» »

Lastniki Tesel ostali pred zaklenjenimi vrati

1 2
3
»

feryz ::

Zakaj bi sploh odklepal s telefonom? To se meni zdi glupo do konca. In, predvidevam, počasno.
Čez komotizem keyless rešitev ga ni.
Razen če se nahajaš v morju, zgolj v gačama in z vodotesnim telefonom. Potem je razumljivo.

darkolord ::

WarpedOne, ti si trdil:

Z njegovim [App] nedelevanjem *noben lastnik* ni ostal pred zaklenjenim avtomobilom

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

Nekateri pa (tako kot WarpedOne tule) razmišljajo, da ni variante, da bi zadeva failala in da telefon več kot zadostuje.


Ljubi jezus ...

Bejž no? Včeraj si trdil, da je to, da nekateri niso mogli v avto, čista laž. Tko, kategorično si zanikal, da bi se to lahko zgodilo. Menda je tale novica "fake news". Mogoče sem si tvoj fanboyizem narobe razlagal, ampak to sporočilo sem jaz od tebe prejel: da ni variante, da bi telefonsko odklepanje failalo.

WarpedGone je izjavil:

Tuki imate primer čistega laganja.

Danes, dobro uro nazaj, si pa res eksplicitno povedal, da je treba backup nositi s sabo.
- Hoc est qui sumus -

Machete ::

Meni se je ekstra zaradi w1 pristopa totalno zagnusila Tesla. Ni šans, da kupim ta relikt blaznežev, ko bom iskal nekaj čez ca 6-8 let.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

WarpedGone ::

Vmes ste fokus prestavili iz modela 3 na Model S in X, kjer je funkcionalnost drugačna.

Pri teh avtomobilih ni BT povezave in se telefon zanaša na GSM signal (zram se trudi še z Wifi omrežji).
Vsi lastniki imajo izkušnjo kaj to za njih pomeni - parkiranje v garaži brez siganala, je problem. Posledično so vajeni s sabo nost fob. Zato so ga tudi dobili priloženega avtomobilu.

Ampak ne, ti raje kozlaš take:
Proizvajalec jim je zagotovil, da je sistem odklepanja s telefonom tak, da ni variante, da ne bi mogli odklenit.


Nedvomna laž.

>> Meni se je ekstra zaradi w1 pristopa totalno zagnusila Tesla. Ni šans, da kupim ta relikt blaznežev, ko bom iskal nekaj čez ca 6-8 let.

Noben lažnjivec noče bit obelodanjen za lažnjivca.
Povsem razumljivo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Fokus si edino ti postavil na model 3. Nikjer v novici ni nihče omenjal konkretnega modela, v izvorni novici je pa posebej omenjeno, da za model 3 zadeva deluje drugače.

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Danes ja, vmes je besedilo 'novice' že močno spremenjeno.

Je tut precej očitno kaj je namen takih 'novic' in kdo je plačnik zadaj.
Tuki SloTech služi le v vlogi brezplačnega trobila, ki ponavlja za plačanimi.

The Tesla Conspiracy... or Am I a Dead Whistleblower?
Zbogom in hvala za vse ribe

Invictus ::

Tesla si s temi "problemi" samo dela zastonj reklamo ;).

Vsake toliko časa butnejo ven kak bug, vmes pa pofixajo kaj bolj svinjskega ;).

Pač malo kruha za rajo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

Pa Dare tudi ni imel nekih zlih namenov, da bi zganjal tak rompompom in pogrom nad njim. 'Gladek' človek bi gotovo malo manj napeto pristopil k zadevi in ne zganjal takega cirkusa. Razložil zakaj se gre in odpustil napaki. Ampak ne, gremo raje pristopi blazno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

Vmes ste fokus prestavili iz modela 3 na Model S in X, kjer je funkcionalnost drugačna.

Mogoče si ga prestavil ti, pa še kdo drug. Jaz sem govoril o Teslah in nekateri uporabniki Tesel so ostali pred zaklenjenimi vrati. Fakt.

WarpedGone je izjavil:

Proizvajalec jim je zagotovil, da je sistem odklepanja s telefonom tak, da ni variante, da ne bi mogli odklenit.


