» »

Najcenejše naročniško razmerje

Najcenejše naročniško razmerje

pukyplay ::

Pozdravljeni,
se opravicujem vendar nisem nasel nobene osvezene informacije na to temo,iscem najcenejso narocnino za:
-Neomejene klice + SMS v Slo
-kolicina prenosa podatkov max 30GB
-Klici v eu ali Sms vsaj delno v paketu

Hvala,
Marko

hojnikb ::

hot maxi 10€
#brezpodpisa

Apple ::

Sposodil si bom temo za vprasanje: ali je Telekom edini operater za analogno telefonijo? Rad bi odjavil "trojcka" in imel spet samo parico za navadni telefon. TV-ja in dostopa do neta prek parice ne potrebujem vec. Nesmiselno se mi zdi placevati 80 eur/mesec za neko bedno hitrost in slabo sliko na TVju.

Tnx za info.
LP, Apple

profii ::

Apple, ja :)

feryz ::

Zakaj bi pa imel navadni telefon?
A ni hudo draga naročnina?

profii ::

vrjetno da ne izgubi parice.

Zvitor ::

hojnikb je izjavil:

hot maxi 10€


Si bom malo sposodil temo za n00b vprašanje. Imam nek paket pri A1, naročnina, položnica je 17€/mesec, telefon v vezavi pa nek dumbphone Nokia. Sem zadovoljen.

Če bi želel preiti na HoT Maxi za 10€/mesec, ali bi lahko uporabil obstoječi Nokia telefon, ki sem ga dobil preko A1? Od šestih HoT telefonov ki so na njihovi strani mi namreč noben ne ustreza.

Hvala.

2dark ::

Zvitor je izjavil:



Če bi želel preiti na HoT Maxi za 10€/mesec, ali bi lahko uporabil obstoječi Nokia telefon, ki sem ga dobil preko A1? Od šestih HoT telefonov ki so na njihovi strani mi namreč noben ne ustreza.

Hvala.



Da. Telefoni niso zaklenjeni na omrežje operaterja.

harvey ::

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa imel navadni telefon?
A ni hudo draga naročnina?

Tam nekih 14 EUR/mesec, če si pa potrošnik s posebnimi potrebami ali nizkimi dohodki si pa upravičen do 50% popusta skladno s pravilnikom (Uradni list RS, št.105/13)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

2dark ::

harvey je izjavil:

feryz je izjavil:

Zakaj bi pa imel navadni telefon?
A ni hudo draga naročnina?

Tam nekih 14 EUR/mesec, če si pa potrošnik s posebnimi potrebami ali nizkimi dohodki si pa upravičen do 50% popusta skladno s pravilnikom (Uradni list RS, št.105/13)


Ne vidim razloga, da bi imel. Klici drugim operaterjem se zaračunavajo. Ni poante, da ga imaš.

Zvitor ::

2dark je izjavil:

Zvitor je izjavil:



Če bi želel preiti na HoT Maxi za 10€/mesec, ali bi lahko uporabil obstoječi Nokia telefon, ki sem ga dobil preko A1? Od šestih HoT telefonov ki so na njihovi strani mi namreč noben ne ustreza.

Hvala.



Da. Telefoni niso zaklenjeni na omrežje operaterja.


Sem se pozanimal še pri HoT in dobil nekaj odgovorv. Glede na vse, kaže da so oni daleč najugodnjši ponudnik. Kako to, da ne gredo kar vsi naročniki z A1 na HoT? Omrežje uporabljajo isto. Je kakšen "catch"?

Jirzy ::

Zvitor je izjavil:

2dark je izjavil:

Zvitor je izjavil:



Če bi želel preiti na HoT Maxi za 10€/mesec, ali bi lahko uporabil obstoječi Nokia telefon, ki sem ga dobil preko A1? Od šestih HoT telefonov ki so na njihovi strani mi namreč noben ne ustreza.

Hvala.



Da. Telefoni niso zaklenjeni na omrežje operaterja.


Sem se pozanimal še pri HoT in dobil nekaj odgovorv. Glede na vse, kaže da so oni daleč najugodnjši ponudnik. Kako to, da ne gredo kar vsi naročniki z A1 na HoT? Omrežje uporabljajo isto. Je kakšen "catch"?


Ne mores kupiti Samsung Galaxy S11++ UltraPro na obroke.

