» »

Radar

Radar

crylizz ::

Včeraj sem v Ljubljani okoli 21. ure peljal mimo radarja tam okoli 60 - 62, nisem videl nobene bliskavice pa enih 30 metrov pred radarjom sem zabremzal na dobrih 50 km/h, a je možno da me je še vedno slikal?

scipascapa ::

boh pomagaj nam :) boš videl če bo kaj pošte :)

AndrejS ::

Če je omejitev 30 km/h si ga najebal

Mare2 ::

crylizz je izjavil:

Včeraj sem v Ljubljani okoli 21. ure peljal mimo radarja tam okoli 60 - 62, nisem videl nobene bliskavice pa enih 30 metrov pred radarjom sem zabremzal na dobrih 50 km/h, a je možno da me je še vedno slikal?


Kje pa si to bremzal? Na kateri ulici?

Morda si bil pravočasen. Ponekod je dovoljeno 70. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

scipascapa ::

je bila 30 cona ali 50 ipd? kakor pravi andrejs, če je bila 30, si v PM.....ene 500€ + KT ti 100% ne uide.....če pa so te dobili na dvojno od 30, pa gre izpit papa.

crylizz ::

Roška če se ne motim

hellomania ::

Na Roški ga mislim da trenutno ni notri, če se prav spomnim. Na Dolenjski cesti je. Če imam prav boš pa videl v roku 30 dni.

crylizz ::

Oz še sam nevem, uglavnem sem enega peljal do avtobusne na Ilirski ulici, potem pa nastavo na google maps destinacino koper in sem nekako prišel mimo enega radarja

kuvanasarma ::

Kolk časa pa traja obvestilo pa iz premičnih škatel na avtocesti?

Sem še 94 alpa 97 mimo njega (na 80), sicer je že 14 dni pa nevem ali kaj bo.

hellomania ::

Živjo, včeraj preverjeno. Radar na Roški je notri, prav tako na Dolenjski cesti.

MIHAc27 ::

Na Roški je omejitev 50. Po moje, ker je malce skrit za drevesom, če si zbremzan na 55kmh 30 metrov prej, te ne bi smel slikat.

Mene bolj zanima, če je pred tunelom Golovec sploh kdaj radar not. Omejitev je 80, ponavadi imam 90 na števcu pa vedno me kdo prehiti (torej pelje vsaj 100 če ne celo 110) pa nikoli še nisem opazil, da bi slikal.

OrkAA ::

Kolikor vem, trenutni radarji ne uporabljajo bliskavice z vidno svetlobo, temvec IR. Mogoce je celo kamera IR, nisem preprican.

V vsakem primeru ne bos opazil, da te radar slika.

crylizz ::

Kako je pa z toleranco, npr. vem da je moj števc še kar nenatančen, pri tempomatu 110 je realna hitrost okoli 103 km/h, kako se pa upošteva toleranca 5km/h, a se to prej odbije al potem ko te že slika?

kuvanasarma je izjavil:

Kolk časa pa traja obvestilo pa iz premičnih škatel na avtocesti?

Sem še 94 alpa 97 mimo njega (na 80), sicer je že 14 dni pa nevem ali kaj bo.


kolker js vem v roku 30 dni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: crylizz ()

St235 ::

MIHAc27 je izjavil:

Na Roški je omejitev 50. Po moje, ker je malce skrit za drevesom, če si zbremzan na 55kmh 30 metrov prej, te ne bi smel slikat.

Mene bolj zanima, če je pred tunelom Golovec sploh kdaj radar not. Omejitev je 80, ponavadi imam 90 na števcu pa vedno me kdo prehiti (torej pelje vsaj 100 če ne celo 110) pa nikoli še nisem opazil, da bi slikal.


Rada tam meri na 100 km/h ne na 80 km/h, ki je v tunelu.

crylizz je izjavil:

Kako je pa z toleranco, npr. vem da je moj števc še kar nenatančen, pri tempomatu 110 je realna hitrost okoli 103 km/h, kako se pa upošteva toleranca 5km/h, a se to prej odbije al potem ko te že slika?

kuvanasarma je izjavil:

Kolk časa pa traja obvestilo pa iz premičnih škatel na avtocesti?