Nedvomna laž.

Se posipam s pepelom, moja napaka. Pozabil sem, da je Tesla pravzaprav avto, ki je permanentno v beta fazi in da je za vsak fičr treba računat, da ne deluje. Tako pompozno oglaševana avtonomna vožnja se je izkazala za asistenco pri vožnji, ko odpreš prtljažnik v dežju, dobiš vodo direkt na prtljago, "ključ" za odklepanje deluje ali pa ne deluje... V bistvu nas ne bi smelo presenečat, če tisto, kar Tesla ponudi, pač ne deluje.

In pod črto imaš res prav - kdor vedé kupi tako sranje od avta, se res ne bi smel zanašat na eno metodo odklepanja avta. Dejansko sem se premislil in se strinjam s tabo: vozniki, ki nimajo s sabo najmanj dveh metod odklepanja, so debili in so si sami krivi, saj bi morali vedeti, da so kupili beta izdelek. Bi pa priporočil še, da v ruzaku s sabo venomer nosijo tudi opeko, da lahko razbijejo steklo v primeru, da tudi FOB ne bi deloval.
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

Nekdo zgorja je omenjal blaznost ... vsaj boli ne, knede?

>> Jaz sem govoril o Teslah

Ne, ti si govoril, kaj sm js baje trdil.

Sej, sedaj boš napisal da sm teslo.

In za SloTech bo to povsem OK.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

Nekdo zgorja je omenjal blaznost ... vsaj boli ne, knede?

Ti meni povej. Tvoja blaznost in nevljudnost je tvoj hallmark na forumu že kar nekaj let.

WarpedGone je izjavil:

>> Jaz sem govoril o Teslah

Ne, ti si govoril, kaj sm js baje trdil.

Tudi to (in ne, kaj si baje trdil, ampak si trdil da nihče ni ostal pred zaklenjenimi vrati ter da je novica "fake news"), ampak to ne spremeni dejstva, da sem govoril tudi o vseh Teslah. Tudi darkolord je pogruntal podobno:
Fokus si edino ti postavil na model 3. Nikjer v novici ni nihče omenjal konkretnega modela, v izvorni novici je pa posebej omenjeno, da za model 3 zadeva deluje drugače.


WarpedGone je izjavil:

Sej, sedaj boš napisal da sm teslo.

In za SloTech bo to povsem OK.

Ti res nimaš niti trohice samokritičnosti in ne premoreš drobca samorefleksije. Namigneš mi, da sem blazen, potem pa se že v naprej zgražaš, ker te bom ozmerjal nazaj? Ti lahko strešaš nevljudnosti in nesramnosti po drugih, drugi pa ne po tebi?

Imaš pa prav, SloTech te že leta prebavlja, z vsemi nesramnostmi vred. Čeprav drugega kot srati po sogovornikih, ki ne trobijo v isti rog kot ti, ne znaš.
- Hoc est qui sumus -

ttzavod ::

WhiteAngel je izjavil:

Jah, se zgodi ane. Če uporabljaš app na smart phonu, ki potrebuje prijavo, ti je menda jasno, da v primeru mrka Teslinih strežnikov ne moreš odpreti avta. No, če ne, zdaj veš. Vsaka šola nekaj stane :))

To je neumnost in PR. Neki me hočejo prepričati, da obstajajo uporabniki, ki so prepričani, da bo njihov mobilnik imel vedno dostop do interneta. Ne more se zgoditi, da parkiraš v podzemno garažo, da pade omrežje mobitela, da crkne prenos podatkov na telefonu, da se izprazni baterija.... Aplikacija preko interneta je dobrodošla pomoč in moraš biti večji idiot, da se na to zanašaš

ttzavod ::

jernejl je izjavil:

ttzavod je izjavil:

Pozabil si kartico? Ni blema, imaš mobilni telefon z BT.... Pozabil si kartico in telefon? Ni blema. Prosiš sopotnika, da ti posodi telefon in se prijaviš na strežnik. Ali pokličeš domov ženo, da ti odklene avto.

