» »

Na Aljazeera pišejo o naši ograji

Na Aljazeera pišejo o naši ograji

Poldi112 ::

Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.
  • zaklenil: bluefish ()

jype ::

Pozabili so omeniti, da je draga, a ne deluje.

PrihajaNodi ::

Zelo lepe barve je ograja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Semafor ::

Očitno samo še RT poroča o Izrael/Palestinski meji.

Vsi drugi upajo pisati samo še o zlobnih neonacijih in kako nas je treba koloniazirati ker smo zaradi barve naše kože vsi rojeni z izvirnim grehom.

s1m0n ::

Očitno samo še RT poroča o Izrael/Palestinski meji.

O čem pa se naj piše? Saj se stanje tam nič ne izboljšuje...

Semafor ::

s1m0n je izjavil:

Očitno samo še RT poroča o Izrael/Palestinski meji.

O čem pa se naj piše? Saj se stanje tam nič ne izboljšuje...


Bolj jim je pomembna ograja v naši hosti, kot pa da streljanje izraelske vojske na palestince.

Poldi112 ::

Kolega, piše se že, vi ne berete.

https://www.aljazeera.com/topics/countr...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Vazelin ::

ko je to delal Orban so ga skoraj izgnali iz EU.:))
Šarec pa lepo postavlja ograjo, provladni mediji itak ne komentirajo.:))
Nevladne organizacije so kot kurbe ... za prgišče eurov se prodajo. Vsaj slovenske. Človek bi pričakoval, da bo kak protest al karkoli ampak nič :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Ta ograja se dela zato da se zadrzi slovence notri. Polovica balkana je zunaj drzav, slovencem je potrebno prepreciti odseljevanje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ta ograja se dela zato da se zadrzi slovence notri.

:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Samo norec misli, da si tisti crncki zelijo ostat v raju, ki se mu rece Slovenija.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Semafor ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, piše se že, vi ne berete.

https://www.aljazeera.com/topics/countr...


Kje imaš od včeraj?
Drugega kot metanja laži v glavo in klikanja izbris ta rdeči res nimate med ušesi. Patetično.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samo norec misli, da si tisti crncki zelijo ostat v raju, ki se mu rece Slovenija.

Ne vem, če bi bil jaz "črnček" bi se raje stegnil vsaj do Nemčije. Če sem že par 1000 km od doma je vseeno če dodam še tistih 500km za x2 plače. Itak baje v Nemčiji primanjkuje delavcev na vseh nivojih. Lepo bi šel do Munchna v BMW tovarno. Sladka plača, sladki letni bonus
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Ne vem, če bi bil jaz "črnček" bi se raje stegnil vsaj do Nemčije. Če sem že par 1000 km od doma je vseeno če dodam še tistih 500km za x2 plače. Itak baje v Nemčiji primanjkuje delavcev na vseh nivojih.


Drzi, zato jim je potrebno dati prosto pot. Mogoce se jim proda se kompase in da nadaljne usmeritev kako se gre cez Karavanke v Avtrijo.

Ce bi bili slovenci pametni bi se jim prikljucili in sli v koridorju z njimi oziroma se bolje, slovenci bi beguncem lahko pobrali dokumente in sami nadaljevali pot v lepsi jutri.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Vazelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samo norec misli, da si tisti crncki zelijo ostat v raju, ki se mu rece Slovenija.

Ne vem, če bi bil jaz "črnček" bi se raje stegnil vsaj do Nemčije. Če sem že par 1000 km od doma je vseeno če dodam še tistih 500km za x2 plače. Itak baje v Nemčiji primanjkuje delavcev na vseh nivojih. Lepo bi šel do Munchna v BMW tovarno. Sladka plača, sladki letni bonus


Ja in BMW ima scoute na ulicah, ki pobirajo vsakega, ki ima par oči, da dela za njih.
Ni to Tesla.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Semafor ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne vem, če bi bil jaz "črnček" bi se raje stegnil vsaj do Nemčije. Če sem že par 1000 km od doma je vseeno če dodam še tistih 500km za x2 plače. Itak baje v Nemčiji primanjkuje delavcev na vseh nivojih.


