» »

Podnebni štrajk

Podnebni štrajk

MAGA TRUMP ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...


Zadnje čase je vse več govora o mladih ki protestirajo za spremembo v ekološki politiki. Sicer se sliši zadeva zelo lepo,da se mladi zanimajo za naš planet, pa je temu res tako? Dejstvo je da je danes petek in štrajk je potekal v času ko so otroci v šoli, ampak imajo na nekaterih šolah OBVEZNO udeležbo tega štrajka. Torej če bi dali na voljo prosti dan ali podnebni štrjk, koliko mladih bi bilo tam? Verjetno nobenega. Koliko teh bi se odpovedalo naprimer topli vodi doma, ali pa da bi doma ukinili polnenje telefona? Koliko teh otrok se bo v prihodnosti vozilo v službo z vlakom/busom? Verjetno redki.

Zanimivo je tudi dejstvo da na teh plakatih niso samo okoljski slogani ampak tudi zelo politično usmerjeni. Kdo se okorišča na tako pokvarjen način kot je izkoriščanje šolarjev, podnebnih sprememb itd. Sploh pa to da s prstom kažejo naprimer na šarca. Kaj ima šarec s podnebnimi spremembami ki se praktično dogajajo že od začetka? Za nekatere je za se kriv šarec, trump itd. Ki so samo par let na oblasti?

Tudi vodja tega švedinja greta ima zelo zanimivo ozadje. Na OZN srečanju je dobesedno grajala voditelje oni so ji pa ploskali. Skratka živi cirkus. Noben je ne jemlje resno.


  • zaklenilo: zee ()

D3m ::

Sem videl ja.

Ko jo sprašujejo brez spisa pogori.

|HP EliteBook|R5 6650U|

MAGA TRUMP ::

Menda da ji to vse pišejo "strici", sicer so pa tudi njeni starši izrazito politično usmerjeni. Jaz sem za čisto okolje in sem prepričan da več naredim za okolje kot toti štrajkarji, z veseljem bi tudi jaz protestiral, ampak nedovolim da bi me izkoriščali tako podlo za politične namene

kjut ::

MAGA TRUMP je izjavil:

Menda da ji to vse pišejo "strici", sicer so pa tudi njeni starši izrazito politično usmerjeni. Jaz sem za čisto okolje in sem prepričan da več naredim za okolje kot toti štrajkarji, z veseljem bi tudi jaz protestiral, ampak nedovolim da bi me izkoriščali tako podlo za politične namene


+1

Vazelin ::

Sodelovati na protestih bi morala biti svobodna odločitev, ne da je to obveznost.

In učitelji in učiteljice za nedelo ne bi smeli biti plačani.

To sedaj je absurdno izkorišcanje kot prvo otrok in kot drugo davkoplačevalcev, ki ta rollercoaster financiramo

Po šoli ob dveh se jim ne da? Takrat že v BTcju šopingirajo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

MAGA TRUMP ::

Točno tako. Naj v soboto ali nedeljo orginazirijo, nobenga nebi bilo. Jaz sem že večkrat bil na čistilnih akcijah prostovoljno im sem nas lahko na prste preštel. Telih tisoč bi dal pobirat smeti po travnikih, bi hitro bilo konec tega štrajka. Takih nerabimo

blink ::

Na kupu pa sami taki, ki nič ne prispevajo v proračun in se napajajo iz kapitalizma (osnovnošolci, srednješolci, študentarija, javnosektoraši, penzionisti, nevladniki, brezposelni).

lynxslo5 ::

Te proteste organizira Soroš, da bi se odvrnila pozornost od invazije migrantov na Evropo.

mihec87 ::

blink je izjavil:

Na kupu pa sami taki, ki nič ne prispevajo v proračun in se napajajo iz kapitalizma (osnovnošolci, srednješolci, študentarija, javnosektoraši, penzionisti, nevladniki, brezposelni).


Penzionisti so prispevali v proračun...

Vazelin ::

Penzionisti so prispevali v proračun...

Ja prispevali so 500 dinarjev, kar bi bilo danes 3 eur penzije:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zee ::

Ena tema je več kot dovolj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

mihec87 ::

Vazelin je izjavil:

Penzionisti so prispevali v proračun...

Ja prispevali so 500 dinarjev, kar bi bilo danes 3 eur penzije:D


Dovolj da so lahko pljuvači hodli v šolo..



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Minimalna plača (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8212248 (1188) Steinkauz

Šarec in odstop vlade, drugič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6911111 (9603) bluefish
»

Google Maps bo razkrinkal nepoštene taksiste

Oddelek: Novice / Android
368849 (4972) nekikr
»

Nov pokojninski zakon odpravlja odkup let...

Oddelek: Problemi človeštva
379588 (8572) opeter

Več podobnih tem