Tudi pri klasičnem avtu dobiš zraven dva ali tri daljince/ključe.
Pozabil si daljinec? Ni blema, iz drugega žepa vzameš drugi daljinec. Pozabil si drugi daljinec? Ni blema. Prosiš ženo, ki je kakopak poleg tebe, da iz torbice vzame daljinec, ki si ga ti pozabil vzeti, in odklene avto. Za razliko od Tesle tako ni potreben telefon in delujoči strežniki in delovanje mobilnega omrežja.

Oseba, ki nima kartice, nima daljinca, nima svojega telefona ne bi mogla v nobeden drugi avto. Razen v Teslo v 99.9% časa, ko so strežniki on.
Seveda lahko, beri zgoraj.
Kdor nima s sabo rezervnega ključa ali pa žene z rezervnim ključem, si je pa čisto sam kriv.


Vse to lahko imaš pri Tesli (ključ, rezervni ključ in ženo) PLUS še zraven BT na telefonu in aplikacjo preko strežnika. Dve je več kot 1.

Me pa zanima letos, kolk časa ni bilo Teslinih strežnikov in kolk časa ni bilo Mobitelovega internetnega omrežja.

jernejl ::

ttzavod je izjavil:

Dve je več kot 1.

Tako je in zato je pri Dve tudi več tistih, ki ostanejo pred zaklenjenimi vrati.
Ena zelo zanesljiva rešitev je denimo bistveno boljša od dveh napol delujočih.

Bistvo vsega skupaj je v tem, da ti ne razumeš, da različnih metod odpiranja vrat ljudje ne uporabljajo na način, da zmeraj v kovčku s sabo prenašajo vse možne ključe, kartice, telefone, satelitske telefone, in doma nimajo treh žena, ki bi 24/7 dežurale pri telefonu, ko bi jih v primeru nuje poklical za odklep vrat.

ttzavod je izjavil:

Me pa zanima letos, kolk časa ni bilo Teslinih strežnikov
Očitno dovolj časa, da so ljudje zaradi tega ostajali pred zaklenjenimi vrati svojih avtomobilov.

no comment ::

NOVO: Od sedaj za odpiranje avta ne potrebujete več ključa!*


(* če hočete vedno odpreti avto, morate s seboj imeti ključ)

spegli ::

no comment je izjavil:

NOVO: Od sedaj za odpiranje avta ne potrebujete več ključa!*


(* če hočete vedno odpreti avto, morate s seboj imeti ključ)


Zdaj delajo že hladilnike z notranjo kamero :)

DamijanD ::

Eni se tako rešijo pozabljivosti: Kar RFID čip v roko in akcija
https://www.theverge.com/2019/8/12/2080...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DamijanD ()

ttzavod ::

jernejl je izjavil:

ttzavod je izjavil:

Dve je več kot 1.

Tako je in zato je pri Dve tudi več tistih, ki ostanejo pred zaklenjenimi vrati.
Ena zelo zanesljiva rešitev je denimo bistveno boljša od dveh napol delujočih.

Bistvo vsega skupaj je v tem, da ti ne razumeš, da različnih metod odpiranja vrat ljudje ne uporabljajo na način, da zmeraj v kovčku s sabo prenašajo vse možne ključe, kartice, telefone, satelitske telefone, in doma nimajo treh žena, ki bi 24/7 dežurale pri telefonu, ko bi jih v primeru nuje poklical za odklep vrat.

ttzavod je izjavil:

Me pa zanima letos, kolk časa ni bilo Teslinih strežnikov
Očitno dovolj časa, da so ljudje zaradi tega ostajali pred zaklenjenimi vrati svojih avtomobilov.


Včeraj ni deloval mobitel.
Kak prideš v Teslo?
https://www.zurnal24.si/slovenija/povso...

Kak ne razumeš, da je možnost s strežnikom samo en dodatek, ki rešuje občasno zagato, da si pozabil ključ in da si pozabil svoj telefon s parjenim BT.

