» »

nekontrolirano obesanje

nekontrolirano obesanje

nicjasno ::

Zadeva je sledeca:

Po instalaciji gepl deluje cisto normalno. Tudi se vceraj zvecer. Danes zjutraj pa, ko odprem en program zmanjka slike na monitorju (monitor ne dobi signala od grafe, ker je gepl friznu), sistem se restarta.

Winsi so na novo instalirani, gori je ad-aware, norton antivirus 2003, zonealarm pro.

Problem ni v hardwareu. Prejsnji tedn se mi je na stari plati in procu dogajalo isto.

Konfiguracija:
Win xp z vsemi updati
Athlon xp 2500+
epox 8rda+
256mb ddr ram
160gb diskovja

Prosim pomagajte. Ni odvisno sploh keri program odpre. Random.

ToniT ::

Poglej ventilator na procesorju - pregrevanje in pa preveri RAM!

nicjasno ::

se ne pregreva. Ram je delal normalno do vceraj zvecer. Namrec. Isto se mi je dogajalo na stari masini pred 14 dnevi. Kjer so bili popolnoma drugi rami, plata in procesor. Pol je 14 dni delalo normalno, danes zjutraj pa je spet zacelo.

nicjasno ::

jaz misim da je nekaj z graficno narobe. Mam radeona 7500.

nicjasno ::

Sistem deluje 100% ok in stabilno, DOKLER ne vrzem gor gonilnikov. Mam celo ene catalyste 3.0 od aprila pa z njimi isto pocne. Problem je le teh 60hz osvezevalne frekvence, zaradi katerih me ze fajn oci bolijo.

nicjasno ::

Hm... res noben ne ve kaj bi to bilo?

Moje skromno mnenje: graficna je hin. Ce kdo prodaja kaj rabljenega mi naj prosim poslje private message ali pa email.

nicjasno ::

Hja, zaj ko je not nova grafa (geeforce fx5200 - super stvar ampak se en strosek na katerega nisem racunal) dela vse perfektno. Zanimivo kak je radeon crknu. Danes predno sem ga menjal je nehal kazat sliko celo brez gonilnikov. Za pop****t!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se občasno resetira - XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
9687 (494) turopolcan
»

Acer Aspire 9520-Ob vklopu ni odziva!

Oddelek: Pomoč in nasveti
13936 (800) victorya
»

Pomoč - WinXp se ne zažene v normal mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
253041 (2776) Tea Time
»

Računalo se ne prižge (sumim BIOS)

Oddelek: Strojna oprema
101444 (1259) Yerpo
»

Problem z grafiko - nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
11790 (665) Sami

Več podobnih tem