo pa se običajno tudi dobro zaščititi ko se kdo pritoži, pa ne rečem za vse...Na splošno pa so oderuhi tako pri pomoči za prodajo in pri nakupu, lažnjivci ki izkoriščajo v svojo korist...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarra ()

sarra ::

LeQuack je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Mezanin glede na spletno stran še obstaja in imajo fiksno provizijo 1590EUR+DDV:
https://mezanin.si/


Ni švoh.


To je veliko. Vsak lahko preprosto napiše oglas brez teh oderuških posrednikov, ki pravzaprav ne naredijo skoraj nič, razen da trosijo laži in netočne informacije..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarra ()

c3p0 ::

Mi smo tako naredili pred leti. Zanimanja za oglas je bilo malo, sumničavosti pa veliko.

Nato preko agencije, 5k EUR višja cena, nekaj za provizijo in še malo za foro, ogledov se je trlo, prodano v par tednih.

LeQuack ::

c3p0 je izjavil:

Mi smo tako naredili pred leti. Zanimanja za oglas je bilo malo, sumničavosti pa veliko.

Nato preko agencije, 5k EUR višja cena, nekaj za provizijo in še malo za foro, ogledov se je trlo, prodano v par tednih.


Očitno so ljudje radi nategnjeni. Sicer pa saj to že vidiš pri avtih. Vesele volje gredo do avtohiše in dajo 20% več za uvožen izrabljen avto, namesto da kupijo od fizične osebe. Kdo bi razumel.
Quack !
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastnik hiše in agencija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548158 (5261) tikitoki
»

Obvoz nep. agenta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
858964 (5765) Bizkit45
»

Višina posojila

Oddelek: Loža
51561 (1383) ales85
»

Nakup stanovanja - posrednik pijavka?

Oddelek: Loža
3710807 (8284) Telbanc

Več podobnih tem