WarpedGone ::

Možnost s strežnikom je fičer, ki mi omogoča da odklenem avto brez da stojim v njegovi neposredni bližini.
Zakaj je to dobro?
Da ni treba metat ključev skozi okno ženi, da iz avta vzame očala.
Da lahko odklenem avto v garaži na drugi strani slovenije, da lahko moji starši iz kuferrauma vzamejo paket sveč.
Da lahko bratu omogočim, da moj avto iz enega konca slovenije prepelje na drugega medtem ko js ležim z zlomljeno nogo na postelji.
Itd.

Ampak nihče ni tako počasn, kot tisti, ki noče laufat...
Zbogom in hvala za vse ribe

darkolord ::

Ampak Tesla to funkcionalnost čisto splošno oglašuje kot:

Keyless driving
Unlock and drive your car without your key.
in ne kot "remote unlocking".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

WarpedGone ::

Tvoj point?
Stvar deluje v okviru tehnološke zmožnosti.

Surprise, surprise.
Zbogom in hvala za vse ribe

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

Tvoj point?
Stvar deluje v okviru tehnološke zmožnosti.

Surprise, surprise.

Ko ti pokažemo, da Tesla oglašuje ta "fičr" kot čisto delujočo funkcionalnost, ki jo nekateri uporabniki utegnejo razumeti kot "nadomestek foba/ključa", se pa delaš neumnega. Nepresenetljivo, sicer, Teslini apologeti pač zamižite na obe očesi, ko vam to paše.

Ko v deželi, kjer na plastične vrečke pišejo "This is not a toy", da ne bi starši otrok, ki so se zadušili z vrečami proizvajalca in prodajalca tožili do stečaja; in kjer v Starbucksu strežejo kavo z opozorilom "Careful, content is hot!", da jih ja ne bi kdo tožil, da ima mehurje na ustnicah zaradi (surprise) vročega kofeta - ko v tej deželi Tesla oglašuje odklepanje s telefonom z besedami "Keyless driving Unlock and drive your car without your key", se moraš izdatno potrudit, da se lahko še sprenevedaš. Jasno, Tesla se ne boji, da bi jih kdo tožil - lastniki Tesel so, kot smo pravkar ugotovili, apologeti znamke, ki so ob takih zajebih pripravljeni zamižat na obe očesi.

Kar je dobro: vi ste zadovoljni, da imate proizvod v Beta fazi, in vsi ostali smo zadovoljni, ker imamo prav: ljudje so ostali zaklenjeni pred svojim avtom.

Me pa veseli, da vas ta težava ne moti.
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

Vem, da ne boš nehal lagat in bluzit, tko da whatever.
Zbogom in hvala za vse ribe

imagodei ::

Nehaj otrešat s težkimi besedami kot so "laganje", če so fakti na dlani: nekateri ljudje niso mogli v svojo Teslo. Da je prišlo do malo verjetnega spleta okoliščin in da niso imeli pri sebi še ključa "za vsak slučaj", ne spremeni dejstva, da so se nekateri znašli v taki situaciji.

Če nisi toliko pošten do sebe, da bi priznal, da so taki ljudje obstajali, potem res nima smisla, da še kaj pišeš. In če nisi toliko pošten do sebe, se res lahko vprašaš, kdo tu laže. In komu.
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

Primer tvojega laganja:

imagodei je izjavil:

... Proizvajalec jim je zagotovil, da je sistem odklepanja s telefonom tak, da ni variante, da ne bi mogli odklenit


Ko se izkaže da na modelu 3 ni problema, je "sej nismo trdil, da vsi", a naslednji dan so že spet vsi in gremo lahko nov krog.

Še noben bedak nikol ni nehak metat dreka, ko je bil razkrinan za metalca dreka.

Točno enako kot ti ne boš nehal lagat.

>> ker imamo prav: ljudje so ostali zaklenjeni pred svojim avtom.

Šoker, nimaš ključa in ne moreš v svoj avto.
Šoker za lažnjivo slo tech inteligenzzo...
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

Primer tvojega laganja:

Poleg laganja obstajajo tudi pomote. Ne trdim, da sem se zmotil. Mi boš pa verjetno razložil, kje se motim (ne pa lažem). Verjetno te aplikacija/avto ob vsakokratnem odklepanju (z aplikacijo) opozori, da se ne zanašaj na reklamni slogan in s sabo venomer nosi tudi ključ?

