» »

Katero igričarsko miško?

Katero igričarsko miško?

Matek ::

Sicer je že odprta podobna tema, ampak v njej se pogovarjajo o drugačni miški, tako da upam, da sem tole upravičeno odprl. V glavnem, zadnje čase malo bolj resno igram FPSje (ok, ok, samo Enemy Territory :D ) in sem se odločil, da je čas za menjavo moje prastare miške Logitech Wheel Mouse Za novega glodalca sem pripravljen odšteti tam do 10 tisočakov, v poštev pa po moji presoji prideta Logitechov MX310 in MSjev Intellimouse Explorer. Slednji je v prednosti zaradi tistih dveh gumbkov na palcu, ki pridejo, če so dobro zbindani, še prekleto prav. (mx310 ima tam samo enega, drugega pa na drugi strani in ga je bojda težko pritisniti), medtem ko je mx optični engine superioren.

Zanima me, katerega od teh dveh bi vi izbrali, povejte pa, če imate še kak drug predlog.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tic ::

Jst mislm da uporabljam enako miško kot ti in ti rečem, ni bolše. V roki sem ime ze oba boljsa MX modela (eden je oznaka 500 za drugega se nespomnim stevilke) in ti povem, da je zame miska pretezka in okorna.... Najbolsa je taka navadna 2 gumba + wheel optical. Best!

9.5/10
persona civitas ;>

DjTonic ::

Kaj pa Logitech MX 500. Pomoje je to ful dobra miška, jaz bi to izbral. ;)

sajko ::

Glej pejt v eno stacuno kjer majo vse te miske (MS explorer, Logitech MX serije) in probej kera ti nejbl pase v roko,
Ker vem vecina folka ma problem da so miske prevelike ,eni majo rajs da je manjsa drugi da cela roka gor sede , itd... probej sam pa bos vidu kaj nejbl ustreza in kupi :)

sam si lastim M$ explorerja 3.0 in sm zelo zadovoljen,je pa zlo velik tko da premislt predn kups !

:)

[Eraser] ::

MX 500 ,, ne vem tocno cene ..sam miska seka :)))

boom-bar ::

Doma imam Intelli mouse optical in tut brezžicno verzijo le-te in mi je ozicena bolj vsec.
Legalizirajte mehke droge!!!

boštjan ::

MMM jutri kupim MX310 in ti povem kako je.Sprobo jo bom na UT2003 in GTA:vice city.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška ???? :S

Oddelek: Kaj kupiti
141866 (1750) Sc0ut
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847531 (5692) Meddo
»

Miška Logitech MX510 ali 512 DDR rama ali grafična

Oddelek: Kaj kupiti
251942 (1577) glinik
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534957 (4054) Dr_M
»

Ali obstaja boljsa mis kot...

Oddelek: Strojna oprema
272083 (1581) BaRtMaN

Več podobnih tem