Drzi, zato jim je potrebno dati prosto pot. Mogoce se jim proda se kompase in da nadaljne usmeritev kako se gre cez Karavanke v Avtrijo.

Ce bi bili slovenci pametni bi se jim prikljucili in sli v koridorju z njimi oziroma se bolje, slovenci bi beguncem lahko pobrali dokumente in sami nadaljevali pot v lepsi jutri.


Ja in ko bo Nemčija postala Afrika, za koga bomo pa mi delali? A boš ti štartal BMW 2.0, Audi 2.0...? Balkan bo magično postal nova Švica, to eni že dolgo tupite. Ker seveda ne verjamete v biologijo, vam ni jasno zakaj so ene države "boljše". Verjetno nas nekako zatirajo, drugače bi tu gotovo že imeli tekoče stopnice do Marsa.

3p ::

Vazelin je izjavil:

ko je to delal Orban so ga skoraj izgnali iz EU.:))
Šarec pa lepo postavlja ograjo, provladni mediji itak ne komentirajo.:))
Nevladne organizacije so kot kurbe ... za prgišče eurov se prodajo. Vsaj slovenske. Človek bi pričakoval, da bo kak protest al karkoli ampak nič :)


Kdo pa so provladni mediji? In kdo bi naj komentiral? Demokracija, pa Reporter?

Cela desnica in sredina leta navija za ograjo in na "rešitvi slovencev pred grozečimi tujci" gradi svojo bazo. Ograjo na meji v resnici podpira vsaj 90% slovencev, tako da je najbrž prav, da jo dobimo.

Nevladne organizacije že protestirajo, moment pa je izgubljen. Liberalna Evropa je kapitulirala pred desnico in sicer v smislu: "raje jim damo ograjo kot pa še dodatne procente na volitvah".

No, hitro se še odpeljimo po makarone v Trst, preden nas tudi tam pričakata ograja in mejne kontrole. Tudi Salvini bo potreboval dodatne procente na volitvah.

Semafor je izjavil:

Ja in ko bo Nemčija postala Afrika, za koga bomo pa mi delali? A boš ti štartal BMW 2.0, Audi 2.0...?


No, ko bo evropi vladala desna ideologija ne bomo delali za BMW in AUdi. Namreč tudi mi ogrožamo njih s svojim cenovnim dumpingom. Kako dolgo misliš, da bodo nemški nacionalisti to gledali, ko jim zrastejo mišice in ko se konča doba nacionalistične-internacionale?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

Semafor ::

3p je izjavil:


No, ko bo evropi vladala desna ideologija ne bomo delali za BMW in AUdi. Namreč tudi mi ogrožamo njih s svojim cenovnim dumpingom. Kako dolgo misliš, da bodo nemški nacionalisti to gledali, ko jim zrastejo mišice in ko se konča doba nacionalistične-internacionale?


Aja, sedaj pa tako čivkate. Enkrat pravite da so preleni da bi si mazali roke s fizičnim delom, potem pa da nas bojo vse zaplinili ker jim krademo fizično delo. Spet tretjič da ne bo več fizikaljenja ker bojo vse roboti delali in da nujno rabimo UTD...

Edino kar je pri vas konstantno je zanikanje obstoja biologije.

Poldi112 ::

Semafor je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kolega, piše se že, vi ne berete.

https://www.aljazeera.com/topics/countr...


Kje imaš od včeraj?
Drugega kot metanja laži v glavo in klikanja izbris ta rdeči res nimate med ušesi. Patetično.


Kolega, al ste res tako slepi, al me pa res dobr trolate.

https://www.aljazeera.com/ajimpact/isra...