WarpedGone je izjavil:

Ko se izkaže da na modelu 3 ni problema

Kdaj smo ugotovili, da na modelu 3 ni problema? (Spet, nič ne lažem, čeprav v tvoji črno-beli realnosti ni prostora za tretjo možnost, ampak me iskreno zanima).

WarpedGone je izjavil:

Še noben bedak nikol ni nehak metat dreka, ko je bil razkrinan za metalca dreka.

Naj še tako spreminjaš temo pogovora in izpostavljaš moje domnevne laži, še vedno velja, da so nekateri ljudje ostali zaklenjeni pred svojim omiljenim avtom. Se lahko osredotočiš na to? Hvala.

WarpedGone je izjavil:

Šoker, nimaš ključa in ne moreš v svoj avto.
Šoker za lažnjivo slo tech inteligenzzo...

Očitno je bil to šoker za vrsto visoko inteligentnih lastnikov Tesel, ki so ostali pred zaklenjenimi vrati.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

jernejl ::

ttzavod je izjavil:

Včeraj ni deloval mobitel.
In kdo bi si mislil, o tem se je pisalo v medijih in uporabniki so se pritoževali.

Seveda se pa zmeraj najdejo tebi podobni, ki pravijo, da je poleg mobilnega telefona itak treba zmeraj na dosegu roke imeti še domač analogni telefon na kabel ali pa telegraf, da lahko komuniciraš, ko mobilno omrežje ne deluje.

Kakorkoli, telekom je uporabnikom zaradi povzročenih težav vsaj ponudil neko kompenzacijo.

ttzavod je izjavil:

Kak ne razumeš, da je možnost s strežnikom samo en dodatek, ki rešuje občasno zagato, da si pozabil ključ in da si pozabil svoj telefon s parjenim BT.
Potem najbrž nekje v navodilih piše, da je to zgolj "backup" varianta, ki se uporablja samo takrat, ko si pozabil ključ?

imagodei ::

jernejl je izjavil:

Seveda se pa zmeraj najdejo tebi podobni, ki pravijo, da je poleg mobilnega telefona itak treba zmeraj na dosegu roke imeti še domač analogni telefon na kabel ali pa telegraf, da lahko komuniciraš, ko mobilno omrežje ne deluje.

This.

Uporabniki (v Sloveniji) smo se skozi leta uporabe naučili, da mobilno omrežje deluje praktično povsod v civilizaciji. Deluje tudi v mnogih odročnih delih, marsikje v gorah. Nihče nam nikoli ni reklamiral, da je mobilni telefon nadomestek za analognega, ampak smo se skozi leta naučili, da tako pač je. Oziroma da je še veliko več.

Ko omrežje crkne in ne deluje, se nam to zdi nesprejemljivo. Ne glede na to, da nam nihče ni reklamiral, da lahko analogni telefon sedaj odjavimo in pozabimo. In premnoga slovenska gospodinjstva so analogne telefone odjavila prav zaradi venomer delujočega mobilnega omrežja.


Posledica: na spletnih straneh in v medijih se ob vsakem večjem zajebu pojavijo kritike uporabnikov, novice, obvestila za javnost.

Ko zaradi spleta okoliščin, del katerega je tudi nedostopnost Teslinih strežnikov, uporabniki Tesel ostanejo pred zaklenjenimi vrati, je to fake news in novice nevredno. Outsiderji pa sploh ne smemo komentirat in domnevno blatit blišča in leska The Tesle.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

WarpedGone ::

>> Kdaj smo ugotovili, da na modelu 3 ni problema?

Če se naslavljaš s prvo osebo množine množini, bi blo lepo da si vsaj poupdajtan o vaših stališčih ...
- klik 1
da Model 3 podpira odklepanje preko uparjenega BT telefona, Model S in X pa ne


Torej, je problem pri 'VSEH' ali le pri nekaterih.

In pri tistih, kjer je, kdaj točno useka?
In v kakšnih drugih okoliščinah se tut pokaže?

