» »

Realna cena za laserski tiskalnik

Realna cena za laserski tiskalnik

madebenc ::

V podjetju smo se odločili prodati rabljen tiskalnik, ki je še normalno delujoč in z novim tonerjem, a šefa moti, ker ne more skenirati in smo ga zamenjali z MF. Na Amazonu je cena tega zelo visoka: https://www.amazon.com/HP-C7044A-401-La...

Koliko bi bila realna cena na bolhi?
  • spremenil: madebenc ()

harvey ::

Koliko bi bila realna cena na bolhi?

Kolikor je kdo pripravljen plačati za rabljeno robo. Lahko začneš z visoko ceno in potem spuščaš, če bo sploh kakšen interesent.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

starfotr ::

Jaz sem tak printer zastonj dal naprej že kar nekaj let nazaj.

40 eur z davkom stane nov laser printer. Čeprav je omenjeni printer dober in najbrž bolje narejen, kot kak novi, je to stara roba in nima vrednosti.

Vanadium ::

Pri nas smo meli dolgo časa svojo MF napravo in nas ceneje pride če smo jo najeli. Če kaj crkne pokličeš in zrihtajo, zmanka tonerja pridejo pa zrihtajo. Preveri je več ponudnikov, mi imamo secop.

Raptor F16 ::

harvey je izjavil:

Koliko bi bila realna cena na bolhi?

Kolikor je kdo pripravljen plačati za rabljeno robo. Lahko začneš z visoko ceno in potem spuščaš, če bo sploh kakšen interesent.


Ne lupetaj. Sprašuje kakšne so aktualne običajne tržne cene za katere se izdelek PRODA, ne pa prodaja.

madebenc je izjavil:

V podjetju smo se odločili prodati rabljen tiskalnik, ki je še normalno delujoč in z novim tonerjem, a šefa moti, ker ne more skenirati in smo ga zamenjali z MF. Na Amazonu je cena tega zelo visoka: https://www.amazon.com/HP-C7044A-401-La...

Koliko bi bila realna cena na bolhi?


Preglej trg in dobil boš neko okvirno predstavo. Sicer pa če vam hodi v navlako bo tud za 50 šel ak ste pametni.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Prodaja lahko za bogastvo, prodal bo za drobiz, ker to ni vredno pol piskra mrzle vode.

Frgazor ::

to niti za podarit ni. na žalost.

MIHAc27 ::

Jaz bi dal ceno enako ceni novega tonerja. Karkoli več bo teško šlo. Kot rečeno za 60€ dobiš novega z wifi, lan,...ni da ni.

bobby ::

Ta printer ima eno dobro lastnost. Črnina je ČRNA.
Pri modernih printerjih varčujejo s tonerjem in so v črnini prazna polja brez prahu.
Ok in za kaj je ta konkreten model za uporabo?
Fotopostopke za izdelavo elektronskega vezja. Je počasen, črna je črna brez presledkov, počasen, temperatura grelca je rahlo nižja in zato prebavlja večji spekter folije brez, da bi se folija obvila okoli grelca.

OP: je pa res, da ga boš lahko dal v prodajo za 20eur in dolgo prodajal in se bo najdel eden, ki ti ga bo koj vzel. no ta eden ve, zakaj ga bo rabil. Pravtako še starejči laserski naprimer HP IID ali 4P
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

harvey ::

Raptor F16 je izjavil:

harvey je izjavil:

Koliko bi bila realna cena na bolhi?

Kolikor je kdo pripravljen plačati za rabljeno robo. Lahko začneš z visoko ceno in potem spuščaš, če bo sploh kakšen interesent.


Ne lupetaj. Sprašuje kakšne so aktualne običajne tržne cene za katere se izdelek PRODA, ne pa prodaja.

madebenc je izjavil:

V podjetju smo se odločili prodati rabljen tiskalnik, ki je še normalno delujoč in z novim tonerjem, a šefa moti, ker ne more skenirati in smo ga zamenjali z MF. Na Amazonu je cena tega zelo visoka: https://www.amazon.com/HP-C7044A-401-La...

Koliko bi bila realna cena na bolhi?


Preglej trg in dobil boš neko okvirno predstavo. Sicer pa če vam hodi v navlako bo tud za 50 šel ak ste pametni.

So že drugi povedali, več kot si spesnil, zadeva je vredna 0, lahko se pa vedno najde kdo, ki je pripravljen to kupiti
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

borut_p ::

točno tako. tole je samo še za v smeti

freesty ::

Ce bi zasebno prodajal bi rekel da kaksne 20-40 eur. Sem pred kratkim kupoval podoben printer, dal sem 20eur. Ker je ta zadeva bila v podjetju, in se je verjetno dosti printalo in je zadeva ze zdavnaj amortizirana, ga lahko nekomu podarite.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najem tiskalnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
374786 (502) showsover
»

Xerox 6015 - problem s kompatibilnimi tonerji

Oddelek: Strojna oprema
13852 (675) lopov
»

Realna vrednost rabljenih izdelkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
627795 (3255) matobeli
»

Printer do 100€

Oddelek: Kaj kupiti
221383 (1074) Blinder
»

Polnjenje kartuše printerja

Oddelek: Strojna oprema
142229 (2034) Mertelj Pero

Več podobnih tem