» »

Lg G5 h850 pocasno polnjenje - pomoc

Lg G5 h850 pocasno polnjenje - pomoc

pcgajver ::

Pozdravljeni, prosil bi za pomoc. Telefon se polni pocasi in bi rad prisel do bistva tezave. Ve kdo zagotovo ali je tezava v tem delu spodnjega dela usb flex dock-a(obkrozeno na sliki). Ce ne, za kaj ta del sluzi? Po pomoti sem ga uspel fizicno unicit in zdaj me zanima ali posledicno to povzroca problem.

  • spremenilo: pcgajver ()

errhec ::

VZAMI novo
dd

pcgajver ::

Hvala, naroceno. Drzim pesti da se ne izkaze potem za okvarjen kabel/adapter. :8) Ce kdo vseeno ve za kaj sluzi tisti specificni modul oz. me zna usmerit kje se da to preverit (za v prihodnje), z besedo na plan prosim!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pcgajver ()

DeeCoy ::

To je mikrofon in razen, če si naredil kak kratek stik nima veze s polnjenjem. Lahko je kriv charging port, baterija, vezje za polnjenje ali manjši kratek stik. V tem zaporedju.

pcgajver ::

Super hvala. Je mozno tudi da custom rom ne podpira QC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pcgajver ()

errhec ::

Če je vsaj kolikor toliko znan ROM ti piše kaj podpira in kaj ne deluje.
Si ga snel iz XDA?
dd

pcgajver ::

Ja fullmucs 5.5 iz xda. Ni videt omembe glede podpore QC zato pa me je tudi to presinlo preverit ob tem pripetljaju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pcgajver ()

cortez ::

Usb-c micro porti so problem, ker se polomijo prehitro.

Tukaj Sorin lepo pove, katere povezave so nujne, da tak port sploh polni.

pcgajver ::

Sem nasel glaven vzrok za pocasno polnjenje. Kabel je poskodovan. Zdaj me zanima ali bo za ta telefon hitro polnjenje in ostalo pc povezovanje delovalo z uporabo micro usb kabla (ker jih imam viska) in kupim samo se adapter, torej micro usb - typeC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pcgajver ()

DeeCoy ::

Kupi dober kabel (npr Anker ali original od kateregakoli telefona) type C in bo mir.

P.S.
Drugič naprej testiraj na kablu sigurno dela, ne pa da na vrat na nos menjaš port..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

pcgajver ::

Res mi ni do se enega novega kabla zato ce ima kdo izkusnje z zgoraj omenjenim setup-om, prosim za nasvet v tej smeri.

DeeCoy ::

pcgajver je izjavil:

Res mi ni do se enega novega kabla zato ce ima kdo izkusnje z zgoraj omenjenim setup-om, prosim za nasvet v tej smeri.

Filalo bo, quick charga ne bo.

pcgajver ::

Ve kdo za kaj sluzi spodnji desni del na levi strani slike?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pcgajver ()

DeeCoy ::

pcgajver je izjavil:

Ve kdo za kaj sluzi spodnji desni del na levi strani slike?


Če prav vidim na hitro je kontakt za anteno. Se da zrihtat, če si odlomil, ampak bi rabil odlomljen del.

pcgajver ::

OK, potem to najbrz ni tezava za avto reboot v download mode-u oz. neprepoznavo adbja?

Ce grem od zacetka. Telefon sem zelel spravit nazaj na stock rom. Zdaj, ko grem v download mode, mi telefon avtomatsko reboota po 20 sec. LGUP ga zazna ampak ni dovolj casa da bi se rom v celoti namestil. Nevem kaj bi to povzrocalo, mogoce pini na maticni za gumbe? Ampak, v fastboot meniju ne prihaja do tega na enak nacin tako do izklopa, gumb za izklop potem verjetno ni tezava.

Se je ze tolko nabralo, da bom verjetno kar odstel malo vec za maticno plosco in naj bi imel mir spet lep cas.

@deecoy, kako pa poteka to kar si omenil, z lotanjem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pcgajver ()

DeeCoy ::

pcgajver je izjavil:


@deecoy, kako pa poteka to kar si omenil, z lotanjem?

Ja, odlomljeni del se zalepi nazaj gor, potem pa se naredijo "jumperji" na linijah, ki so vidne.
Seveda je potrebno potem s tem ravnat previdno pri razstavljanju..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Testiranje za spolno prenosljive bolezni

Oddelek: Loža
3418023 (13873) Mitja223
»

Galaxy A5 2016 - hoče staro geslo

Oddelek: Mobilne tehnologije
91028 (865) damirez
»

lg g2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13516814 (10049) Mare3
»

LG G3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24954614 (23798) moxon
»

No os installed telefon ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91612 (1344) deyvid

Več podobnih tem