Iz muhe delate slona in izpadete nepismeni debilkoti.
Kot mnogokrat dosedaj.

Zid.
Zbogom in hvala za vse ribe

nevone ::

A pa veste, da ste vsi, ki panicirate zaradi te prigode, precej podobni anticepilcem, ki tudi v vsaki nesreči, ki se zgodi cepljenim otrokom vidijo zarote in so povsem neprizanesljivi do kakršekoli napake medicine oziroma zdravnikov?

Mislim, da je to vaše nabijanje žalitev za vse inženirje in strokovnjake, ki se trudijo da bi stvari kljub vsem mogočim spodrsljajem delovale kar se da brezhibno.

Think about that.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nekikr ::

Saj nihče ne paničari.

V grobem lahko zadnje 3 strani skrčiš na en prispevek:

1. Nekaterim se je to zgodilo, ker PR zavaja, storitev pa pač ni delala
2. Warpi: ne pa ne nikamur in nikdar, lažnivi, buče, inteligenzza
3. Model, preberi, prosim.
4. Ne, bedaki ste vi vsi in še kdo zraven.
5. Model, daj no, preberi.
6. Ne, inteligenzza.
7. Ampak, daj no.
8....

Evo. Povzetek. Ni kaj dosti paničarjenja, zgolj klasično prepričevanje prepričanega :)

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

>> Kdaj smo ugotovili, da na modelu 3 ni problema?

Če se naslavljaš s prvo osebo množine množini,

Joj, joj... A bi se lahko osredotočil na vsebino, ali boš za vsako oblikovno napako in manjkajočo vejico cepetal z nogicami, kot malo dete?

WarpedGone je izjavil:

bi blo lepo da si vsaj poupdajtan o vaših stališčih ...
- klik 1
da Model 3 podpira odklepanje preko uparjenega BT telefona, Model S in X pa ne

1.) Link ti ne dela
2.) nismo ugotovili, da je model 3 izvzet, ampak kvečjemu, da je možnost, da pride do nedelovanja aplikacije še manjša kot sicer. Scenarij sicer obstaja: BT pairing zaradi katerega koli razloga crkne v nepravem trenutku (domnevno ne unpairaš zanalašč, se mi je pa recimo že zgodilo, da avto naenkrat ni več prepoznal telefona in hand-free telefoniranje ni delovalo - se tebi kaj podobnega še ni pripetilo?), Teslini strežniki pa istočasno niso dosegljivi. In s sabo nimaš FOBa. Rabiš samo dovolj veliko množico uporabnikov in našli se bodo tudi taki primeri. Tega res ni tako težko razumet, kot se delaš.

WarpedGone je izjavil:

Torej, je problem pri 'VSEH' ali le pri nekaterih.

In pri tistih, kjer je, kdaj točno useka?
In v kakšnih drugih okoliščinah se tut pokaže?

Vse to me niti najmanj ne zanima. Jaz se sploh nisem oglašal, dokler nisem prebral tvojih izpadov o fake news. Dejstvo je, da so ljudje ostali zaklenjeni pred vrati svojega avtomobila in da ti na vsak način to želiš minizirat. Po eni strani razumljivo, ko imaš pa finančni interes vezan na podobo podjetja; samo tvoj PR je katastrofalen.

WarpedGone je izjavil:

Iz muhe delate slona in izpadete nepismeni debilkoti.

V resnici iz muhe delaš slona ti, ker ne razumeš, da bi ta fiasko že zdavnaj pozabili, če bi ti poznal osnove PR-ja in priznal, da se je nekemu omejenemu številu ljudi to zgodilo in da Tesla že dela na rešitvi. Na prvi strani bi bilo konec debate. Ti pa kar tiščiš in tiščiš :P


WarpedGone je izjavil:

Zid.

O wow, just wow. ;(( Kontekst za nepoučene:

Imagodei v temi Hyperloop:
Zračni val, ki bi zadel v vakuumu potujoč vlak, bi v trenutku ubil vse potnike - bilo bi, kot da so treščili v zid.