16 hours ago
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Dr_M ::


Liberalna Evropa je kapitulirala


V resnici je svobodna evropa kapitulirala in se vdala v usodo propada.
Mogoce pa ni slabo, da nas poradirajo, ce se nismo sposobni branit, nimamo kaj zivet. Edino izdajalci potem spizdijo drugam.
Eni sicer se mal brcajo v obrambi lastne drzave in lastnega naroda, ampak tej so hitro oznaceni za nacije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrihajaNodi ::

Semafor je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne vem, če bi bil jaz "črnček" bi se raje stegnil vsaj do Nemčije. Če sem že par 1000 km od doma je vseeno če dodam še tistih 500km za x2 plače. Itak baje v Nemčiji primanjkuje delavcev na vseh nivojih.


Drzi, zato jim je potrebno dati prosto pot. Mogoce se jim proda se kompase in da nadaljne usmeritev kako se gre cez Karavanke v Avtrijo.

Ce bi bili slovenci pametni bi se jim prikljucili in sli v koridorju z njimi oziroma se bolje, slovenci bi beguncem lahko pobrali dokumente in sami nadaljevali pot v lepsi jutri.


Ja in ko bo Nemčija postala Afrika, za koga bomo pa mi delali? A boš ti štartal BMW 2.0, Audi 2.0...? Balkan bo magično postal nova Švica, to eni že dolgo tupite. Ker seveda ne verjamete v biologijo, vam ni jasno zakaj so ene države "boljše". Verjetno nas nekako zatirajo, drugače bi tu gotovo že imeli tekoče stopnice do Marsa.



Eh daj no, kaj mislis da si ti za slovenskega podjetnika drugo kot ne crncek. Lepo te prosim. Slovenska omejena mentaliteta.

Dr_M je izjavil:


Liberalna Evropa je kapitulirala


V resnici je svobodna evropa kapitulirala in se vdala v usodo propada.
Mogoce pa ni slabo, da nas poradirajo, ce se nismo sposobni branit, nimamo kaj zivet. Edino izdajalci potem spizdijo drugam.
Eni sicer se mal brcajo v obrambi lastne drzave in lastnega naroda, ampak tej so hitro oznaceni za nacije.



Zame so slovenci izdajalci, dejansko ste se kanabilazirali in prodali vse kar se je dalo prodati. Banda prodana.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

Ograje niso resitev.

PrihajaNodi ::

bajsibajsi je izjavil:

Ograje niso resitev.



Rimski imperij je propadel kljub ograjam. To je za mesanje dreka, toliko da prdci pri vrhu nekaj zasluzijo in "delajo". Kitajci umetno ustvarjajo gdp s praznimi gradnjami, mi pa z ograjami.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Offtopic, ampak..
Razlog za propad rimskega imperija niti priblizno ni znan oz. ni konsenza med znanstveniki. Poleg tega vzhodni del niti ni propadel in se je obdrzal se 1000 let.

Semafor ::

Poldi112 je izjavil:


Kolega, al ste res tako slepi, al me pa res dobr trolate.

https://www.aljazeera.com/ajimpact/isra...

16 hours ago


LOL. RT na jutubu ima posnetke od včeraj o izgredih na meji, ti in vaša razgledana elita pa o davkih tupite.

Res ste patetični ta rdeči. Klikaj na izbris pa deri se naci. Za drugo intelektualci v 2019 itak niste več.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Tripartitni pakt ZDA-Rusija-Izrael

Oddelek: Problemi človeštva
14788 (562) juroz
»

Rusi parkirali 2 Tu-160 bombnika v Venezueli

Oddelek: Problemi človeštva
314550 (3220) Pac-Man

Hit and run indian style

Oddelek: Loža
403737 (2656) Phantomeye
»

čez kateri mejni prehod v nemčijo

Oddelek: Na cesti
233923 (2920) BC3

Več podobnih tem