Sem še 94 alpa 97 mimo njega (na 80), sicer je že 14 dni pa nevem ali kaj bo.


kolker js vem v roku 30 dni


V 30 dneh morajo začet postopek. V praksi torej lahko traja kak dan dlje, da pošta pride do tebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

crylizz ::

St235 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Na Roški je omejitev 50. Po moje, ker je malce skrit za drevesom, če si zbremzan na 55kmh 30 metrov prej, te ne bi smel slikat.

Mene bolj zanima, če je pred tunelom Golovec sploh kdaj radar not. Omejitev je 80, ponavadi imam 90 na števcu pa vedno me kdo prehiti (torej pelje vsaj 100 če ne celo 110) pa nikoli še nisem opazil, da bi slikal.


Rada tam meri na 100 km/h ne na 80 km/h, ki je v tunelu.

crylizz je izjavil:

Kako je pa z toleranco, npr. vem da je moj števc še kar nenatančen, pri tempomatu 110 je realna hitrost okoli 103 km/h, kako se pa upošteva toleranca 5km/h, a se to prej odbije al potem ko te že slika?

kuvanasarma je izjavil:

Kolk časa pa traja obvestilo pa iz premičnih škatel na avtocesti?

Sem še 94 alpa 97 mimo njega (na 80), sicer je že 14 dni pa nevem ali kaj bo.


kolker js vem v roku 30 dni


V 30 dneh morajo začet postopek. V praksi torej lahko traja kak dan dlje, da pošta pride do tebe.


Radarji v naselju te že pri 51 slikajo?

St235 ::

crylizz je izjavil:

Kako je pa z toleranco, npr. vem da je moj števc še kar nenatančen, pri tempomatu 110 je realna hitrost okoli 103 km/h, kako se pa upošteva toleranca 5km/h, a se to prej odbije al potem ko te že slika?

Toleranca se upotševa tako, da se izmerjena hitrost zniža za x km/h, kolikor je pri dani hitrosti tolerance. Je pa to nedvisno od tega kaj tebi kaže števec. Važno je samo kaj izmeri radar.

crylizz je izjavil:

St235 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Na Roški je omejitev 50. Po moje, ker je malce skrit za drevesom, če si zbremzan na 55kmh 30 metrov prej, te ne bi smel slikat.

Mene bolj zanima, če je pred tunelom Golovec sploh kdaj radar not. Omejitev je 80, ponavadi imam 90 na števcu pa vedno me kdo prehiti (torej pelje vsaj 100 če ne celo 110) pa nikoli še nisem opazil, da bi slikal.


Rada tam meri na 100 km/h ne na 80 km/h, ki je v tunelu.

crylizz je izjavil:

Kako je pa z toleranco, npr. vem da je moj števc še kar nenatančen, pri tempomatu 110 je realna hitrost okoli 103 km/h, kako se pa upošteva toleranca 5km/h, a se to prej odbije al potem ko te že slika?

kuvanasarma je izjavil:

Kolk časa pa traja obvestilo pa iz premičnih škatel na avtocesti?

Sem še 94 alpa 97 mimo njega (na 80), sicer je že 14 dni pa nevem ali kaj bo.


kolker js vem v roku 30 dni


V 30 dneh morajo začet postopek. V praksi torej lahko traja kak dan dlje, da pošta pride do tebe.


Radarji v naselju te že pri 51 slikajo?


Glede na to, da je toleranca pri tej hitrosti 5km/h mora radar izmerit najmanj 56 km/h, da te lahko kaznujejo. Teoretično imajo lahko radarji do 3km/h odstopanja (v praksi so praviloma odstopanja bistveno manjša), tako da zgolj in le teoretično bi te lahko kaznivali za dejansko hitrost 53 km/h, kjer bi radar izmeril (ob največji dopustni napaki) 56 km/h.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

crylizz ::

Verjetno se motim ampak sem nekje zasledil da so radarji v naseljih večinoma nastavljeni na 63km/h, da sploh ne slikajo dokler ni pik zraven

St235 ::

Podobno, kot policaji merijo hitrost samo tik ob tabli, ker so inkasanti ter da v area 51 preučujejo vesoljce. Hopla, kaj pa če je vse res?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Radar

Oddelek: Na cesti
141862 (875) Gr8t
»

Vožnja po naselju, kazen? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5413290 (6158) jype

Radar

Oddelek: Na cesti
286554 (4606) Mavrik
»

Radar in toleranca

Oddelek: Na cesti
4528200 (26029) St235

Več podobnih tem