Da sem se motil, sem kasneje tudi nekajkrat priznal - tudi tokrat. Ampak, WarpedOne, kot nedoraslo dete, ad nauseam ponavlja tale "ZID". Kar je hkrati tudi ad hominem, ampak ob vsej ostali poplavi žaljivk, ki jih W1 zliva po sogovornikih, je to samo kaplja v morje.

Pokaže pa, kakšen je W1 mentalni doseg: drugi smo se, ko pridobimo nove informacije, pripravljeni premaknit naprej in spremenit stališče. Pri W1 pa: ZID.
- Hoc est qui sumus -

Gagarin ::

WO praktično v vsakem postu napada in direktno žali vse drugače misleče, njegov velik prijatelj VelikiKit pa to le z nasmeškom spremlja in zapira teme za vse, ki nam to ni pogodu in javno protestiramo...Ker ima zadaj moderatorja, ki je tukaj vse od sodnika do izvršitelja in pritožbenega organa je opozarjati na to povsem brezpredmetno.

imagodei ::

Gagarin je izjavil:

WO praktično v vsakem postu napada in direktno žali vse drugače misleče, njegov velik prijatelj VelikiKit pa to le z nasmeškom spremlja in zapira teme za vse, ki nam to ni pogodu in javno protestiramo...Ker ima zadaj moderatorja, ki je tukaj vse od sodnika do izvršitelja in pritožbenega organa je opozarjati na to povsem brezpredmetno.

Ne blodi. Pač ne vidiš izbrisanih sporočil drugih uporabnikov in misliš, da se briše samo tvoja. Don't, really.
- Hoc est qui sumus -

Gagarin ::

imagodei je izjavil:

Gagarin je izjavil:

WO praktično v vsakem postu napada in direktno žali vse drugače misleče, njegov velik prijatelj VelikiKit pa to le z nasmeškom spremlja in zapira teme za vse, ki nam to ni pogodu in javno protestiramo...Ker ima zadaj moderatorja, ki je tukaj vse od sodnika do izvršitelja in pritožbenega organa je opozarjati na to povsem brezpredmetno.

Ne blodi. Pač ne vidiš izbrisanih sporočil drugih uporabnikov in misliš, da se briše samo tvoja. Don't, really.


Ne blodim, v tej in drugih "Tesla" temah takoj najdem množico WO postov z direktnimi žaljivkami pa niso nič zbrisani...

imagodei ::

In množico takih, ki so ... Brez skrbi, ko bo BW ali kdo drug prišel do te teme, se bomo spet brali v rdečem odtenku. :) Boš potem pogledal, koliko žaljivih objav od W1 bo še vidnih.
- Hoc est qui sumus -

BigWhale ::

Gagarin je izjavil:

WO praktično v vsakem postu napada in direktno žali vse drugače misleče, njegov velik prijatelj VelikiKit pa to le z nasmeškom spremlja in zapira teme za vse, ki nam to ni pogodu in javno protestiramo...Ker ima zadaj moderatorja, ki je tukaj vse od sodnika do izvršitelja in pritožbenega organa je opozarjati na to povsem brezpredmetno.


Dejta se z WarpedOne zmenit na privat, ker on mi dostkrat ocita, da ne maram Tesle, ker mu brisem prispevke in mi ocita zlo podobne stvari kot ti. Zmenta se pol pa dejta nehat preden dobim bipolarno motnjo zarad tega ...

-valvoline- ::

jype ::

-valvoline- je izjavil:

Holy shit.
Mhm, lots of fake news from Russia.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sodišče v Nemčiji začasno ustavilo gradnjo Tesline tovarne Gigafactory 4 v Berlinu

Oddelek: Novice / Tožbe
3510311 (7210) fikus_
»

Musk spet v težavah zaradi izjav na Twitterju

Oddelek: Novice / Ostale najave
2412854 (8236) Zheegec
»

Tesla Model 3 na preizkusu najvarnejši avtomobil vseh časov

Oddelek: Novice / Ostale najave
207525 (3757) krneki0001
»

Tesla se približuje postavljenim ciljem

Oddelek: Novice / Rezultati
3817759 (14730) Utk

Več podobnih tem