Matek ::

Zvitor je izjavil:

Sem se pozanimal še pri HoT in dobil nekaj odgovorv. Glede na vse, kaže da so oni daleč najugodnjši ponudnik. Kako to, da ne gredo kar vsi naročniki z A1 na HoT? Omrežje uporabljajo isto. Je kakšen "catch"?
Enako, kot če kupiš nek jogurt pod znamko Ljubljanskih Mlekarn ali pa isti jogurt pod znamko Hofer. Trgovinske znamke so vedno namenoma ceneno zdizajnirane, da dajejo vtis nižje kvalitete. Nekateri kupci tako prostovoljno plačajo več z nakupom dražje variante, obenem pa si večje število kupcev lahko privošči cenejšo. Če bi izdelek prodajal pod samo eno ceno, bi bil bodisi brez potrebe prepoceni za prve bodisi predrag za druge.

Prodajalec si želi, da bi lahko prodal vsem in da bi vsakdo plačal zgornjo mejo, ki jo je pripravljen odšteti.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

DOOM_er ::

Jirzy je izjavil:



Ne mores kupiti Samsung Galaxy S11++ UltraPro na obroke.


to, velika večina ljudi si pač ne more privoščit normalno telefona za 700€, boljš vzet kredit pri operaterju.
Robots will steal your job. But that's OK

2dark ::

Zvitor je izjavil:


Glede na vse, kaže da so oni daleč najugodnjši ponudnik. Kako to, da ne gredo kar vsi naročniki z A1 na HoT? Omrežje uporabljajo isto. Je kakšen "catch"?


Si ti pogledal koliko ima HOT maksimalen prenos podatkov v LTE omrežju? Do 20/5 Mbit/sekundo ( če doplačaš 2 € pri osnovnih paketih pa imaš potem 50/10 )

Pri A1 imamo na vseh paketih 150/50 Mbit/sekundo.

Utk ::

Svaka čast če opaziš razliko pri brskanju na telefonu.

zmaugy ::

pukyplay je izjavil:

Pozdravljeni,
se opravicujem vendar nisem nasel nobene osvezene informacije na to temo,iscem najcenejso narocnino za:
-Neomejene klice + SMS v Slo
-kolicina prenosa podatkov max 30GB
-Klici v eu ali Sms vsaj delno v paketu

Hvala,
Marko


A to si prepisal iz HOT prospekta, predno si odprl temo?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

2dark ::

Utk je izjavil:

Svaka čast če opaziš razliko pri brskanju na telefonu.


Večina normalnih dnevno uporabljamo yt in če maš nižjo hitros prenosa ti bo dlje nalagalo in vmes ti bo zaštekalo v 4 K!

Utk ::

Oh the horror da moraš na 14 centi ekranu gledat samo v full hd.

Apple ::

profii je izjavil:

vrjetno da ne izgubi parice.

Tko je, ja. Ce hocem obdrzat parico, bo to 14 eur/mesec... Zelel sem se lociti od Telekoma, pa vidm, da so se dobr porocil z mano...:)
LP, Apple

Bye ::

hojnikb je izjavil:

hot maxi 10€

Najcenejša naročnina je pri Bobu. HoT nudi samo predplačniške variante.

Lonsarg ::

2dark je izjavil:

Utk je izjavil:

Svaka čast če opaziš razliko pri brskanju na telefonu.


Večina normalnih dnevno uporabljamo yt in če maš nižjo hitros prenosa ti bo dlje nalagalo in vmes ti bo zaštekalo v 4 K!

Noben streaming service, niti 4K content ne gre čez 20Mbit zaenkrat, oziroma vprašanje če sploh kater čez 20Mbit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

pukyplay ::

zmaugy je izjavil:

pukyplay je izjavil:

Pozdravljeni,
se opravicujem vendar nisem nasel nobene osvezene informacije na to temo,iscem najcenejso narocnino za:
-Neomejene klice + SMS v Slo
-kolicina prenosa podatkov max 30GB
-Klici v eu ali Sms vsaj delno v paketu

Hvala,
Marko


A to si prepisal iz HOT prospekta, predno si odprl temo?



------
Nisem,uporabljam telekom zato ker veliko delam na balkanu pa noben drug operater nima te moznosti da zakupis nek paket klicev sms-jev....Napisal sem zelje kaj bi imel. Hofer mobile pa poznam od prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649897 (12225) V-i-p
»

Telekom Slovenije podražil mobilne pakete (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10620137 (10431) bambam20
»

T-2 ali A1 za internet doma?

Oddelek: Omrežja in internet
4013406 (5602) crypto0
»

Simjacker attack

Oddelek: Mobilne tehnologije
193882 (2251) poweroff

Več podobnih tem